Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Sprint
Arrangørorganisasjon: Gimle IF
Dato: søndag 13 mai 2018

N-åpen

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
0Håkon BryggenHalden SK18:12+-9:37
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK11:59+-15:50
0Vilma DanevadFredrikstad SK14:44+-13:05
0Marte Bjørnstad EriksenGimle IF17:16+-10:33
0Hanna HaldinHalden SK19:50+-7:59
0Mikkel HystadHalden SK18:22+-9:27
0Agnes Steffensen JohansenGimle IF22:34+-5:15
0Edvinas KontautasOK Moss15:04+-12:45
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL19:16+-8:33
0Solan LøkenOK Moss15:34+-12:15
0Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK14:48+-13:01
0Ville Emil WingstedtHalden SK9:00+-18:49
0Elias BjuganHalden SK27:49
0Kristine BjuganHalden SK27:52+0:03
0Adele Øen SkålandTrøsken IL15:49+-12:00
0Milla SkålandTrøsken IL17:38+-10:11
0Hedda Johanne ØvertveitFredrikstad SK10:14+-17:35
Teodor HarridsleffGimle IFikke startet
Adrian Spolèn JansenGimle IFikke startet

D 11-12

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jenny DanevadFredrikstad SK12:27
2Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL12:51+0:24
3Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL13:03+0:36
4Sigrid Schmitt GranHalden SK13:35+1:08
5Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK13:58+1:31
6Minna Sofie WingstedtHalden SK14:57+2:30
7Åse Valero KjerkreitHalden SK14:59+2:32
8Emma Aune JakobsenOK Moss15:41+3:14
9Erle Elise WoldOK Moss18:43+6:16
10Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK19:40+7:13

D 13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marie Lien BackstrømHalden SK14:16
2Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK14:45+0:29
3Emma Helene OlsenHalden SK14:59+0:43
4Julie Sophie WoldOK Moss15:52+1:36
5Julie BrenåsVarteig OL18:14+3:58
6Elma Sagli GudimIndre Østfold OK20:07+5:51
7Marikken ChristensenSarpsborg OL21:23+7:07
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OLdiskvalifisert
Hannah Syrdal ØenHeming Orienteringikke startet

D 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Josefin EylertsenHalden SK28:21

D 15-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Embla ØvretveitFredrikstad SK14:08
2Elida Sagli GudimIndre Østfold OK15:25+1:17
3Alexandra AngvollFredrikstad SK16:17+2:09
4Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK16:45+2:37
5Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss17:01+2:53
6Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL20:41+6:33
7Ingrid Grønlund MoenGimle IF21:03+6:55

D 17-20

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Aurora GjølsjøOK Moss18:21
2Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK18:36+0:15
2Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK18:36+0:15
4Emma DanevadFredrikstad SK19:04+0:43
5Karoline BjørnerødOK Moss20:07+1:46
6Marte Sletten BergslandTrøsken IL20:48+2:27
7Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss21:16+2:55
8Karoline AuneHalden SK22:05+3:44
9Selma KristiansenOK Moss22:57+4:36
10Marie Lindløv JensenSarpsborg OL23:06+4:45
11Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK25:03+6:42
12Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK29:10+10:49
Maren NorderudIL Tyrvingikke startet

D 21-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lone MalmgrenHalden SK18:12
2Runa Lien BackstrømHalden SK19:12+1:00
3Anja WingstedtHalden SK19:46+1:34
4Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK19:59+1:47
5Heidi StoksethHalden SK21:02+2:50
6Guro BryggenHalden SK23:15+5:03
7Irene Felde OlaussenHalden SK26:08+7:56
8Hanne WoldOK Moss26:12+8:00
9Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK27:03+8:51

D 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK15:03
2Wenche LindløvSarpsborg OL15:54+0:51
3Tone Karina IngesenSarpsborg OL15:57+0:54
4Liv Inger PrangerødTistedalen FL16:36+1:33
5Bente LineIndre Østfold OK18:37+3:34
6Heidi BørstadSarpsborg OL19:02+3:59
Anne Kristine NorderudIL Tyrvingikke startet

H 11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Emil Husebye AamodtFredrikstad SK12:19
2Martin BryggenHalden SK14:49+2:30
3Audun NordbyFredrikstad SK15:22+3:03
4Philip Orud HovlandHalden SK15:58+3:39
5Sverre SandvikHalden SK19:19+7:00
6Brage KristiansenOK Moss28:16+15:57

H 13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL13:01
2Sondre LadimOK Moss13:08+0:07
3Ludvik SætherFredrikstad SK13:11+0:10
4Alfred BjørnerødOK Moss13:51+0:50
5Peder BryggenHalden SK14:45+1:44
6Erlend Grønlund MoenGimle IF17:10+4:09
7Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL20:22+7:21
Oscar Lie AlexandersenGimle IFdiskvalifisert

H 15-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK12:21
2Sigurd Saxe SandvikHalden SK13:20+0:59
3Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK13:32+1:11
4Martin BrækkeHalden SK14:29+2:08
5Jonathan EylertsenHalden SK15:33+3:12
6Christopher LadimOK Moss16:31+4:10
7Adam KristiansenOK Moss16:44+4:23
Sivert PoppeFredrikstad SKikke startet
August Syrdal ØenHeming Orienteringikke startet

H 17-20

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Niels Christian HellerudHalden SK14:23
2Eirik ImrikFredrikstad SK16:25+2:02
3Sondre OttesenFredrikstad SK17:19+2:56
4Alexander Skaug YtterbølHalden SK29:37+15:14

H 21-

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Emil WingstedtHalden SK14:00
2Göran WinbladRehns BK14:28+0:28
3Stepán MudrákFredrikstad SK14:45+0:45
4Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL17:00+3:00
5Henrik OttesenFredrikstad SK17:22+3:22
6Espen DanevadFredrikstad SK17:33+3:33
7Bjørn BrækkeHalden SK17:51+3:51
8Øystein OlsenOK Moss17:57+3:57
9Donatas KontautasOK Moss18:01+4:01
10Øyvind LøkenOK Moss18:17+4:17
11Erik Rytter JakobsenOK Moss18:29+4:29
12Henning Bratland CarlsenOK Moss18:32+4:32
13Vegar KristiansenOK Moss19:25+5:25
14Øyvind StoksethHalden SK20:27+6:27
15Anders BrynildsenFredrikstad SK20:55+6:55
16Pål AngvollFredrikstad SK22:33+8:33
17Magnus HolmskauTrøsken IL22:42+8:42
18Sindre ValsgårdIndre Østfold OK25:14+11:14
Tore SandvikHalden SKdiskvalifisert
Anders LundeVarteig OLdiskvalifisert

H 50-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Dag BrenåsVarteig OL13:28
2Terje Wiig MathisenNydalens SK13:57+0:29
3Jens Erik MjølnerødHalden SK14:49+1:21 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Bjørn ÅstorpSarpsborg OL15:20+1:52
5Christopher SchiveOK Moss16:05+2:37
Tor Ragnar AndersenHalden SKikke startet

C-åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Selmer LøkenOK Moss14:39
2Elisabeth Aune JakobsenOK Moss22:26+7:47

B-åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK21:33
2Marianne LøkenOK Moss22:08+0:35
Ida NordbyNOTEAMdiskvalifisert

A-åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK14:28
2Fredrik Norløff-MathisenNydalens SK14:51+0:23
Fredrik DelåsHalden SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018