Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8serien løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8serien løp 2
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: tirsdag 8 mai 2018

N-åpen

1 690 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Anna Solheim IsumvoldenOK Moss31:3918:43
0Mikkel HystadHalden SK24:4214:36
0Olivia RoskifteOK Moss44:2226:15
0Liv SannesVarteig OL19:0611:18
0Vegard Stigum HalvorsenHalden SK24:2814:28
0Ingrid Pehrsen-LundeSarpsborg OL24:4014:35
0Oskar RoskifteOK Moss44:1126:08
0Aksel SolbergFredrikstad SK24:3714:33
0Andrea HunderiFredrikstad SK18:0510:42
0Linda Solheim IsumvoldenOK Moss31:2618:35
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL28:3816:56
0Mats Dyrlie AndersenVarteig OL19:2811:31
0Vilma DanevadFredrikstad SK21:4212:50
0Håkon BryggenHalden SK22:0013:01
0Emmelie Thøgersen EideOK Moss10:166:04
0Trym StrømbergFredrikstad SK28:1516:42
0Maja Dyrlie AndersenVarteig OL19:0711:18
0Hanna Andreassen AasHalden SK28:4717:01
0Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK18:1710:49
0Eira Bronebakk JohanssonHalden SK35:2120:55
0Joel Bronebakk JohanssonHalden SK25:3015:05
0Martine HunderiFredrikstad SK25:1414:55
0Jakob Tungesvik HøstmarkOK Moss36:4621:45
0Emma Nordlie MagnussenHalden SK19:1911:25
0Kristian Lind-LarsenOK Moss22:0713:05
0Adrian Spolèn JansenGimle IF22:2413:15
0Solan LøkenOK Moss22:4313:26
0Teodor HarridsleffGimle IF22:2913:18
0Emma BraathenTrøsken IL28:4417:00
0Håkon PrangerødSarpsborg OL10:146:03
0Christoffer DalerHalden SK18:2210:52
0Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL17:4310:28
0Tobias FlekkumHalden SK18:2610:54
0Tirild StrandSarpsborg OL20:1011:55
0Milli BryneOK Moss29:5017:39
0Lukas Johannesen BergestadHalden SK18:3210:57

D -10

1 970 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin Husebye AamodtFredrikstad SK23:5112:06
2Sofie Holm NedrebøOK Moss33:43+9:5217:06
3Una RetteraasenIndre Østfold OK46:42+22:5123:42

D 11-12

2 200 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL20:259:16
2Emma Aune JakobsenOK Moss24:46+4:2111:15
3Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK24:58+4:3311:20
4Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK27:40+7:1512:34
5Sigrid Schmitt GranHalden SK27:51+7:2612:39
6Erle Elise WoldOK Moss30:21+9:5613:47
7Jenny DanevadFredrikstad SK32:13+11:4814:38
8Erle WetterhusOK Moss34:36+14:1115:43
9Julie SåheimFredrikstad SK35:44+15:1916:14
10Thea KvalheimHalden SK37:30+17:0517:02
11Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK39:56+19:3118:09
12Guro OttesenFredrikstad SK42:13+21:4819:11
13Ingrid SteinslandFredrikstad SK47:14+26:4921:28
14Åse Valero KjerkreitHalden SK52:24+31:5923:49
15Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK59:32+39:0727:03

D 13-14

2 630 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK26:039:54
2Julie Sophie WoldOK Moss28:54+2:5110:59
3Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL31:04+5:0111:48
4Marie Lien BackstrømHalden SK32:45+6:4212:27
5Frida Hovgaard EisvangOK Moss32:49+6:4612:28
6Emma Helene OlsenHalden SK33:40+7:3712:48
7Amalie LøkkebergFredrikstad SK34:09+8:0612:59
8Sigrid HaugeSarpsborg OL42:10+16:0716:01
9Erika Lind-LarsenOK Moss43:07+17:0416:23
10Elma Sagli GudimIndre Østfold OK44:00+17:5716:43
11Marikken ChristensenSarpsborg OL48:25+22:2218:24
12Julie BrenåsVarteig OL51:23+25:2019:32

D 15-16

3 140 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Embla ØvretveitFredrikstad SK30:489:48
2Elida Sagli GudimIndre Østfold OK31:06+0:189:54
3Alexandra AngvollFredrikstad SK33:58+3:1010:49
4Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss41:31+10:4313:13
5Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL43:21+12:3313:48
6Nina PedersenSarpsborg OL45:59+15:1114:38
7Vilde RetteraasenIndre Østfold OK48:05+17:1715:18
8Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK51:38+20:5016:26

D 17-20

3 440 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aurora GjølsjøOK Moss26:017:33
2Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss30:01+4:008:43
3Marie Lindløv JensenSarpsborg OL35:23+9:2210:17
4Helena ÅsbergSarpsborg OL37:23+11:2210:52
5Lisa JenssenHalden SK47:30+21:2913:48
6Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK49:41+23:4014:26
Karoline BjørnerødOK Mossikke startet
Marie HansenSarpsborg OLikke startet

D 13-20C

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda SlangHalden SK27:3912:34
2Josefin EylertsenHalden SK32:26+4:4714:44
3Sylvia DannevigHalden SK34:44+7:0515:47
Helle KvalheimHalden SKdiskvalifisert

H -10

1 970 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selmer LøkenOK Moss22:2711:23
2Isak SolbergFredrikstad SK28:29+6:0214:27
3Sondre StrømbergFredrikstad SK28:58+6:3114:42
4Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK29:57+7:3015:12
5Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL47:06+24:3923:54
6Trym BreimoOK Moss55:16+32:4928:03
Anders Rostveit ElmiOK Mossdiskvalifisert

H 11-12

2 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Husebye AamodtFredrikstad SK18:218:20
2Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL21:50+3:299:55
3Audun NordbyFredrikstad SK25:30+7:0911:35
4Anders Hovgaard EisvangOK Moss27:55+9:3412:41
5Philip Orud HovlandHalden SK29:27+11:0613:23
6Sverre SandvikHalden SK30:21+12:0013:47
7Martin BryggenHalden SK30:29+12:0813:51
8Edvard KeransFredrikstad SK41:12+22:5118:43
9Birk BreimoOK Moss43:08+24:4719:36
10Brage KristiansenOK Moss49:42+31:2122:35
11Abdirahman HassanOK Moss51:56+33:3523:36

H 13-14

2 630 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre LadimOK Moss19:137:18
2Alfred BjørnerødOK Moss19:20+0:077:21
3Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL23:02+3:498:45
4Herman Lien BackstrømHalden SK31:05+11:5211:49
5Peder BryggenHalden SK32:47+13:3412:27
6Ludvik SætherFredrikstad SK35:06+15:5313:20
7Isak HoltHalden SK43:19+24:0616:28
8Mathias Spolén JansenHalden SK57:01+37:4821:40
9Elias ThoresenHalden SK57:23+38:1021:49
10Andreas TveterHalden SK1:11:06+51:5327:02
11Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL1:25:05+1:05:5232:21
Ivar HansenSarpsborg OLdiskvalifisert
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Mossikke startet

H 15-16

3 140 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK23:337:30
2Sigurd Saxe SandvikHalden SK25:40+2:078:10
3Christopher LadimOK Moss25:55+2:228:15
4Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK26:48+3:158:32
5Jakob TorgersenHalden SK27:31+3:588:45
6Alf Kristian HelleHalden SK32:41+9:0810:24
7Martin BrækkeHalden SK41:56+18:2313:21
8Jonathan EylertsenHalden SK49:46+26:1315:50
Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SKdiskvalifisert
Sivert PoppeFredrikstad SKikke startet

H 17-20

3 440 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runar Saur ModahlFredrikstad SK26:467:46
2Sondre OttesenFredrikstad SK27:05+0:197:52
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SKikke startet
Benjamin AasenSarpsborg OLikke startet

H 13-20C

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian Gulliksen GjoneFredrikstad SK32:3814:50
2Elias MosebekkHalden SK35:23+2:4516:05
3Kristian OswaldOK Moss37:09+4:3116:53
4Jacob Rivedal ØdegaardFredrikstad SK38:13+5:3517:22
5Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss44:22+11:4420:09
William FosserIndre Østfold OKdiskvalifisert
Aleksander Skaarer FinnestadIndre Østfold OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor