Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola 13

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola 13
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: onsdag 24 januar 2018

lang-A

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Thore KornmoPorsgrunn OL34:22
2Jørn SundbyLarvik OK35:40+1:18
3Tobias MathisenPorsgrunn OL36:21+1:59
4Jørgen FrøydLarvik OK36:22+2:00
5Helge GisholtOK Skeidi37:16+2:54
6Åsmund HasaasOK Skeidi37:24+3:02
7Per Olav GulbrandsenLarvik OK40:27+6:05
8Dag AusenPorsgrunn OL40:46+6:24
9Jon SkriubakkenPorsgrunn OL41:02+6:40
10Jan GatevoldPorsgrunn OL41:20+6:58
11Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL44:20+9:58

kort-A

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL33:06
2Magnus BrodinPorsgrunn OL33:21+0:15
3Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL33:35+0:29
4Une HoltermannPorsgrunn OL33:41+0:35
5Anna MeenPorsgrunn OL33:42+0:36
6Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL34:06+1:00
7Per Henrik ZagarLarvik OK34:29+1:23
8Espen RaastadSkien OK35:09+2:03
9Hilde VassendPorsgrunn OL35:25+2:19
10Tom SagaSkien OK35:28+2:22
11Espen JohnsenHedrum OL35:48+2:42
12Jan GlittumOK Skeidi36:15+3:09
13Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL39:17+6:11
14Ole JohanssonPorsgrunn OL39:52+6:46
15Atle RemmePorsgrunn OL40:05+6:59
16Hanne HerumOK Skeidi40:12+7:06
17Ida Vår DirdalLarvik OK43:16+10:10 Last ned GPS-spor i gpx-format
18Henrik Repstad StoremyrIL Hauken43:27+10:21
19Thomas BrodinPorsgrunn OL44:48+11:42
20Elling AakreAndebu IL46:58+13:52
21Torgeir SundbyOK Skeidi57:01+23:55
22Tone Sølie LysnesHedrum OL59:29+26:23
22Elin BordøyHedrum OL59:29+26:23
24Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL1:06:26+33:20
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLaktiv
Eli Marie WiigPorsgrunn OLdiskvalifisert

C-løype

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi46:38
2Rolf LyePorsgrunn OL46:55+0:17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor