Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8serien løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8serien løp 1
Arrangørorganisasjon: Gimle IF
Dato: tirsdag 24 april 2018

N-åpen

35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
0Hanna Andreassen AasHalden SK16:35
0Maja Dyrlie AndersenVarteig OL16:13+-0:22
0Mats Dyrlie AndersenVarteig OL15:53+-0:42
0Isa Milene BrekkeFredrikstad SK21:13+4:38
0Eira Bronebakk JohanssonHalden SK28:35+12:00
0Joel Bronebakk JohanssonHalden SK16:05+-0:30
0Håkon BryggenHalden SK15:59+-0:36
0Vilma DanevadFredrikstad SK17:34+0:59
0Olivia Delebekk SamuelssonHalden SK20:53+4:18
0Aisha Rostveit ElmiOK Moss26:44+10:09
0Aron Rostveit ElmiOK Moss26:13+9:38
0Marte Bjørnstad EriksenGimle IF19:22+2:47
0Maren Emine GlomsrudIndre Østfold OK19:05+2:30
0Sigve Hagen-TafjordHalden SK19:31+2:56
0Teodor HarridsleffGimle IF15:42+-0:53
0Elise Holm NedrebøOK Moss30:28+13:53
0Mikkel HystadHalden SK17:48+1:13
0Adrian Spolèn JansenGimle IF15:46+-0:49
0Agnes Steffensen JohansenGimle IF19:25+2:50
0Signe KvalheimHalden SK16:02+-0:33
0Solan LøkenOK Moss16:44+0:09
0Elias MosebekkHalden SK12:17+-4:18
0Emma Nordlie MagnussenHalden SK13:02+-3:33
0Liv SandnesVarteig OL16:19+-0:16
0Jens Vonen SvaeSarpsborg OL15:51+-0:44
0Selma EriksenGimle IF31:05+14:30
0Olea FristadHalden SK36:35+20:00
0Sara FristadHalden SK16:08+-0:27
0Vena FristadHalden SK36:19+19:44
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL19:31+2:56
0William Nordmark SandstedtHalden SK16:01+-0:34
0Kristian OswaldOK Moss14:22+-2:13
0Håkon PrangerødSarpsborg OL10:21+-6:14
0Ingrid Stigum HalvorsenHalden SK28:46+12:11
0Vegard Stigum HalvorsenHalden SK19:14+2:39
Anders AbrahamsenOK Mossikke startet

D -10

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Malin Husebye AamodtFredrikstad SK22:33
2Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK24:12+1:39
3Sofie Holm NedrebøOK Moss25:56+3:23
4Una RetteraasenIndre Østfold OK31:20+8:47

D 11-12

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Minna Sofie WingstedtHalden SK17:17
2Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK18:17+1:00
3Jenny DanevadFredrikstad SK18:36+1:19
4Sigrid Schmitt GranHalden SK19:34+2:17
5Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL20:44+3:27
6Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK20:51+3:34
7Julie SåheimFredrikstad SK23:15+5:58
8Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL26:03+8:46
9Guro OttesenFredrikstad SK27:34+10:17
10Ingrid SteinslandFredrikstad SK28:54+11:37
11Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK29:04+11:47
12Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK29:29+12:12
13Tuva Charlotte FossaasGimle IF32:07+14:50
Erle Elise WoldOK Mossdiskvalifisert

D 13-14

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Amalie LøkkebergFredrikstad SK24:50
2Emma Helene OlsenHalden SK27:01+2:11
3Marie Lien BackstrømHalden SK29:29+4:39
4Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL32:39+7:49
5Julie Sophie WoldOK Moss34:19+9:29
6Sigrid HaugeSarpsborg OL35:08+10:18
7Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK38:35+13:45
8Elma Sagli GudimIndre Østfold OK43:29+18:39
9Frida Hovgaard EisvangOK Moss44:10+19:20
10Marikken ChristensenSarpsborg OL52:07+27:17
11Julie BrenåsVarteig OL1:00:09+35:19

D 13-20C

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Erika Lind-LarsenOK Moss20:04
2Synne Marie JenssenHalden SK21:14+1:10
3Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK21:37+1:33
4Mathilde KlausenFredrikstad SK31:00+10:56
5Sylvia DannevigHalden SK32:28+12:24
6Josefin EylertsenHalden SK32:55+12:51

D 15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Elida Sagli GudimIndre Østfold OK31:37
2Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK35:26+3:49
3Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss40:03+8:26
4Alexandra AngvollFredrikstad SK40:52+9:15
5Vilde RetteraasenIndre Østfold OK43:03+11:26
6Ingrid Grønlund MoenGimle IF44:37+13:00
7Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL48:21+16:44
Embla ØvretveitFredrikstad SKdiskvalifisert

D 17-20

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hedda Raadal BjørloHalden SK23:37
2Aurora GjølsjøOK Moss26:40+3:03
3Karoline BjørnerødOK Moss28:49+5:12
4Marie HansenSarpsborg OL28:51+5:14
5Helena ÅsbergSarpsborg OL33:17+9:40
6Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK37:13+13:36
7Selma KristiansenOK Moss42:23+18:46
8Marie Lindløv JensenSarpsborg OL47:04+23:27
Johanne Bratland TjernshaugenOK Mossdiskvalifisert
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SKikke startet

H -10

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ville Emil WingstedtHalden SK17:46
2Selmer LøkenOK Moss18:45+0:59
3Isak SolbergFredrikstad SK21:10+3:24
4Anders Rostveit ElmiOK Moss22:51+5:05
5Sondre StrømbergFredrikstad SK27:07+9:21
6Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK29:09+11:23

H 11-12

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Emil Husebye AamodtFredrikstad SK17:12 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Audun NordbyFredrikstad SK19:54+2:42
3Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL22:33+5:21
4Edvard KeransFredrikstad SK24:35+7:23
5Anders Hovgaard EisvangOK Moss24:56+7:44
6Nathaniel TrobeOK Moss28:12+11:00
7Brage KristiansenOK Moss34:03+16:51
8Birk BreimoOK Moss38:58+21:46
Abdirahman HassanOK Mossdiskvalifisert
Martin BryggenHalden SKdiskvalifisert
Philip Orud HovlandHalden SKikke startet

H 13-14

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Alfred BjørnerødOK Moss20:07
2Ludvik SætherFredrikstad SK20:42+0:35
3Sondre LadimOK Moss22:30+2:23
4Herman Lien BackstrømHalden SK22:59+2:52
5Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL23:28+3:21
6Ivar HansenSarpsborg OL30:26+10:19
7Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK33:24+13:17
8Erlend Grønlund MoenGimle IF34:11+14:04
9Isak HoltHalden SK34:36+14:29
10Peder BryggenHalden SK35:29+15:22
11Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL35:47+15:40
Elias ThoresenHalden SKdiskvalifisert
Mathias Spolén JansenHalden SKbrutt

H 13-20C

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Aleksander Skaarer FinnestadIndre Østfold OK24:01
2Hans Peder BerglandIndre Østfold OK24:53+0:52
3Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss27:25+3:24
4Ole Marius GlomsrudIndre Østfold OK30:20+6:19
Kristian Gulliksen GjoneFredrikstad SKdiskvalifisert
Jacob Rivedal ØdegaardFredrikstad SKdiskvalifisert
Håkon KnutsenGimle IFikke startet

H 15-16

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Christopher LadimOK Moss23:33
2Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK24:10+0:37
3Sigurd Saxe SandvikHalden SK27:07+3:34
4Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK28:05+4:32
5Alf Kristian HelleHalden SK29:40+6:07
6Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK30:03+6:30
7Sivert PoppeFredrikstad SK31:26+7:53
8Jonathan EylertsenHalden SK33:48+10:15
9Thomas BlomkvistFredrikstad SK37:05+13:32
10Adam KristiansenOK Moss38:28+14:55
11Martin BrækkeHalden SK39:15+15:42
12Tor Erling GjølsjøOK Moss39:47+16:14
13Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK1:00:50+37:17
Jakob TorgersenHalden SKikke startet

H 17-20

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Runar Saur ModahlFredrikstad SK25:55
2Sondre OttesenFredrikstad SK26:21+0:26
3Benjamin AasenSarpsborg OL35:06+9:11

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor