Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sunnfjordorienteringa/KM mellom 2018

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sunnfjordorienteringa/KM mellom 2018
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: lørdag 26 mai 2018

N-open

1 470 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mats Johan Gausvik OppedalFørde IL16:2611:10
2Olina Svarstad HeggdalMarkane IL16:47+0:2111:25
3Erlend Husevåg-LobbenFørde IL18:13+1:4712:23
4Håvard Andre Gausvik OppedalFørde IL19:23+2:5713:11
5Emil Olai Gausvik OppedalFørde IL21:17+4:5114:28
6Ella Ryste HaugsbøGaular IL32:36+16:1022:10
7Tarjei Ryste HaugsbøGaular IL34:10+17:4423:14

D 11-12N

1 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid HaugKvammen IL21:5614:55

D 13-14

1 850 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL15:328:23
2Mira Sortland OppedalFørde IL40:53+25:2122:05

D 70-

2 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Brita Eilertsen GrønliFørde ILdiskvalifisert

H 11-12

1 850 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Husevåg-LobbenFørde IL18:4110:05

H 11-12N

1 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias HaugKvammen IL11:347:52

H 13-14

1 850 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon GrønliFørde IL15:008:06

H 15-16

2 490 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sven Bergset LangvikIL Veten28:1011:18
2Vegar HoleFørde IL30:44+2:3412:20

H 50-

2 490 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag Arne EideMarkane IL23:079:17
2Ola HegrenesFørde IL23:44+0:379:31
3Marius DalinFørde IL23:48+0:419:33
4Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar26:15+3:0810:32
5Jan Magne HerstadIL Tambarskjelvar29:41+6:3411:55

H 70-

2 490 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kurt GrønliFørde IL29:0111:39
2Edvin HelleAskvoll Holmedal IL30:51+1:5012:23
3Egil NestandeFørde IL36:59+7:5814:51

H 17-

3 120 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torbjørn OsFørde IL24:598:00
2Andre HaugsbøGaular IL26:36+1:378:31
3Elias BergsetIL Veten29:10+4:119:20
4Lars ØvrebøGaular IL30:41+5:429:50
5Trygve Nummedal OsFørde IL31:05+6:069:57
6Asgeir ÅrdalFørde IL34:07+9:0810:56
7Torstein BlikraGaular IL35:06+10:0711:15
Arnfinn KringlenIL Tambarskjelvarikke startet

D 17-

2 490 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Marie SvarstadMarkane IL31:5512:49
Margunn Leknes GryteKvammen ILdiskvalifisert

C-open

1 850 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren Hjelmeset KirkeeideMarkane IL16:198:49
2Anders Mallasvik OsFørde IL19:36+3:1710:35
3Knut Even HoleFørde IL21:23+5:0411:33
4Anita E. HoleFørde IL23:42+7:2312:48
5Hilde Fasting BertelsenNOTEAM30:48+14:2916:38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor