Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp nr 5 Skogskarene

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp nr 5 Skogskarene
Arrangørorganisasjon: Sør-Trøndelag
Dato: torsdag 14 juni 2018

N-åpen

1 700 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Balder BergstrømFreidig29:4717:31
0Clara LeroyerFreidig30:0617:42
0Jens og Viktor Nordstrand og BertelsenFreidig46:3427:23
0Sanna Dalsaune ThunFreidig30:4318:04
0Sigurd Wold AaldeFreidig28:1016:34
0Sofie Laura AndresenMalvik IL42:3125:00
0Finstad VårinMelhus IL24:1814:17
0Einar SævikStjørdals-Blink Orientering25:1914:53
0Mari Lauvstad BrenneByåsen IL21:2512:35
0Eira Forsbak AsplemFreidig30:5118:08
0Marit Storler SnøfuglFreidig16:399:47
0Karoline Tøndel ChutkoWing OK20:5412:17
0Martin MelhuusWing OK19:2711:26
0Linus Fossum MalmringFreidig31:3218:32
0Sigrid Lauvstad BrenneByåsen IL39:0022:56
0Vilde HaalandWing OK22:1913:07
0Aksel HanssenByåsen IL27:0415:55
0Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig30:5118:08
0Even Hoff BjørklundNidarøst OK48:3828:36
0Ruth Astrid Castejon-DiezWing OK23:4413:57
0Odin Bang LukassenWing OK42:4125:06
0Sondre StensethByåsen IL13:488:07
0Åse Hoff BjørklundNidarøst OK48:2528:28
0Sigve Bohnhorst TegdanFreidig20:4512:12
0Brage Strøm HaugsnesWing OK20:1611:55
0Elias StensethByåsen IL38:5222:51
0Agnes Wullum-VestadWing OK22:4313:21
0Irene Storler SnøfuglFreidig22:1213:03
0Ole Einar AndresenMalvik IL39:5723:30
0Eva AmundsenFreidig21:5012:50
0Thomas GundersenNidarøst OK33:0519:27
0Jenny Lauvstad BrenneByåsen IL40:1223:38
Balder BergstrømFreidigikke startet
Magnus Elden EggenWing OKikke startet
Torvin Bergh-HansenByåsen ILikke startet
Leo Næbb-MelumWing OKikke startet

D -10

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Lina SandquistOL Trollelg29:0417:05
0Hedda SæbøNidarøst OK24:1214:14

D 11-12

2 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Wollan BenumByåsen IL18:307:24
2Silja FuglemMalvik IL22:20+3:508:56
3Nora HalvorsenFreidig22:30+4:009:00
4Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering24:24+5:549:45
5Eir Sverresdotter EksethFreidig26:06+7:3610:26
6Ingrid Wollan BenumByåsen IL27:49+9:1911:07
7Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering30:39+12:0912:15
8Ingeborg KolstadWing OK31:14+12:4412:29
9Agnes Vatterholm JernbergFreidig31:50+13:2012:44
10Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering37:07+18:3714:50
11Anna Emilie LonaWing OK37:52+19:2215:08
12Ine Bohnhorst TegdanFreidig39:52+21:2215:56
Idun AaenStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Nora Sumstad HanssenByåsen ILikke startet

D 11-12N

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ella Bruchmüller SundtByåsen IL23:1612:14
2Maja Sæterhaug KnudsenFreidig31:10+7:5416:24

D 13-14

3 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tora KittilsenFreidig30:5310:17
2Una KittilsenFreidig33:34+2:4111:11
3Sigrid HaugskottOL Trollelg36:40+5:4712:13
4Mathea Spets StorhovFreidig37:12+6:1912:24
5Lina Storler SnøfuglFreidig41:07+10:1413:42
6Vilde Talgø-KristiansenFreidig45:19+14:2615:06
7Selma NevinFreidig1:46:43+1:15:5035:34
8Solveig Louise NissenFreidig1:49:15+1:18:2236:25
9Ella SandstadFreidig1:59:10+1:28:1739:43
Astrid Berge MjølhusOL Trollelgikke startet

D 13-16C

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma B. HjelmenOL Trollelg29:0911:39
2Anna Heksem LeraandOL Trollelg33:23+4:1413:21
3Karoline B. HjelmenOL Trollelg37:46+8:3715:06

D 15-16

3 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari EidsmoFreidig32:078:55
2Ane Malene KolstadFreidig36:35+4:2810:09
3Frida HaugskottOL Trollelg39:20+7:1310:55
4Silje Marie NissenFreidig44:49+12:4212:26
5Anna ChristensenFreidig50:45+18:3814:05
6Maren VikenByåsen IL53:59+21:5214:59
7Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig57:37+25:3016:00
8Stine AuneNidarøst OK1:02:38+30:3117:23

D 15-20B

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Maria Hongslo SiiriOL Trollelgdiskvalifisert

D 17-20

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne Helmine RogstadNidarøst OK48:3813:30

H -10

1 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Dagfinn StenvikByåsen IL31:2518:28
0Ole Ulseth SylteFreidig21:1212:28
0Mathias LeroyerFreidig13:388:01
0Aksel MardalByåsen IL24:3114:25
0Erlend GrønliFreidig16:549:56
0Jens Anton AndresenMalvik IL31:1218:21
0Kristoffer LodgaardByåsen IL18:1610:44
0Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering16:169:34

H 11-12

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL19:567:58
2Hallvard HellevikFreidig22:03+2:078:49
3Sofus H LindWing OK23:38+3:429:27
4Anders Berge MjølhusOL Trollelg25:13+5:1710:05
5Jakob Jøsang WithWing OK26:54+6:5810:45
6Sven NevinFreidig29:14+9:1811:41
7Loke Strøm HaugsnesWing OK31:19+11:2312:31
8Sven Sigurd Klæbo DrevdalFreidig39:05+19:0915:38
9Johannes StordalByåsen IL40:04+20:0816:01
10Alf Petter LynumFreidig41:03+21:0716:25

H 11-12N

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Scott SjølieFreidig26:2813:55
2Sivert AalmoMalvik IL31:32+5:0416:35

H 13-14

3 000 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tristan HalvorsenFreidig32:1610:45
2Emil GrønliFreidig32:19+0:0310:46
3Emil Reinertsen LeroyerFreidig33:31+1:1511:10
4Tord RomundstadNidarøst OK37:50+5:3412:36
5Vegard Lereim StorliFreidig38:07+5:5112:42
6Herman Bruchmüller SundtByåsen IL42:22+10:0614:07
7Sverre HellevikFreidig43:39+11:2314:33
8Magne GuttvikWing OK47:10+14:5415:43
8Imre Overgård FremstadByåsen IL47:10+14:5415:43
10Sigurd BraathenWing OK1:00:15+27:5920:05
11Jørgen AuneByåsen IL1:01:01+28:4520:20
12Ådne StordalByåsen IL1:09:30+37:1423:10
13Iver Dalsaune ThunFreidig1:10:23+38:0723:27
Kasper LodgaardByåsen ILdiskvalifisert
Mons Løfaldli HansenWing OKdiskvalifisert
Aksel VikenByåsen ILikke startet
Kristoffer LerliMelhus ILikke startet

H 13-16C

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Knut HageMelhus ILdiskvalifisert
Martin AuneMelhus ILikke startet

H 15-16

4 200 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein RøFreidig40:539:44
2Petter Andreas LonaWing OK44:47+3:5410:39
3August Hopstad NykvistWing OK46:30+5:3711:04
4Vetle Grønvik EkraFreidig50:30+9:3712:01
5Erlend AuneByåsen IL54:29+13:3612:58
6Brage AsplemFreidig59:03+18:1014:03
7Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig59:50+18:5714:14
8Henrik BraathenWing OK1:01:42+20:4914:41
9Håkon SæternesByåsen IL1:02:06+21:1314:47
10Anders AagesenMelhus IL1:06:32+25:3915:50
11Antonius Herskedal AmundsenFreidig1:07:05+26:1215:58
12Oskar StorlerMelhus IL1:10:50+29:5716:51
13Erling Eide HustvedtWing OK1:17:00+36:0718:20
Ørjan SæterMelhus ILdiskvalifisert
August MaskeFreidigdiskvalifisert
Joakim Solberg QvenildMelhus ILdiskvalifisert
Håkon Wærnes ØfstiMelhus ILdiskvalifisert
Vegard Ulseth SylteFreidigikke startet
Mikkel HoltFreidigikke startet
Albert Odin Klæbo DrevdalFreidigikke startet

H 15-20B

3 000 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mathias Enebak IversenFreidigikke startet

H 17-20

4 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas VindalWing OK59:4214:12
Johannes LangaasNidarøst OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor