Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 4
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: tirsdag 8 mai 2018

N-åpen

1 400 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Karoline EikebergHedrum OL27:22+27:2219:32
0Kristian EikebergHedrum OL24:49+24:4917:43
0Amelia Carina EriksenLarvik OK26:34+26:3418:58
0Christopher David EriksenLarvik OK26:31+26:3118:56
0Hermine GrønnebergHedrum OL28:29+28:2920:20
0Kristian HaugbergAndebu IL13:14+13:149:27
0Ludvik HiisStokke IL35:48+35:4825:34
0Lars Sørsdal IdlandAndebu IL19:26+19:2613:52
0Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL19:34+19:3413:58
0Anna Strøm JuliussenSandefjord OK11:17+11:178:03
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn17:48+17:4812:42
0Alma Langseth LieAndebu IL39:49+39:4928:26
0Isak Langseth LieAndebu IL14:41+14:4110:29
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn17:22+17:2212:24
0Elise Nauf BorgersenHedrum OL25:40+25:4018:20
0Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL25:28+25:2818:11
0Carmen NelsonStokke IL16:46+16:4611:58
0Henrik RingheimOL Trollo17:12+17:1212:17
0Joel RöhrsStokke IL20:23+20:2314:33
0Vigdis SigurdsdottirStokke IL16:38+16:3811:52
0Sturla SigurdssonStokke IL24:27+24:2717:27
0Leo Mathias Skjelbred FevangStokke IL12:28+12:288:54
0Mads Aspen SolvangStokke IL31:35+31:3522:33
0Halvard Sommerstad-EidAndebu IL16:32+16:3211:48
0Johan Sommerstad-EidAndebu IL22:03+22:0315:45
0Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL39:28+39:2828:11
0Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn19:28+19:2813:54
Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegnikke startet
Sindre FurlandSandefjord OKikke startet
Ida Sofie Rødland-RødAndebu ILikke startet
Karen Helene Rødland-RødAndebu ILikke startet

D 11-12

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn23:0810:03
2Annika van RaaijHedrum OL25:59+2:5111:17
3Anne HaugbergAndebu IL33:56+10:4814:45
4Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn43:26+20:1818:53
Daniella GjoneSandefjord OKikke startet
Ane MathisenOL Tønsberg og omegnikke startet

D 11-12N

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Othilie SkavhellenBotne SK15:2911:03
2Maike RöhrsStokke IL15:39+0:1011:10

D 13-14

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn25:4510:18

D 13-16C

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marlene SkramdalHedrum OL29:3812:53
2Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL35:50+6:1215:34
3Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL39:59+10:2117:23
4Karoline FjæreHedrum OL1:01:26+31:4826:42

D 15-16

3 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn40:0112:54
2Ingrid MobråthenBotne SK41:26+1:2513:21
3Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK47:10+7:0915:12
4Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn49:02+9:0115:49
5Emilie JohansenSandefjord OK57:01+17:0018:23
6Pernille HalvorsenStokke IL1:33:15+53:1430:04

D15B

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn35:0414:01
2Ingvild JohnsenHedrum OL39:21+4:1715:44
3Emilie JahreAndebu IL57:37+22:3323:02
4Wenche  NystuenAndebu IL1:05:46+30:4226:18
5Hanne Skjelland HansenAndebu IL1:05:47+30:4326:18

D 17-

3 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annette Cecilie ArentzSandefjord OK58:1915:20
2Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1:01:35+3:1616:12
Tone StoklandSandefjord OKdiskvalifisert
Ella Arentz HagenSandefjord OKbrutt
Anne Omholt BerrefjordLardal OLikke startet
Pernille NaufHedrum OLikke startet
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegnikke startet
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegnikke startet

D 17-C

2 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger MørkSandefjord OK31:4013:46
2Heidi EriksenLarvik OK31:56+0:1613:53
3Astrid FodnæssAndebu IL32:18+0:3814:02
4Pernille MoltebergHedrum OL37:46+6:0616:25
5Lill DürbeckHedrum OL38:20+6:4016:40
6Else StordalOL Tønsberg og omegn38:57+7:1716:56
7Nina BrodahlStokke IL43:24+11:4418:52
8Julie Synnøve BøeStokke IL45:20+13:4019:42
9Kari BergLarvik OK50:57+19:1722:09
Sigrun GjoneSandefjord OKikke startet
Kristin JohanssonHedrum OLikke startet

D 17-N

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May Brith NordkveldeHedrum OL18:2113:06
2Line Kaupang LyeLarvik OK22:31+4:1016:05

D 40-

3 100 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin BruserudOL Trollo31:1310:04
2Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn33:13+2:0010:42
3Anette Kjærås FiringAndebu IL35:38+4:2511:29
4Mona GjelstadSandefjord OK39:50+8:3712:50
5Kari Reppesgård HoltHedrum OL39:59+8:4612:53
6Stine ArntzenSandefjord OK43:26+12:1314:00
7Nina ØstbyOL Tønsberg og omegn43:30+12:1714:01
8Anita MathisenOL Tønsberg og omegn44:28+13:1514:20
9Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OL45:08+13:5514:33
10Tone Sølie LysnesHedrum OL46:43+15:3015:04
11Wenche EikåsSandefjord OK47:36+16:2315:21
12Elin BordøyHedrum OL51:42+20:2916:40
13Line Susanne SkavhellenBotne SK52:42+21:2917:00
14Katrine van RaaijHedrum OL55:16+24:0317:49
15Elin GravningenStokke IL1:15:40+44:2724:24
Torill Hynne FjæreHedrum OLdiskvalifisert
Mona JahreAndebu ILdiskvalifisert
Mariann Øren ArvesenSandefjord OKikke startet
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegnikke startet
Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegnikke startet
Silje IslandOL Tønsberg og omegnikke startet

D 50-

3 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tiri RebårdSandefjord OK32:2210:26
2Lill-Ann TorpSandefjord OK37:10+4:4811:59
3Hilde KløvstadSandefjord OK40:58+8:3613:12
4Karin EriksenOL Tønsberg og omegn42:15+9:5313:37
5Ida Vår DirdalLarvik OK43:40+11:1814:05
6Veslemøy SolbergKonnerud IL47:33+15:1115:20
7Astrid BrevikStokke IL53:16+20:5417:10

D 60-

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise SagaKjose IL25:3210:12
2Gro EiaOL Trollo31:31+5:5912:36
3Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn34:51+9:1913:56
4Anne Lise AndreassenSandefjord OK34:52+9:2013:56
5Randi Kristin NærumLarvik OK36:11+10:3914:28
6Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn39:55+14:2315:58
7Randi HansenStokke IL40:20+14:4816:08
8Elisabeth RødAndebu IL1:18:06+52:3431:14

D 70-

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May Helene HansenSandefjord OK46:4918:43
2Gerd LangsethLarvik OK55:47+8:5822:18
3Anne Marie CeebergHedrum OL1:08:37+21:4827:26
Agnes SkarholtSandefjord OKikke startet
Hjørdis ØvreåsBotne SKikke startet

H 11-12

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus SigurdssonStokke IL25:4211:10
2Kristian Kaupang LyeLarvik OK29:17+3:3512:43
3Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn31:19+5:3713:36
4Martin HalvorsenStokke IL1:12:57+47:1531:43

H 11-12N

1 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ludvig SkramdalHedrum OL14:4510:32
2Magnus Veum SkrettebergStokke IL17:11+2:2612:16
3Douglas LinquistStokke IL27:46+13:0119:50
4Jens DybvikStokke IL27:56+13:1119:57
Teodor HiisStokke ILbrutt

H 13-14

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK27:1810:55
2Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn29:30+2:1211:48
3Brage EikåsSandefjord OK30:52+3:3412:20
4Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn41:15+13:5716:30
5Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL45:20+18:0218:08
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegnikke startet
Gabriel GjoneSandefjord OKikke startet

H 13-16C

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias JahreAndebu IL35:1615:20
2Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn37:42+2:2616:23

H 15-16

3 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn35:599:28
2Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn37:06+1:079:45
3Viljan van RaaijHedrum OL40:51+4:5210:45
4Jonas EikåsSandefjord OK45:11+9:1211:53
5Henrik R HoltHedrum OL45:13+9:1411:53
6Kristoffer FjæreHedrum OL59:46+23:4715:43
7Hallgeir BrevikStokke IL1:02:51+26:5216:32
8Håkon Omholt BerrefjordLardal OL1:09:23+33:2418:15
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegnbrutt
Benjamin GjoneSandefjord OKikke startet

H15B

2 500 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Knut GjoneSandefjord OKikke startet

H 17-

5 400 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre R HoltHedrum OL38:277:07
2Trond GjelstadSandefjord OK49:26+10:599:09
3Daniel GoochMaroc51:35+13:089:33
4Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn54:51+16:2410:09
5Jørgen FrøydLarvik OK55:27+17:0010:16
6Per Olav GulbrandsenLarvik OK58:25+19:5810:49
7Lasse KløvstadSandefjord OK1:02:17+23:5011:32
8Audun BrevikStokke IL1:02:28+24:0111:34
9Erik Bergsbakk HolterLarvik OK1:04:27+26:0011:56
10Hans Olav SkogstadTelenor BIL1:09:08+30:4112:48
11Oliver DraveckyOL Trollo1:46:27+1:08:0019:42
Trym B IslandOL Tønsberg og omegnbrutt
Martin AskeAndebu ILikke startet
Ludvig JohnsenHedrum OLikke startet

H 17-C

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristian Juel JohannessenHedrum OL23:4010:17
2Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn28:34+4:5412:25
3Trond Olav JahreAndebu IL35:22+11:4215:22
4Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn39:06+15:2617:00
Andreas LieAndebu ILbrutt

H 40-

3 800 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erling LefsakerAndebu IL31:258:16
2Einar IdlandAndebu IL34:39+3:149:07
3Anders Kristian HoltHedrum OL35:11+3:469:15
4Sturle FurlandSandefjord OK36:04+4:399:29
5Tom KristensenLarvik OK39:12+7:4710:18
6Espen JohnsenHedrum OL43:04+11:3911:20
7Atle BorgersenHedrum OL43:09+11:4411:21
8Ian RingheimOL Trollo43:25+12:0011:25
9Jo Børre EikåsSandefjord OK43:36+12:1111:28
10Pål JevanordOL Trollo47:06+15:4112:23
11Jan SkrettebergStokke IL50:13+18:4813:12
12David HanssonOL Tønsberg og omegn50:51+19:2613:22
13Magnus LundAndebu IL1:40:51+1:09:2626:32
Knut Ivar JohansenSandefjord OKdiskvalifisert
Jørgen FjæreHedrum OLikke startet
Eelco van RaaijHedrum OLikke startet

H 50-

3 800 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge GisholtOK Skeidi31:268:16
2Arne NåtedalOL Trollo35:18+3:529:17
3Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn36:40+5:149:38
4Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn42:10+10:4411:05
5Tom AasrumHedrum OL43:25+11:5911:25
6Roger LysnesHedrum OL44:53+13:2711:48
7Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn45:35+14:0911:59
8Anders HansenAndebu IL46:23+14:5712:12
9Arne Håkon JørgensenSandefjord OK48:04+16:3812:38
10Magne KløveStokke IL49:37+18:1113:03
11Sven OhrvikKonnerud IL50:55+19:2913:23
12Per Einar StrømHedrum OL58:51+27:2515:29
13Trond FossSandefjord OK1:02:06+30:4016:20
14Arild BrevikStokke IL1:09:56+38:3018:24
Jarl BerulfsenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Terje B OlsenOL Tønsberg og omegnbrutt
Jan Ivar GundersenHedrum OLikke startet
Yngve MobråthenBotne SKikke startet

H 60-

3 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øivind FadumSande Sportsklubb32:1810:25
2Elling AakreAndebu IL37:47+5:2912:11
3Jan BøhleOL Trollo41:08+8:5013:16
4Sigbjørn MyhreAndebu IL45:08+12:5014:33
5Per Dag NordkveldeHedrum OL46:52+14:3415:07
6Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn47:21+15:0315:16
Kai MidtskogenBotne SKikke startet

H 70-

2 500 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge FossheimHedrum OL26:1810:31
2Dag Rønning JensenOL Trollo28:43+2:2511:29
3Ragnar HillestadLardal OL29:53+3:3511:57
4Frank EliassenSandefjord OK30:18+4:0012:07
5Hans StordalOL Tønsberg og omegn33:30+7:1213:24
6Kåre ThorbjørnsenLarvik OK34:47+8:2913:54
7Per Øystein AndersenLarvik OK34:51+8:3313:56
8Thorolf TrolsrudBotne SK36:04+9:4614:25
9Svein EriksenLarvik OK36:05+9:4714:26
10Bjørn Helge CeebergHedrum OL36:07+9:4914:26
11Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK37:19+11:0114:55
12Svein ThorsenSandefjord TIF38:32+12:1415:24
13Bjørn Willy HansenSandefjord OK39:29+13:1115:47
14Arne D. ChristensenSandefjord TIF40:29+14:1116:11
15Kåre NilsenSandefjord TIF41:04+14:4616:25
16Tor Eivind EdvardsenLarvik OK43:22+17:0417:20 Last ned GPS-spor i gpx-format
17Magnar ØvreåsBotne SK46:26+20:0818:34
18Jørgen KvilhaugBotne SK48:19+22:0119:19
19Ole Richard BrattbakkSandefjord OK49:55+23:3719:58
20Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn58:33+32:1523:25
Alf Johan HjelmtvedtEiker OLdiskvalifisert
Anton LommeHedrum OLdiskvalifisert
Tormod FjæreHedrum OLikke startet

H 80-

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn45:3618:14
2Oddvar GjelstadSandefjord OK46:14+0:3818:29
3Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn47:00+1:2418:48
Bjørn HaugenSandefjord OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor