Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Sprint NTOK og STOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Sprint NTOK og STOK
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: lørdag 12 mai 2018

N-åpen

1 260 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Petter Hjulstad AarøeFrol IL8:466:57
Daniel AlstadFrol IL12:5110:11
Kristian AlstadFrol IL17:0513:33
anna helena belboSteinkjer OK29:4823:39
Ovid Baglo BjørkengVerdal OK16:0512:45
Sivert Gudding BarliVerdal OK9:257:28
Laura HegstadOK Skøynar15:3712:23
Mateo HendersonSteinkjer OK18:5114:57
Noelle HendersonSteinkjer OK11:469:20
Brage ReinåsFrol IL11:219:00
Aksel Sandstad SkjesetFrol IL18:3614:45
Sanna Sandstad SkjesetFrol IL26:4321:12
Ville Sandstad SkjesetFrol IL25:1220:00
Sigurd Skoglund LeitheFrol IL23:3118:39
Solveig Skoglund LeitheFrol IL19:4515:40
olav erik sætherVerdal OK21:2116:56
sverre g sætherVerdal OK21:0916:47
Einar SævikStjørdals-Blink Orientering23:0418:18
Guro SævikStjørdals-Blink Orientering27:0021:25
Petter Løvås ValstadFrol IL12:3810:01
Sivert Løvås ValstadFrol IL8:356:48
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

D -10

1 260 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK9:397:39
Martine Nubdal FrøsethVerdal OK14:4811:44
Mia ReinåsFrol IL8:426:54
Ingrid Gustad StrømOK Skøynar22:4918:06

D 11-12

1 860 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hannah Gustad StrømOK Skøynar17:119:14
2Ingeborg KolstadWing OK18:46+1:3510:05
3Karita MøllerSteinkjer OK19:11+2:0010:18
4Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering20:39+3:2811:06

D 13-14

2 130 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Una KittilsenFreidig16:357:47
2Mathea Spets StorhovFreidig17:02+0:277:59
3Guro HegstadOK Skøynar18:32+1:578:42
4Selma NevinFreidig18:57+2:228:53
5Sigrid HaugskottOL Trollelg19:11+2:369:00
6Maria Strømdal WikFreidig19:30+2:559:09
7Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK20:04+3:299:25
8Mathea Baglo BjørkengVerdal OK21:35+5:0010:07
Tora KittilsenFreidigdiskvalifisert

D 15-16

2 440 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frida HaugskottOL Trollelg14:546:06
2Trude MarkhusVerdal OK17:30+2:367:10
3Ane Malene KolstadFreidig17:49+2:557:18
4Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering18:45+3:517:41
5Stine AuneNidarøst OK22:21+7:279:09
6Maren VikenByåsen IL24:10+9:169:54
7Hege HallanOK Skøynar25:55+11:0110:37

D 17-18

2 620 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Kilskar GrevskottFrol IL17:436:45
2Hedda Hoff HagenByåsen IL23:02+5:198:47
Lene Berg HanssenByåsen ILdiskvalifisert
Ane Marte VatnFrol ILdiskvalifisert

D 19-20

2 620 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Malin SandstadFreidig16:246:15
2Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb16:55+0:316:27
3Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)18:30+2:067:03
4Andrine VikenByåsen IL27:09+10:4510:21
Vera MelkildFreidigdiskvalifisert
Kårhild Husby NordstadNTNUIdiskvalifisert
Ragnhild EideByåsen ILikke startet

D 21-

2 620 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid LundanesNTNUI15:586:05
2Tonje VassendNTNUI16:57+0:596:28
3Vilde MalmeiNTNUI17:16+1:186:35
4Ragnhild HjermstadFossum IF17:20+1:226:36
5Emma ArnesenByåsen IL17:22+1:246:37
6Maren GrandeFrol IL17:42+1:446:45
7Hanne SandstadFreidig17:46+1:486:46
8Aurora FossøyNTNUI18:51+2:537:11
9Kajsa Stina SandstadNTNUI20:18+4:207:44
10Kristine AusenNTNUI22:16+6:188:29
11Marte SkoglundFrol IL24:09+8:119:13
Marte Hoff HagenNTNUIikke startet

D 35-

2 440 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin JægerWing OK23:079:28
2Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering26:39+3:3210:55

D 40-

2 440 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tina Strømdal WikFreidig21:288:47
2Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering22:00+0:329:00
Margot Bolstad LynumFreidigdiskvalifisert

D 45-

2 440 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin HaugskottOL Trollelg17:237:07
2Gøril EideByåsen IL19:23+2:007:56
3Tone AlmåsIL Leik20:47+3:248:31
4Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering22:19+4:569:08

D 50-

2 130 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torunn Spets StorhovFreidig16:367:47
2Rine HanssenByåsen IL18:09+1:338:31
3Sigrid MelkildFreidig18:37+2:018:44
4Hilde ForbordMalvik IL20:22+3:469:33
5Mari HoffByåsen IL20:59+4:239:51
6Mai Iren AlmåsIL Leik23:21+6:4510:57
7Susanna BrynhildsenWing OK27:10+10:3412:45
Nina-Beate LiabakkByåsen ILikke startet
Randi JensenFrol ILikke startet

D 55-

2 130 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege Solhjem MelhuusMelhus IL20:109:28
2Turid ArnesenByåsen IL20:22+0:129:33

H -10

1 260 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jonas AlstadFrol IL6:385:15
Brage Strøm HaugsnesWing OK20:4216:25
Mathias LeroyerFreidig6:465:22
William Mitchell IversenVerdal OK8:476:58
Sondre Skoglund LeitheFrol IL9:477:45
Dagfinn StenvikByåsen IL9:207:24
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering12:4510:07

H 11-12

1 860 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alf Petter LynumFreidig16:188:45
2Håkon HallanOK Skøynar16:58+0:409:07
3Filip Mitchell IversenVerdal OK17:31+1:139:25
4Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL20:02+3:4410:46
5Sven NevinFreidig29:02+12:4415:36
6Ole Andreas VeskeOK Skøynar30:04+13:4616:09
7Loke Strøm HaugsnesWing OK31:55+15:3717:09

H 13-14

2 130 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig14:597:02
2Emil Reinertsen LeroyerFreidig16:51+1:527:54
3Magnus AlstadFrol IL16:52+1:537:55
4Ådne Krogstad StendahlFrol IL18:07+3:088:30
5Kristoffer LerliMelhus IL18:25+3:268:38
6Tord RomundstadNidarøst OK20:13+5:149:29
7Aleksander Tanem IversenVerdal OK21:04+6:059:53
8Sigurd VatnFrol IL22:20+7:2110:29

H 15-16

2 470 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias AlstadFrol IL13:275:26
2Mikkel HoltFreidig14:14+0:475:45
3Simen HegstadOK Skøynar15:04+1:376:05
4Aksel VeskeOK Skøynar15:42+2:156:21
5Hallvar HallanOK Skøynar16:21+2:546:37
6Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK17:17+3:506:59
7Erling Eide HustvedtWing OK17:29+4:027:04
8Iver Gjedrem LundVerdal OK17:41+4:147:09
9Einar EideByåsen IL18:47+5:207:36
10Nikolai RenolenWing OK19:37+6:107:56
11August MaskeFreidig21:39+8:128:45
12Mathias Enebak IversenFreidig26:35+13:0810:45
13Olav Gjedrem LundVerdal OK29:12+15:4511:49
Henrik BelboSteinkjer OKdiskvalifisert
Sindre TusetSteinkjer OKikke startet
Håvard VeieOK Skøynarikke startet
Vegard JermstadSteinkjer OKikke startet
Antonius Herskedal AmundsenFreidigikke startet
Trym Nergård RønningOK Skøynarikke startet

H 17-18

3 050 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Spets StorhovFreidig17:165:39
2Kristian Fredrik LynumFreidig17:34+0:185:45
3Mats EidsmoFreidig18:14+0:585:58
4Vegard KittilsenFreidig18:37+1:216:06
5Lars SandstadFreidig20:00+2:446:33
6Jo Even KolstadFreidig20:06+2:506:35
7Petter Liabakk EriksenByåsen IL20:09+2:536:36
8Håkon HolstadFreidig20:42+3:266:47
9Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering21:18+4:026:59
10Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering21:34+4:187:04
11Marius MøllerSteinkjer OK22:09+4:537:15
12Johannes LangaasNidarøst OK29:32+12:169:40
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

H 19-20

3 050 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oscar LyngenFreidig17:025:35
2Tobias KristensenNTNUI17:23+0:215:41
3Anders HaugskottOL Trollelg18:12+1:105:58
4Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI18:53+1:516:11
Oskar Spets StorhovFreidigdiskvalifisert

H 21-

3 050 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag BlandkjennKristiansand OK15:545:12
2Ulf Forseth IndgaardFrol IL15:59+0:055:14
3Håvard Sandstad EidsmoFreidig16:04+0:105:16
4Audun HeimdalNTNUI16:07+0:135:17
5Henry McNultyNTNUI16:15+0:215:19
6Carl Petter LyngenFrol IL16:16+0:225:20
7Mattis HoltFreidig16:35+0:415:26
8Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK16:36+0:425:26
9Jonas Klausen EspedalNTNUI16:55+1:015:32
10Albin LillieströmFreidig16:56+1:025:33
11Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering17:27+1:335:43
12Anders Felde OlaussenNTNUI17:38+1:445:46
13Espen SundsvikFrol IL17:54+2:005:52
14Erik FrøsethVerdal OK23:55+8:017:50 Last ned GPS-spor i gpx-format
15Ole Morten FrøsethVerdal OK26:18+10:248:37
Svein Inge YdseVerdal OKdiskvalifisert
Sindre JohannessenFreidigdiskvalifisert
Ola KeiseråsIL Leikdiskvalifisert
Jan KondulaNTNUIdiskvalifisert
Jon SivertsenVerdal OKdiskvalifisert
Gaute FriestadKristiansand OKikke startet

H 35-

2 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hermann LeitheFrol IL18:187:24

H 40-

2 470 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roar SkulbørstadOL Trollelg15:326:17
2Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering17:38+2:067:08

H 45-

2 470 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein Anders MelhusSteinkjer OK13:485:35
2Lars StrømOK Skøynar16:50+3:026:48
3Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering18:08+4:207:20
Kyrre KraftStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

H 50-

2 440 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Even StorhovFreidig15:046:10
2Atle DengerudSteinkjer OK15:11+0:076:13
3Frode HaugskottOL Trollelg16:18+1:146:40
4Bernt BrynhildsenWing OK16:26+1:226:44
5Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering16:32+1:286:46
6Øyvind SchjelderupWing OK17:07+2:037:00
7Harald StorrønningByåsen IL18:31+3:277:35
8Øystein WiggenByåsen IL18:33+3:297:36
9Knut HagenByåsen IL18:34+3:307:36
10Per Ivar SkinderhaugWing OK19:02+3:587:48
11Stein MarkhusVerdal OK19:10+4:067:51
12Geir PaulsenOL Trollelg19:56+4:528:10
13Egil HustvedtWing OK19:57+4:538:10
14Geir WillumsenFreidig23:21+8:179:34
Agnar RenolenWing OKdiskvalifisert

H 55-

2 440 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Haakon ArnesenByåsen IL19:488:06
2John LerliMelhus IL22:57+3:099:24
Petter GullikstadRøros ILdiskvalifisert
Terje RønningOK Skøynardiskvalifisert
Jan Arild JohnsenFossum IFdiskvalifisert

H 60-

2 130 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell MaroniByåsen IL18:338:42
2Fritjof SandstadFrol IL20:11+1:389:28

H 65-

2 130 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Steinar AasvangWing OK19:149:01
2Rune M HoltFreidig26:44+7:3012:33

H 70-

2 030 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Robert StrømWing OK20:4310:12
2Eigil SørliMalvik IL21:23+0:4010:32
3Roar ForbordMalvik IL21:26+0:4310:33
4Nils Olav VennevikFreidig22:29+1:4611:04
5Sverre KristoffersenVerdal OK23:15+2:3211:27
6Arne SæterhaugByåsen IL28:37+7:5414:05
7Stig Arild HaugskottOL Trollelg29:15+8:3214:24
Bjørn Olav NygårdFrol ILdiskvalifisert
Kristian MidthjellVerdal OKdiskvalifisert

C1,5

1 860 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond IversenVerdal OK21:5311:45
2Heidi K  StendahlFrol IL24:56+3:0313:24
Eli StenvikByåsen ILdiskvalifisert

B2,0

2 130 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd A SkogmoWing OK21:169:59
2Sara BrynildsenWing OK22:11+0:5510:24
3Mari N FrøsethVerdal OK27:19+6:0312:49
4Julie Bjerke KilaasVerdal OK30:32+9:1614:20
5Trond TaraldsenMalvik IL52:08+30:5224:28
nelly maskeFreidigdiskvalifisert

A2,5

2 470 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kine Sofie SandstadFrol IL17:497:12
2Håvard BelboSteinkjer OK20:40+2:518:22
3knut helge haugOK Skøynar21:05+3:168:32
4Martin MunkebyFrol IL22:26+4:379:04
Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor