Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midtsommersprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midtsommersprinten
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: lørdag 16 juni 2018

N-åpen

1 430 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Nikolai AmsrudStokke IL28:2819:54
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn27:32+-0:5619:15
0Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL43:21+14:5330:18
0Vigdis SigurdsdottirStokke IL13:24+-15:049:22
0Sturla SigurdssonStokke IL16:02+-12:2611:12
0Alexandra. T.RognlidalenSandefjord OK23:31+-4:5716:26
0Alexander DybvikStokke IL15:10+-13:1810:36
0Joel RöhrsStokke IL16:57+-11:3111:51
0Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK14:16+-14:129:58
0Josephine Lin BjørkSandefjord OK15:47+-12:4111:02
0Leon Storm RåheimStokke IL28:32+0:0419:57
0Solveig Sollerud KonstOL Tønsberg og omegn13:21+-15:079:20
0Emanuel LillevoldStokke IL16:04+-12:2411:14
0Eline HanssonOL Tønsberg og omegn28:14+-0:1419:44
Signe Sollerud KonstOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Teodor HiisStokke ILikke startet
Ludvik HiisStokke ILikke startet
Truls Christian RevåStokke ILikke startet

D -10

1 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Astrid ReuschHeming Orientering11:18+0:097:06
0Anna Strøm JuliussenSandefjord OK11:097:00

D 11-12

2 040 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren Sofie FremstadLarvik OK14:417:11
2Thelma BrathagenLarvik OK16:13+1:327:56
2Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK16:13+1:327:56
4Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn19:03+4:229:20

D 11-12N

1 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Miriam KhouryLarvik OK17:2410:56
2Maike RöhrsStokke IL21:39+4:1513:36

D 13-14

2 100 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KvarmeSturla, IF13:166:19
2Maja Mo HjelsethNydalens SK13:17+0:016:19
3Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK13:18+0:026:20
4Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering13:23+0:076:22
5Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn13:24+0:086:22
6Ingvild GustafssonKongsberg OL13:33+0:176:27
7Synne SandvenNotodden OL13:37+0:216:29
8Mina Akiko JohnsenSturla, IF13:41+0:256:30
9Kathinka Zahl HagenFossum IF14:00+0:446:40
10Marie SaugestadNydalens SK14:01+0:456:40
11Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering14:09+0:536:44
12Signe HoloFossum IF14:21+1:056:50
13Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF14:42+1:267:00
14Marie ScheeleNydalens SK15:01+1:457:09
15Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb15:03+1:477:10
16Vida Helland-HansenIL Tyrving15:11+1:557:13
17Frida Hovgaard EisvangOK Moss15:15+1:597:15
18Serine JørgensenLillehammer OK15:21+2:057:18
19Amalie LøkkebergFredrikstad SK15:23+2:077:19
20Ane HustvedtOppsal Orientering15:32+2:167:23
21Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering15:34+2:187:24
22Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering15:51+2:357:32
23Hannah Syrdal ØenHeming Orientering15:56+2:407:35
24Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb15:59+2:437:36
25Nora Christine HansenAsker Skiklubb16:08+2:527:40
26Agathe BrathagenLarvik OK16:12+2:567:42
27Maria GrovanOL Tønsberg og omegn16:27+3:117:50
28Anne Maren EidstenSturla, IF16:46+3:307:59
28Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering16:46+3:307:59
30Tuva HøyerFossum IF16:57+3:418:04
31Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving17:02+3:468:06
32Eileen BjanesIL Tyrving17:03+3:478:07
33Anne ØstvoldHeming Orientering17:10+3:548:10
34Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL17:22+4:068:16
35Sara MartiniAsker Skiklubb17:45+4:298:27
36Ragnhild Blom-HagenFossum IF17:47+4:318:28
37Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL17:51+4:358:30
38Kristine SolbakkenIL Tyrving18:35+5:198:50
38Martha WisløffAsker Skiklubb18:35+5:198:50
40Marthe Graff-WiikSturla, IF18:37+5:218:51
41Helene Margarethe KristensenHeming Orientering18:40+5:248:53
42Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb18:51+5:358:58
43Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering19:08+5:529:06
44Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL19:26+6:109:15
45Amalie KvernsmyrAndebu IL19:42+6:269:22
46Ingrid LuråsOppsal Orientering19:50+6:349:26
47Tiril Ebon EspedalNydalens SK20:08+6:529:35
48Ingrid Olsen HaugenNotodden OL20:10+6:549:36
49Tina BoothKristiansand OK21:24+8:0810:11
50Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb21:41+8:2510:19
51Sigrid Bakken HamreLarvik OK23:19+10:0311:06
52Line Borgejordet SimonesNotodden OL24:39+11:2311:44
53Ea Torvanger LysbakkenNotodden OL26:17+13:0112:30
54Sigrid Buchacz EieNotodden OL26:42+13:2612:42
55Ingeborg EikåsSandefjord OK27:43+14:2713:11
Iril RingheimLarvik OKdiskvalifisert
Linnea HolstIL Tyrvingdiskvalifisert
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Emma Visted-HansenGjø-Vard OLdiskvalifisert
Marie KravdalGjø-Vard OLikke startet

D 13-16C

2 250 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emilie Kleppan StampeSandefjord OK18:198:08
2Ingvild SøreideRingerike OL18:28+0:098:12
3Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL19:36+1:178:42
4Marlene SkramdalHedrum OL20:43+2:249:12
5Marte Sofie SkroveRingerike OL22:03+3:449:48
6Lise StrømSandefjord OK22:35+4:1610:02
7Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb26:11+7:5211:38
8Linn StrømSandefjord OK31:23+13:0413:56

D 13-16N

1 790 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne Lien GrøtbergKongsberg OL14:027:50
2Ane Kristine EidAsker Skiklubb16:13+2:119:03
3Linnea RustadMåren OK18:16+4:1410:12
4Faya KhouryLarvik OK50:51+36:4928:24

D 15-16

2 530 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK15:005:55
2Oda ScheeleNydalens SK15:06+0:065:58
3Åsne HaavengenKongsberg OL15:14+0:146:01
4Maya Jones ArnesenHeming Orientering15:53+0:536:16
5Une HoltermannPorsgrunn OL16:07+1:076:22
6Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering16:45+1:456:37
7Mari ØverbyKongsberg OL17:04+2:046:44 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Mari BrendeFossum IF17:27+2:276:53
9Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL17:29+2:296:54
10Amélie AamodtOppsal Orientering17:33+2:336:56
11Emma EngehultNotodden OL17:49+2:497:02
12Eline SchjervenLardal OL17:50+2:507:02
13Martine SkjelsvikLillehammer OK17:52+2:527:03
14Ida Marie FlågenHeming Orientering17:58+2:587:06
15Hanna RehnKolbotn og Skimt OL18:03+3:037:08
16Kristin Melby JacobsenLardal OL18:12+3:127:11
17Malene JebsenHeming Orientering18:17+3:177:13
18Tina KallesonOppsal Orientering18:20+3:207:14
19Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL18:21+3:217:15
20Janna Sofie TellesbøØstmarka OK18:34+3:347:20
21Live ØstvoldHeming Orientering18:35+3:357:20
22Noor Dirro-HeluMåren OK18:46+3:467:25
23Hedda SpangbergKonnerud IL19:15+4:157:36
24Selma HøivoldKongsberg OL19:22+4:227:39
25Ingrid MobråthenBotne SK19:29+4:297:42
26Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK19:33+4:337:43
27Johanne Rognerud BøeFossum IF19:52+4:527:51
28Ragnhild Mathea HelmersenFet OL20:19+5:198:01
29Julie BerntzenFet OL20:21+5:218:02
30Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK20:36+5:368:08
31Astrid RognstadHadeland OL20:41+5:418:10
32Embla ØvretveitFredrikstad SK20:49+5:498:13
33Oda Isnes TyseEiker OL21:03+6:038:19
34Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK21:06+6:068:20
35Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK21:35+6:358:31
36Johanna Sofie LongfjeldModum OL21:42+6:428:34
37Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss22:02+7:028:42
38Emilie JohansenSandefjord OK22:03+7:038:42
39Nina Bianca PedersenSarpsborg OL22:07+7:078:44
39Elise Wærp HaugeNydalens SK22:07+7:078:44
41Helene Bjørkvold JendalFossum IF22:26+7:268:52
42Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL22:27+7:278:52
43Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL23:26+8:269:15
44Alexandra AngvollFredrikstad SK23:32+8:329:18
45Silje SlungaardIL Tyrving24:10+9:109:33
46Konstanse MoholthKongsberg OL24:39+9:399:44
47Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL25:28+10:2810:03
48Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL28:03+13:0311:05
Alvilde Lysaker SandenEiker OLdiskvalifisert
Selma Tørudbakken JendalFossum IFdiskvalifisert
Luciana Maria SvadsMåren OKdiskvalifisert
Iris HolstIL Tyrvingdiskvalifisert
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Vilde RetteraasenIndre Østfold OKdiskvalifisert
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringdiskvalifisert
Ella BerstadHeming Orienteringbrutt
Ida Sofie HjortlandLarvik OKikke startet
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringikke startet
Kristine KravdalGjø-Vard OLikke startet
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringikke startet
Karoline TorøKongsberg OLikke startet
Elida Sagli GudimIndre Østfold OKikke startet
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLikke startet
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OKikke startet

D 15-16B

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK18:108:39
2Emilie JahreAndebu IL19:38+1:289:20
Tiril KihleKonnerud ILdiskvalifisert
Vilde Sabine SkotnesKonnerud ILdiskvalifisert

D 17-A kort

2 160 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Kristin Repstad StoremyrIL Haukenikke startet

D 17-C

2 250 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mia EngehultNotodden OL22:119:51
2Vibeke Svendsen MathisenOL Tønsberg og omegn22:25+0:149:57
3Hilde Gunn HellenesOK Skeidi24:22+2:1110:49
4Else StordalOL Tønsberg og omegn30:37+8:2613:36
Kjersti GullordGjø-Vard OLdiskvalifisert

D 17-N

1 790 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May-Britt SkramdalHedrum OL18:5410:33
2Nina Irene Guttormsen SørumSkien OK29:21+10:2716:23

D 17-18

2 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tomine Lysaker SandenEiker OL16:046:24
2Silje MorlandstøEiker OL16:32+0:286:35
3Anni SaarelaKonnerud IL24:45+8:419:51

D 19-

2 510 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hedvig ÅstebølNTNUI15:436:15
2Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK16:46+1:036:40
3Lene Therese MyrlandNTNUI17:38+1:557:01
4Ingvild Margrete OfstadIL BUL-Tromsø17:41+1:587:02

D 40-

2 530 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bente KonstOL Tønsberg og omegn18:317:19
2Siv WiersdalenPorsgrunn OL23:26+4:559:15
3Linda BrathagenLarvik OK24:28+5:579:40
Linda FredhOK Mossikke startet

D45-

2 530 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid UndstadLarvik OK17:467:01
2Kristin SandvenNotodden OL19:15+1:297:36
3Kristin BruserudOL Trollo19:51+2:057:50
4Mariann Øren ArvesenSandefjord OK20:09+2:237:57
5Anette Kjærås FiringAndebu IL21:45+3:598:35
6Mai Britt BjørkSandefjord OK22:09+4:238:45
7Tone Sølie LysnesHedrum OL23:19+5:339:12
8Stine ArntzenSandefjord OK24:52+7:069:49
9Elin BordøyHedrum OL25:41+7:5510:09
10Marianne ReuschHeming Orientering26:11+8:2510:20
11Wenche EikåsSandefjord OK26:16+8:3010:22
12Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn26:21+8:3510:24
Christina WhiteSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

D 50-

2 530 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti Holt HanssenMåren OK19:167:36
2Anne Berit BredholtSandefjord OK20:51+1:358:14
3Ingrid RavnanOL Toten-Troll21:21+2:058:26
4Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK21:32+2:168:30
5Ida Vår DirdalLarvik OK22:13+2:578:46
6Anniken AusenPorsgrunn OL25:18+6:0210:00
7Marianne OmdalKongsberg OL27:17+8:0110:47

D 55-

2 160 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK17:298:05
2Tiri RebårdSandefjord OK19:41+2:129:06
3Karin EriksenOL Tønsberg og omegn19:43+2:149:07
4Randi NicolaisenAsker Skiklubb20:21+2:529:25
5Gro Hege LudvigsenMåren OK23:08+5:3910:42
6Grete BerntsenMåren OK26:38+9:0912:19

D 60-

2 160 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Elisabeth NatvigNittedal OL18:208:29
2Anne Lise AndreassenSandefjord OK20:20+2:009:24

D 65-

2 040 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gro EiaOL Trollo20:2410:00
2Grethe Lill RyengSturla, IF28:35+8:1114:00
3Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL29:05+8:4114:15
4Rakel ØrenSandefjord OK31:20+10:5615:21
5Kari BergLarvik OK33:45+13:2116:32

D 70-

2 040 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL22:5411:13
2May Helene HansenSandefjord OK24:35+1:4112:03
3Hjørdis ØvreåsBotne SK31:52+8:5815:37
4Gerd LangsethLarvik OK32:48+9:5416:04
Kirsten BakkeGjø-Vard OLikke startet

D 75-

2 040 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid Reppesgård LieHedrum OL34:4717:03

D 80

2 040 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tirill Liby SeipOK Skeidi30:0514:44

H -10

1 590 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Aksel  AmsrudStokke IL20:1312:42
0Sindre FurlandSandefjord OK11:51+-8:227:27
0Magnus Veum SkrettebergStokke IL15:57+-4:1610:01
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 11-12

2 040 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lukas Jones ArnesenHeming Orientering11:135:29 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Rasmus EngehultNotodden OL13:15+2:026:29
3Magnus SigurdssonStokke IL14:05+2:526:54
4Niclas GunnerødStokke IL16:28+5:158:04
5Jens G. DybvikStokke IL19:31+8:189:34
6Ludvig SkramdalHedrum OL21:25+10:1210:29
7Ole Magnus StoremyrIL Hauken36:22+25:0917:49
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 13-14

2 210 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Christoffer BorgIL Koll12:385:42
2Lars LienGjø-Vard OL12:56+0:185:51
3Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK13:09+0:315:57
4Martin Nøkleby MellingRingerike OL13:19+0:416:01
5Christian Fredrik BorgIL Koll13:26+0:486:04
6Henrik Kaupang LyeLarvik OK13:35+0:576:08
7Mikael BirkelundAsker Skiklubb13:38+1:006:10
8Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering14:02+1:246:20
9Philip Lehmann RomørenFossum IF14:11+1:336:25
10Rasmus BerglundRingerike OL14:27+1:496:32
11Fridtjof ReuschHeming Orientering14:28+1:506:32
11Halvor LøkenKongsberg OL14:28+1:506:32
13Benjamin GjoneSandefjord OK14:29+1:516:33
14Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL14:35+1:576:35
15Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL14:40+2:026:38
16Ask OlaussenOppsal Orientering15:12+2:346:52
17Sindre Vie StrislandFossum IF15:13+2:356:53
18Endre SandKongsberg OL15:23+2:456:57
19Eirik Vie StrislandFossum IF15:25+2:476:58
20Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL15:33+2:557:02
21Johannes Salvesen-LundeIL Koll15:37+2:597:03
22Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF16:13+3:357:20
23Anders KlavenesSandefjord OK16:16+3:387:21
24Hallvard TjentlandLardal OL16:17+3:397:22
24Oliver NilsenFossum IF16:17+3:397:22
26Brage EikåsSandefjord OK16:18+3:407:22
27Vilmer NybergAsker Skiklubb16:22+3:447:24
28Gabriel GjoneSandefjord OK16:35+3:577:30
29Jonas HickenIL Koll16:40+4:027:32
30Tarje EspelinAsker Skiklubb17:17+4:397:49
31Eskil BrændenLillomarka OL17:42+5:048:00
32Jonathan WoodhouseLillomarka OL17:43+5:058:00
33Eskil KolshusOppsal Orientering18:23+5:458:19
34Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb18:47+6:098:29
35Tobias Tronbøl LiumIL Koll19:08+6:308:39
36Theodor BjørkSandefjord OK19:32+6:548:50
37Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn20:06+7:289:05
38Henrik Repstad StoremyrIL Hauken20:56+8:189:28
39Simen Rønning JohansenMåren OK21:04+8:269:31
40Emil HuuseØstmarka OK22:46+10:0810:18
41Emil SkytterenOdal OL - Orientering22:54+10:1610:21
42Einar ØstvoldHeming Orientering22:59+10:2110:23
43Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn24:44+12:0611:11
44Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering24:56+12:1811:16
45Andreas SandernesØstmarka OK25:32+12:5411:33
46Martin KaiserSturla, IF27:40+15:0212:31
47Jonas KroghOppsal Orientering29:09+16:3113:11
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OLdiskvalifisert
Marius E. AamodtOppsal Orienteringdiskvalifisert
Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Axel AaldeNydalens SKdiskvalifisert
Brage FosstveitRaumar Orienteringdiskvalifisert
Martin DybvikStokke ILdiskvalifisert
Ragnar LandeEidskog OLdiskvalifisert
Håvard EikRaumar Orienteringdiskvalifisert
Ludvik SætherFredrikstad SKdiskvalifisert
Jacob Rivedal ØdegaardFredrikstad SKikke startet
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubbikke startet
Mikkel Hurrød-NilsenFredrikstad SKikke startet

H 13-16C

2 250 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor Kvaase-WensaasFossum IF17:097:37
2Mathias JahreAndebu IL21:02+3:539:20
3Trym Alexander StorhaugRøyken OL22:53+5:4410:10
4Kidus Abiy GirmaIL Koll30:09+13:0013:24
Kristian Gulliksen GjoneFredrikstad SKikke startet

H 13-16N

1 790 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Borgar Syrstad-VindenesSturla, IF15:058:25
2Tristan ZainalOdal OL - Orientering31:33+16:2817:37
Sverre Norheim-MartinsenSturla, IFdiskvalifisert

H 15-16

2 630 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cornelius BjørkSandefjord OK12:234:42
2Sander Tonjer FingarsenElverum OK13:33+1:105:09
3Felix FinsrudAsker Skiklubb13:35+1:125:09
4Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn13:52+1:295:16
5Kasper Bakken UlsethNydalens SK13:53+1:305:16
5Tobias MathisenPorsgrunn OL13:53+1:305:16
7Henrik ReuschHeming Orientering13:55+1:325:17
8Tobias EspedalNydalens SK14:06+1:435:21
9Iver RingheimLarvik OK14:12+1:495:23
10Sondre YtterbøAsker Skiklubb14:20+1:575:26
11Vetle DrageKongsberg OL14:25+2:025:28
12Brage TakleKristiansand OK14:29+2:065:30
13Vebjørn Blom-HagenFossum IF14:30+2:075:30
14Teodor Mo HjelsethNydalens SK14:37+2:145:33
15Anselm ReichenbachOppsal Orientering14:40+2:175:34
16Åsmund SlokvikNotodden OL14:43+2:205:35
16Gaute BerganNydalens SK14:43+2:205:35
18Halvard KornmoPorsgrunn OL14:53+2:305:39
19Ole Jakob FrankrigNydalens SK15:00+2:375:42
20Sivert PoppeFredrikstad SK15:10+2:475:46
21Trygve Børte NomelandKristiansand OK15:15+2:525:47
22Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK15:17+2:545:48
23Mikkel BerglundRingerike OL15:25+3:025:51
24Mikkel KatlaFossum IF15:33+3:105:54
25Johan EgerKongsberg OL15:42+3:195:58
26Atle Nikolai WølloKongsberg OL15:45+3:225:59
27Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK15:49+3:266:00
28Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering15:54+3:316:02
29Marius BakkeFossum IF16:14+3:516:10
29Jakob TorgersenHalden SK16:14+3:516:10
31Alf Kristian HelleHalden SK16:23+4:006:13
32Sondre Zahl HagenFossum IF16:26+4:036:14
33Jonas EikåsSandefjord OK16:40+4:176:20
34Anders Håvard LarsenNydalens SK16:42+4:196:20
35Kristoffer FjæreHedrum OL16:50+4:276:24
36Mats LindaasElverum OK16:56+4:336:26
37Rolf Andreas BergNydalens SK17:04+4:416:29
38Vegard RanestadHamar OK17:09+4:466:31
38Sigurd KvammeOL Toten-Troll17:09+4:466:31
40Birk Felland SætnanFossum IF17:21+4:586:35
41Henrik R HoltHedrum OL17:23+5:006:36
42Sindre Grøv SvensenLillehammer OK17:41+5:186:43
43Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK17:47+5:246:45
44Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering17:56+5:336:49
45Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb18:02+5:396:51
46Rolf Trygve HaugKongsberg OL18:26+6:037:00
47Thomas BlomkvistFredrikstad SK18:53+6:307:10
48Martin BrækkeHalden SK18:55+6:327:11
49Hallgeir BrevikStokke IL19:17+6:547:19
50Elias StubberudNydalens SK19:20+6:577:21
51Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL19:49+7:267:32
52Andreas GjetangerMåren OK19:58+7:357:35
53Jonas AarsethNydalens SK20:51+8:287:55
54Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering21:10+8:478:02
55Gaute LindaasElverum OK22:43+10:208:38
56Martin AusenPorsgrunn OL23:13+10:508:49
57Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK28:18+15:5510:45
58Yousef KhouryLarvik OK29:05+16:4211:03
59Daniel NystuenRøyken OL29:38+17:1511:16
Gustav Andresen SkotteFossum IFdiskvalifisert
Jonas MyhrAsker Skiklubbdiskvalifisert
Tore Herman KirkebøenHalden SKdiskvalifisert
Olav Kristian LundKongsberg OLdiskvalifisert
Erlend BørliFossum IFdiskvalifisert
Sigurd Saxe SandvikHalden SKikke startet
Simen KolbergsrudRøyken OLikke startet

H 15-16B

2 210 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik WoldeneFossum IF13:446:12
2Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK18:22+4:388:18
3Magnus EndresenMåren OK19:50+6:068:58
4Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering24:04+10:2010:53
5Markus EikåsSandefjord OK27:13+13:2912:18

H 17-A kort

2 530 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik GullordGjø-Vard OL19:437:47

H 17-C

2 250 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn17:377:49
2Arnfinn SørumSkien OK24:40+7:0310:57
3Magne JohansenVang OL24:49+7:1211:01
Svend Kristian EidstenSturla, IFikke startet
Lars-Erik ØsterudEiker OLikke startet

H 17-N

1 790 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL13:217:27
2Pierre KhouryLarvik OK24:29+11:0813:40

H 19-

2 780 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias GløersenBækkelagets SK13:585:01
2Eirik RavnanIL Tyrving14:57+0:595:22
3Sondre Ruud BråtenNydalens SK16:15+2:175:50
4Ludvig JohnsenHedrum OL17:19+3:216:13
5Jarle LysnesHedrum OL20:00+6:027:11
Kyongsa RiNydalens SKikke startet
Lasse KløvstadSandefjord OKikke startet

H 40-

2 510 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn KravdalGjø-Vard OL16:506:42
2Hans Olav HygenØstmarka OK18:14+1:247:15
3Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL18:42+1:527:27
4Øyvind Sollerud HaugenOL Tønsberg og omegn19:37+2:477:48
5Jesper FlogstadIL Hauken20:40+3:508:14

H 45-

2 510 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders Kristian HoltHedrum OL14:335:47
2Espen RøsteKongsberg OL14:34+0:015:48
3Jørgen FrøydLarvik OK14:49+0:165:54
4Øyvind LienGjø-Vard OL15:01+0:285:58
5Geir TorgersenHalden SK15:05+0:326:00
6Per Øivind EgerKongsberg OL15:31+0:586:10
7Christian ReuschHeming Orientering16:03+1:306:23
8Lars BerglundRingerike OL16:10+1:376:26
9Jo Børre EikåsSandefjord OK16:11+1:386:26
10Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering16:34+2:016:36
11Einar KlavenesSandefjord OK16:42+2:096:39
12Asgeir FremstadLarvik OK16:52+2:196:43
13Sturle FurlandSandefjord OK17:24+2:516:55
14Espen JohnsenHedrum OL17:30+2:576:58
15Håvard KvammeOL Toten-Troll17:37+3:047:01
16Torbjørn Blom-hagenFossum IF18:04+3:317:11
17Pål AngvollFredrikstad SK18:08+3:357:13
18Trond Olav JahreAndebu IL25:28+10:5510:08

H 50-

2 510 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kimme ArnesenHeming Orientering13:565:33
2Trond GjelstadSandefjord OK14:09+0:135:38
3Per Olav GulbrandsenLarvik OK15:06+1:106:00
4Rune EngehultNotodden OL15:57+2:016:21
5Jørn MyrlandNotodden OL16:11+2:156:26
6Roger LysnesHedrum OL16:29+2:336:34
7Terje BlindheimLillomarka OL19:16+5:207:40
8Trond FossSandefjord OK20:29+6:338:09
Syver LøkenKongsberg OLdiskvalifisert
Fredrik HøyerFossum IFdiskvalifisert

H 55-

2 530 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn17:437:00
2Morten KarlsenMåren OK21:04+3:218:19
3Terje GullordGjø-Vard OL21:21+3:388:26
4Olav BakkenØstmarka OK22:12+4:298:46
5Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn22:13+4:308:46
6Harald OmlandSkien OK22:25+4:428:51
7Jan Ivar GundersenHedrum OL22:34+4:518:55
8Kjetil KløvstadSandefjord OK23:14+5:319:10
9Morten AndresenOK Skeidi24:19+6:369:36
10Erik HøivoldKongsberg OL24:22+6:399:37
11Torgeir BrandalKongsberg OL25:08+7:259:56

H 60-

2 530 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten DueMåren OK18:007:06
2Bård NatvigNittedal OL20:59+2:598:17
3Roy GjerdingOK Moss25:42+7:4210:09

H 65-

2 160 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øivind FadumSande Sportsklubb17:228:02
2Ole JohanssonPorsgrunn OL18:45+1:238:40
3Dag KristensenOK Skeidi20:39+3:179:33
4Jan BøhleOL Trollo20:40+3:189:34
5Martin NaufHedrum OL22:14+4:5210:17
Sveinung RekaaNotodden OLdiskvalifisert
Hugo ChristensenNotodden OLdiskvalifisert
Stein TurtumøygardMåren OKbrutt
Paul SkjakerHadeland OLikke startet

H 70-

2 160 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge RevhaugRingerike OL18:058:22
2Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb18:46+0:418:41
3Rolf GjølbergLarvik OK20:26+2:219:27
4Kay JørgensenPorsgrunn OL20:56+2:519:41
5Hans StordalOL Tønsberg og omegn21:35+3:309:59
6Kjell MeenPorsgrunn OL22:51+4:4610:34
7Jiri UrvalekPorsgrunn OL22:54+4:4910:36
8Carl Ove BergOK Skeidi23:27+5:2210:51
9Kåre ThorbjørnsenLarvik OK23:47+5:4211:00
10Ragnar HillestadLardal OL25:41+7:3611:53
11Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn29:10+11:0513:30
12Roar LøkenSandefjord OK30:06+12:0113:56

H 75-

2 040 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frank EliassenSandefjord OK17:548:46
2Per Øystein AndersenLarvik OK20:35+2:4110:05
3Magnar ØvreåsBotne SK20:49+2:5510:12
4Bjørn Willy HansenSandefjord OK23:01+5:0711:16
5Anton LommeHedrum OL25:43+7:4912:36
6Egil RonæssPorsgrunn OL36:05+18:1117:41

H 80-

2 040 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddvar GjelstadSandefjord OK21:3510:34
2Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL22:03+0:2810:48
3Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn24:55+3:2012:12
4Magnar ReppesgårdHedrum OL25:43+4:0812:36
5Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn26:56+5:2113:12
6Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn29:56+8:2114:40
7Helge HalvorsenLarvik OK40:19+18:4419:45

Direkte A

2 510 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin ReichenbachOppsal Orientering16:226:31
2David HanssonOL Tønsberg og omegn16:47+0:256:41
3Elin KallesonOppsal Orientering20:27+4:058:08
4Arne Håkon JørgensenSandefjord OK20:41+4:198:14
5Torstein KvaaleAsker Skiklubb25:21+8:5910:05
Harald HoviSkien OKdiskvalifisert

Direkte B

2 210 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn BrekkeHalden SK17:237:51
2Gaute SkjelsvikLillehammer OK18:13+0:508:14
3June HerredsvelaØstmarka OK22:13+4:5010:03
4Martin SkytterenOdal OL - Orientering22:44+5:2110:17
5Kristin JohanssonHedrum OL35:02+17:3915:51
Tony HalsallOtra ILikke startet

Direkte C

2 250 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Katrine SolbakkenTyrving22:039:48
2Solfrid MarthiniussenKonnerud IL22:35+0:3210:02
3Vilde Bredholt JørgensenNTNUI23:30+1:2710:26
4Hans Gøran BjørkSandefjord OK29:08+7:0512:56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor