Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-sprint 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint 2
Arrangørorganisasjon: OK Skøynar
Dato: torsdag 12 april 2018

D11-12

1 270 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hannah Gustad StrømOK Skøynar9:327:30
2Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK11:02+1:308:41
3Karita MøllerSteinkjer OK11:27+1:559:00
4Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering11:55+2:239:22
Nikoline MunkebyFrol ILikke startet

H11-12

1 270 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ludvik GrindbergVerdal OK13:2210:31
2Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering13:40+0:1810:45
3Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering15:36+2:1412:17
4Ole Andreas VeskeOK Skøynar17:36+4:1413:51
Filip Mitchell IversenVerdal OKdiskvalifisert
Håkon HallanOK Skøynarikke startet

D13-14

2 080 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guro HegstadOK Skøynar20:349:53

H13-14

2 080 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus AlstadFrol IL14:497:07
2Aleksander Tanem IversenVerdal OK18:02+3:138:40
3Ådne Krogstad StendahlFrol IL18:15+3:268:46
Aksel Lie BolstadOK Skøynarikke startet

D15-16

2 080 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trude MarkhusVerdal OK14:216:53
2Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering14:37+0:167:01
3June MunkebyFrol IL16:12+1:517:47
4Linnea MunkebyFrol IL16:42+2:218:01
5Hege HallanOK Skøynar18:20+3:598:48

H15-16

2 080 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias AlstadFrol IL10:535:13
2Trym Nergård RønningOK Skøynar10:59+0:065:16
3Simen HegstadOK Skøynar11:24+0:315:28
4Martin Vehus SkjerveVerdal OK12:02+1:095:47
5Vegard JermstadSteinkjer OK12:56+2:036:13
6Hallvar HallanOK Skøynar13:12+2:196:20
7Håvard VeieOK Skøynar13:30+2:376:29
8Henrik BelboSteinkjer OK14:25+3:326:55
9Sindre TusetSteinkjer OK16:28+5:357:55

Åpen 1,5

1 270 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas AlstadFrol IL8:276:39
2Edvard SætherVerdal OK12:09+3:429:34
3William Mitchell IversenVerdal OK12:19+3:529:41
4Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering13:29+5:0210:37
5Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering13:56+5:2910:58
6Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK14:34+6:0711:28
7Laura HegstadOK Skøynar16:05+7:3812:39
8Noelle HendersonSteinkjer OK17:26+8:5913:43
9Mateo HendersonSteinkjer OK19:04+10:3715:00
10Birger Trætli StorvikOK Skøynar23:07+14:4018:12
11Matea Oline Trætli StorvikOK Skøynar23:32+15:0518:31
12Aksel Sanstad SkjesetFrol IL31:12+22:4524:34
13Ville Sandstad SkjesetFrol IL31:18+22:5124:38
Ingrid Gustad StrømOK Skøynarikke startet

Åpen 2

2 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rolf KarsetSteinkjer OK18:268:51
Kristian MidthjellVerdal OKdiskvalifisert

Åpen 2.5

2 380 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Sandstad SkjesetFrol IL12:015:02
2Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK14:07+2:065:55
3Atle DengerudSteinkjer OK14:37+2:366:08
4Marius MøllerSteinkjer OK14:50+2:496:13
5Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering15:01+3:006:18
6Vidar SkjerveVerdal OK16:18+4:176:50
7Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering16:35+4:346:58
8Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering18:11+6:107:38
9Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering19:36+7:358:14
10Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK19:40+7:398:15
Andreas BolstadOK Skøynarikke startet
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor