Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp3
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 10 oktober 2018

A - Legendar

3 900 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Albin RidefeltOK Linné22:365:47
2Bojan BlumensteinNydalens SK23:45+1:096:05
3Eirik Kamstrup HovindNydalens SK23:53+1:176:07
4Anders NordbergNydalens SK24:53+2:176:22
5Sindre SandvenBækkelagets SK25:18+2:426:29
6Mats NordbrødenHalden SK25:23+2:476:30
7Simen WästlundBækkelagets SK25:34+2:586:33
8Henrik EijsinkNydalens SK25:37+3:016:34
9Sven HellmüllerBækkelagets SK25:52+3:166:37
10Oskar StørmerFossum IF26:02+3:266:40
11Asgeir MjösundNydalens SK27:03+4:276:56
12Sander ArntzenAsker Skiklubb27:21+4:457:00
13Vegard Blomseth JohnsenNTNUI27:38+5:027:05
14Gunnar A FiskumIL Tyrving27:47+5:117:07
15Eskil Sande GullordBækkelagets SK27:59+5:237:10
16Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering28:05+5:297:12
17Göran WinbladRehns BK28:09+5:337:13
18Anders VisterNydalens SK28:17+5:417:15
19Sindre NordhagenOppsal Orientering28:18+5:427:15
20Vetle ChristiansenBækkelagets SK29:11+6:357:28
21Per Melander OftenNydalens SK29:42+7:067:36
22Halvor SaunesNydalens SK30:09+7:337:43
23Johan SvedbergHeming Orientering30:36+8:007:50
24Lukas LilandNydalens SK31:49+9:138:09
25Eivind Berner MyhreFossum IF31:53+9:178:10
26Alan CherryNydalens SK32:10+9:348:14
27Eirik WatterdalOL Tønsberg og omegn32:13+9:378:15
28Einar EkelandOddersjaa SSK33:43+11:078:38
29Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb34:48+12:128:55
30Mikael OlaussonOslostudentenes IK35:03+12:278:59
31Sivert Sande KvermeFossum IF35:06+12:309:00
32Petter Astrup ArnesenHeming Orientering36:22+13:469:19
33Skage GrønnebergHeming Orientering36:40+14:049:24
34Lars Young VikNydalens SK37:20+14:449:34
35Esten KorenNydalens SK38:27+15:519:51
36Asbjørn BygglandHøydalsmo IL38:36+16:009:53
37Finn Gjerull RyghNydalens SK41:06+18:3010:32
38Knut LandstadNydalens SK41:43+19:0710:41
39Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK41:56+19:2010:45
40Jacob DybwadHeming Orientering1:04:10+41:3416:27

B - Ola

3 900 m, 63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering26:296:47
2Isak JonssonNydalens SK26:49+0:206:52
3Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK26:54+0:256:53
4Øystein PettersenNydalens SK27:08+0:396:57
5Sondre YtterbøAsker Skiklubb27:43+1:147:06
6Elias Skjolden SørensenLillomarka OL29:01+2:327:26
7Henrik ReuschHeming Orientering29:16+2:477:30
8Felix FinsrudAsker Skiklubb29:52+3:237:39
9Jens Johan BrekkeLillomarka OL29:53+3:247:39
10Eirik Høst FossgardLillomarka OL29:56+3:277:40
11Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb30:03+3:347:42
12Teodor Mo HjelsethNydalens SK30:05+3:367:42
13Leif StørmerFossum IF30:22+3:537:47
13Lars-Christian UngerNydalens SK30:22+3:537:47
15Audun BerganNydalens SK30:30+4:017:49
16Trond KortnerØstmarka OK30:44+4:157:52
17Kasper Bakken UlsethNydalens SK31:00+4:317:56
18Per Øyvind SteneNydalens SK31:06+4:377:58
19Njaal Ellegaard MelbyVang OL31:10+4:417:59
20Marius BakkeFossum IF31:15+4:468:00
21Kristian ØstermannHeming Orientering31:34+5:058:05
22Harald BakkeFossum IF31:51+5:228:10
23Håkon HeggedalNydalens SK32:30+6:018:20
24Morten HeirFossum IF32:41+6:128:22
25Aslak HeimdalKonnerud IL33:19+6:508:32
26Linus OlhansÅs-NMBU Orientering33:20+6:518:32
27Gaute BerganNydalens SK33:44+7:158:38
28Arild AndresenFossum IF34:03+7:348:43
29Torbjørn Blom-hagenFossum IF34:34+8:058:51
30Sondre Zahl HagenFossum IF35:08+8:399:00
31Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering35:22+8:539:04
32Gløer WinsvoldSentrum OK35:23+8:549:04
33Sveinung SyversenOppsal Orientering35:27+8:589:05
34Eilert AamodtOppsal Orientering35:47+9:189:10
35Tor Andreas AndersenOppsal Orientering36:14+9:459:17
36Mikkel KatlaFossum IF36:55+10:269:27
37Paul TorvundOslostudentenes IK37:16+10:479:33
38Anders Håvard LarsenNydalens SK37:58+11:299:44
39Svein NygårdLillomarka OL38:09+11:409:46
39Mathias Pedersen VoldLillomarka OL38:09+11:409:46
41Dag AalvikNydalens SK38:38+12:099:54
42Morten TangenOK Moss39:33+13:0410:08
43Hallvard KorenOK Moss39:45+13:1610:11
44Elias StubberudNydalens SK40:08+13:3910:17
45Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering40:24+13:5510:21
46Fredrik LarsenIndre Østfold OK41:10+14:4110:33
47Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb41:14+14:4510:34 Last ned GPS-spor i gpx-format
47Hans JevanordFossum IF41:14+14:4510:34
49Rolf Andreas BergNydalens SK41:49+15:2010:43
50Jan KocbachFana IL43:56+17:2711:15
51Mikkel BerglundRingerike OL46:08+19:3911:49
52Nils BerganNydalens SK46:11+19:4211:50
53Lars BerglundRingerike OL48:39+22:1012:28
54Truls HestengenOppsal Orientering48:54+22:2512:32
55Knut Harald HyllesethSentrum OK52:16+25:4713:24
56Christian ReuschHeming Orientering53:11+26:4213:38
57Raphael Guedes Barreiros NetoNOTEAM1:30:07+1:03:3823:06
Charles HalaasFossum IFdiskvalifisert
Stig HeirAsker Skiklubbdiskvalifisert
Kristian Norum MeløysundNydalens SKdiskvalifisert
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Niklas NormansenIL GeoFormbrutt
Christian VogelsangNydalens SKbrutt

C - Lokal

3 400 m, 102 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir Ottar KvernstuenNydalens SK27:558:12
2Tom BerganFet OL28:06+0:118:15
3Endre StoksethNydalens SK28:16+0:218:18
4Sindre LangaasNydalens SK28:19+0:248:19
5Morten FismenFossum IF29:36+1:418:42
6Torstein HoleNydalens SK29:40+1:458:43
7Jan Tore HenriksenNydalens SK29:41+1:468:43
7Sigurd RødnesOppsal Orientering29:41+1:468:43
9Christian Fredrik BorgIL Koll30:12+2:178:52
10Vidar BenjaminsenLillomarka OL30:26+2:318:57
11Einar LunøeNydalens SK30:28+2:338:57
12Erik PaulsrudIL Koll30:41+2:469:01
13Terje Wiig MathisenNydalens SK30:59+3:049:06
14Bjørn HaugeNydalens SK31:03+3:089:07
15Knut Erling ØenHeming Orientering31:29+3:349:15
16Carl Erik WasbergOppsal Orientering31:32+3:379:16
17Richard Zeiner-GundersenFossum IF31:46+3:519:20
18Marius E. AamodtOppsal Orientering31:51+3:569:22
19Bjørn BakkevigHeming Orientering31:54+3:599:22
20Christian GrotnesIL Tyrving32:13+4:189:28
21Guttorm L EggeOslostudentenes IK32:19+4:249:30
22Philip Lehmann RomørenFossum IF32:22+4:279:31
23Axel AaldeNydalens SK32:54+4:599:40
24Magne BrændenLillomarka OL33:13+5:189:46
25Steinar EastwoodLillomarka OL33:15+5:209:46
26Tor RingstadHedrum OL33:19+5:249:47
27Britta FismenFossum IF33:21+5:269:48
28Stein BlomsethLillomarka OL33:32+5:379:51
29Gunnar HopeModum OL33:55+6:009:58
30Hege FeiringIL Tyrving35:11+7:1610:20
31Stein MellaOppsal Orientering35:35+7:4010:27
32Håkon Meland-TangenBækkelagets SK35:36+7:4110:28
33Øystein RappRaumar Orientering35:38+7:4310:28
34Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)35:40+7:4510:29
35Inga Skaarer WiklundNydalens SK36:09+8:1410:37
36Kathinka Zahl HagenFossum IF36:13+8:1810:39
37Anders FlågenHeming Orientering36:30+8:3510:44
38Kimme ArnesenHeming Orientering36:48+8:5310:49
39Ask OlaussenOppsal Orientering36:55+9:0010:51
40Per SandbergNydalens SK37:01+9:0610:53
41Marie ScheeleNydalens SK37:08+9:1310:55
42Ove MartinsenHauketo IF37:09+9:1410:55
43Are EriksenOslostudentenes IK37:28+9:3311:01
44May Ingela HopeModum OL37:33+9:3811:02
45Marie SaugestadNydalens SK37:38+9:4311:04
46Bjørn BendiktsenKonnerud IL37:39+9:4411:04
47Marianne NjåsteinIL Tyrving37:41+9:4611:05
48Ragnhild Mathea HelmersenFet OL37:53+9:5811:08
49Jakob Andersen GjerdeboOppsal Orientering38:05+10:1011:12
50Eskil KolshusOppsal Orientering38:07+10:1211:12
51Morten RannemFossum IF38:22+10:2711:17
52Eira Skaarer WiklundNydalens SK38:25+10:3011:17
53Ottar WiklundNydalens SK38:27+10:3211:18
54Olav HasaasFossum IF38:38+10:4311:21
55Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK38:57+11:0211:27
56Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm39:29+11:3411:36
57Linda HanssenØstmarka OK39:32+11:3711:37
58Trude FixdalIL Koll39:47+11:5211:42
59Gustav Andresen SkotteFossum IF39:55+12:0011:44
60Sondre OlaussenOppsal Orientering40:00+12:0511:45
61Fredrik SaugestadNydalens SK40:10+12:1511:48
62Jonas AarsethNydalens SK40:28+12:3311:54
63Halvar FjærLillomarka OL40:33+12:3811:55
64Marianne DæhliNydalens SK40:38+12:4311:57
65Helge StenerudOL Tønsberg og omegn40:48+12:5312:00
66Audrun UtskarpenOslostudentenes IK40:55+13:0012:02
67Ida Marie FlågenHeming Orientering41:06+13:1112:05
68Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK41:55+14:0012:19
69Jon FredriksenHauketo IF42:00+14:0512:21
70Øyvind HelmersenFet OL42:06+14:1112:22
71Mari AarsethNydalens SK42:27+14:3212:29
72Martin GranlyLillomarka OL42:29+14:3412:29
73Malene JebsenHeming Orientering42:55+15:0012:37
74Hannah Syrdal ØenHeming Orientering43:07+15:1212:40
75Elise Wærp HaugeNydalens SK43:58+16:0312:55
76Alexander WaalerNOTEAM44:26+16:3113:04
77Bent Sande KvermeFossum IF44:45+16:5013:09
78Bjørn ChristensenØstmarka OK45:01+17:0613:14
79Hasse BergstrømIL Tyrving45:16+17:2113:18
80Morten KongsbergIL Tyrving45:50+17:5513:28
81Kjetil EspedalNydalens SK46:13+18:1813:35
82Stein H. HagenFossum IF46:14+18:1913:35
83Endre HallanLillomarka OL46:27+18:3213:39
84Maiken Skirstad MoNydalens SK46:33+18:3813:41
85Claes-H. UngerLillomarka OL46:48+18:5313:45
86Ingrid Bergh SkardNydalens SK48:02+20:0714:07
87Kristian S. FørdeSveio OL - Orientering49:38+21:4314:35
88Tormod BøeVBIL50:00+22:0514:42
89Tormod ØvergaardVestre Akers SK51:41+23:4615:12
90Ella BerstadHeming Orientering55:48+27:5316:24
91Peer StiansenNydalens SK58:00+30:0517:03
92Dag HauglandØstmarka OK1:14:12+46:1721:49
93Solveig BerganNydalens SK1:22:52+54:5724:22
94Helena GranbergØstmarka OK1:33:07+1:05:1227:23
95Siv Susanne JystadØstmarka OK1:33:11+1:05:1627:24
Ragnar  Maalen JohansenNOTEAMdiskvalifisert
Egil HusethKamp/Vestheim IFdiskvalifisert
Audun JørgensenØstmarka OKdiskvalifisert
Fridtjof ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert
Rachele RighiniOslostudentenes IKdiskvalifisert
Tove HeimdalKonnerud ILbrutt
Ståle HeitmannFossum IFbrutt

R - Rekrutt

2 000 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christoffer ÅnensenOppsal Orientering22:0111:00
2Rasmus D. EastwoodLillomarka OL22:48+0:4711:24
3Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL26:36+4:3513:18
4Lukas Jones ArnesenHeming Orientering27:02+5:0113:31
5Eskil BrændenLillomarka OL27:28+5:2713:44
6Jonathan WoodhouseLillomarka OL29:27+7:2614:43
7Frida van MegenOppsal Orientering29:50+7:4914:55
8Stian LillegårdLillomarka OL32:48+10:4716:24
9Alexander RødstenHeming Orientering34:38+12:3717:19
10Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering36:14+14:1318:07
11Harald AulieIL Koll36:36+14:3518:18
12Selma Tørudbakken JendalFossum IF38:54+16:5319:27
13Idunn BergeNydalens SK45:26+23:2522:43
14Stine FosseNydalens SK46:23+24:2223:11
15Beate UndebergetOppsal Orientering50:03+28:0225:01
16Eskil HafsjoldNydalens SK50:19+28:1825:09
17Rasmus MackenzieNydalens SK50:22+28:2125:11
18Alma Rygh HoltenNydalens SK53:09+31:0826:34
19Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK58:58+36:5729:29
20Paul Johan SlungaardHeming Orientering59:28+37:2729:44
21Hanne Wærp HaugeNydalens SK1:03:15+41:1431:37
22Sondre HafsjoldNydalens SK1:17:46+55:4538:53
Josefine Oraug RyghNydalens SKdiskvalifisert

K - Kari

3 900 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siri UlvestadNydalens SK28:587:25
2Oda ScheeleNydalens SK32:19+3:218:17
3Pia Young VikNydalens SK33:56+4:588:42
4Maren Jansson HaverstadNTNUI34:15+5:178:46
5Mariann UlvestadBækkelagets SK34:35+5:378:52
6Rikke Blakkestad IngesenFossum IF36:17+7:199:18
7Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering36:44+7:469:25
8Jenny BaklidKonnerud IL38:02+9:049:45
9Tone Bergerud LyeNydalens SK38:10+9:129:47
10Marthe GløersenBækkelagets SK38:28+9:309:51
11Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL38:44+9:469:55
12Åsne Naadland HoloFossum IF39:30+10:3210:07
13Ingvild Paulsen VieÅs-NMBU Orientering41:11+12:1310:33
14Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering41:20+12:2210:35
15Marie LilandNydalens SK41:49+12:5110:43
16Pernille KatlaFossum IF42:46+13:4810:57
17Ane Sofie KroghOppsal Orientering43:14+14:1611:05
18Marie Rygh HoltenNydalens SK43:37+14:3911:11
19Emilie WestinNydalens SK44:51+15:5311:30
20Ea LunøeNydalens SK45:10+16:1211:34
21Oda Marie ColquhounLillomarka OL45:14+16:1611:35
22Ingrid G. KvålsgardFossum IF46:05+17:0711:48
23Yngvild Langedal BreivikNydalens SK50:36+21:3812:58
Maya Jones ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert
Kristine Eide RappRaumar Orienteringdiskvalifisert
Maria Rørvik HaverLillomarka OLdiskvalifisert
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor