Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tøffen/Tøffelen Hamar

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tøffen/Tøffelen Hamar
Arrangørorganisasjon: Hamar OK
Dato: lørdag 25 november 2017

D-Tøffen

5 760 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1:06:5111:36
2Vanja StaffOL Toten-Troll1:21:19+14:2814:07

H-Tøffen

5 760 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Njaal Ellegaard MelbyVang OL50:408:47
2Even LindaasVang OL50:46+0:068:48
3Sverre Bang StøengNTNUI50:55+0:158:50
4Sigurd DæhliLøten o-lag52:03+1:239:02
5Onno VerberneOL Toten-Troll58:33+7:5310:09
6Terje GudbrandsenHamar OK58:39+7:5910:10
7Jostein Svaland DaleVang OL1:00:34+9:5410:30
8Bjarte LindstadOL Toten-Troll1:00:53+10:1310:34
9Anders SkjesetVang OL1:01:00+10:2010:35
10Mats LindaasElverum OK1:05:42+15:0211:24
11Ole Christian BangHamar OK1:05:44+15:0411:24
12Richard Zeiner-GundersenFossum IF1:06:17+15:3711:30
13Henning WernøeHamar OK1:06:18+15:3811:30
14Øystein MelbyVang OL1:08:20+17:4011:51
15Marius StaffOL Toten-Troll1:08:26+17:4611:52
16Stein Arne NegårdVang OL1:08:37+17:5711:54
Frode HjorthHamar OKdiskvalifisert
Sondre Zahl HagenFossum IFikke startet
Stein H. HagenFossum IFikke startet

D-Tøffelen

3 980 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margrete JørandliGjø-Vard OL55:0813:51
2Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL56:36+1:2814:13
3Anita StensethSnertingdal IF Orientering56:53+1:4514:17
4Anne SørumRingsaker OK1:12:18+17:1018:09
Liv FeiringHamar OKikke startet

H-Tøffelen

3 980 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne ArnesenHamar OK46:5511:47
2Tore JørgensenHamar OK48:34+1:3912:12
3Gaute LindaasElverum OK48:38+1:4312:13
4Trond FeiringHamar OK49:00+2:0512:18
5Harald VoldenHamar OK53:51+6:5613:31
6John MikalsenHamar OK55:01+8:0613:49
7Knut WikstrømRingsaker OK59:05+12:1014:50
8Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering59:38+12:4314:58
9Ludvig Bjerke-NarudHamar OK1:02:10+15:1515:37
10Magnus Svaland DaleOL Vallset/stange1:02:27+15:3215:41
11Arnstein DaleOL Vallset/stange1:02:32+15:3715:42
Per AasRaumar Orienteringdiskvalifisert
Erik GrøndalenHamar OKdiskvalifisert
Terje MalmHamar OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor