Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trollnatta og natt-O-toget

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trollnatta og natt-O-toget
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: lørdag 3 november 2018

Troll-Mini

34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Isak AmkvæmKlubbløsfullført
Eva Wiik AmkværnKlubbløsfullført
Julie Moe AndersenKlubbløsfullført
Aksel Fjeld BånerudIL Kollfullført
Annabella DahlIL Kollfullført
Paula A. DahlKlubbløsfullført
Paulina DahlIL Kollfullført
Johannes Thu DyrstadIL Kollfullført
Andreas Evju-WarnkenIL Kollfullført
Jonas Kolberg FarnessIL Tyrvingfullført
Ylva Næssvik GaupKamp/Vestheimfullført
Bjørn Ingemar GreenKlubbløsfullført
Otto S. HillandKlubbløsfullført
Solveig Klokk HveemIL Kollfullført
Frida IlebrekkeIL Kollfullført
Hedvig IlebrekkeIL Kollfullført
Sigrid Fenne IngierdBækkelagets SKfullført
Karoline JohannesenIL Kollfullført
Lousie JohannesenIL Kollfullført
Einar KristensenHeming Orienteringfullført
Elias LehmuskoskiTPfullført
Hans LyeNydalens SKfullført
Einar Dalsegg NetlandFossum IFfullført
Jenny NordalKlubbløsfullført
Astrid NäsholmNydalens SKfullført
Atle NäsholmIL Kollfullført
Henrik Omland PaulsrudIL Kollfullført
Johannes ReigstadKlubbløsfullført
Knut ReigstadIL Kollfullført
Iben SætherKlubbløsfullført
Nils SætherKlubbløsfullført
Ingrid ThorkildsenKlubbløsfullført
Thorvald UllerødKlubbløsfullført
Ole Owren ValmotKlubbløsfullført

Trolloween

113 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Alexander Kvammen-GørrissenIL Kollfullført
Marius Jacobsen IL Kollfullført
Lavrans AasebøIL Kollfullført
Tallah AasebøIL Kollfullført
Amalie BaardsgaardLyn Skifullført
Martine BaardsgaardLyn Skifullført
Astrid BekleelundKlubbløsfullført
Gunnar Sødal BergerKlubbløsfullført
Herman BergerKlubbløsfullført
Ylva Bohlin BlödalKlubbløsfullført
Mathilde BrandtzægKlubbløsfullført
Mia Buhaug-SamdalKlubbløsfullført
Annebella S. DahlKlubbløsfullført
Johanne DahlKlubbløsfullført
Alva Ertresvåg DupontKlubbløsfullført
Jonathan Ertresvåg DupontKlubbløsfullført
Sigrid Ertresvåg DupontKlubbløsfullført
Sofie EgnerIL Kollfullført
Sofie Weider EgnerKlubbløsfullført
Borgar ElevestuenIL Kollfullført
Kristin ElevestuenIL Kollfullført
Olaus ElevestuenIL Kollfullført
Aksel Røed ElvebråtenKlubbløsfullført
Håkon Røed ElvebråtenKlubbløsfullført
Live Særnes EriksenKlubbløsfullført
Sophie EriksenIL Kollfullført
Elias Alexander Evjek-BørresenKlubbløsfullført
Gustav FestoKlubbløsfullført
Iver Brevik FormoIL Kollfullført
Embla FredheimLillomarka OLfullført
Vilde FredheimLillomarka OLfullført
Hans Olav FuglestvedIL Kollfullført
Ida GivimsTryfullført
Tiril GivimsTryfullført
Vidar GjelstadOppsal Orienteringfullført
Sondre Hagen-BoldinghIL Kollfullført
Ingrid Gruben HalvorsenKlubbløsfullført
William HeidIL Kollfullført
Aksel Nissen HellerudIL Kollfullført
Lauritz Nissen HellerudIL Kollfullført
Signy HellerudKlubbløsfullført
Thomas Nissen HellerudIL Kollfullført
Emrik Storm HillandKlubbløsfullført
Hilren HillandIL Kollfullført
Marie HjelmstadBækkelagets SKfullført
Jesper HoelIL Kollfullført
Sindre Nikolai HolmboeIL Tyrvingfullført
Sigmund Valseth HoltsmarkKlubbløsfullført
Solveig Klokk HveemIL Kollfullført
Ingeborg Greve Isdal PaulsenIL Kollfullført
Marius Høyer JacobsenIL Tyrvingfullført
Alice Slotterøy JohnsenIL Kollfullført
Gustav Revfem KolderupIL Kollfullført
Herman Revfem KolderupIL Kollfullført
Als KristensenHeming Orienteringfullført
Alexander Kvammen-GørrisenKlubbløsfullført
Emilie LamerIL Kollfullført
Arne LandmarkIL Kollfullført
Magnus LandmarkIL Kollfullført
Minna LudvigsenIL Kollfullført
Alma Lunøe-AkselsenNydalens SKfullført
Andreas LøchtingIL Kollfullført
Hugo MackenzieNydalens SKfullført
Anniken Jacobsen McClimandsIL Kollfullført
Oskar MelandKlubbløsfullført
Tuva Nysæther MikkelsenIL Kollfullført
Nils NikolaisenOppsal Orienteringfullført
Nils Østberg NikolaisenKlubbløsfullført
Sigrid Hausken NordbergNydalens SKfullført
Mari NævoalKlubbløsfullført
Ingrid OlsenIL Kollfullført
Liv Bryhni OpsethIL Kollfullført
Naledi RageKlubbløsfullført
Eirik ReigstadIL Kollfullført
Mathilda ReigstadIL Kollfullført
Olav ReigstadKlubbløsfullført
Sondre Holth RekaaRøyken OLfullført
Tiril Holth RekaaRøyken OLfullført
Jørgen ReuschHeming Orienteringfullført
Mads RodemNydalens SKfullført
Sunniva Drange RuudRøyken OLfullført
Simon Ragvin RystadNydalens SKfullført
Marius RønningenIL Kollfullført
Erlend SanchisHeming Orienteringfullført
Astrid SchwarzKlubbløsfullført
Live SeierstedKlubbløsfullført
Mari Askjem SkjønnhaugKlubbløsfullført
Jakob SolemIL Kollfullført
Eira SolnørdalIL Kollfullført
Vetle SolnørdalIL Kollfullført
Vilma SolnørdalIL Kollfullført
Jens StandalIL Kollfullført
Ivar SteinslandKlubbløsfullført
Margit StenslandKlubbløsfullført
Mika StølenIL Kollfullført
Emil Blomberg SveenKlubbløsfullført
Filippa Vårs SætreLyn Skifullført
Jens Sætre-LorentzenFet OLfullført
Andrea TangenIL Kollfullført
Johanne TangenIL Kollfullført
Olivia Løberg TangenKlubbløsfullført
William Løberg TangenKlubbløsfullført
Amalie TonjerNydalens SKfullført
Linde TonjerNydalens SKfullført
Marie Owren ValmotKlubbløsfullført
Snorre Heen VikKlubbløsfullført
Erik WahlstremTryfullført
Oda WahlstremTryfullført
Edvard WergelandIL Kollfullført
Erlend WergelandIL Kollfullført
Hannah Mathea Westeng MittelbachIL Kollfullført
Eva ØhlckersIL Kollfullført
Iris Alyssa Øien SkorveKlubbløsfullført
Selma SteneNydalens SKikke startet

Troll-Mellom

98 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Stian LillegårdLillomarka OL15:18
Andreas HølåsAsker Skiklubb1:17:28
Henrik Johansen HickenIL Koll17:10
Jonathan FodstadIL Koll17:37
Einar OpsethIL Koll17:39
SigneStensaker IL Koll20:14
August ØstbyIL Koll24:26
Ole Jacob MyklebustIL Koll17:11
Maia SmithIL Koll21:27
Johannes AarreIL Koll21:04
Astrid SejerstedIL Koll35:00
Elsa AlnæsIL Koll35:01
Timian RefvemIL Koll21:39
Kjetil AspelundIL Koll23:53
Synne Marie FjellheimIL Koll29:10
Anna ThommesenIL Koll29:08
Lars August FjellheimIL Koll22:03
Andreas HagemoIL Koll43:26
Lars HagemoIL Koll21:35
Sofie Evju-WarnkenIL Koll16:49
Selma Evju-WarnkenIL Koll16:51
Alfred TeigNydalens SK16:09
Victor FyhnLyn Ski27:30
Leen KalajiIL Koll33:17
Liam HaywardRaumar Orientering21:39
Erle FosstveitRaumar Orientering39:10
Sara Sofie AmadorRaumar Orientering39:13
Aksel JacobsenIL Koll20:31
Ludvig MolbergIL Koll24:59
Gabriel Kvammen-GørrissenIL Koll21:55
Helle Bolding DebernardNydalens SK24:51
Ingrid Weider EgnerFossum IF22:26
Jakob Weider EgnerFossum IF22:11
Pernille Hølås MortensenAsker Skiklubb23:10
Emma Hølås MortensenAsker Skiklubb23:41
Edvard HølåsAsker Skiklubb23:26
Max Alexander NybråtenIL Tyrving15:01
Eirik HålandIL Koll44:08
Ole HålandIL Koll43:30
Frida HålandIL Koll44:18
Noah Skjerve-HansenIL Koll43:14
Frida HalvorsenKristiansand OK18:38
Ella HalvorsenÅrvoll18:30
Andreas MelheimSturla, IF29:18
Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF29:15
Filip HalvorsenNydalens SK16:19
Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering37:33
Maren Julie FinstadRaumar Orientering37:31
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK28:41
Oskar SteneNydalens SK28:47
Thea Rølsåsen EngelsrudUllensaker OL32:48
Emma Margrethe FinstadRaumar Orientering32:40
Sander Hetle IL Koll27:10
Sofie SandvikIL Koll27:29
Oliver HetleIL Koll26:53
Birk Blyverket Nydalens SK20:07
Martina VågsnesOppsal Orientering23:41
Eivind VågsnesOppsal Orientering23:30
Ludvig Balchen LudvigsenIL Koll42:04
Solveig SlagsvoldIL Koll38:53
Sigrid Anea Sætnan ValioIL Koll29:27
Aksel Johannes Sætnan ValioIL Koll29:06
Ava Viktoria Sætnan ValioIL Koll18:42
Mari Oraug RyghIL Koll24:43
Alexander KolderupIL Koll26:53
Julie KolderupIL Koll27:50
Johanne Rystad Nydalens SK37:06
Gustav PuntervoldIL Koll27:13
Ole KimsgårdIL Koll33:44
Ingrid MadshusIL Koll33:38
Benjamin BistIL Koll17:27
August Myklebust LeopolderIL Koll16:44
Ada RodemNydalens SK30:07
Konrad MøllerIL Koll39:48
Elise Marie S. BullHeming Orientering25:19
Maria ÅrdalHeming Orientering25:20
Jonas HirschBækkelagets SK22:57
 Håkon IngierdBækkelagets SK22:52
Rasmus MjøsundNydalens SK18:45
Jone Rygh HoltenNydalens SK16:43
Ingeborg KorenNydalens SK24:16
Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering26:49
Mathea JohannessenNydalens SK25:02
Ingrid SkogmoNydalens SK25:01
Signe Drange RuudRøyken OL36:18
Conrad Levin StrømmeIL Koll45:43
Bastian Henrik Hagen-BoldinghIL Koll44:16
Jakob Refvem KolderupIL Koll15:38
Alfred NikolaisenOppsal Orientering16:29
Henrik IL Tyrvingfullført
Lars August FjellheimIL Kollfullført
Magnus Syversen GihleOppsal Orienteringfullført
Vilde Herberg-AasIL Kollfullført
Lazar IordanovNydalens SKfullført
Aksel Høyer JackobsenIL Tyrving31:00
Simen Lian MortensenIL Kollfullført
Håvard Tandberg ØhrnIL Kollfullført
Noah AndersenIL Tyrvingdiskvalifisert

Troll-Lang

89 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sondre ØhrnIL Koll22:58
Silja BerstadHeming Orientering28:44
Gardar Fjøsne-KnutsenIL Koll1:00:30
Mathias BergundhaugenIL Koll1:00:13
Kaisa ArntzenHeming Orientering40:54
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering33:08
Iver AarsethNydalens SK25:33
Andreas AspelundIL Koll25:09
Karl Oraug RyghIL Koll29:51
Sondre RystadKjelsås IL32:19
Trym RystadKjelsås IL32:18
Live LøbergNydalens SK35:21
Noah RosselandIL Koll32:18
Kristoffer HeyerdahlIL Koll32:01
Amund MelhusIL Koll53:34
Inez RosselandIL Koll1:03:19
Sofie JozinIL Koll1:03:13
Aksel AubertOppsal Orientering20:50
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering21:51
Josefine Oraug RyghNydalens SK38:34
Vemund O HatlenOppsal Orientering31:40
Gabriel SolemOppsal Orientering31:41
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering28:35
Konrad StrømmeIL Koll31:41
Mareike KeilholzRøyken OL42:26
Cecilias HolmKlubbløs42:23
Maria KongsbergIL Tyrving27:54
Andrea KongsbergIL Tyrving27:57
Lars SparrevikIL Koll49:45
Idun Skjerve-HansenIL Koll37:46
Iben FredheimKlubbløs1:14:06
Marlene KeilholzRøyken OL1:14:03
Erlend BakkeFossum IF47:26
Tiril Frostestad-StenbrendenNydalens SK43:01
Boiana IordanovaNydalens SK42:54
Alma Rygh HoltenNydalens SK23:03
Aksel SanchisHeming Orientering29:51
Martine GivingHeming Orientering33:20
Tiril GivingHeming Orientering39:37
Linus MjøsundNydalens SK22:33
Jonas IngierdBækkelagets SK26:09
Markus HirschBækkelagets SK26:12
Gunnar BjervaÅs NMBU orientering42:42
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering27:47
Astrid ReuschHeming Orientering27:48
Simen Bryhn BergstrømIL Tyrving39:42
Elias MolundIL Tyrving35:31
Magnus MolundIL Tyrving35:26
Tiril Ebon EspedalNydalens SK35:41
Mathias HolmskauTrøsken IL18:52
Marte LangsæterTrøsken IL36:08
Henrik Mikkelsen ForosFossum IF35:21
Ingrid HolmskauTrøsken IL33:58
Leah Hagen-BoldingIL Koll44:06
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering35:21
Mari KallesonOppsal Orientering23:22
Henrikke BertnesIL Tyrving48:57
Ingrid HoplandIL Tyrving48:54
Jens WoldSturla, IF23:21
Eskil HafskjoldNydalens SK21:54
Rasmus MckonzleNydalens SK21:55
Oskar Mollatt WirstadIL Koll21:52
Sondre HafskjoldNydalens SK34:23
Maximiliam MckonzleNydalens SK34:30
Hanne Wærp HaugeNydalens SK19:42
Eivind RøseidIL Koll53:12
Adriana Alcubilla-HansenIL Koll52:01
Isabel Alcubilla-HansenIL Koll51:51
Torstein RøseidIL Koll1:03:01
Eira Skaarer WiklundNydalens SK16:38
Henrik NybergAsker Skiklubb27:55
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF20:17
Mathias BirkelundAsker Skiklubb19:36
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering32:08
Åse LuråsOppsal Orientering32:13
Inger Anne Svendsvik BraarudHalden SK24:55
Inger Anne Svendsvik BraarudHalden SK24:55
Helene ScheeleNydalens SK24:57
Mons LorentzenFet OL19:42
Sigmund ØlstadFet OL19:43
Ingrid KjerkreitHeming Orientering33:12
Teodor Nysæther MikkelsenIL Koll31:29
Synne Syversen GihleOppsal Orienteringfullført
August Lea KabbeNydalens SKfullført
Mikkel MichelsenFossum IFfullført
Linea Kalleson RøedOppsal Orienteringfullført
Ask Felland SætnanFossum IFfullført
Uten Navn (1)Klubbløsdiskvalifisert
Uten Navn (2)Klubbløsdiskvalifisert

natt-O-toget D13-14

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering32:36
2Inga Skaarer WiklundNydalens SK37:47+5:11
3Ane HustvedtOppsal Orientering37:51+5:15
4Marie ScheeleNydalens SK38:29+5:53
5Kathinka Zahl HagenFossum IF43:55+11:19
6Pauline MyklebustIL Koll44:49+12:13
7Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering45:29+12:53
8Mari AarsethNydalens SK48:42+16:06
9Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering51:50+19:14
10Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering1:00:06+27:30

natt-O-toget H13-14

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marius E. AamodtOppsal Orientering32:29
2Sigurd RødnesOppsal Orientering32:30+0:01
3Ask OlaussenOppsal Orientering32:35+0:06
4Philip Lehmann RomørenFossum IF32:41+0:12
5Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL33:00+0:31
6Axel AaldeNydalens SK34:56+2:27
7Mikael BirkelundAsker Skiklubb35:08+2:39
8Jakob A. GjedeboOppsal Orientering49:39+17:10
8Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb49:39+17:10
10Tobias Tronbøl LiumIL Koll50:36+18:07
11Jonas HickenIL Koll55:16+22:47
12Johannes Salvesen-LundeIL Koll55:20+22:51
Martin Christoffer BorgIL Kolldiskvalifisert
Eskil BrændenLillomarka OLdiskvalifisert
Håvard EikRaumar Orienteringdiskvalifisert
Vilmer NybergAsker Skiklubbdiskvalifisert
Jonathan WoodhouseLillomarka OLdiskvalifisert
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLikke startet

natt-O-toget D15-16

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Amélie AamodtOppsal Orientering38:01
2Kristin Melby JacobsenLardal OL45:33+7:32
3Tina KallesonOppsal Orientering48:51+10:50
4Stella HolmboeIL Tyrving49:30+11:29
5Ella BerstadHeming Orientering50:49+12:48
6Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering50:52+12:51
7Selma Tørudbakken JendalFossum IF51:37+13:36
8Ragnhild Mathea HelmersenFet OL55:15+17:14
9Elise Wærp HaugeNydalens SK1:03:09+25:08

natt-O-toget H15-16

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anselm ReichenbachOppsal Orientering31:59
2Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering32:04+0:05
3Tobias EspedalNydalens SK32:05+0:06
4Henrik ReuschHeming Orientering32:17+0:18
5Marius BakkeFossum IF32:20+0:21
6Lars Øderud VatneBækkelagets SK37:49+5:50
7Rolf Andreas BergNydalens SK41:43+9:44
8Birk Felland SætnanFossum IF41:55+9:56
9Elias StubberudNydalens SK43:57+11:58
10Jonas AarsethNydalens SK44:55+12:56
Anders Håvard LarsenNydalens SKdiskvalifisert
Gaute FosstveitRaumar Orienteringikke startet
Sondre Zahl HagenFossum IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor