Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårsleppet - mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårsleppet - mellom
Arrangørorganisasjon: Bjugn IL
Dato: lørdag 21 april 2018

N-åpen

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kristian Wollan BenumByåsen IL27:0113:30

D 11-12

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Wollan BenumByåsen IL33:4614:40
2Marie Wollan BenumByåsen IL34:29+0:4314:59
Nora HalvorsenFreidigdiskvalifisert

D 13-14

2 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Una KittilsenFreidig25:068:57
2Mathea Spets StorhovFreidig25:16+0:109:01
3Anna Aurora NolteFreidig36:51+11:4513:09
4Selma NevinFreidig37:00+11:5413:12
5Maria Strømdal WikFreidig37:25+12:1913:21
6Solveig Louise NissenFreidig37:53+12:4713:31
7Marita AskeFreidig38:05+12:5913:36
8Tora KittilsenFreidig38:09+13:0313:37
9Vilde Talgø-KristiansenFreidig40:06+15:0014:19
10Astrid Berge MjølhusOL Trollelg1:00:21+35:1521:33

D 13-16C

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sigrid HaugskottOL Trollelgdiskvalifisert

D 15-16

4 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari EidsmoFreidig46:0310:27
2Frida HaugskottOL Trollelg47:25+1:2210:46
3Ane Malene KolstadFreidig47:55+1:5210:53
4Tale Tannvik SkeiFreidig49:58+3:5511:21
5Vilde Lereim StorliFreidig52:52+6:4912:00
6Silje Marie NissenFreidig56:12+10:0912:46
7Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering56:46+10:4312:54
8Stine AuneNidarøst OK1:16:44+30:4117:26
9Maren VikenByåsen IL1:16:45+30:4217:26
Trude MarkhusVerdal OKikke startet

D 17-18

4 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1:14:0115:44
Sofie HallemVerdal OKikke startet
Mari Kilskar GrevskottFrol ILikke startet

D 40-

4 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin HaugskottOL Trollelg44:0310:00
2Gøril EideByåsen IL45:22+1:1910:18
3Kari UlsethFreidig51:34+7:3111:43
4Tone AlmåsIL Leik53:25+9:2212:08
5Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering57:00+12:5712:57
6Anne NevinFreidig1:20:42+36:3918:20
Margot Bolstad LynumFreidigikke startet
Tina Strømdal WikFreidigikke startet

D 50-

4 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torunn Spets StorhovFreidig44:3210:07
2Nina-Beate LiabakkByåsen IL47:46+3:1410:51
Mona J. MølnvikFreidigikke startet

H -10

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ole Ulseth SylteFreidig28:3714:18

H 11-12

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alf Petter LynumFreidig31:5813:53

H 11-12N

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Johannes StordalByåsen IL27:4813:54

H 13-14

2 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iver Dalsaune ThunFreidig24:478:51
2Emil Reinertsen LeroyerFreidig24:57+0:108:54
3Tord RomundstadNidarøst OK37:07+12:2013:15
4Emil GrønliFreidig38:04+13:1713:35
5Kristoffer Strømdal WikFreidig45:42+20:5516:19
6Tristan HalvorsenFreidig45:45+20:5816:20
7Ådne StordalByåsen IL1:25:55+1:01:0830:41
Sverre HellevikFreidigdiskvalifisert
Vegard Lereim StorliFreidigikke startet

H 15-16

4 400 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias AlstadFrol IL33:227:35
2Mikkel HoltFreidig34:21+0:597:48
3Vegard JermstadSteinkjer OK34:40+1:187:52
4Hallvar HallanOK Skøynar40:45+7:239:15
5Antonius Herskedal AmundsenFreidig44:06+10:4410:01
6Vetle Grønvik EkraFreidig44:09+10:4710:02
7Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig47:46+14:2410:51
8Erling Eide HustvedtWing OK53:40+20:1812:11
9August MaskeFreidig53:50+20:2812:14
10Nikolai RenolenWing OK1:01:58+28:3614:04
11Vegard Ulseth SylteFreidig1:03:20+29:5814:23
12Erlend AuneByåsen IL1:11:22+38:0016:13
13Henrik BelboSteinkjer OK1:15:09+41:4717:04
Einar EideByåsen ILdiskvalifisert
Jostein RøFreidigdiskvalifisert
Brage AsplemFreidigdiskvalifisert
Gabriel CallananWing OKikke startet
August Hopstad NykvistWing OKikke startet
Vemund MølnvikFreidigikke startet

H 17-18

4 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes LangaasNidarøst OK1:00:3412:53

D 19

4 700 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karen Oline KolstadNTNUI35:157:30
2Hanne SandstadFreidig39:47+4:328:27
3Marte Lien JohnsenByåsen IL41:17+6:028:47
4Emma ArnesenByåsen IL42:18+7:039:00
5Ragnhild EideByåsen IL43:46+8:319:18
6Ingunn Egeberg VáriNTNUI44:31+9:169:28
7Malin SandstadFreidig45:16+10:019:37
8Gry GranstedtNTNUI46:50+11:359:57
9Vera MelkildFreidig47:18+12:0310:03
10Jenny PerssonByåsen IL50:39+15:2410:46
11Heidi ArnesenFreidig51:30+16:1510:57
12Maria Ulseth SylteFreidig54:14+18:5911:32
13Marit NerstenNTNUI1:00:17+25:0212:49
14Emilie Liabakk EriksenByåsen IL1:06:06+30:5114:03
15Kristin JægerWing OK1:14:49+39:3415:55
Ingrid GulbrandsenNTNUIdiskvalifisert
Lene Berg HanssenByåsen ILikke startet

H 19

5 300 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jo Forseth IndgaardFrol IL30:095:41
2Yngve SkogstadFrol IL30:10+0:015:41
3Håvard Sandstad EidsmoFreidig30:48+0:395:48
4Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK31:33+1:245:57
5Stian SundsvikFrol IL31:52+1:436:00
6Sindre JohannessenFreidig31:54+1:456:01
7Vegard Jarvis WestergårdNTNUI31:59+1:506:02
8Albin LillieströmFreidig32:04+1:556:03
9Nicolas RioNTNUI32:07+1:586:03
10Carl Petter LyngenFrol IL32:12+2:036:04
11Martin VisterFrol IL32:16+2:076:05
12Lars Sandstad SkjesetFrol IL32:37+2:286:09
13Mattis HoltFreidig33:59+3:506:24
14Isak BergsetFrol IL34:06+3:576:26
15Mats EidsmoFreidig35:09+5:006:37
16Vegard Blomseth JohnsenNTNUI35:15+5:066:39
17Johan Asphjell BjørnaasFrol IL35:19+5:106:39
18Oscar LyngenFreidig35:24+5:156:40
19Mikkel SørensenNTNUI35:26+5:176:41
20Tomas EidsmoFreidig35:39+5:306:43
21Simen Eid NielsenNTNUI37:23+7:147:03
22Vegard KittilsenFreidig38:21+8:127:14
23Anders HaugskottOL Trollelg38:27+8:187:15
24Oskar Spets StorhovFreidig38:31+8:227:16
24Lars SandstadFreidig38:31+8:227:16
26Simen Spets StorhovFreidig38:33+8:247:16
27Johan IvarssonFreidig38:39+8:307:17
28Petter Liabakk EriksenByåsen IL38:42+8:337:18
29Jo Even KolstadFreidig40:12+10:037:35
30Jan SchmidOL Trollelg40:16+10:077:35
31Olav Milian Schmitt GranNTNUI40:21+10:127:36
32Mathias HermstadFreidig41:13+11:047:46
33Lars OwrenFreidig42:29+12:208:00
34Ola KeiseråsIL Leik42:53+12:448:05
35Jonas GrønliFreidig43:02+12:538:07
36Kristian Fredrik LynumFreidig43:12+13:038:09
37Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL43:32+13:238:12
38Jens Even StorhovFreidig46:05+15:568:41
39Pål KittilsenFreidig46:28+16:198:46
40Andreas SylteFreidig46:43+16:348:48
41Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL49:49+19:409:23
42Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering50:13+20:049:28
43Svein Terje KolstadFreidig52:29+22:209:54
44Frank SandbergBjugn IL57:57+27:4810:56
45Agnar RenolenWing OK59:29+29:2011:13
46Matias NissenFreidig1:04:31+34:2212:10
Ulf Forseth IndgaardFrol ILdiskvalifisert
Bjørnar LynumFreidigdiskvalifisert
Jon HolstadFreidigikke startet
Håkon HolstadFreidigikke startet

H 40

4 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas Berge MjølhusOL Trollelg29:066:11
2Bjørn BergerByåsen IL45:28+16:229:40
3Skjalg StordalByåsen IL50:53+21:4710:49
Lars Martin HafstadByåsen ILikke startet

H 50

4 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode HaugskottOL Trollelg37:308:31
2Trond BrevikFossum IF37:36+0:068:32
3Rune StræteWing OK37:42+0:128:34
4Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering38:54+1:248:50
5Øyvind SchjelderupWing OK41:24+3:549:24
6Øystein WiggenByåsen IL47:21+9:5110:45
7Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering50:41+13:1111:31
8Lars Erik StrømsnesMalvik IL51:31+14:0111:42
9Tor Ove HallemVerdal OK51:55+14:2511:47
10Inge HafstadVerdal OK1:00:39+23:0913:47
Geir PaulsenOL Trollelgdiskvalifisert
Arne GrevskottFrol ILikke startet

H 60

4 400 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jostein AlvestadWing OKikke startet

H 70

4 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils Olav VennevikFreidig1:00:4513:48
2Roar ForbordMalvik IL1:04:39+3:5414:41
3Anders LaugloOL Trollelg1:07:16+6:3115:17
4Rolf KarsetSteinkjer OK1:08:26+7:4115:33
5Robert StrømWing OK1:15:16+14:3117:06
6Jardar SandstadSelbu OK1:17:38+16:5317:38

Direkte B

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kato NykvistWing OK46:0416:27
2Mai Iren AlmåsIL Leik1:04:06+18:0222:53
Stig Arild HaugskottOL Trollelgdiskvalifisert

Direkte A

4 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar EideBjugn IL51:0711:37
2Bjørn P. LøvåsNidarøst OK51:18+0:1111:39
3Nelly MaskeFreidig59:09+8:0213:26
4Alex PedersenOL Trollelg1:00:26+9:1913:44
5Stina ElfvingByåsen IL1:03:50+12:4314:30

D 17B

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingunn S. ØsthagenByåsen ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor