Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt-Norsk Mesterskap - Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap - Stafett
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: søndag 26 august 2018

H 13-16

13 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Freidig 11:08:51
Kristoffer Strømdal Wik19:58119:581
August Maske27:585+6:5347:563+2+1:47+1:47
Mikkel Holt20:552+0:291:08:511-2-1:47
2Freidig 31:12:00+3:09
Tristan Halvorsen25:045+5:0625:045+5:06
Iver Dalsaune Thun21:05146:091-4-5:06
Emil Grønli25:517+5:251:12:002+1+3:09+3:09
3Verdal OK 11:12:24+3:33
Iver Gjedrem Lund27:566+7:5827:566+7:58
Aleksander Tanem Iversen24:024+2:5751:585-1+5:49-2:09
Martin Vehus Skjerve20:2611:12:243-2+3:33-2:16
4Byåsen IL 11:13:09+4:18
Einar Eide24:434+4:4524:434+4:45
Håkon Sæternes23:122+2:0747:552-2+1:46-2:59
Erlend Aune25:145+4:481:13:094+2+4:18+2:32
5Frol IL 11:13:43+4:52
Magnus Alstad28:457+8:4728:457+8:47
Ådne Krogstad Stendahl23:143+2:0951:596-1+5:50-2:57
Tobias Alstad21:443+1:181:13:435-1+4:52-0:58
6Steinkjer OK 11:14:58+6:07
Niklas Landsem Melhus22:352+2:3722:352+2:37
Henrik Belbo28:076+7:0250:424+2+4:33+1:56
Vegard Jermstad24:164+3:501:14:586+2+6:07+1:34
7Wing OK 11:23:10+14:19
Petter Andreas Lona24:223+4:2424:223+4:24
Magne Guttvik29:557+8:5054:177+4+8:08+3:44
Nikolai Renolen28:539+8:271:23:1070+14:19+6:11
8OK Skøynar 11:31:30+22:39
Håvard Veie29:129+9:1429:129+9:14
Hege Hallan36:429+15:371:05:5490+19:45+10:31
Hallvar Hallan25:366+5:101:31:308-1+22:39+2:54
9Freidig 41:49:37+40:46
Vegard Lereim Storli42:3611+22:3842:3611+22:38
Sverre Hellevik38:0910+17:041:20:4510-1+34:36+11:58
Brage Asplem28:528+8:261:49:379-1+40:46+6:10
10Melhus IL 22:03:08+54:17
Joakim Solberg Qvenild37:2410+17:2637:2410+17:26
Håkon Wærnes Øfsti46:1011+25:051:23:3411+1+37:25+19:59
Oskar Storler39:3411+19:082:03:0810-1+54:17+16:52
11Melhus IL 12:03:21+54:30
Kristoffer Lerli28:558+8:5728:558+8:57
Andreas Aagesen35:088+14:031:04:0380+17:54+8:57
Peter Prytz Jensen59:1812+38:522:03:2111+3+54:30+36:36
12Byåsen IL 22:23:26+1:14:35
Imre Overgård Fremstad45:2612+25:2845:2612+25:28
Kasper Lodgaard1:03:5012+42:451:49:16120+1:03:07+37:39
Herman Bruchmüller Sundt34:1010+13:442:23:26120+1:14:35+11:28
Freidig 2diskvalifisert
Jostein Rødiskvalifisertdiskvalifisert
Kasper Sæterhaug Knudsendiskvalifisertdiskvalifisert
Vetle Grønvik Ekradiskvalifisertdiskvalifisert
Freidig 5inaktiv
inaktivinaktiv
inaktivinaktiv
inaktivinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor