Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østfoldsprinten løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østfoldsprinten løp 2
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: onsdag 2 mai 2018

N-åpen

1 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Bettina ArnesenIndre Østfold OK15:1411:43
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK18:17+3:0314:03
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL20:26+5:1215:43
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL11:48+-3:269:04
0Una RetteraasenIndre Østfold OK13:49+-1:2510:37
0Troy Victor StoksethHalden SK16:45+1:3112:53
0Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK11:03+-4:118:30
0Ville Emil WingstedtHalden SK7:45+-7:295:57
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet

D 11-12

1 950 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny DanevadFredrikstad SK11:095:43
2Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL11:40+0:315:58
3Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK12:54+1:456:36
4Emma Aune JakobsenOK Moss13:56+2:477:08
5Ingrid SteinslandFredrikstad SK14:17+3:087:19
5Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK14:17+3:087:19
7Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL14:25+3:167:23
8Erle Elise WoldOK Moss16:00+4:518:12

D 17-

2 580 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iliana IlievaHalden SK16:596:34
2Lone MalmgrenHalden SK17:52+0:536:55
3Aurora GjølsjøOK Moss17:59+1:006:58
4Anja WingstedtHalden SK19:49+2:507:40
5Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss19:52+2:537:42
6Hedda Raadal BjørloHalden SK20:05+3:067:47
7Karoline BjørnerødOK Moss20:33+3:347:57
8Heidi StoksethHalden SK21:11+4:128:12
9Runa Lien BackstrømHalden SK21:29+4:308:19
10Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK22:52+5:538:51
11Marie Lindløv JensenSarpsborg OL23:02+6:038:55
12Helena ÅsbergSarpsborg OL24:00+7:019:18
13Ida ThoresenSarpsborg OL28:34+11:3511:04
14Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL33:59+17:0013:10
15Reidun HansenSarpsborg OL35:27+18:2813:44
16Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK41:00+24:0115:53

D 50-

2 580 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche LindløvSarpsborg OL24:599:41
2Heidi BørstadSarpsborg OL30:09+5:1011:41

H 11-12

1 950 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Husebye AamodtFredrikstad SK10:335:24
2Audun NordbyFredrikstad SK11:52+1:196:05

H 13-16C

1 950 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian Gulliksen GjoneFredrikstad SK10:295:22
2Ole Marius GlomsrudIndre Østfold OK13:22+2:536:51
3Elias ThoresenHalden SK23:42+13:1312:09
4Mikkel Hurrød-NilsenFredrikstad SK36:49+26:2018:52
5Jakob ØdegaardFredrikstad SK38:59+28:3019:59

H 17-

2 580 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Göran WinbladRehns BK14:485:44
2Tore SandvikHalden SK14:56+0:085:47
3Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL14:57+0:095:47
4Henrik OttesenFredrikstad SK16:25+1:376:21
5Espen DanevadFredrikstad SK16:31+1:436:24
6Lacho IlievHalden SK17:13+2:256:40
6Henning Bratland CarlsenOK Moss17:13+2:256:40
8Eirik ImrikFredrikstad SK17:19+2:316:42
9Sondre OttesenFredrikstad SK18:05+3:177:00
9Erik Rytter JakobsenOK Moss18:05+3:177:00
11Benjamin AasenSarpsborg OL18:11+3:237:02
12Runar Saur ModahlFredrikstad SK18:39+3:517:13
13Bjørn BrækkeHalden SK20:25+5:377:54
14Bernt Inge SteinslandFredrikstad SK20:26+5:387:55
15Audun HoltHalden SK23:33+8:459:07
16Haakon JohannesenIndre Østfold OK25:37+10:499:55
17Pål AngvollFredrikstad SK25:42+10:549:57
18Magnus HolmskauTrøsken IL25:45+10:579:58
19Vegar ArnesenIndre Østfold OK27:07+12:1910:30
20Martin EisvangOK Moss27:22+12:3410:36
21Sindre ValsgårdIndre Østfold OK31:12+16:2412:05
Øyvind StoksethHalden SKdiskvalifisert

H 50-

2 580 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag BrenåsVarteig OL19:307:33
Tormod JensenSarpsborg OLikke startet

D -16

2 580 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK21:328:20
2Embla ØvretveitFredrikstad SK21:36+0:048:22
3Marie Lien BackstrømHalden SK23:34+2:029:08
4Frida Hovgaard EisvangOK Moss24:00+2:289:18
5Elida Sagli GudimIndre Østfold OK24:12+2:409:22
6Julie Sophie WoldOK Moss24:51+3:199:37
7Amalie LøkkebergFredrikstad SK28:09+6:3710:54
8Emma Helene OlsenHalden SK28:31+6:5911:03
9Vilde RetteraasenIndre Østfold OK30:19+8:4711:45
10Julie BrenåsVarteig OL33:57+12:2513:09
11Elma Sagli GudimIndre Østfold OK36:50+15:1814:16
Alexandra AngvollFredrikstad SKikke startet

H -16

2 580 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Saxe SandvikHalden SK18:257:08
2Ludvik SætherFredrikstad SK18:38+0:137:13
3Alf Kristian HelleHalden SK18:56+0:317:20
4Martin BrækkeHalden SK19:45+1:207:39
5Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL19:46+1:217:39
6Sondre LadimOK Moss20:21+1:567:53
7Jonathan EylertsenHalden SK26:04+7:3910:06
8Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL32:20+13:5512:31
Christopher LadimOK Mossikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor