Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Jaktprøven

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Jaktprøven
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: søndag 23 september 2018

Stafett

16 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Freidig 22:22:03
1. Geir Arnesen33:156+18:0233:156+18:02
2. Tora Kittilsen26:444+6:5259:594-2+13:18-4:44
3. Heidi Arnesen24:0411:24:032-2+4:19-8:59
4. Pål Kittilsen25:1811:49:211-1-4:19
5. Una Kittilsen32:425+6:492:22:03100:00
2Freidig 32:28:34+6:31
1. Kristoffer Strømdal Wik15:13115:131
2. Jostein Rø31:286+11:3646:41100:00
3. Maria Strømdal Wik33:035+8:591:19:44100:00
4. Annika Lund Eikrem39:477+14:291:59:313+2+10:10+10:10
5. Gjermund Rø29:034+3:102:28:342-1+6:31-3:39
3Freidig 62:34:37+12:34
1. August Maske36:127+20:5936:127+20:59
2. Marita Aske26:123+6:201:02:246-1+15:43-5:16
3. Mari Angell-Petersen29:332+5:291:31:573-3+12:13-3:30
4. Ludvik Storler Snøfugl27:082+1:501:59:052-1+9:44-2:29
5. Olle Malmring35:326+9:392:34:373+1+12:34+2:50
4Byåsen IL 12:35:21+13:18
1. Erlend Aune29:344+14:2129:344+14:21
2. Vebjørn Bergh-Hansen19:52149:262-2+2:45-11:36
3. Ådne Stordal43:286+19:241:32:544+2+13:10+10:25
4. Hans Helmer Sæternes33:534+8:352:06:475+1+17:26+4:16
5. Haakon Arnesen28:343+2:412:35:214-1+13:18-4:08
5Melhus IL 12:37:46+15:43
1. Asle Heide Vaskinn33:055+17:5233:055+17:52
2. Kristoffer Lerli30:155+10:231:03:207+2+16:39-1:13
3. Stein Ivar Foss31:493+7:451:35:096-1+15:25-1:14
4. Kåre Onsøyen36:445+11:262:11:5360+22:32+7:07
5. Atle Pedersen25:5312:37:465-1+15:43-6:49
6Byåsen IL 22:40:39+18:36
1. Håkon Sæternes29:213+14:0829:213+14:08
2. Jørgen Aune32:377+12:451:01:585+2+15:17+1:09
3. Vegard Hansen32:554+8:511:34:5350+15:09-0:08
4. Øystein Wiggen29:173+3:592:04:104-1+14:49-0:20
5. Kristin Høydalsvik Wells36:297+10:362:40:396+2+18:36+3:47
7Wing OK 12:45:06+23:03
1. Mathias Bjugan24:532+9:4024:532+9:40
2. Morten Strand25:572+6:0550:503+1+4:09-5:31
3. Eva Tesarova50:387+26:341:41:287+4+21:44+17:35
4. Nikolai Renolen36:445+11:262:18:1270+28:51+7:07
5. Agnar Renolen26:542+1:012:45:0670+23:03-5:48
8Freidig 52:47:12+25:09
1. Emil Grønli23:239+8:1023:239+8:10
2. Lina Storler Snøfugl29:498+9:5753:128-1+6:31-1:39
3. Nils Olav Vennevik35:349+11:301:28:4680+9:02+2:31
4. Vegard Ulseth Sylte53:1311+27:552:21:5980+32:38+23:36
5. Arild H Clausen25:139+-0:402:47:1280+25:09-7:29
9Nidarøst OK 12:56:35+34:32
1. Dag Stenersen25:5510+10:4225:5510+10:42
2. Erik Sæbø45:3112+25:391:11:2611+1+24:45+14:03
3. Are Rogstad42:0012+17:561:53:26110+33:42+8:57
4. Hedda Sæbø33:389+8:202:27:0410-1+37:43+4:01
5. Bjørn P. Løvås29:3110+3:382:56:359-1+34:32-3:11
10Freidig 12:59:13+37:10
1. Knut Lillealtern28:3811+13:2528:3811+13:25
2. Randi Lillealtern34:0310+14:111:02:4110-1+16:00+2:35
3. Sverre Hellevik32:248+8:201:35:05100+15:21-0:39
4. Kari Lillealtern1:04:2712+39:092:39:3212+2+50:11+34:50
5. Hallvard Hellevik19:418+-6:122:59:1310-2+37:10-13:01
11Freidig 43:04:48+42:45
1. Emil Reinertsen Leroyer19:588+4:4519:588+4:45
2. Ane Malene Kolstad33:489+13:5653:469+1+7:05+2:20
3. Magnus Landstad39:3711+15:331:33:2390+13:39+6:34
4. Helge Rustad49:0310+23:452:22:2690+33:05+19:26
5. Vegard Lereim Storli42:2211+16:293:04:4811+2+42:45+9:40
12Wing OK 23:42:34+1:20:31
1. Lars Skrøvseth44:0212+28:4944:0212+28:49
2. Tor Gjermstad39:0611+19:141:23:08120+36:27+7:38
3. Per Ivar Skinderhaug38:5610+14:522:02:04120+42:20+5:53
4. Sina Blix Prestmo31:568+6:382:34:0011-1+44:39+2:19
5. Robert Strøm1:08:3412+42:413:42:3412+1+1:20:31+35:52
13FlyFemKamp 13:38:03+1:16:00
1. Frank Sandberg48:5213+33:3948:5213+33:39
2. Glenn Muller53:4113+33:491:42:33130+55:52+22:13
3. Joachim Eide54:2313+30:192:36:56130+1:17:12+21:20
4. Stine Sjo30:5913+5:413:07:55130+1:18:34+1:22
5. Stine-Mari Gabrielsen30:0813+4:153:38:03130+1:16:00-2:34
Melhus IL 2diskvalifisert
1. John Lerlidiskvalifisertdiskvalifisert
2. Oskar Storlerdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Eivind Bakkdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Johannes Halvorsruddiskvalifisertdiskvalifisert
5. Trine Sunnsetdiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 1diskvalifisert
1. Håvard Mo Vaadaldiskvalifisertdiskvalifisert
2. Sindre Østgulen Deiszdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Kristian Nilsen Sandnesdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Peter Nordbrødendiskvalifisertdiskvalifisert
5. Quentin Rauturierdiskvalifisertdiskvalifisert
Melhus IL 3brutt
1. Johannes Lerlibruttbrutt
2. Ørjan Sæterbruttbrutt
3. Martin Aunebruttbrutt
4. Håkon Wærnes Øfstibruttbrutt
5. Erik Tofte jrbruttbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor