Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Freidigstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Freidigstafetten
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 26 mai 2018

H15

12 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1NTNUI 41:40:42
1. Nicolas Rio31:00131:001
2. Rasmus Rørholt Theisen34:482+5:161:05:482+1+0:08+0:08
3. Sindre Østgulen Deisz34:542+1:371:40:421-1-0:08
2NTNUI 21:47:05+6:23
1. Kristian Nilsen Sandnes35:534+4:5335:534+4:53
2. Erlend Nilsen Sandnes35:333+6:011:11:263-1+5:46+0:53
3. Håkon Raadal Bjørlo35:393+2:221:47:052-1+6:23+0:37
3Frol IL 31:48:40+7:58
1. Johan Asphjell Bjørnaas36:085+5:0836:085+5:08
2. Yngve Skogstad29:3211:05:401-4-5:08
3. Gunnar Vatn43:005+9:431:48:403+2+7:58+7:58
4Frol IL 21:51:16+10:34
1. Lars Sandstad Skjeset31:362+0:3631:362+0:36
2. Jonas Ressem46:2310+16:511:17:596+4+12:19+11:43
3. Paul Sirum33:1711:51:164-2+10:34-1:45
5Frol IL 11:53:03+12:21
1. Martin Vister31:393+0:3931:393+0:39
2. Tobias Alstad42:178+12:451:13:564+1+8:16+7:37
3. Isak Bergset39:074+5:501:53:035+1+12:21+4:05
6Freidig 12:04:20+23:38
1. Mikkel Holt37:546+6:5437:546+6:54
2. Johan Ivarsson36:084+6:361:14:025-1+8:22+1:28
3. Stig Magnar Løvås50:186+17:012:04:206+1+23:38+15:16
7NTNUI 32:09:54+29:12
1. Erik Gustafsson38:057+7:0538:057+7:05
2. Olav Milian Schmitt Gran41:225+11:501:19:2770+13:47+6:42
3. Henrik Upsal50:277+17:102:09:5470+29:12+15:25
8Stjørdals-Blink Orientering 12:25:31+44:49
1. Ole Wanvik Haugen46:3010+15:3046:3010+15:30
2. Mattis Myhre42:369+13:041:29:06100+23:26+7:56
3. Solveig Vassenden56:258+23:082:25:318-2+44:49+21:23
9OL Trollelg 12:27:31+46:49
1. Roar Skulbørstad42:528+11:5242:528+11:52
2. Thomas Berge Mjølhus41:366+12:041:24:2880+18:48+6:56
3. Marit Schmid1:03:039+29:462:27:319+1+46:49+28:01
10Wing OK 12:44:08+1:03:26
1. Andreas Haaland44:389+13:3844:389+13:38
2. Mathias Bjugan41:547+12:221:26:3290+20:52+7:14
3. Jonas Vindal1:17:3610+44:192:44:0810+1+1:03:26+42:34
Freidig 2diskvalifisert
1. Vetle Grønvik Ekradiskvalifisertdiskvalifisert
2. Kasper Sæterhaug Knudsendiskvalifisertdiskvalifisert
3. August Maskediskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 1diskvalifisert
1. Vegard Blomseth Johnsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Simen Eid Nielsendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Håkon Fruseth Christiansendiskvalifisertdiskvalifisert

D15

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1NTNUI 11:49:07
1. Marta Ulvensøen37:11137:111
2. Ingunn Egeberg Vári39:2811:16:39100:00
3. Anna Ulvensøen32:2811:49:07100:00
2NTNUI 22:27:40+38:33
1. Trine Disch Kihle53:392+16:2853:392+16:28
2. Hildegunn Heggøy47:192+7:511:40:5820+24:19+7:51
3. Ingvild Brekke46:422+14:142:27:4020+38:33+14:14
Frol IL 1diskvalifisert
1. Kine Sofie Sandstaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Randi Jensendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Lena Lyngsaunet Alstaddiskvalifisertdiskvalifisert

DH13-16

10 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Freidig 21:13:17
1. Silje Marie Nissen31:136+2:5531:136+2:55
2. Marita Aske15:002+0:2146:131-5-2:55
3. Kristoffer Strømdal Wik27:042+3:401:13:17100:00
2Verdal OK 11:14:12+0:55
1. Iver Gjedrem Lund34:228+6:0434:228+6:04
2. Aleksander Tanem Iversen16:266+1:4750:487-1+4:35-1:29
3. Martin Vehus Skjerve23:2411:14:122-5+0:55-3:40
3Freidig 61:18:36+5:19
1. Emil Reinertsen Leroyer29:552+1:3729:552+1:37
2. Maria Strømdal Wik17:137+2:3447:084+2+0:55-0:42
3. Una Kittilsen31:285+8:041:18:363-1+5:19+4:24
4Byåsen IL 11:18:59+5:42
1. Håkon Sæternes28:18128:181
2. Jørgen Aune19:409+5:0147:586+5+1:45+1:45
3. Erlend Aune31:014+7:371:18:594-2+5:42+3:57
5Freidig 31:19:27+6:10
1. Anna Christensen34:589+6:4034:589+6:40
2. Sverre Hellevik16:245+1:4551:228-1+5:09-1:31
3. Mathea Spets Storhov28:053+4:411:19:275-3+6:10+1:01
6Freidig 11:24:32+11:15
1. Tale Tannvik Skei30:333+2:1530:333+2:15
2. Lina Storler Snøfugl16:004+1:2146:332-1+0:20-1:55
3. Emil Grønli37:597+14:351:24:326+4+11:15+10:55
7Freidig 41:27:14+13:57
1. Tora Kittilsen32:447+4:2632:447+4:26
2. Selma Nevin14:39147:235-2+1:10-3:16
3. Iver Dalsaune Thun39:518+16:271:27:147+2+13:57+12:47
8Freidig 51:30:01+16:44
1. Tristan Halvorsen31:015+2:4331:015+2:43
2. Vilde Talgø-Kristiansen15:323+0:5346:332-3+0:20-2:23
3. Vegard Lereim Storli43:289+20:041:30:018+6+16:44+16:24
9Wing OK 11:31:28+18:11
1. Erling Eide Hustvedt40:2110+12:0340:2110+12:03
2. Astrid Oline Rinnan Green17:308+2:5157:519-1+11:38-0:25
3. Petter Andreas Lona33:376+10:131:31:2890+18:11+6:33
10Wing OK 21:52:51+39:34
1. August Hopstad Nykvist30:474+2:2930:474+2:29
2. Borgar Stavrum32:0910+17:301:02:5610+6+16:43+14:14
3. Nikolai Renolen49:5510+26:311:52:51100+39:34+22:51

DH11-12

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Byåsen IL 147:22
1. Marie Wollan Benum22:382+6:4522:382+6:45
2. Mari Lauvstad Brenne11:042+0:3833:4220+7:23+0:38
3. Ingrid Wollan Benum13:402+0:4547:221-1-7:23
2Freidig 148:01+0:39
1. Nora Halvorsen Anders B Mjølhus, Sivert S Levin22:413+6:4822:413+6:48
2. Selma M-Sikorski Olise Hammer12:253+1:5935:0630+8:47+1:59
3. Hallvard Hellevik12:55148:012-1+0:39-8:08
3Freidig 248:21+0:59
1. Alf Petter Lynum Eir S Ekseth15:53115:531
2. Sven Nevin Annika L Eikrem10:26126:19100:00
3. Ine Bonhorst Tegdan22:023+9:0748:213+2+0:59+0:59
Wing OK 1diskvalifisert
1. Sofus H Linddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Loke Strøm Haugsnesdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jakob Jøsang Withdiskvalifisertdiskvalifisert

D135

1 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Byåsen IL 11:56:13
1. Kari Solem Aune32:42132:421
2. Guri Bjørndal49:4211:22:24100:00
3. Gøril Eide33:4911:56:13100:00

H135

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Wing OK 12:18:08
1. Svein Erik Bratsberg40:37140:371
2. Eivind Lona52:173+8:031:32:542+1+1:43+1:43
3. Rune Stræte45:1412:18:081-1-1:43
2Byåsen IL 12:41:05+22:57
1. Torgeir Aune41:042+0:2741:042+0:27
2. Øystein Wiggen50:072+5:531:31:111-1-0:27
3. Haakon Arnesen1:09:543+24:402:41:052+1+22:57+22:57
3Stjørdals-Blink Orientering 12:43:20+25:12
1. Kyrre Kraft59:243+18:4759:243+18:47
2. Jakob Haugen44:1411:43:3830+12:27-6:20
3. Mette Wanvik59:422+14:282:43:2030+25:12+12:45
4Verdal OK 12:29:34+11:26
1. Einar Lund53:214+12:4453:214+12:44
2. Vidar Skjerve55:005+10:461:48:2140+17:10+4:26
3. Anton Bjartnes41:134+-4:012:29:3440+11:26-5:44
5OL Trollelg 13:01:24+43:16
1. Snorre Gangaune1:11:465+31:091:11:465+31:09
2. Kristin Haugskott51:164+7:022:03:0250+31:51+0:42
3. Geir Paulsen58:225+13:083:01:2450+43:16+11:25

H175

6 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Wing OK 11:39:09
1. Øyvind Schjelderup27:212+3:0427:212+3:04
2. Tor Gjermstad39:272+0:331:06:4820+3:37+0:33
3. Steinar Aasvang32:2111:39:091-1-3:37
2Wing OK 21:55:28+16:19
1. Morten Strand24:17124:171
2. Knut Skjesol38:5411:03:11100:00
3. Robert Strøm52:175+19:561:55:282+1+16:19+16:19
3Frol IL 12:00:56+21:47
1. Olav Martin Indgaard30:023+5:4530:023+5:45
2. Torbjørn Sirum47:115+8:171:17:134+1+14:02+8:17
3. Marit Hæreid Sandstad43:433+11:222:00:563-1+21:47+7:45
4Freidig 12:04:05+24:56
1. Arild Heggeset33:275+9:1033:275+9:10
2. Nils Olav Vennevik41:263+2:321:14:533-2+11:42+2:32
3. Geir Willumsen49:124+16:512:04:054+1+24:56+13:14
5Byåsen IL 12:13:40+34:31
1. Kjell Maroni32:564+8:3932:564+8:39
2. Leif Røhjell58:006+19:061:30:565+1+27:45+19:06
3. Tom Bugge42:442+10:232:13:4050+34:31+6:46
6OL Trollelg 12:30:04+50:55
1. Anders Lauglo45:306+21:1345:306+21:13
2. Egil Repvik45:274+6:331:30:5760+27:46+6:33
3. Stig Arild Haugskott59:076+26:462:30:0460+50:55+23:09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor