Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018
Arrangørorganisasjoner: Alvdal IL / Folldal IF / Tynset IF
Dato: fredag 6 juli 2018 - søndag 8 juli 2018

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

N-åpen

2 070 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Arne Gunnar BarfloLøten o-lag1:07:3232:37
Petter Brenna-LundNittedal OL39:1318:56
Brage Lyder HusomFolldal IF21:4310:29
Eirin Lovise HusomFolldal IF35:3317:10
Oline KjønsbergFolldal IF35:3017:08
Patrick NikolaisenFrol IL50:4324:30
Seline Sjønnesen NyhusNittedal OL39:3419:06
Aksel SkjesetFrol IL58:5928:29
Ville SkjesetFrol IL1:01:0429:30
Sigurd Skoglund LeitheFrol IL42:0720:20
Eli StenvikByåsen IL22:5511:04
Sigve Skarpsno StrømmenAlvdal IL33:2016:06
Sander TørumSelbu OK38:3018:35
Kaja Staff ValstadNittedal OL21:3310:24
Eero MartomaaEspoon Suuntadiskvalifisert

D -10

2 070 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Frida HopeModum OL24:3911:54
Eline KravdalGjø-Vard OL21:4010:28
Selma LangøygardFrol IL40:1519:26
Julia NikolaisenFrol IL18:128:47
Aurora OldertrøenTynset IF19:249:22
Ida Joanne OldertrøenTynset IF21:2010:18
Ingvild RingheimLarvik OK14:477:08
Solveig Skoglund LeitheFrol IL34:0616:28
Maria Sæther VerdeniusVingelen IL14:086:49

H -10

2 070 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jonas AlstadFrol IL12:205:57
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK20:299:53
Ludvig LangøygardFrol IL16:207:53
Sondre Skoglund LeitheFrol IL19:579:38
Dagfinn StenvikByåsen IL14:357:02

D 11-12N

2 070 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Tina UglemsmoSelbu OKbrutt

H 11-12N

2 070 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Angesom Hagos HaddishSelbu OK26:2712:46
Markus TørumSelbu OK25:5112:29

D 13-16N

2 070 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elise NyhusNittedal OL22:3410:54

D 11-12

3 150 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fanny Staff ValstadNittedal OL22:467:13
2Nora HalvorsenFreidig26:57+4:118:33
3Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL27:00+4:148:34
4Synne Kvittum NytrøenTynset IF27:57+5:118:52
5Ingeborg KolstadWing OK31:23+8:379:57
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 11-12

3 150 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon HallanOK Skøynar23:017:18
2Simen Hansæl-NergaardKvikne IL23:02+0:017:18
3Jan Olav BerganKongsberg OL23:23+0:227:25
4Oskar HopeModum OL31:05+8:049:52
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OKbrutt

D 13-16C

3 150 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny WinsvoldSentrum OK22:317:08
Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OKbrutt

H 13-16C

3 150 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders TørumSelbu OK33:0210:29
Truls LunåsmoTynset IFbrutt

D 17-C

3 150 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karoline SkjelsvikLillehammer OK38:2412:11
2Tone DalløkkenTynset IF52:51+14:2716:46
3Lise MeldgaardKonnerud IL54:12+15:4817:12
Berit DalheimLunderseter ILbrutt

H 17-C

3 150 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Matthew NgOslostudentenes IK27:598:53
Bjørn EriksrudRaufoss IL Orienteringdiskvalifisert

D 13-14

4 150 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eline Horten JordetVingelen IL30:117:16
2Una KittilsenFreidig32:53+2:427:55
2Andrea sæther VerdeniusVingelen IL32:53+2:427:55
4Marie KravdalGjø-Vard OL32:56+2:457:56
5Sigrid HaugskottOL Trollelg32:58+2:477:56
6Kseniya MironavaModum OL41:02+10:519:53
7Guro SchjølbergTynset IF41:10+10:599:55
8Ida HøsøienTynset IF41:22+11:119:58
9Tora KittilsenFreidig44:38+14:2710:45
10Iril RingheimLarvik OK44:42+14:3110:46
11Anne FrøislandVang OL52:19+22:0812:36

H 13-14

4 150 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian Fredrik BorgIL Koll27:066:31
2Martin Christoffer BorgIL Koll27:08+0:026:32
3Arne BerganKongsberg OL33:44+6:388:07
3Lars Horten JordetVingelen IL33:44+6:388:07 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL33:48+6:428:08
6Halvor LøkenKongsberg OL34:30+7:248:18
7Tristan HalvorsenFreidig38:14+11:089:12
8Rasmus D. EastwoodLillomarka OL39:22+12:169:29
9Magnus AlstadFrol IL39:24+12:189:29
10Johannes Salvesen-LundeIL Koll42:27+15:2110:13
11Jonas HickenIL Koll42:44+15:3810:17
12Håvard EikRaumar Orientering53:11+26:0512:48

D 15-20B

4 150 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF52:2812:38
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OKdiskvalifisert

H 15-20B

4 150 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oskar StorlerMelhus IL1:05:5115:52

H 21-

12 800 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Isak BergsetFrol IL1:17:076:01
2William LindMalungs OK1:17:17+0:106:02
2Håvard LucasenFredrikstad SK1:17:17+0:106:02
4Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1:19:11+2:046:11
5Andreas SølbergIL Leik1:19:17+2:106:11
6Per Melander OftenNydalens SK1:20:48+3:416:18
7Oscar LyngenFreidig1:21:38+4:316:22
8Øyvind HjermstadFossum IF1:24:55+7:486:38
9Øyvind WiggenByåsen IL1:28:49+11:426:56
10Øystein Grande JarenFreidig1:29:28+12:216:59
10Peder Aukrust OsmoenOs IL1:29:28+12:216:59
12Linus BohmanMalungs OK1:31:59+14:527:11
13Lars Sandstad SkjesetFrol IL1:32:22+15:157:12
14Ola KeiseråsIL Leik1:34:46+17:397:24
15Hermann LeitheFrol IL1:36:56+19:497:34
16Fabio AlfieriSCOM Mendrisio SUI1:39:21+22:147:45
17Erik GustafssonNTNUI1:43:50+26:438:06
18Simen BordalFossum IF1:45:54+28:478:16
19Sigurd StenvikByåsen IL1:45:59+28:528:16
20Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering1:46:11+29:048:17
21Anders HaugskottOL Trollelg1:50:58+33:518:40
22Sondre Sande GullordNydalens SK1:53:49+36:428:53
23Simen SmestadBækkelagets SK1:54:00+36:538:54
Sander ArntzenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Sindre Engzelius GylverNTNUIdiskvalifisert
Erling HjermstadFossum IFdiskvalifisert
Johannes BordalRingsaker OKbrutt

H 19-20

9 920 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hallvard Arntzen FossSandefjord OK1:39:3110:01

H 35-

9 920 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard SundbergStor-Elvdal SK1:13:597:27
2Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK1:30:22+16:239:06

H 40-

9 920 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simo MartomaaKalevan rasti1:11:577:15
2Torbjørn KravdalGjø-Vard OL1:25:08+13:118:34
3Jo LangøygardFrol IL2:44:43+1:32:4616:36

D 21-

7 950 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna UlvensøenNTNUI56:347:06
2Karen Oline KolstadNTNUI1:00:10+3:367:34
3Ragnhild HjermstadFossum IF1:00:18+3:447:35
4Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg1:00:21+3:477:35
5Noëmi CernyOLK Argus SUI1:04:52+8:188:09
6Gunhild Rogne HallandNydalens SK1:06:03+9:298:18
7Line SølbergIL Leik1:07:48+11:148:31
8Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1:08:37+12:038:37
9Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering1:12:14+15:409:05
10Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering1:12:32+15:589:07
11Hedvig ÅstebølNTNUI1:16:53+20:199:40
12Jorunn KvaklandNTNUI1:20:44+24:1010:09
13Ida HjorthGjø-Vard OL1:24:13+27:3910:35
14Kine Sofie SandstadFrol IL1:32:42+36:0811:39
15Eva TesarovaWing OK1:43:57+47:2313:04
16Ingrid UrsethVingelen IL2:06:46+1:10:1215:56
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKdiskvalifisert
Malin EijsinkNydalens SKbrutt

H 17-18

7 950 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard KittilsenFreidig55:386:59
2Jo Even KolstadFreidig55:57+0:197:02
3Petter Liabakk EriksenByåsen IL56:40+1:027:07
4Gaute Kvittum NytrøenTynset IF57:29+1:517:13
5Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1:08:27+12:498:36
6Eskil FrøislandVang OL1:14:00+18:229:18
7Njaal Ellegaard MelbyVang OL1:14:12+18:349:20
8Sverre GrafferRingerike OL1:54:01+58:2314:20

H 45-

7 950 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øivin AarnesFana IL1:00:327:36
2Torger HøsøienTynset IF1:04:56+4:248:10
2Geir SchjølbergTynset IF1:04:56+4:248:10
4Pål KittilsenFreidig1:05:03+4:318:10
5Hans Arild SkjevdalRøros IL1:05:08+4:368:11
6Tor BrennaNittedal OL1:05:17+4:458:12
7Gunnar VatnFrol IL1:07:59+7:278:33
8Steinar EastwoodLillomarka OL1:11:14+10:428:57
9Even ErlienGjø-Vard OL1:27:53+27:2111:03
Jon-Anders BordalRingsaker OKdiskvalifisert

D 17-18

6 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna Vangen LunåsmoTynset IF1:03:479:40

D 19-20

6 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering1:03:589:42
2Andrine VikenByåsen IL1:37:40+33:4214:49

D 35-

6 590 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annemarie B. AarnesFana IL1:03:529:41
2Marte SkoglundFrol IL1:04:02+0:109:43
3Vibeke Falck HolteFreidig1:06:37+2:4510:06
4Ragnhild UtstumoVingelen IL1:08:32+4:4010:23
5Kristin JægerWing OK1:44:53+41:0115:54

H 15-16

6 590 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias AlstadFrol IL42:516:30
2Mikkel HoltFreidig42:57+0:066:31
3Jørgen SchjølbergTynset IF43:05+0:146:32
4Hallvar HallanOK Skøynar54:10+11:198:13
5Iver RingheimLarvik OK57:11+14:208:40
6Håvard VeieOK Skøynar1:00:11+17:209:07
7Even BordalRingsaker OK1:07:21+24:3010:13
Ådne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert

H 50-

6 590 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Are KristiansenIL Tyrving48:397:22
2Bjørnar ValstadNittedal OL51:22+2:437:47
3Frode HaugskottOL Trollelg51:45+3:067:51
4Knut HagenByåsen IL52:02+3:237:53
5Stein BlomsethLillomarka OL54:14+5:358:13
6Harald SvergjaNord-Østerdal OK54:27+5:488:15
7Atle PedersenMelhus IL54:43+6:048:18
8Jan HageIL Leik54:49+6:108:19
9Stein Ivar FossMelhus IL54:58+6:198:20
10Syver LøkenKongsberg OL56:39+8:008:35
11Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL59:35+10:569:02
12Lars EnerhaugenModum OL59:59+11:209:06
13Gunnar HopeModum OL1:01:13+12:349:17
14Helge GrafferRingerike OL1:03:55+15:169:41
15Jon Inge BreenÅlen IL1:06:04+17:2510:01
16Øystein WiggenByåsen IL1:06:05+17:2610:01
17Agnar RenolenWing OK1:06:35+17:5610:06
18Inge RingheimLarvik OK1:17:28+28:4911:45
19Stein Magnus MoenGrue IL1:18:12+29:3311:51 Last ned GPS-spor i gpx-format
20Bjørn BendiktsenKonnerud IL1:18:40+30:0111:56
21Trond FossSandefjord OK1:23:25+34:4612:39
22Erik BorgIL Koll1:25:56+37:1713:02
23Oskar KaaløySandefjord OK2:13:55+1:25:1620:19

D 15-16

5 460 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Grøtli SvergjaKvikne IL41:597:41
2Kristin Melby JacobsenLardal OL45:03+3:048:15
3Ane Malene KolstadFreidig47:24+5:258:40
4Frida HaugskottOL Trollelg48:46+6:478:55
5Martine SkjelsvikLillehammer OK52:09+10:109:33
6Ingrid MobråthenBotne SK52:33+10:349:37
7Kristine KravdalGjø-Vard OL53:26+11:279:47
8Maren VikenByåsen IL1:19:18+37:1914:31
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegnbrutt

D 40-

5 460 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid KravdalGjø-Vard OL50:349:15

H 55-

5 460 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1John SvergjaNord-Østerdal OK41:517:39
2Gløer WinsvoldSentrum OK42:04+0:137:42
3Petter GullikstadRøros IL43:45+1:548:00
4Lars FremstadLarvik OK43:52+2:018:02
5Sturla SætherFreidig44:01+2:108:03
6Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering44:17+2:268:06
7Frode SjøvoldRøros IL44:19+2:288:06
8Per Einar PedersliOL Trollelg44:21+2:308:07
9Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering46:14+4:238:28
10Ole Johan SætherIsfjorden IL46:52+5:018:35
11Johan LundeIL Koll47:32+5:418:42
12Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL48:46+6:558:55
13Per EngebakkenNord-Østerdal OK55:07+13:1610:05
14Erik SlettumGjø-Vard OL1:01:03+19:1211:10
15Harald BergeLøten o-lag1:03:38+21:4711:39
16Øystein MelbyVang OL1:16:27+34:3614:00
Kjell BlomsethÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

D 45-

5 120 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid UndstadLarvik OK40:557:59
2Kristin HaugskottOL Trollelg42:18+1:238:15
2Hanne StaffNittedal OL42:18+1:238:15
4Anne UrsetIL BUL-Tromsø42:24+1:298:16
5Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF42:33+1:388:18
6Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF44:48+3:538:45
7Line NybakkenEspoon Suunta44:59+4:048:47
8May Ingela HopeModum OL45:01+4:068:47
9Torunn Økern JensenRingerike OL45:28+4:338:52
10Anne Mette GrøtliKvikne IL51:20+10:2510:01
11Tone AlmåsIL Leik52:58+12:0310:20
12Larysa MironavaModum OL54:10+13:1510:34
13Stine ArntzenSandefjord OK1:05:53+24:5812:52

D 50-

5 120 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari ChristiansenSandefjord OK41:448:09
2Anne Marit BordalRingsaker OK45:02+3:188:47
3Randi JensenFrol IL45:20+3:368:51
4Hege SolerødGjø-Vard OL45:22+3:388:51 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Hanne Løver ThonModum OL45:32+3:488:53
6Britt Vangen SandvoldTynset IF47:35+5:519:17
7Liv MeliIL Nansen49:10+7:269:36
8Nina-Beate LiabakkByåsen IL1:05:36+23:5212:48
9Mai Iren AlmåsIL Leik1:06:02+24:1812:53
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

D 55-

5 120 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne HjermstadFossum IF41:178:03
2Kjersti SkantzeIL Tyrving54:22+13:0510:37
3May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering55:40+14:2310:52
4Margrete EngzeliusAsker Skiklubb55:51+14:3410:54
5Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF55:53+14:3610:54
6Berit DanielsenIL Tyrving1:00:58+19:4111:54
7Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering1:02:02+20:4512:06
8May Jorunn RognlienModum OL1:20:01+38:4415:37
9Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1:37:17+56:0019:00
Randi Fallbakken BergeLøten o-lagdiskvalifisert

H 60-

5 120 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Kristian EkebergIL Tyrving41:028:00
2Torgeir StrandhagenRøyken OL41:04+0:028:01
3Edvard DahlOL Vallset/Stange41:23+0:218:04
4Leif S. ThingsrudØstmarka OK41:30+0:288:06
5Gunnar GytriFørde IL42:36+1:348:19
6Lars HjermstadFossum IF44:43+3:418:44
7Magnar OftenTynset IF49:01+7:599:34
8Helge EriksenByåsen IL49:23+8:219:38
9Kjell MaroniByåsen IL50:55+9:539:56
10Jan Kåre VatneMo OK54:20+13:1810:36
11Magne LysbergFreidig54:25+13:2310:37
12Kai MidtskogenBotne SK1:00:55+19:5311:53
13Vemund JarenFreidig1:05:18+24:1612:45
14Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1:18:46+37:4415:23
Don SkantzeIL Tyrvingbrutt

H 65-

5 120 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering49:409:42
2Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar51:33+1:5310:04
3Steinar AasvangWing OK51:57+2:1710:08
4Ole LienLøten o-lag54:38+4:5810:40
5Arve SmestadLøten o-lag1:06:02+16:2212:53
6Ottar RyenOs IL1:27:51+38:1117:09

D 60-

4 060 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wenche BjørnstadRingsaker OK37:319:14
2Kari OsmoenOs IL45:32+8:0111:12
3Marit Hæreid SandstadFrol IL45:59+8:2811:19
4Karin GalaaenSelbu OK46:40+9:0911:29

D 65-

4 060 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid KalbækkenTynset IF52:1012:50

D 70-

4 060 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange54:1613:21
2Anne-Lise BrenneOL Trollelg1:07:13+12:5716:33

D 75-

3 580 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag1:04:5718:08
2Grete UrsetVingelen IL1:09:09+4:1219:18

D 80-

3 580 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit Økern JensenBærums Skiklub1:28:2224:41

H 70-

4 060 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut SkjesetVang OL36:479:03
2Kjell GrønhovdModum OL46:13+9:2611:23
3Øistein ÅsmulOL Trollelg50:53+14:0612:31
4Tore StubbeNord-Østerdal OK59:16+22:2914:35
5Georg KapperudOppsal Orientering1:31:02+54:1522:25
Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelgdiskvalifisert

H 75-

3 580 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav HøiåsVang OL41:4911:40
2Lars ButtingsrudVingelen IL47:07+5:1813:09
3Anders LaugloOL Trollelg47:11+5:2213:10
4Einar StensbyLøten o-lag51:40+9:5114:25
5Reidar MyliusÅlen IL55:42+13:5315:33
6Per (Jakob) KjusRøyken OL57:03+15:1415:56
Egil SletnerTormod Skilagdiskvalifisert

H 80-

3 580 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halstein ØdegårdLøten o-lag1:05:1118:12
2Mads BergNord-Østerdal OK1:17:51+12:4021:44
3Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag1:23:28+18:1723:18
Arne SvalundØyer-Tretten IFdiskvalifisert

Trim Direktepåmelding A

5 460 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rolf AlstadFrol IL38:597:08
2Øystein HaugFrol IL41:32+2:337:36
3Morten FismenFossum IF45:31+6:328:20
4Sverre NarumVang OL52:58+13:599:42
5Austris KrastinsIngen klubb55:16+16:1710:07
6Magnus NordIngen klubb1:03:30+24:3111:37
7Brage KeiseråsIL Leik1:07:45+28:4612:24
8Inga RingdalenMo OK1:09:26+30:2712:43
9Sunniva Nergaard BergStokke IL1:14:53+35:5413:42
10Eli RingdalenMo OK1:39:29+1:00:3018:13
11Jørgen StenvikByåsen IL1:43:46+1:04:4719:00
Even HolteFreidigdiskvalifisert

Trim Direktepåmelding B

4 150 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne Inge KolstadWing OK41:5610:06
2Gjermund NedgårdIngen klubb44:15+2:1910:39
3Harald BerganKongsberg OL45:10+3:1410:53
4Torbjørn DalløkkenTynset IF46:50+4:5411:17
5Elisabeth StørsethSelbu OK49:37+7:4111:57
6Ingrid Lundin BerganKongsberg OL50:16+8:2012:06
7Marte Hoff HagenNTNUI51:59+10:0312:31
8Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange52:07+10:1112:33
9Marte Kvittum TangenTynset IF52:53+10:5712:44
10Kenneth EikRaumar Orientering53:13+11:1712:49
11Maria BelsbyNord-Østerdal OK53:38+11:4212:55 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Ole Gunnar SølbergIL Leik54:02+12:0613:01
13Bente HortenVingelen IL54:16+12:2013:04
14Kari LundNittedal OL55:00+13:0413:15
15Leif JordetVingelen IL55:36+13:4013:23
16Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL57:55+15:5913:57
17Trygve EriksenIngen klubb58:11+16:1514:01
18Anne Gro StyrvollLarvik OK58:54+16:5814:11
19Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK59:30+17:3414:20
20Klara StorlerMelhus IL1:03:34+21:3815:19
21Sigrid GrindbergRingerike OL1:04:46+22:5015:36
22Frank FinstadRaumar Orientering1:05:33+23:3715:47
23Inger FinstadRaumar Orientering1:05:49+23:5315:51
24Vegard BendiktsenKonnerud IL1:07:23+25:2716:14
25Liv Bente GrandeByåsen IL1:08:58+27:0216:37
26Anne BarfloLommedalens IL1:09:06+27:1016:39
27Siri DrogsetWing OK1:10:45+28:4917:02
28Fritjof SandstadFrol IL1:12:10+30:1417:23
29Marianne LangøygardFrol IL1:14:22+32:2617:55
Kathrine StrømmenAlvdal ILbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor