Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tromsø ski-o sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tromsø ski-o sprint
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: lørdag 10 mars 2018

D 11-12

1 880 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø17:109:07
2Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø17:24+0:149:15
3Anlaug Elise ThomasjordIL BUL-Tromsø18:55+1:4510:03
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsøikke startet

D 13-14

2 490 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø21:088:29
2Klara GraversenIL BUL-Tromsø22:12+1:048:54
3Mia Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø36:08+15:0014:30

D 17-20

3 460 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tora IndregardIL BUL-Tromsø24:517:10
2Idunn StrandIL BUL-Tromsø25:46+0:557:26
3Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø28:14+3:238:09

D 21-

3 460 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren Jansson HaverstadNTNUI17:164:59
2Audhild Bakken RognstadEmblem IL18:06+0:505:13
3Torun AnkjellNordreisa IL22:05+4:496:22
4Solveig BlindheimNTNUI26:06+8:507:32

D 40-

2 930 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arntraut GötschIL BUL-Tromsø21:257:18
2Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø23:59+2:348:11

D 50-

2 370 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove HeimdalKonnerud IL19:078:03
2Britt Helene FossøyNotodden OL19:59+0:528:25

D 60-

2 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL25:1910:40

H 15-16

2 930 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø22:127:34
Kasper Ankjell HolmöyNordreisa ILikke startet

H 17-20

3 960 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aslak HeimdalKonnerud IL16:404:12
2Eskil FrøislandVang OL17:45+1:054:28
3Per Clemet WisløffAsker Skiklubb17:48+1:084:29
4Trygve MyhrAsker Skiklubb19:13+2:334:51
5Sander H. RogndokkenNydalens SK20:08+3:285:05
6Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø26:49+10:096:46
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsøbrutt

H 21-

3 960 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL15:433:58
2Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL17:44+2:014:28
3Thomas JohnsenIL BUL-Tromsø19:35+3:524:56
4Markus GladEmblem IL20:30+4:475:10
5Geir Holm GundersenSturla, IF30:16+14:337:38

H 40-

2 930 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd-Ivan LorentsenOK Silsand16:565:46

H 50-

2 930 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Børge HarveyIL BUL-Tromsø15:065:09
2Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø16:05+0:595:29
3Helge Aronsen HæstadIL BUL-Tromsø17:21+2:155:55
4Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø17:42+2:366:02
5Axel Juell TheisenMellembygd OL18:49+3:436:25
6Anders FossøyNotodden OL18:56+3:506:27
7Atle IversenIL BUL-Tromsø19:24+4:186:37
8Hans-Martin VaengSørreisa OL19:50+4:446:46
9Håkon BrynjulfsenOK Silsand19:55+4:496:47
10Björn GustavssonIFK Kiruna20:03+4:576:50

H 60-

2 370 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivar HelgesenSørreisa OL21:269:02
2Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn24:34+3:0810:21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor