Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tromsø ski-o mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tromsø ski-o mellom
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: søndag 11 mars 2018

D 11-12

2 350 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anlaug Elise ThomasjordIL BUL-Tromsø19:198:13
2Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø19:37+0:188:20
3Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø19:40+0:218:22
4Smilla GladNOTEAM44:04+24:4518:45
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsøikke startet

D 13-14

3 560 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø28:277:59
2Klara GraversenIL BUL-Tromsø32:57+4:309:15
Mia Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsøikke startet

D 17-20

5 270 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Idunn StrandIL BUL-Tromsø36:106:51
2Tora IndregardIL BUL-Tromsø37:00+0:507:01
3Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø43:38+7:288:16

D 21-

5 270 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna UlvensøenNTNUI25:474:53
2Audhild Bakken RognstadEmblem IL27:17+1:305:10
3Maren Jansson HaverstadNTNUI27:30+1:435:13
4Torun AnkjellNordreisa IL32:30+6:436:10
5Solveig BlindheimNTNUI38:32+12:457:18

D 40-

4 650 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arntraut GötschIL BUL-Tromsø34:527:29
2Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø39:08+4:168:24

D 50-

3 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø25:377:14
2Tove HeimdalKonnerud IL27:37+2:007:48

D 60-

3 540 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL29:208:17

H 11-12

2 350 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Soland GladNOTEAM43:0418:19

H 15-16

4 650 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø43:599:27
2Kasper Ankjell HolmöyNordreisa IL53:55+9:5611:35
Henning StrandIL BUL-Tromsøikke startet

H 17-20

5 910 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aslak HeimdalKonnerud IL27:234:38
2Per Clemet WisløffAsker Skiklubb27:29+0:064:39
3Trygve MyhrAsker Skiklubb27:56+0:334:43
4Eskil FrøislandVang OL28:37+1:144:50
5Sander H. RogndokkenNydalens SK29:59+2:365:04
6Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø41:25+14:027:00
7Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø45:08+17:457:38

H 21-

5 910 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL26:094:25
2Vegard Blomseth JohnsenNTNUI31:51+5:425:23
3Markus GladEmblem IL33:34+7:255:40
4Thomas JohnsenIL BUL-Tromsø35:02+8:535:55
5Christian Peter MacLassenIL BUL-Tromsø37:17+11:086:18
6Geir Holm GundersenSturla, IF50:21+24:128:31

H 40-

4 650 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd-Ivan LorentsenOK Silsand26:435:44

H 50-

4 650 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Børge HarveyIL BUL-Tromsø24:055:10
2Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø28:21+4:166:05
3Helge Aronsen HæstadIL BUL-Tromsø28:34+4:296:08
4Håkon BrynjulfsenOK Silsand28:57+4:526:13
5Björn GustavssonIFK Kiruna32:13+8:086:55
6Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø32:43+8:387:02
7Axel Juell TheisenMellembygd OL36:48+12:437:54
Atle IversenIL BUL-Tromsøikke startet
Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsøikke startet

H 60-

3 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivar HelgesenSørreisa OL30:468:41
2Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn31:45+0:598:58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor