Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hjalmarløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hjalmarløpet
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: lørdag 26 mai 2018

N-åpen

1 830 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Emilie Venheim KnutsenSkien OK37:3720:33
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn28:5215:46
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OLbrutt
Fredrik BueOL Tønsberg og omegnikke startet

D -10

2 730 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Mie SkifjellSkien OK52:0219:03
0Juliette Holtskog-FeremansSkien OK51:1818:47
0June HestadSkien OK49:2618:06

D 11-12

2 730 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Holtskog-FeremansSkien OK30:0010:59
2Vilde Aakre LeistadSkien OK35:40+5:4013:03
3Pernille ZagarLarvik OK36:27+6:2713:21
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegnikke startet

D 13-14

2 860 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne SandvenNotodden OL25:058:46
2Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn28:00+2:559:47
3Anne BeitdokkenPorsgrunn OL41:40+16:3514:34
4Iril RingheimLarvik OK41:58+16:5314:40
5Ingeborg HovdejordNotodden OL45:33+20:2815:55
6Maria GrovanOL Tønsberg og omegn47:36+22:3116:38

D 13-16C

2 730 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Linn StrømSandefjord OKbrutt

D 15-16

3 150 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Melby JacobsenLardal OL29:169:17
2Une HoltermannPorsgrunn OL31:34+2:1810:01
3Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL35:48+6:3211:21
4Mina SchjervenLardal OL38:17+9:0112:09
5Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn43:04+13:4813:40
6Ingrid MobråthenBotne SK43:43+14:2713:52
7Emilie JohansenSandefjord OK45:49+16:3314:32
8Eline SchjervenLardal OL49:51+20:3515:49
9Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK55:24+26:0817:35
10Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL55:29+26:1317:36
11Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn1:02:46+33:3019:55
12Lise StrømSandefjord OK1:38:25+1:09:0931:14

D 17-B

2 860 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Berg GjølbergLarvik OK58:2420:25
2Kristin Repstad StoremyrIL Hauken1:19:56+21:3227:56

D 17-C

2 730 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingunn GåsoddenSkien OKdiskvalifisert

D 17-20

4 040 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna NysæterSkien OK49:1912:12
2Linn Mei WaalerMåren OK55:46+6:2713:48
Julie EikelandOL Tønsberg og omegnbrutt

D 40-

3 150 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gry AakreSkien OK46:5814:54
2Siv WiersdalenPorsgrunn OL1:00:01+13:0319:03

D 45-

3 150 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin SandvenNotodden OL35:2211:13
2Sara MathisenPorsgrunn OL36:58+1:3611:44
3Mai Britt BjørkSandefjord OK40:57+5:3513:00
4Åse NysæterSkien OK47:00+11:3814:55
5Kari Reppesgård HoltHedrum OL55:42+20:2017:40
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegnikke startet

D 50-

3 150 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete S B HoviSkien OK37:3011:54
2Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL47:48+10:1815:10
3Astrid BrevikStokke IL1:00:49+23:1919:18

D 60-

2 220 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne HerumOK Skeidi29:1413:10

D 65-

2 220 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid StrandeSkien OK26:3411:58
2Elisabeth RødAndebu IL44:35+18:0120:04
3Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL53:04+26:3023:54

D 70-

2 220 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gerd LangsethLarvik OK38:2617:18
2Astrid LundeDrangedal OL44:27+6:0120:01
3Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL49:00+10:3422:04
4Eli KlovningPorsgrunn OL52:55+14:2923:50
5Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL1:08:54+30:2831:02
Bjørg MostaulBø OLdiskvalifisert

D 80-

2 220 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tirill Liby SeipOK Skeidi51:3023:11

H 11-12

2 730 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute NysæterSkien OK27:2510:02
2Sindre Flatin ErichsenSkien OK38:06+10:4113:57
Ole Magnus StoremyrIL Haukendiskvalifisert
Tollef TjentlandLardal OLikke startet

H 11-12N

1 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leo RollefsenSkien OK28:1015:23
2Max Jonas Gjærum WeiserSkien OK28:38+0:2815:38

H 13-14

2 860 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK26:119:09
2Gabriel GjoneSandefjord OK28:34+2:239:59
3Benjamin GjoneSandefjord OK30:14+4:0310:34
4Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL30:24+4:1310:37
5Magnus BrodinPorsgrunn OL34:29+8:1812:03
6Henrik Repstad StoremyrIL Hauken36:18+10:0712:41
7Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn43:30+17:1915:12
8Hallvard TjentlandLardal OL47:41+21:3016:40
9Theodor BjørkSandefjord OK1:10:16+44:0524:34
Erik ZagarLarvik OKikke startet
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegnikke startet

H 15-16

4 040 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cornelius BjørkSandefjord OK34:088:26
2Tobias MathisenPorsgrunn OL34:39+0:318:34
3Viljan van RaaijHedrum OL36:12+2:048:57
4Iver RingheimLarvik OK41:25+7:1710:15
5Åsmund SlokvikNotodden OL43:25+9:1710:44
6Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn45:51+11:4311:20
7Henrik R HoltHedrum OL45:57+11:4911:22
8Snorre SlokvikNotodden OL50:21+16:1312:27
9Jonas EikåsSandefjord OK52:29+18:2112:59
10Halvard KornmoPorsgrunn OL55:33+21:2513:45
11Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL58:08+24:0014:23
12Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn59:09+25:0114:38
Hallgeir BrevikStokke ILdiskvalifisert
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegnbrutt

H 15-16B

2 860 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin AusenPorsgrunn OL42:4414:56

H 17-B

2 860 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten AndresenOK Skeidi42:4014:55
2Kent Morgan StoremyrIL Hauken58:08+15:2820:19
David SolliSkien OKdiskvalifisert

H 17-C

2 730 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn28:1210:19
2Børre GrovanOL Tønsberg og omegn36:14+8:0213:16
3Arnfinn SørumSkien OK59:53+31:4121:56
Knut ErichsenSkien OKdiskvalifisert

H 21-

4 230 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag Steinar RagvinBø OL33:457:58
2Jørgen FrøydLarvik OK40:56+7:119:40

H 40-

4 230 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn BygglandHøydalsmo IL39:229:18
2Thomas BrodinPorsgrunn OL55:07+15:4513:01
3Jesper FlogstadIL Hauken55:14+15:5213:03

H 45-

4 230 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond GjelstadSandefjord OK37:038:45
2Dag AusenPorsgrunn OL38:53+1:509:11
3Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL39:55+2:529:26
4Steinar LandeBø OL40:01+2:589:27
5Trond EvensenOL Tønsberg og omegn47:48+10:4511:18
6Håvard ØstbyOL Tønsberg og omegn51:00+13:5712:03
7Jens TjentlandLardal OL1:00:26+23:2314:17
8Bjørn LiePorsgrunn OL1:12:46+35:4317:12
Gisle NysæterSkien OKdiskvalifisert
Jostein MehammerPorsgrunn OLbrutt

H 50-

4 040 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan GatevoldPorsgrunn OL38:279:31
2Per Olav GulbrandsenLarvik OK43:41+5:1410:48
3Bjørn Richard KirsteSkien OK44:45+6:1811:04
4Dag Terje RøenSamnanger IL1:03:54+25:2715:49
5Inge RingheimLarvik OK1:05:37+27:1016:14
Brede Ekeberg FliidSkien OKdiskvalifisert
Øyvind FlaattenOK Skeidiikke startet

H 55-

4 040 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald OmlandSkien OK1:03:0415:36

H 60-

3 150 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Richard Zeiner-GundersenFossum IF33:0410:29
2Rune LaurantsenSkien OK38:12+5:0812:07
3Morten AaltvedtPorsgrunn OL40:25+7:2112:49
4Roy GjerdingOK Moss47:19+14:1515:01

H 65-

3 150 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Chr. HagenBø OL38:1312:07
2Sveinung RekaaNotodden OL38:36+0:2312:15
3Ole JohanssonPorsgrunn OL39:02+0:4912:23
4Jiri UrvalekPorsgrunn OL42:29+4:1613:29
5Elling AakreAndebu IL44:35+6:2214:09
6Martin NaufHedrum OL47:08+8:5514:57
7Dag KristensenOK Skeidi1:04:04+25:5120:20
Hugo A. ChristensenNotodden OLdiskvalifisert

H 70-

2 220 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runar KittilsenStokke IL23:2710:33
2Kay JørgensenPorsgrunn OL26:35+3:0811:58
3Rolf GjølbergLarvik OK26:56+3:2912:07
4Jakob KløverødPorsgrunn OL27:40+4:1312:27
5Ragnar HillestadLardal OL29:09+5:4213:07
6Kåre ThorbjørnsenLarvik OK29:53+6:2613:27
7Hallvard MyrvollBø OL32:05+8:3814:27
8Lars Martin GjeinStokke IL34:04+10:3715:20
9Kjell DolvaSkien OK38:38+15:1117:24
10Carl Ove BergOK Skeidi40:28+17:0118:13
Arne LandeBø OLbrutt

H 75-

2 220 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd AureDrangedal OL30:0013:30
2Magne KlovningPorsgrunn OL33:32+3:3215:06
3Ronald BjervaDrangedal OL34:57+4:5715:44
4Anton LommeHedrum OL53:39+23:3924:09
5Egil RonæssPorsgrunn OL57:27+27:2725:52

H 80-

2 220 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar ReppesgårdHedrum OL38:3417:22

Direkte A

4 040 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Herman Aarstrand KirsteSkien OK39:399:48
2Jo Børre EikåsSandefjord OK47:57+8:1811:52
3Julie BerteigFossum IF49:49+10:1012:19
4Matias KlingsholmDagens Næringsliv1:48:05+1:08:2626:45

Direkte B

2 860 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ådne SkifjellSkien OK33:3811:45
2Sigurd HoltskogSkien OK45:00+11:2215:44
3Inger-Lene FlatinSkien OK1:08:45+35:0724:02
4Vigdis SolliSkien OK1:46:57+1:13:1937:23
Geir HestadSkien OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor