Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018
Arrangørorganisasjoner: Alvdal IL / Folldal IF / Tynset IF
Dato: fredag 6 juli 2018 - søndag 8 juli 2018

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

N-åpen

1 510 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jakob AarnesFana IL15:1810:07
Kornelia AarnesFana IL19:3412:57
Arne Gunnar BarfloLøten o-lag38:5525:46
Erik BerganKongsberg OL21:2014:07
Marius Lærum HagenTynset IF12:338:18
Emma HylenTynset IF20:5113:48
Live Marie LangøygardFrol IL26:3717:37
Patrick NikolaisenFrol IL27:5118:26
Tryggve Svergja RustadRaumar Orientering31:5421:07
Sigve SkarpsnoAlvdal IL33:1922:03
Aksel SkjesetFrol IL24:5316:28
Vilde SkjesetFrol IL36:3824:15
Sigurd Skoglund LeitheFrol IL26:1417:22
Sander TørumSelbu OK21:0513:57
Kaja Staff ValstadNittedal OL18:3912:21
Eero MartomaaEspoon Suuntadiskvalifisert

D -10

1 510 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Frida HopeModum OL16:5511:12
Hedda HylenTynset IF18:0511:58
Eline KravdalGjø-Vard OL17:4211:43
Selma LangøygardFrol IL23:1415:23
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK10:457:07
Julia NikolaisenFrol IL19:5313:10
Aurora OldertrøenTynset IF11:577:54
Ida Joanne OldertrøenTynset IF21:4914:26
Ingvild RingheimLarvik OK14:099:22
Solveig Skoglund LeitheFrol IL23:5015:47
Bertine Tønder-NilsskogTynset IF18:0211:56
Maria sæther VerdeniusVingelen IL10:567:14

H -10

1 510 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jonas AlstadFrol IL9:566:34
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK13:559:12
Ludvig LangøygardFrol IL10:296:56
Sondre Skoglund LeitheFrol IL11:547:52
Dagfinn StenvikByåsen IL11:257:33

D 11-12N

1 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Tina UglemsmoSelbu OK21:1314:03
Ida SchärerKvikne IL14:409:42
Elise AaenTynset IFdiskvalifisert

H 11-12N

1 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Markus TørumSelbu OK21:0914:00
Birk Tønder-NilsskogTynset IF11:527:51
Angesom Hagos HaddishSelbu OK20:4613:45

D 11-12

1 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fanny Staff ValstadNittedal OL12:007:03
2Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL12:40+0:407:27
3Nora HalvorsenFreidig12:52+0:527:34
4Synne Kvittum NytrøenTynset IF14:24+2:248:28
5Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL18:11+6:1110:41

H 11-12

1 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon HallanOK Skøynar11:436:53
2Jan Olav BerganKongsberg OL13:16+1:337:48
3Simen Hansæl-NergaardKvikne IL14:27+2:448:30
4Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK34:43+23:0020:25
Oskar HopeModum OLdiskvalifisert

D 13-16C

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny WinsvoldSentrum OK11:557:00
2Ingvild Torgersen JakobsenMolde og Omegn IF13:10+1:157:44
3Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK14:12+2:178:21

H 13-16C

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders TørumSelbu OK16:369:45

D 17-C

1 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria BelsbyNord-Østerdal OK12:437:28
2Karoline SkjelsvikLillehammer OK15:54+3:119:21
3Anne BarfloLommedalens IL16:23+3:409:38
4Marit BrødreskiftFreidig16:56+4:139:57
5Lise MeldgaardKonnerud IL21:55+9:1212:53
6Eli StenvikByåsen IL22:14+9:3113:04
7Berit DalheimLunderseter IL30:53+18:1018:10

H 17-C

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Matthew NgOslostudentenes IK13:508:08
2Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn20:40+6:5012:09

D 13-14

3 020 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eline Horten JordetVingelen IL20:086:40
2Andrea sæther VerdeniusVingelen IL23:17+3:097:42
3Kseniya MironavaModum OL23:20+3:127:43
4Marie KravdalGjø-Vard OL23:49+3:417:53
5Una KittilsenFreidig25:31+5:238:26
6Guro SchjølbergTynset IF26:30+6:228:46
7Iril RingheimLarvik OK28:25+8:179:24
8Ida HøsøienTynset IF29:51+9:439:53
9Sigrid HaugskottOL Trollelg31:21+11:1310:22
10Tora KittilsenFreidig31:34+11:2610:27
11Anne FrøislandVang OL35:52+15:4411:52

H 13-14

3 020 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Christoffer BorgIL Koll18:336:08
2Kristoffer Strømdal WikFreidig18:37+0:046:09
3Christian Fredrik BorgIL Koll18:51+0:186:14
4Halvor LøkenKongsberg OL19:29+0:566:27
5Arne BerganKongsberg OL19:51+1:186:34
6Lars Horten JordetVingelen IL20:40+2:076:50
7Tristan HalvorsenFreidig21:50+3:177:13
8Jonas HickenIL Koll22:31+3:587:27
9Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL23:31+4:587:47
10Magne GuttvikWing OK24:40+6:078:10
11Magnus AlstadFrol IL24:45+6:128:11
12Eivind NæveIL Leik25:20+6:478:23
13Johannes Salvesen-LundeIL Koll27:48+9:159:12
14Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK28:06+9:339:18
15Eskil BrændenLillomarka OL37:32+18:5912:25
Sigurd VatnFrol ILdiskvalifisert

D 15-20B

3 020 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emilie SchärerKvikne IL27:499:12
2Ane Marte VatnFrol IL28:50+1:019:32
3Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF38:36+10:4712:46
4Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK50:39+22:5016:46
5Hege HallanOK Skøynar58:35+30:4619:23

H 15-20B

3 020 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Erik UglemsmoSelbu OK35:5311:52
2Oskar StorlerMelhus IL45:32+9:3915:04

H 21-

5 840 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Isak BergsetFrol IL34:325:54
2William LindMalungs OK35:02+0:305:59
3Lars Sandstad SkjesetFrol IL36:12+1:406:11
4Håvard LucasenFredrikstad SK36:15+1:436:12
5Vegard Blomseth JohnsenNTNUI36:27+1:556:14
6Ola KeiseråsIL Leik37:44+3:126:27
7Linus BohmanMalungs OK38:30+3:586:35
8Marius WikstrømRingsaker OK38:50+4:186:38
9Eirik RustadBækkelagets SK38:52+4:206:39
10Øyvind HjermstadFossum IF39:27+4:556:45
11Erling HjermstadFossum IF40:22+5:506:54
12Sander ArntzenAsker Skiklubb40:30+5:586:56
13Øystein Grande JarenFreidig40:43+6:116:58
14Kenneth BilstadVang OL41:41+7:097:08
15Øyvind WiggenByåsen IL42:15+7:437:14
16Oscar LyngenFreidig42:38+8:067:18
17Erik GustafssonNTNUI43:47+9:157:29
18Per Melander OftenNydalens SK44:39+10:077:38
19Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering46:24+11:527:56
20Simen BordalFossum IF47:19+12:478:06
21Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI47:59+13:278:12 Last ned GPS-spor i gpx-format
22Sondre Sande GullordNydalens SK48:22+13:508:16
23Linus OlhansÅs-NMBU Orientering48:47+14:158:21
24Øystein HaugFrol IL49:44+15:128:30
25Andreas SølbergIL Leik50:30+15:588:38
26Simen SmestadBækkelagets SK53:13+18:419:06
27Sigurd StenvikByåsen IL53:16+18:449:07
28Anders HaugskottOL Trollelg55:01+20:299:25
29Hermann LeitheFrol IL55:43+21:119:32
30Hampus MöllerStora Tuna OK58:20+23:489:59
31Sindre Engzelius GylverNTNUI59:28+24:5610:10
Simo MartomaaKalevan rastidiskvalifisert
Anton ForsbergStora Tuna OKdiskvalifisert
Jan Andreas EdstrømOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 19-20

5 840 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hallvard Arntzen FossSandefjord OK52:108:55
2Sverre NarumVang OL52:28+0:188:59

H 35-

5 840 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir Myhr ØienRingsaker OK50:478:41
2Håvard SundbergStor-Elvdal SK53:06+2:199:05
3Rolf AlstadFrol IL1:13:13+22:2612:32

H 40-

5 840 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn KravdalGjø-Vard OL48:318:18
2Jo LangøygardFrol IL1:03:47+15:1610:55

D 21-

5 840 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karen Oline KolstadNTNUI43:377:28
2Ragnhild HjermstadFossum IF47:13+3:368:05
3Mari Støen GussiåsMolde og Omegn IF47:48+4:118:11
4Maria BjörklundStora Tuna OK49:27+5:508:28
5Magdalena OlssonStora Tuna OK49:54+6:178:32
6Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK50:38+7:018:40
7Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg51:29+7:528:48
8Gunhild Rogne HallandNydalens SK52:34+8:579:00
9Anna UlvensøenNTNUI52:35+8:589:00
9Jorunn KvaklandNTNUI52:35+8:589:00
11Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering56:06+12:299:36
12Ane Baldishol BrevigRøyken OL58:16+14:399:58
13Hedvig ÅstebølNTNUI59:37+16:0010:12
14Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1:00:23+16:4610:20
15Eva TesarovaWing OK1:04:53+21:1611:06
16Kine Sofie SandstadFrol IL1:05:55+22:1811:17
17Ida Solberg SvenneEiker OL1:14:49+31:1212:48
18Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering1:18:43+35:0613:28
19Ingrid UrsethVingelen IL1:23:02+39:2514:13
20Malin EijsinkNydalens SK1:34:47+51:1016:13
Marte Hoff HagenNTNUIdiskvalifisert
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKdiskvalifisert

H 17-18

5 840 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eskil FrøislandVang OL39:006:40
2Gaute Kvittum NytrøenTynset IF40:10+1:106:52
3Vegard KittilsenFreidig41:01+2:017:01
4Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn45:14+6:147:44
5Njaal Ellegaard MelbyVang OL46:54+7:548:01
5Even LindaasVang OL46:54+7:548:01
7Petter Liabakk EriksenByåsen IL48:21+9:218:16
8Jo Even KolstadFreidig50:01+11:018:33
9Jonas VindalWing OK1:12:22+33:2212:23
10Sverre GrafferRingerike OL1:24:59+45:5914:33

H 45-

4 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pål KittilsenFreidig34:227:28
2Jon-Anders BordalRingsaker OK36:17+1:557:53
3Gunnar VatnFrol IL39:02+4:408:29
4Øivind FrøislandVang OL39:59+5:378:41
5Hans Arild SkjevdalRøros IL41:07+6:458:56
6Christian GløgårdNittedal OL41:10+6:488:56
Even ErlienGjø-Vard OLdiskvalifisert

D 17-18

4 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF1:02:1813:32
2Jorun BækkenOs IL1:04:30+2:1214:01
3Anna Vangen LunåsmoTynset IF1:23:27+21:0918:08

D 19-20

4 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering56:5512:22
2Andrine VikenByåsen IL1:12:22+15:2715:43

D 35-

4 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild UtstumoVingelen IL43:589:33
2Annemarie B. AarnesFana IL45:37+1:399:55
3Vibeke Falck HolteFreidig51:53+7:5511:16
4Marte SkoglundFrol IL53:20+9:2211:35
5Kristin JægerWing OK1:14:13+30:1516:08

H 15-16

4 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Iver RingheimLarvik OK33:077:11
2Jørgen SchjølbergTynset IF34:48+1:417:33
3Tobias AlstadFrol IL36:40+3:337:58
4Grunde IsaksætreGrue IL39:06+5:598:30
5Mikkel HoltFreidig39:23+6:168:33
6Mats LindaasElverum OK50:21+17:1410:56
7Håvard VeieOK Skøynar1:03:43+30:3613:51
8Gaute LindaasElverum OK1:04:20+31:1313:59
Hallvar HallanOK Skøynardiskvalifisert
Ådne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert

H 50-

4 600 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørnar ValstadNittedal OL34:287:29
2Syver LøkenKongsberg OL34:48+0:207:33
3Are KristiansenIL Tyrving35:56+1:287:48
4Stein BlomsethLillomarka OL36:04+1:367:50
5Stein Ivar FossMelhus IL37:08+2:408:04
6Harald SvergjaNord-Østerdal OK37:49+3:218:13
7Atle PedersenMelhus IL38:53+4:258:27
8Gunnar HopeModum OL39:20+4:528:33
9Svein Terje KolstadFreidig40:41+6:138:50
10Jan HageIL Leik41:21+6:538:59
11Agnar RenolenWing OK44:39+10:119:42
12Magne BrændenLillomarka OL45:11+10:439:49
13Frode HaugskottOL Trollelg45:15+10:479:50
14Lars EnerhaugenModum OL45:20+10:529:51 Last ned GPS-spor i gpx-format
15Jon Inge BreenÅlen IL46:05+11:3710:01
16Øystein WiggenByåsen IL46:34+12:0610:07
17Knut HagenByåsen IL50:52+16:2411:03
18Geir PaulsenOL Trollelg53:15+18:4711:34
19Bjørn BendiktsenKonnerud IL54:25+19:5711:49
20Inge RingheimLarvik OK56:30+22:0212:16
21Helge GrafferRingerike OL1:09:40+35:1215:08
22Jon VindalWing OK1:12:38+38:1015:47
23Erik BorgIL Koll1:15:22+40:5416:23
24Oskar KaaløySandefjord OK1:29:49+55:2119:31
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OLdiskvalifisert
Trond FossSandefjord OKdiskvalifisert

D 15-16

4 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frida HaugskottOL Trollelg41:429:03
2Mari Grøtli SvergjaKvikne IL42:51+1:099:18
3Martine SkjelsvikLillehammer OK44:05+2:239:35
4Kristine KravdalGjø-Vard OL46:04+4:2210:00
5Kristin Melby JacobsenLardal OL46:52+5:1010:11
6Ane Malene KolstadFreidig51:58+10:1611:17
7Ingrid MobråthenBotne SK55:34+13:5212:04
8Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn1:08:17+26:3514:50
9Maren VikenByåsen IL1:16:56+35:1416:43
10Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK1:20:29+38:4717:29

D 40-

4 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid KravdalGjø-Vard OL46:2310:05

H 55-

4 040 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1John SvergjaNord-Østerdal OK31:117:43
2Gløer WinsvoldSentrum OK33:10+1:598:12
3Sturla SætherFreidig34:45+3:348:36
4Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL35:40+4:298:49
5Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering36:18+5:078:59
6Per Einar PedersliOL Trollelg37:14+6:039:12
7Petter GullikstadRøros IL37:56+6:459:23
8Frode SjøvoldRøros IL38:26+7:159:30
9Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering38:39+7:289:34
10Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering38:40+7:299:34
11Erik SlettumGjø-Vard OL40:08+8:579:56
12Harald BergeLøten o-lag40:34+9:2310:02
12Øystein MelbyVang OL40:34+9:2310:02
14Johan LundeIL Koll41:19+10:0810:13
15Stein Arne NegårdVang OL41:48+10:3710:20
16Per EngebakkenNord-Østerdal OK42:46+11:3510:35
17Ole Johan SætherIsfjorden IL52:12+21:0112:55
18Jørgen NergårdRena IL55:58+24:4713:51

D 45-

4 040 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne StaffNittedal OL33:228:15
2Ingrid UndstadLarvik OK34:50+1:288:37
3Kristin HaugskottOL Trollelg35:25+2:038:45
4May Ingela HopeModum OL38:36+5:149:33
5Anne UrsetIL BUL-Tromsø38:47+5:259:35
6Tone AlmåsIL Leik42:47+9:2510:35
7Ane BjørnsgaardLillehammer OK43:00+9:3810:38
8Torunn Økern JensenRingerike OL43:06+9:4410:40
9Valborg MadslienLillehammer OK43:54+10:3210:51
10Larysa MironavaModum OL44:20+10:5810:58
11Anne Mette GrøtliKvikne IL49:03+15:4112:08
12Line NybakkenEspoon Suunta49:32+16:1012:15
13Stine ArntzenSandefjord OK58:56+25:3414:35
14Anne NilsenÅs-NMBU Orientering1:02:44+29:2215:31
15Line SletnerLillomarka OL1:08:07+34:4516:51

D 50-

4 040 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari ChristiansenSandefjord OK35:548:53
2Anne Marit BordalRingsaker OK37:52+1:589:22
3Hanne Løver ThonModum OL39:10+3:169:41
4Liv MeliIL Nansen43:56+8:0210:52
5Anne Meli NarjordOs IL44:51+8:5711:06
6Mona Høiås SætherFreidig46:00+10:0611:23
7Hege SolerødGjø-Vard OL48:02+12:0811:53 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering48:26+12:3211:59
9Nina-Beate LiabakkByåsen IL49:03+13:0912:08
10Britt Laila NilsgårdRøros IL51:59+16:0512:52
11Randi JensenFrol IL54:19+18:2513:26
12Mai Iren AlmåsIL Leik59:31+23:3714:43
13May Toril MoenOL Trollelg1:01:38+25:4415:15

D 55-

3 350 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne HjermstadFossum IF32:079:35
2Bente Bolstad NergårdRena IL35:20+3:1310:32
3Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering36:11+4:0410:48
4Berit DanielsenIL Tyrving36:29+4:2210:53
5May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering37:07+5:0011:04
6Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF37:42+5:3511:15
7Kjersti SkantzeIL Tyrving38:07+6:0011:22
8Margrete EngzeliusAsker Skiklubb39:32+7:2511:48
9May Jorunn RognlienModum OL51:36+19:2915:24
10Randi Fallbakken BergeLøten o-lag1:01:37+29:3018:23
11Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1:06:15+34:0819:46

H 60-

4 040 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Kristian EkebergIL Tyrving32:538:08
2Torgeir StrandhagenRøyken OL34:58+2:058:39
3Gunnar GytriFørde IL35:01+2:088:40
4Leif S. ThingsrudØstmarka OK36:07+3:148:56
5Helge EriksenByåsen IL44:25+11:3210:59
6Magne LysbergFreidig45:54+13:0111:21
7Lars HjermstadFossum IF49:07+16:1412:09
8Fritjof SandstadFrol IL49:34+16:4112:16
9Kjell MaroniByåsen IL50:30+17:3712:30
10Jan Kåre VatneMo OK51:57+19:0412:51
11Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn52:18+19:2512:56
12Vemund JarenFreidig54:25+21:3213:28
13Kai MidtskogenBotne SK58:19+25:2614:26
14Don SkantzeIL Tyrving1:00:18+27:2514:55
Edvard DahlOL Vallset/Stangediskvalifisert

H 65-

3 350 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar LundHamar OK33:209:57
2Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar33:26+0:069:58
3Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering42:17+8:5712:37
4Arve SmestadLøten o-lag44:18+10:5813:13
5Steinar AasvangWing OK46:24+13:0413:51
6Ottar RyenOs IL48:06+14:4614:21
7Avle Christen BjørnHamar OK49:27+16:0714:45
8Svein GrønhovdModum OL49:43+16:2314:50
9Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF57:37+24:1717:11
Roar SætabergetLunderseter ILdiskvalifisert

D 60-

3 350 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit Hæreid SandstadFrol IL36:2010:50
2Grete Berge OwrenFreidig37:59+1:3911:20
3Kari OsmoenOs IL42:21+6:0112:38
4Sunniva Johaug RyenOs IL48:10+11:5014:22
5Wenche BjørnstadRingsaker OK49:01+12:4114:37
6Eli RingdalenMo OK51:12+14:5215:17
7Karin GalaaenSelbu OK53:14+16:5415:53
8Rønnaug SagbakkenLøten o-lag1:01:24+25:0418:19

D 70-

3 350 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange46:1213:47
2Randi Aas FjæstadHamar OK1:03:45+17:3319:01
3Anne-Lise SletnerTormod Skilag1:04:25+18:1319:13
4Anne-Lise BrenneOL Trollelg1:11:22+25:1021:18

D 75-

3 350 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete UrsetVingelen IL54:3916:18
2Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag1:03:32+8:5318:57

D 80-

3 350 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit Økern JensenBærums Skiklub1:09:5520:52

H 70-

3 350 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut SkjesetVang OL29:558:55
2Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg36:15+6:2010:49
3Kjell GrønhovdModum OL39:18+9:2311:43
4Bjørn Ivar RyenVingelen IL40:48+10:5312:10
5Knut FjæstadHamar OK48:48+18:5314:34
6Øistein ÅsmulOL Trollelg50:24+20:2915:02
7Georg KapperudOppsal Orientering1:11:40+41:4521:23

H 75-

3 350 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav HøiåsVang OL38:2311:27
2Einar StensbyLøten o-lag42:21+3:5812:38
3Lars ButtingsrudVingelen IL44:14+5:5113:12
4Per (Jakob) KjusRøyken OL44:32+6:0913:17
5Egil SletnerTormod Skilag45:11+6:4813:29
6Anders LaugloOL Trollelg46:13+7:5013:47
Reidar MyliusÅlen ILdiskvalifisert

H 80-

3 350 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag1:06:5119:57
2Mads BergNord-Østerdal OK1:18:18+11:2723:22
3Gunnar SmistadOL Trollelg1:18:27+11:3623:25
4Halstein ØdegårdLøten o-lag1:19:54+13:0323:51
Arne SvalundØyer-Tretten IFdiskvalifisert

Trim Direktepåmelding A

4 600 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ine HoviÅs-NMBU Orientering47:0310:13
2Knut AustbøTynset IF48:16+1:1310:29
3Bjørn GussgardFolldal IF54:12+7:0911:46
4Sunniva Nergaard BergStokke IL55:09+8:0611:59
5Brage KeiseråsIL Leik55:32+8:2912:04
6Frode StensrudTrollelg1:00:56+13:5313:14
7Line SølbergIL Leik1:02:00+14:5713:28
8Geir JacobsenLardal OL1:05:18+18:1514:11
9Kari Tønset GuttvikWing OK1:08:35+21:3214:54
10Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL1:14:24+27:2116:10
11Jørgen StenvikByåsen IL1:23:29+36:2618:08
12Bjørn AustbøTynset IF13:39:00+12:51:572:58:02
Austris KrastinsNOTEAMdiskvalifisert
Yngve MobråthenBotne SKdiskvalifisert
Kaisa SvergjaRaumar Orienteringdiskvalifisert

Trim Direktepåmelding B

3 020 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1John Olav NæveIL Leik25:258:24
2Leif JordetVingelen IL25:33+0:088:27
3Harald BerganKongsberg OL27:29+2:049:06
4Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL29:30+4:059:46
5Ingrid Lundin BerganKongsberg OL31:54+6:2910:33
6Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange32:11+6:4610:39
7Bente HortenVingelen IL33:04+7:3910:56
8Even HolteFreidig33:21+7:5611:02
9Arne GuttvikWing OK34:04+8:3911:16
10Ole Gunnar SølbergIL Leik36:33+11:0812:06
11Elisabeth StørsethSelbu OK36:52+11:2712:12
12Vegard BendiktsenKonnerud IL41:50+16:2513:51
13Siri DrogsetWing OK42:46+17:2114:09
14Klara StorlerMelhus IL45:05+19:4014:55
15Sigrid GrindbergRingerike OL49:21+23:5616:20
16Mona Dalegård LøkenKongsberg OL50:48+25:2316:49
17Grete SteihaugTynset IF54:41+29:1618:06
18Marianne LangøygardFrol IL1:26:42+1:01:1728:42
Inga RydalenMo OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor