Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola 14

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola 14
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 31 januar 2018

Lang-A

5 110 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL40:588:01
2Jørn SundbyLarvik OK48:03+7:059:24
3Helge GisholtOK Skeidi53:49+12:5110:31
4Iver RingheimLarvik OK54:37+13:3910:41
5Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL55:22+14:2410:50
6Halvard KornmoPorsgrunn OL1:02:11+21:1312:10
7Tom KristensenLarvik OK1:08:34+27:3613:25
8Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1:08:39+27:4113:26
9Jan GatevoldPorsgrunn OL1:08:40+27:4213:26
10Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1:23:07+42:0916:15
11Steinar LandeBø OL1:26:37+45:3916:57
Ole Petter AasrumLarvik OKbrutt
Elisabeth HesselbergLarvik OKikke startet
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OLikke startet
Tobias MathisenPorsgrunn OLikke startet
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OLikke startet
Ingrid UndstadLarvik OKikke startet

Kort-A

3 210 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn37:1011:34
2Benjamin GjoneSandefjord OK37:14+0:0411:35
3Espen JohnsenHedrum OL37:21+0:1111:38
4Arne Håkon JørgensenSandefjord OK37:26+0:1611:39
5Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL39:44+2:3412:22
6Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL39:45+2:3512:22
7Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL47:01+9:5114:38
8Atle RemmePorsgrunn OL47:03+9:5314:39
9Espen RaastadSkien OK47:16+10:0614:43
10Per Henrik ZagarLarvik OK47:19+10:0914:44
11Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL47:39+10:2914:50
12Ida Vår DirdalLarvik OK48:48+11:3815:12
13Lars FremstadLarvik OK49:08+11:5815:18
14Tom AasrumHedrum OL51:28+14:1816:01
15Harald OmlandSkien OK52:13+15:0316:16
16Thomas BrodinPorsgrunn OL54:36+17:2617:00
17Kristin Melby JacobsenLardal OL54:49+17:3917:04
18Elling AakreAndebu IL57:10+20:0017:48
19Torgeir SundbyOK Skeidi1:01:56+24:4619:17
20Lovise FremstadNTNUI1:02:14+25:0419:23
21Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1:17:24+40:1424:06
22Per Øystein AndersenLarvik OK1:18:07+40:5724:20
23Elin BordøyHedrum OL1:25:12+48:0226:32
23Tone Sølie LysnesHedrum OL1:25:12+48:0226:32
Magnus BrodinPorsgrunn OLdiskvalifisert
Jesper FlogstadIL Haukendiskvalifisert
Bjørn LiePorsgrunn OLdiskvalifisert
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OLdiskvalifisert
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLdiskvalifisert
Celine Vik OlsenLarvik OKikke startet

C-løype

2 380 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iril RingheimLarvik OK33:3114:04
2Rolf LyePorsgrunn OL43:18+9:4718:11
Knut GjoneSandefjord OKdiskvalifisert
Mie ZagarLarvik OKbrutt
Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidiikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor