Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018
Arrangørorganisasjoner: Alvdal IL / Folldal IF / Tynset IF
Dato: fredag 6 juli 2018 - søndag 8 juli 2018

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

N-åpen

1 120 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Erik BerganKongsberg OL17:3915:45
Emma HylenTynset IF11:1610:03
Live Marie LangøygardFrol IL16:5915:09
Seline Sjønnesen NyhusNittedal OL16:4915:00
Sigurd Skoglund LeitheFrol IL16:2714:41
Sander TørumSelbu OK15:4814:06

D -10

1 390 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Frida HopeModum OL26:1218:50
Hedda HylenTynset IF17:0512:17
Selma LangøygardFrol IL26:2218:58
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK12:449:09
Aurora OldertrøenTynset IF14:2010:18
Ida Joanne OldertrøenTynset IF15:4011:16
Ingvild RingheimLarvik OK23:2716:52
Solveig Skoglund LeitheFrol IL26:2118:57
Bertine Tønder-NilsskogTynset IF19:2113:55
Maria sæther VerdeniusVingelen IL14:3910:32

H -10

1 390 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jonas AlstadFrol IL11:418:24
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK20:2914:44
Ludvig LangøygardFrol IL18:4013:25
Sondre Skoglund LeitheFrol IL28:1420:18
Dagfinn StenvikByåsen IL12:168:49

D 11-12N

1 120 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Elise AaenTynset IF10:169:09
Tina UglemsmoSelbu OK15:4214:01
Ida SchärerKvikne IL9:048:05

H 11-12N

1 120 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Angesom Hagos HaddishSelbu OK11:1610:03
Markus TørumSelbu OK15:5414:11
Birk Tønder-NilsskogTynset IF9:298:28

D 13-16N

1 120 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gina Rikarda LangoddenAlvdal IL6:546:09

H 13-16N

1 120 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind LangoddenAlvdal IL7:136:26

D 11-12

1 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne Kvittum NytrøenTynset IF11:498:30
2Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL13:14+1:259:31
3Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL13:16+1:279:32

H 11-12

1 390 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon HallanOK Skøynar9:527:05
2Jan Olav BerganKongsberg OL11:28+1:368:14
3Oskar HopeModum OL12:41+2:499:07
4Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK14:29+4:3710:25
Simen Hansæl-NergaardKvikne ILdiskvalifisert

D 13-16C

1 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK11:047:57
2Ingvild Torgersen JakobsenMolde og Omegn IF12:02+0:588:39
Elise NyhusNittedal OLdiskvalifisert

D 17-C

1 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit BrødreskiftFreidig13:5410:00
2Karoline SkjelsvikLillehammer OK19:04+5:1013:43
3Berit DalheimLunderseter IL24:58+11:0417:57

H 17-C

1 390 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Matthew NgOslostudentenes IK11:398:22
2Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn15:51+4:1211:24

D 13-14

1 750 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eline Horten JordetVingelen IL15:018:34 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Kseniya MironavaModum OL15:44+0:438:59
3Andrea sæther VerdeniusVingelen IL16:34+1:339:28
4Sigrid HaugskottOL Trollelg18:22+3:2110:29
5Iril RingheimLarvik OK19:34+4:3311:10
6Ida HøsøienTynset IF19:46+4:4511:17
7Anne FrøislandVang OL20:30+5:2911:42

H 13-14

1 750 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK13:517:54
2Johannes Salvesen-LundeIL Koll14:25+0:348:14
3Martin Christoffer BorgIL Koll15:19+1:288:45
4Halvor LøkenKongsberg OL15:38+1:478:56
5Arne BerganKongsberg OL15:45+1:549:00
6Jonas HickenIL Koll16:43+2:529:33
7Lars Horten JordetVingelen IL16:51+3:009:37
8Eivind NæveIL Leik17:00+3:099:42
9Magnus AlstadFrol IL17:35+3:4410:02
10Anders TørumSelbu OK23:00+9:0913:08
11Eskil BrændenLillomarka OL26:44+12:5315:16
Christian Fredrik BorgIL Kolldiskvalifisert
Simen Gløgård StensrudNittedal OLdiskvalifisert
Sigurd VatnFrol ILdiskvalifisert

D 15-20B

1 750 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emilie SchärerKvikne IL20:1011:31
2Ane Marte VatnFrol IL21:58+1:4812:33

H 15-20B

1 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Erik UglemsmoSelbu OK18:4310:41

H 21-

2 550 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1William LindMalungs OK14:395:44
2Øyvind HjermstadFossum IF15:04+0:255:54
3Lars Sandstad SkjesetFrol IL15:14+0:355:58
4Erling HjermstadFossum IF15:20+0:416:00
5Isak BergsetFrol IL15:32+0:536:05
6Sander ArntzenAsker Skiklubb15:49+1:106:12
7Andreas SølbergIL Leik16:08+1:296:19
8Vegard Blomseth JohnsenNTNUI16:10+1:316:20
9Linus BohmanMalungs OK16:17+1:386:23
10Per Melander OftenNydalens SK16:44+2:056:33
11Øyvind WiggenByåsen IL16:45+2:066:34
12Johannes BordalRingsaker OK16:57+2:186:38
13Ola KeiseråsIL Leik17:16+2:376:46
14Mattis HoltFreidig17:18+2:396:47
15Erik GustafssonNTNUI17:34+2:556:53
16Sondre Sande GullordNydalens SK18:04+3:257:05
16Marius WikstrømRingsaker OK18:04+3:257:05
18Linus OlhansÅs-NMBU Orientering18:41+4:027:19
19Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering19:26+4:477:37
20Hermann LeitheFrol IL21:05+6:268:16
21Sigurd StenvikByåsen IL21:14+6:358:19
22Sindre Engzelius GylverNTNUI22:27+7:488:48
23Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering23:46+9:079:19
Kenneth BilstadVang OLdiskvalifisert

H 19-20

2 550 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sverre NarumVang OL20:187:57
2Hallvard Arntzen FossSandefjord OK23:52+3:349:21

H 35-

2 350 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard SundbergStor-Elvdal SK19:388:21
2Torbjørn DalløkkenTynset IF25:53+6:1511:00
3Jo LangøygardFrol IL29:05+9:2712:22

D 21-

2 350 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK16:427:06
2Anna UlvensøenNTNUI17:52+1:107:36
3Karen Oline KolstadNTNUI18:05+1:237:41
4Ragnhild HjermstadFossum IF18:32+1:507:53
5Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK18:51+2:098:01
6Mari Støen GussiåsMolde og Omegn IF19:35+2:538:20
7Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering20:11+3:298:35
8Jorunn KvaklandNTNUI20:30+3:488:43
9Eva TesarovaWing OK21:07+4:258:59
10Helen PalmerByåsen IL21:37+4:559:11
11Gunhild Rogne HallandNydalens SK21:58+5:169:20
12Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering22:21+5:399:30
13Kine Sofie SandstadFrol IL23:03+6:219:48
14Malin EijsinkNydalens SK25:02+8:2010:39
15Maria BelsbyNord-Østerdal OK26:21+9:3911:12
16Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering28:05+11:2311:57
17Marte Hoff HagenNTNUI28:23+11:4112:04
18Ingrid UrsethVingelen IL30:06+13:2412:48

H 17-18

2 550 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LindaasVang OL17:076:42
2Eskil FrøislandVang OL17:55+0:487:01
3Gaute Kvittum NytrøenTynset IF18:11+1:047:07
4Jo Even KolstadFreidig18:14+1:077:09
5Njaal Ellegaard MelbyVang OL19:45+2:387:44
6Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn20:58+3:518:13
7Asgeir EspelandTynset IF25:21+8:149:56
8Sverre GrafferRingerike OL28:01+10:5410:59

H 45-

2 140 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar VatnFrol IL16:327:43
2Christian GløgårdNittedal OL17:09+0:378:00
3Frode HaugskottOL Trollelg17:14+0:428:03
4Syver LøkenKongsberg OL17:31+0:598:11
5Lars EnerhaugenModum OL17:38+1:068:14
6Knut HagenByåsen IL18:08+1:368:28
7Torger HøsøienTynset IF18:19+1:478:33
8Stein Ivar FossMelhus IL18:29+1:578:38
9Jan HageIL Leik19:30+2:589:06
10Øystein WiggenByåsen IL19:34+3:029:08
11Agnar RenolenWing OK20:17+3:459:28
12Even ErlienGjø-Vard OL20:19+3:479:29
13Tormod KleppaLillehammer OK20:23+3:519:31
14Gunnar HopeModum OL20:39+4:079:38
15Stein Magnus MoenGrue IL21:35+5:0310:05
16Geir PaulsenOL Trollelg24:16+7:4411:20
17Erik BorgIL Koll25:02+8:3011:41
18Bjørn BendiktsenKonnerud IL25:04+8:3211:42
19Helge GrafferRingerike OL26:18+9:4612:17
20Are KristiansenIL Tyrving27:58+11:2613:04
21Trond FossSandefjord OK28:40+12:0813:23
22Oskar KaaløySandefjord OK31:49+15:1714:52
Hans Arild SkjevdalRøros ILdiskvalifisert
Jan Jacob VerdeniusVingelen ILdiskvalifisert

D 17-18

2 350 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL27:5411:52

D 19-20

2 350 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering24:1010:17
2Andrine VikenByåsen IL31:56+7:4613:35

D 35-

2 140 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild UtstumoVingelen IL23:1810:53
2Marte SkoglundFrol IL23:53+0:3511:09

H 15-16

2 140 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø15:007:00
2Tobias AlstadFrol IL15:02+0:027:01
3Mats LindaasElverum OK15:14+0:147:07
4Ådne SkjærsteinIL Tyrving15:59+0:597:28
5Håvard VeieOK Skøynar16:00+1:007:28
6Iver RingheimLarvik OK17:06+2:067:59
7Jakob HøsøienTynset IF18:49+3:498:47
8Hallvar HallanOK Skøynar21:26+6:2610:00
9Gaute LindaasElverum OK29:03+14:0313:34
Even BordalRingsaker OKdiskvalifisert
Mikkel HoltFreidigdiskvalifisert

D 15-16

2 140 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frida HaugskottOL Trollelg16:177:36
2Kristin Melby JacobsenLardal OL16:46+0:297:50
3Martine SkjelsvikLillehammer OK20:13+3:569:26
4Ingrid MobråthenBotne SK20:46+4:299:42
5Ane Malene KolstadFreidig22:10+5:5310:21
6Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn22:43+6:2610:36
7Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK22:49+6:3210:39
8Hege HallanOK Skøynar25:01+8:4411:41
9Maren VikenByåsen IL25:11+8:5411:46
10Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF27:09+10:5212:41

H 55-

1 920 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter GullikstadRøros IL14:527:44
2Per Kristian EkebergIL Tyrving16:25+1:338:33
3Frode SjøvoldRøros IL16:34+1:428:37
4Johan LundeIL Koll17:09+2:178:55
5Gunnar GytriFørde IL17:52+3:009:18
6Kjell MaroniByåsen IL17:57+3:059:20
6Lars HjermstadFossum IF17:57+3:059:20
8Harald BergeLøten o-lag18:41+3:499:43
9Per EngebakkenNord-Østerdal OK18:56+4:049:51
10Edvard DahlOL Vallset/Stange19:20+4:2810:04
11Ole Johan SætherIsfjorden IL19:24+4:3210:06
12Øystein MelbyVang OL20:00+5:0810:25
13Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering20:31+5:3910:41
14Stein Arne NegårdVang OL20:33+5:4110:42
15Jørgen NergårdRena IL20:40+5:4810:45
16Kai MidtskogenBotne SK21:26+6:3411:09
17Jan Kåre VatneMo OK22:35+7:4311:45
18Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering22:41+7:4911:48
19Bjørn GussgardFolldal IF22:48+7:5611:52
20Vemund JarenFreidig23:22+8:3012:10
21Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn28:29+13:3714:50
Magne LysbergFreidigdiskvalifisert

D 45-

1 920 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Valborg MadslienLillehammer OK14:587:47
2Ingrid UndstadLarvik OK16:08+1:108:24
3Kristin HaugskottOL Trollelg16:46+1:488:43
4Anne UrsetIL BUL-Tromsø17:02+2:048:52
5Torunn Økern JensenRingerike OL17:59+3:019:21
6Anne Marit BordalRingsaker OK18:07+3:099:26
7Ane BjørnsgaardLillehammer OK18:08+3:109:26
8May Ingela HopeModum OL18:38+3:409:42
9Tone AlmåsIL Leik18:41+3:439:43
10Liv MeliIL Nansen19:08+4:109:57
11Hege SolerødGjø-Vard OL19:12+4:1410:00 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Larysa MironavaModum OL19:53+4:5510:21
13Randi JensenFrol IL20:38+5:4010:44
14Hanne Løver ThonModum OL21:05+6:0710:58
15Britt Laila NilsgårdRøros IL22:47+7:4911:51
16Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK23:02+8:0411:59
17Stine ArntzenSandefjord OK25:20+10:2213:11
18Sissel BolstadTynset IF29:57+14:5915:35

D 55-

1 750 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari ChristiansenSandefjord OK17:4510:08
2Kjersti SkantzeIL Tyrving18:11+0:2610:23
3May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering18:26+0:4110:32
4Wenche BjørnstadRingsaker OK18:51+1:0610:46
5Berit DanielsenIL Tyrving19:24+1:3911:05
6Grete Berge OwrenFreidig20:19+2:3411:36
7Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF20:31+2:4611:43
8Margrete EngzeliusAsker Skiklubb21:23+3:3812:13
9Karin GalaaenSelbu OK21:47+4:0212:26
10Marianne HjermstadFossum IF21:49+4:0412:28
11Bente Bolstad NergårdRena IL22:21+4:3612:46
12Sunniva Johaug RyenOs IL24:17+6:3213:52
13Eli RingdalenMo OK26:45+9:0015:17
Sille WinsnesÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

H 65-

1 340 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering11:448:45
2Knut SkjesetVang OL13:04+1:209:45
3Einar LundHamar OK13:10+1:269:49
4Avle Christen BjørnHamar OK14:08+2:2410:32
5Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar14:21+2:3710:42
6Ottar RyenOs IL16:00+4:1611:56
7Øistein ÅsmulOL Trollelg16:09+4:2512:03
8Rune M HoltFreidig17:25+5:4112:59
9Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg19:30+7:4614:33
10Roar SætabergetLunderseter IL21:50+10:0616:17
11Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF22:18+10:3416:38
12Knut FjæstadHamar OK23:28+11:4417:30

D 65-

1 340 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange18:3213:49
2Tone DalløkkenTynset IF21:12+2:4015:49
3Anne-Lise BrenneOL Trollelg24:21+5:4918:10
4Randi Aas FjæstadHamar OK30:54+12:2223:03
Sigrid KalbækkenTynset IFdiskvalifisert

D 75-

1 340 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit Økern JensenBærums Skiklub24:5318:34
2Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag28:43+3:5021:25
3Grete UrsetVingelen IL30:09+5:1622:30

H 75-

1 340 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav HøiåsVang OL14:5911:10
2Anders LaugloOL Trollelg17:21+2:2212:56
3Einar StensbyLøten o-lag17:50+2:5113:18
4Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag18:08+3:0913:31
5Lars ButtingsrudVingelen IL19:23+4:2414:27
6Per (Jakob) KjusRøyken OL20:21+5:2215:11
7Reidar MyliusÅlen IL23:54+8:5517:50
8Arne SvalundØyer-Tretten IF30:23+15:2422:40
9Gunnar SmistadOL Trollelg32:35+17:3624:18
10Mads BergNord-Østerdal OK34:11+19:1225:30

Trim Direktepåmelding A

2 140 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik SlettenFolldal IF21:2410:00
2Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange36:11+14:4716:54
Vegard BendiktsenKonnerud ILdiskvalifisert

Trim Direktepåmelding B

1 750 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif JordetVingelen IL18:4010:40
2Gaute SkjelsvikLillehammer OK19:49+1:0911:19
3Elisabeth StørsethSelbu OK20:14+1:3411:33
4Inge RingheimLarvik OK21:54+3:1412:30
5Ingrid Lundin BerganKongsberg OL22:13+3:3312:41
6Bente HortenVingelen IL22:15+3:3512:42
7Mai Iren AlmåsIL Leik22:32+3:5212:52
8Anne Mette NormannTynset IF24:52+6:1214:12
9Marianne LangøygardFrol IL27:47+9:0715:52
10Lise MeldgaardKonnerud IL28:41+10:0116:23
11Elin NyhusNittedal OL34:18+15:3819:36
Mona Dalegård LøkenKongsberg OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor