Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt-Norsk Mesterskap - Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap - Stafett
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: søndag 26 august 2018

D 13-16

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Vingelen IL 11:17:45
1. Andrea sæther Verdenius27:513+1:4227:513+1:42
2. Mari Grøtli Svergja26:202+1:4254:111-2-1:42
3. Eline Horten Jordet23:3411:17:45100:00
2Freidig 11:23:24+5:39
1. Vilde Lereim Storli34:085+7:5934:085+7:59
2. Ane Malene Kolstad24:38158:463-2+4:35-3:24
3. Mari Eidsmo24:382+1:041:23:242-1+5:39+1:04
3Frol IL 11:27:44+9:59
1. June Munkeby26:09126:091
2. Linnea Munkeby30:073+5:2956:162+1+2:05+2:05
3. Sigrid Haugskott31:283+7:541:27:443+1+9:59+7:54
4Verdal OK 11:38:19+20:34
1. Trude Markhus26:162+0:0726:162+0:07
2. Fredrikke Baglo Bjørkeng36:475+12:091:03:034+2+8:52+8:45
3. Mathea Baglo Bjørkeng35:165+11:421:38:1940+20:34+11:42
5Freidig 31:50:16+32:31
1. Marita Aske39:446+13:3539:446+13:35
2. Lina Storler Snøfugl31:134+6:351:10:575-1+16:46+3:11
3. Tora Kittilsen39:196+15:451:50:1650+32:31+15:45
6Emblem IL 12:03:09+45:24
1. Kristin Lundanes34:054+7:5634:054+7:56
2. Julie Drønnesund56:296+31:511:30:346+2+36:23+28:27
3. Serine Skogeng Reiten32:354+9:012:03:0960+45:24+9:01
Freidig 2diskvalifisert
1. Una Kittilsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Maria Strømdal Wikdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Mathea Spets Storhovdiskvalifisertdiskvalifisert

H 13-16

13 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Freidig 11:08:51
1. Kristoffer Strømdal Wik19:58119:581
2. August Maske27:585+6:5347:563+2+1:47+1:47
3. Mikkel Holt20:552+0:291:08:511-2-1:47
2Freidig 31:12:00+3:09
1. Tristan Halvorsen25:045+5:0625:045+5:06
2. Iver Dalsaune Thun21:05146:091-4-5:06
3. Emil Grønli25:517+5:251:12:002+1+3:09+3:09
3Verdal OK 11:12:24+3:33
1. Iver Gjedrem Lund27:566+7:5827:566+7:58
2. Aleksander Tanem Iversen24:024+2:5751:585-1+5:49-2:09
3. Martin Vehus Skjerve20:2611:12:243-2+3:33-2:16
4Byåsen IL 11:13:09+4:18
1. Einar Eide24:434+4:4524:434+4:45
2. Håkon Sæternes23:122+2:0747:552-2+1:46-2:59
3. Erlend Aune25:145+4:481:13:094+2+4:18+2:32
5Frol IL 11:13:43+4:52
1. Magnus Alstad28:457+8:4728:457+8:47
2. Ådne Krogstad Stendahl23:143+2:0951:596-1+5:50-2:57
3. Tobias Alstad21:443+1:181:13:435-1+4:52-0:58
6Steinkjer OK 11:14:58+6:07
1. Niklas Landsem Melhus22:352+2:3722:352+2:37
2. Henrik Belbo28:076+7:0250:424+2+4:33+1:56
3. Vegard Jermstad24:164+3:501:14:586+2+6:07+1:34
7Wing OK 11:23:10+14:19
1. Petter Andreas Lona24:223+4:2424:223+4:24
2. Magne Guttvik29:557+8:5054:177+4+8:08+3:44
3. Nikolai Renolen28:539+8:271:23:1070+14:19+6:11
8OK Skøynar 11:31:30+22:39
1. Håvard Veie29:129+9:1429:129+9:14
2. Hege Hallan36:429+15:371:05:5490+19:45+10:31
3. Hallvar Hallan25:366+5:101:31:308-1+22:39+2:54
9Freidig 41:49:37+40:46
1. Vegard Lereim Storli42:3611+22:3842:3611+22:38
2. Sverre Hellevik38:0910+17:041:20:4510-1+34:36+11:58
3. Brage Asplem28:528+8:261:49:379-1+40:46+6:10
10Melhus IL 22:03:08+54:17
1. Joakim Solberg Qvenild37:2410+17:2637:2410+17:26
2. Håkon Wærnes Øfsti46:1011+25:051:23:3411+1+37:25+19:59
3. Oskar Storler39:3411+19:082:03:0810-1+54:17+16:52
11Melhus IL 12:03:21+54:30
1. Kristoffer Lerli28:558+8:5728:558+8:57
2. Andreas Aagesen35:088+14:031:04:0380+17:54+8:57
3. Peter Prytz Jensen59:1812+38:522:03:2111+3+54:30+36:36
12Byåsen IL 22:23:26+1:14:35
1. Imre Overgård Fremstad45:2612+25:2845:2612+25:28
2. Kasper Lodgaard1:03:5012+42:451:49:16120+1:03:07+37:39
3. Herman Bruchmüller Sundt34:1010+13:442:23:26120+1:14:35+11:28
Freidig 2diskvalifisert
1. Jostein Rødiskvalifisertdiskvalifisert
2. Kasper Sæterhaug Knudsendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Vetle Grønvik Ekradiskvalifisertdiskvalifisert

D 17-

15 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1NTNUI 11:57:46
1. Karen Oline Kolstad37:502+0:5837:502+0:58
2. Ingrid Gulbrandsen38:5811:16:481-1-0:58
3. Ingrid Lundanes40:583+3:201:57:46100:00
2NTNUI 22:08:28+10:42
1. Ronja Björklund42:346+5:4242:346+5:42
2. Vilde Malmei47:253+8:271:29:594-2+13:11+7:29
3. Ida Lindkvist38:292+0:512:08:282-2+10:42-2:29
3Emblem IL 12:09:23+11:37
1. Audhild Bakken Rognstad39:505+2:5839:505+2:58
2. Vilde Årøen Lykke51:556+12:571:31:4550+14:57+11:59
3. Emma Johansson37:3812:09:233-2+11:37-3:20
4Frol IL 12:13:10+15:24
1. Eirin Svanøe-Hafstad39:384+2:4639:384+2:46
2. Mathilde Rundhaug45:552+6:571:25:332-2+8:45+5:59
3. Guro Torpe47:375+9:592:13:104+2+15:24+6:39
5Byåsen IL 12:16:23+18:37
1. Ingeborg Eide38:283+1:3638:283+1:36
2. Lene Berg Hanssen55:2810+16:301:33:566+3+17:08+15:32
3. Ragnhild Eide42:274+4:492:16:235-1+18:37+1:29
6Byåsen IL 22:18:36+20:50
1. Mari Fasting36:52136:521
2. Hanne Vefsnmo52:447+13:461:29:363+2+12:48+12:48
3. Helen Palmer49:006+11:222:18:366+3+20:50+8:02
7NTNUI 32:33:10+35:24
1. Aurora Fossøy50:259+13:3350:259+13:33
2. Silje Arntzen49:404+10:421:40:057-2+23:17+9:44
3. Pauline Røstum Bellingmo53:058+15:272:33:1070+35:24+12:07
8NTNUI 42:33:18+35:32
1. Hildegunn Heggøy50:3010+13:3850:3010+13:38
2. Ingrid Okkenhaug52:538+13:551:43:239-1+26:35+12:57
3. Solveig Blindheim49:557+12:172:33:188-1+35:32+8:57
9Stjørdals-Blink Orientering 12:33:24+35:38
1. Ane Nielsen Solberg49:567+13:0449:567+13:04
2. Solveig Vassenden50:165+11:181:40:128+1+23:24+10:20
3. Sofia Haglund53:129+15:342:33:249+1+35:38+12:14
10NTNUI 52:50:19+52:33
1. Ingvild Ramtvedt Næsset55:0012+18:0855:0012+18:08
2. Helene Omdal59:4212+20:441:54:42120+37:54+19:46
3. Lene Therese Myrland55:3710+17:592:50:1910-2+52:33+14:39
11Frol IL 23:10:51+1:13:05
1. Sara Profors50:198+13:2750:198+13:27
2. Matilde Munkeby55:099+16:111:45:2810+2+28:40+15:13
3. Marte Skoglund1:25:2311+47:453:10:5111+1+1:13:05+44:25
12OL Trollelg 14:01:57+2:04:11
1. Frida Haugskott54:5511+18:0354:5511+18:03
2. Kristin Haugskott55:5011+16:521:50:45110+33:57+15:54
3. Kirsti Næss Olsen2:11:1212+1:33:344:01:5712+1+2:04:11+1:30:14
13NTNUI 63:33:50+1:36:04
1. Ingvild Brekke55:1814+18:2655:1814+18:26
2. Maria Dahl Fosby1:39:3614+1:00:382:34:54140+1:18:06+59:40
3. Åse Bergan58:5613+21:183:33:5013-1+1:36:04+17:58
14Nidarøst OK 13:35:09+1:37:23
1. Line Hovdenak Lyng50:5013+13:5850:5013+13:58
2. Stine Aune1:20:2513+41:272:11:15130+54:27+40:29
3. Hanne Helmine Rogstad1:23:5414+46:163:35:0914+1+1:37:23+42:56
Freidig 1brutt
1. Malin Sandstadbruttbrutt
2. Vera Melkildbruttbrutt
3. Mari Angell-Petersenbruttbrutt

H 17-

20 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Fredrikstad SK 12:01:30
1. Eirik Langedal Breivik39:42139:421
2. Hans Petter Mathisen40:3511:20:17100:00
3. Øystein Kvaal Østerbø41:132+1:272:01:30100:00
2Frol IL 12:03:30+2:00
1. Yngve Skogstad39:42139:421
2. Stian Sundsvik44:025+3:271:23:442+1+3:27+3:27
3. Paul Sirum39:4612:03:3020+2:00-1:27
3Frol IL 22:09:05+7:35
1. Ulf Forseth Indgaard42:425+3:0042:425+3:00
2. Carl Petter Lyngen41:582+1:231:24:403-2+4:23+1:23
3. Lars Sandstad Skjeset44:255+4:392:09:0530+7:35+3:12
4NTNUI 52:09:26+7:56
1. Quentin Rauturier43:367+3:5443:367+3:54
2. Elias T. Mølnvik43:173+2:421:26:534-3+6:36+2:42
3. Emil Granqvist42:334+2:472:09:2640+7:56+1:20
5Kristiansand OK 12:15:56+14:26
1. Jørgen Baklid40:264+0:4440:264+0:44
2. Marius Pytten50:5410+10:191:31:207+3+11:03+10:19
3. Jonas Klausen Espedal44:366+4:502:15:565-2+14:26+3:23
6IL Leik 12:16:19+14:49
1. Oskar Andrén43:398+3:5743:398+3:57
2. Ola Keiserås50:439+10:081:34:2210+2+14:05+10:08
3. Andreas Sølberg41:573+2:112:16:196-4+14:49+0:44
7Frol IL 32:17:15+15:45
1. Johan Asphjell Bjørnaas46:3910+6:5746:3910+6:57
2. Martin Vister43:364+3:011:30:156-4+9:58+3:01
3. Håvard Vassenden47:008+7:142:17:157+1+15:45+5:47
8NTNUI 22:19:39+18:09
1. Simen Eid Nielsen47:2212+7:4047:2212+7:40
2. Håkon Fruseth Christiansen45:346+4:591:32:568-4+12:39+4:59
3. Olav Milian Schmitt Gran46:437+6:572:19:3980+18:09+5:30
9Freidig 12:20:57+19:27
1. Mats Eidsmo43:026+3:2043:026+3:20
2. Simen Spets Storhov50:238+9:481:33:259+3+13:08+9:48
3. Oskar Spets Storhov47:329+7:462:20:5790+19:27+6:19
10NTNUI 32:23:59+22:29
1. Audun Heimdal39:443+0:0239:443+0:02
2. Tobias Kristensen47:137+6:381:26:575+2+6:40+6:38
3. Jakob Kalvig Skogan57:0211+17:162:23:5910+5+22:29+15:49
11Emblem IL 12:34:13+32:43
1. Asgeir Bakken Rognstad43:579+4:1543:579+4:15
2. Markus Glad1:00:0714+19:321:44:0411+2+23:47+19:32
3. Kjetil Okkenhaug50:0910+10:232:34:13110+32:43+8:56
12NTNUI 42:57:47+56:17
1. Erik Gustafsson56:3814+16:5656:3814+16:56
2. Adrian Opheim59:5613+19:211:56:34140+36:17+19:21
3. Kristoffer Nesland1:01:1312+21:272:57:4712-2+56:17+20:00
13OL Trollelg 12:57:48+56:18
1. Anders Haugskott46:4911+7:0746:4911+7:07
2. Roar Skulbørstad59:2511+18:501:46:1412+1+25:57+18:50
3. Thomas Berge Mjølhus1:11:3414+31:482:57:4813+1+56:18+30:21
14Tynset IF 13:00:45+59:15
1. Gaute Kvittum Nytrøen49:4613+10:0449:4613+10:04
2. Jørgen Schjølberg59:4712+19:121:49:33130+29:16+19:12
3. Geir Schjølberg1:11:1213+31:263:00:4514+1+59:15+29:59
15NTNUI 73:39:53+1:38:23
1. Anders Gjølstad Røhnebæk1:12:1515+32:331:12:1515+32:33
2. Vegard Vaeng Bernhardsen1:13:1215+32:372:25:27150+1:05:10+32:37
3. Ole Jørgen Bogen Arenth1:14:2615+34:403:39:53150+1:38:23+33:13
Byåsen IL 1diskvalifisert
1. Øyvind Wiggendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ola Bergerdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Petter Liabakk Eriksendiskvalifisertdiskvalifisert
Freidig 2diskvalifisert
1. Oscar Lyngendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Lars Sandstaddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Vegard Kittilsendiskvalifisertdiskvalifisert
Freidig 4diskvalifisert
1. Mathias Hermstaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Håkon Holstaddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Lars Owrendiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 1diskvalifisert
1. Erlend Nilsen Sandnesdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Anders Felde Olaussendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Vegard Jarvis Westergårddiskvalifisertdiskvalifisert
Freidig 3brutt
1. Jonas Grønlibruttbrutt
2. Kristian Fredrik Lynumbruttbrutt
3. Jo Even Kolstadbruttbrutt

D 135-

6 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Byåsen IL 12:13:58
1. Jenny Persson46:164+5:5846:164+5:58
2. Rine Hanssen41:3811:27:541-3-5:58
3. Eirin Lodgaard46:0412:13:58100:00
2Stjørdals-Blink Orientering 12:29:02+15:04
1. Ingvild Kjesbu40:18140:181
2. Monica Hægstad54:253+12:471:34:433+2+6:49+6:49
3. Mette Wanvik54:193+8:152:29:022-1+15:04+8:15
3IL Nansen 12:34:05+20:07
1. Liv Meli44:132+3:5544:132+3:55
2. Randi Rise58:004+16:221:42:134+2+14:19+10:24
3. Birgit Wikan Berg51:522+5:482:34:053-1+20:07+5:48
4Byåsen IL 22:40:53+26:55
1. Kari Solem Aune44:323+4:1444:323+4:14
2. Gøril Eide46:512+5:131:31:232-1+3:29-0:45
3. Nina-Beate Liabakk1:09:305+23:262:40:534+2+26:55+23:26
5Emblem IL 12:51:55+37:57
1. Marit Sylte Lundanes54:535+14:3554:535+14:35
2. Marianne Lykke59:035+17:251:53:5650+26:02+11:27
3. Janita Skogeng57:594+11:552:51:5550+37:57+11:55
Frol IL 1diskvalifisert
1. Magnhild Forsethdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Marit Hæreid Sandstaddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Randi Jensendiskvalifisertdiskvalifisert

H 135-

13 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Røros IL 11:56:13
1. Håvard Sundberg34:28134:281
2. Hans Arild Skjevdal37:5511:12:23100:00
3. Frode Sjøvold43:505+8:181:56:13100:00
2Verdal OK 11:57:37+1:24
1. Arne Okkenhaug38:243+3:5638:243+3:56
2. Einar Lund43:414+5:461:22:054+1+9:42+5:46
3. Kurt Ove Melbye35:3211:57:372-2+1:24-8:18
3Wing OK 22:00:36+4:23
1. Svein Erik Bratsberg38:354+4:0738:354+4:07
2. Agnar Renolen42:313+4:361:21:063-1+8:43+4:36
3. Morten Strand39:303+3:582:00:3630+4:23-4:20
4Nord-Østerdal OK 12:04:27+8:14
1. Jon Arve U Engebakken39:596+5:3139:596+5:31
2. Harald Svergja47:068+9:111:27:055-1+14:42+9:11
3. John Svergja37:222+1:502:04:274-1+8:14-6:28
5OL Trollelg 12:11:32+15:19
1. Dag Ove Tinmannsvik45:0711+10:3945:0711+10:39
2. Kjell Baardsgaard46:526+8:571:31:599-2+19:36+8:57
3. Kristian Stensrud39:334+4:012:11:325-4+15:19-4:17
6Byåsen IL 12:18:56+22:43
1. Torgeir Aune43:198+8:5143:198+8:51
2. Hans Helmer Sæternes46:567+9:011:30:1580+17:52+9:01
3. Øystein Wiggen48:417+13:092:18:566-2+22:43+4:51
7Stjørdals-Blink Orientering 12:19:19+23:06
1. Jakob Haugen38:212+3:5338:212+3:53
2. Asle Skulbørstad50:539+12:581:29:147+5+16:51+12:58
3. Håvard Kjesbu50:058+14:332:19:1970+23:06+6:15
8Frol IL 12:24:24+28:11
1. Hermann Leithe40:487+6:2040:487+6:20
2. Gunnar Vatn39:452+1:501:20:332-5+8:10+1:50
3. Rolf Alstad1:03:5111+28:192:24:248+6+28:11+20:01
9Melhus IL 12:24:31+28:18
1. Stein Ivar Foss43:419+9:1343:419+9:13
2. Atle Pedersen44:005+6:051:27:416-3+15:18+6:05
3. Kjell Rune Logan-Halvorsrud56:5010+21:182:24:319+3+28:18+13:00
10Verdal OK 22:31:43+35:30
1. Vidar Skjerve44:1210+9:4444:1210+9:44
2. Tor Ove Hallem54:1610+16:211:38:28100+26:05+16:21
3. Stein Markhus53:159+17:432:31:43100+35:30+9:25
11Wing OK 12:34:58+38:45
1. Eivind Lona39:585+5:3039:585+5:30
2. Øyvind Schjelderup1:08:0112+30:061:47:5912+7+35:36+30:06
3. Rune Stræte46:596+11:272:34:5811-1+38:45+3:09
12Byåsen IL 22:53:16+57:03
1. Vegard Hansen47:4912+13:2147:4912+13:21
2. Trond Benum58:5311+20:581:46:4211-1+34:19+20:58
3. Geir Hanssen1:06:3412+31:022:53:1612+1+57:03+22:44
Freidig 1diskvalifisert
1. Jens Even Storhovdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Arild H Clausendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Olle Malmringdiskvalifisertdiskvalifisert

D 180-

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Freidig 11:59:47
1. Torunn Spets Storhov36:36136:361
2. Torid Kvaal42:182+9:301:18:54100:00
3. Katharina Mo Berge40:5311:59:47100:00
2Tynset IF 12:10:15+10:28
1. Sigrid Kalbækken46:412+10:0546:412+10:05
2. Eldbjørg G. Kalbækken32:4811:19:2920+0:35-9:30
3. Anne Mette Normann50:462+9:532:10:1520+10:28+9:53
3Os IL 22:36:32+36:45
1. Ragnhild Dåsnes49:153+12:3949:153+12:39
2. Kari Osmoen47:063+14:181:36:2130+17:27+4:48
3. Sunniva Johaug Ryen1:00:113+19:182:36:3230+36:45+19:18

H 180-

15 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Røros IL 11:45:55
1. Terje Schjølberg32:24132:241
2. Helge Sundberg39:202+3:531:11:44100:00
3. Petter Gullikstad34:1111:45:55100:00
2Steinkjer OK 11:55:06+9:11
1. Trond Svanøe-Hafstad33:052+0:4133:052+0:41
2. Rolf Karset45:327+10:051:18:374+2+6:53+6:12
3. Arve Lægran36:292+2:181:55:062-2+9:11+2:18
3Wing OK 11:56:22+10:27
1. Jostein Alvestad39:596+7:3539:596+7:35
2. Steinar Aasvang35:2711:15:262-4+3:42-3:53
3. Jon Vindal40:565+6:451:56:223+1+10:27+6:45
4Nord-Østerdal OK 11:58:27+12:32
1. Atle Berg33:374+1:1333:374+1:13
2. Tore Stubbe43:475+8:201:17:243-1+5:40+4:27
3. Per Engebakken41:036+6:521:58:274+1+12:32+6:52
5Nidarøst OK 12:00:17+14:22
1. Dag Stenersen33:143+0:5033:143+0:50
2. Leif Engen48:058+12:381:21:196+3+9:35+8:45
3. Bjørn P. Løvås38:583+4:472:00:175-1+14:22+4:47
6Frol IL 12:05:42+19:47
1. Olav Martin Indgaard40:498+8:2540:498+8:25
2. Fritjof Sandstad39:494+4:221:20:385-3+8:54+0:29
3. Arild Vassenden45:047+10:532:05:426+1+19:47+10:53
7Freidig 12:09:56+24:01
1. Tore Angell-Petersen41:109+8:4641:109+8:46
2. Nils Olav Vennevik48:389+13:111:29:488-1+18:04+9:18
3. Gunnar Østerbø40:084+5:572:09:567-1+24:01+5:57
8Freidig 22:18:19+32:24
1. Arild Heggeset40:167+7:5240:167+7:52
2. Anders Waage44:386+9:111:24:5470+13:10+5:18
3. Magnus Landstad53:259+19:142:18:198+1+32:24+19:14
9OL Trollelg 12:37:38+51:43
1. Geir Paulsen42:3210+10:0842:3210+10:08
2. Bjørn Ludvig Brenne53:4810+18:211:36:209-1+24:36+14:28
3. Anders Lauglo1:01:1811+27:072:37:3890+51:43+27:07
10Malvik IL 12:44:13+58:18
1. Eigil Sørli1:13:3412+41:101:13:3412+41:10
2. Roar Forbord39:223+3:551:52:56120+41:12+0:02
3. Kjellrun Sporild51:178+17:062:44:1310-2+58:18+17:06
11Verdal OK 12:49:28+1:03:33
1. Karl Arne Melbye53:2211+20:5853:2211+20:58
2. Sverre Kristoffersen57:2512+21:581:50:47110+39:03+18:05
3. Gunhild Bredesen58:4110+24:302:49:28110+1:03:33+24:30
12Stjørdals-Blink Orientering 13:10:53+1:24:58
1. Bård Øyvind Solberg39:455+7:2139:455+7:21
2. Stig Gulbrandsen56:3511+21:081:36:209+4+24:36+17:15
3. Arnt Olav Dragsten1:34:3312+1:00:223:10:5312+3+1:24:58+1:00:22
13Os IL 13:38:42+1:52:47
1. Tor Østvang1:12:0613+39:421:12:0613+39:42
2. Steinar Simensen1:13:3114+38:042:25:3714+1+1:13:53+34:11
3. Ottar Ryen1:13:0514+38:543:38:4213-1+1:52:47+38:54
14Nidarøst OK 23:48:09+2:02:14
1. Tore Brurok1:14:5914+42:351:14:5914+42:35
2. Pål Skyberg51:5713+16:302:06:5613-1+55:12+12:37
3. Are Rogstad1:41:1315+1:07:023:48:0914+1+2:02:14+1:07:02
15OL Trollelg 24:00:38+2:14:43
1. Finn Faye Knudsen1:32:3315+1:00:091:32:3315+1:00:09
2. Paul Forseth1:29:0415+53:373:01:37150+1:49:53+49:44
3. Egil Repvik59:0113+24:504:00:38150+2:14:43+24:50

Mix

19 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1IL Leik 11:40:51
1. Svein Olav Åmot45:4813+22:2545:4813+22:25
2. Eivind Næve19:093+0:211:04:5710-3+18:43-3:42
3. Jonas Unsgård35:5411:40:511-9-18:43
2IL Leik 31:41:24+0:33
1. Jan Hage29:402+6:1729:402+6:17
2. John Olav Næve20:585+2:1050:383+1+4:24-1:53
3. Line Sølberg50:467+14:521:41:242-1+0:33-3:51
3Stjørdals-Blink Orientering 11:43:42+2:51
1. Marie Nielsen Solberg44:1212+20:4944:1212+20:49
2. Rune Sævik18:4811:03:008-4+16:46-4:03
3. Mattis Myhre40:423+4:481:43:423-5+2:51-13:55
4Steinkjer OK 11:44:14+3:23
1. Atle Dengerud23:23123:231
2. Gunhild Kvistad22:519+4:0346:14100:00
3. Svein Anders Melhus58:0012+22:061:44:144+3+3:23+3:23
5Tynset IF 11:44:39+3:48
1. Leif Arne Nytrøen30:395+7:1630:395+7:16
2. Elisabeth Espeland22:508+4:0253:296+1+7:15-0:01
3. Ane Ingeborg Kalbækken51:109+15:161:44:395-1+3:48-3:27
6IL Leik 21:46:03+5:12
1. Tone Almås31:306+8:0731:306+8:07
2. Ådne Sundet21:086+2:2052:385-1+6:24-1:43
3. Svein Unsgård53:2510+17:311:46:036+1+5:12-1:12
7Velledalen IL 31:49:34+8:43
1. Fredrik Idland38:159+14:5238:159+14:52
2. Mateusz Balon21:527+3:041:00:077-2+13:53-0:59
3. Pernille Ibsen Lervåg49:275+13:331:49:3470+8:43-5:10
8Wing OK 21:49:36+8:45
1. Jonas Vindal30:324+7:0930:324+7:09
2. Erling Eide Hustvedt19:082+0:2049:402-2+3:26-3:43
3. Ådne Skjæveland Jøssing59:5613+24:021:49:368+6+8:45+5:19
9Emblem IL 21:51:28+10:37
1. Frank Drønnesund47:0015+23:3747:0015+23:37
2. Magnus Skytterholm Standal24:1611+5:281:11:1614-1+25:02+1:25
3. Henning Osnes Teigene40:122+4:181:51:289-5+10:37-14:25
10Kvikne IL 11:57:25+16:34
1. Rønnaug Hansol-Nergaard30:113+6:4830:113+6:48
2. Jorun Bækken20:554+2:0751:064+1+4:52-1:56
3. Anne Mette Grotli1:06:1915+30:251:57:2510+6+16:34+11:42
11Stjørdals-Blink Orientering 21:58:09+17:18
1. Margit Eide39:2911+16:0639:2911+16:06
2. Ingvild Geving Skulbørstad32:2516+13:371:11:5415+4+25:40+9:34
3. Espen Aarnes46:154+10:211:58:0911-4+17:18-8:22
12Emblem IL 11:59:44+18:53
1. Audun Årøen45:5814+22:3545:5814+22:35
2. Geir Nilsen24:0710+5:191:10:0512-2+23:51+1:16
3. Christer Jensen49:396+13:451:59:44120+18:53-4:58
13Verdal OK 12:00:13+19:22
1. Sofie Hallem37:348+14:1137:348+14:11
2. Trond Iversen28:4415+9:561:06:1811+3+20:04+5:53
3. Ole Morten Frøseth53:5511+18:012:00:1313+2+19:22-0:42
14Verdal OK 22:01:57+21:06
1. Jon Marius Iversen37:007+13:3737:007+13:37
2. Mari Karoline Nubdal Frøseth34:0417+15:161:11:0413+6+24:50+11:13
3. Sigrid Vehus Skjerve50:538+14:592:01:5714+1+21:06-3:44
15Wing OK 12:07:20+26:29
1. Kari Tønset Guttvik39:0310+15:4039:0310+15:40
2. Arne Guttvik25:0512+6:171:04:089-1+17:54+2:14
3. Eva Tesarova1:03:1214+27:182:07:2015+6+26:29+8:35
16Melhus IL 12:30:55+50:04
1. Eivind Bakk47:3416+24:1147:3416+24:11
2. Trine Sunnset27:5614+9:081:15:30160+29:16+5:05
3. John Lerli1:15:2518+39:312:30:55160+50:04+20:48
17Verdal OK 42:54:42+1:13:51
1. Kristian Midthjell1:18:3518+55:121:18:3518+55:12
2. Ingrid Tanem27:4913+9:011:46:2417-1+1:00:10+4:58
3. Stein Otto Bjørkeng1:08:1816+32:242:54:42170+1:13:51+13:41
18Byåsen IL 13:11:28+1:30:37
1. Jørgen Aune1:12:0817+48:451:12:0817+48:45
2. Aksel Viken47:0218+28:141:59:1018+1+1:12:56+24:11
3. Rune Viken1:12:1817+36:243:11:28180+1:30:37+17:41
Verdal OK 3diskvalifisert
1. Lars Grindbergdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ragnhild Baglodiskvalifisertdiskvalifisert
3. Fredrik Vehus Skjervediskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor