Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2018 Løp2
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 26 september 2018

A - Legendar

3 400 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders NordbergNydalens SK23:326:55
2Bjørn EkebergIL Tyrving24:35+1:037:13
3Anders VisterNydalens SK25:19+1:477:26
4Håvard HagaNydalens SK25:40+2:087:32
5Eirik Kamstrup HovindNydalens SK26:18+2:467:44
6Bojan BlumensteinNydalens SK27:25+3:538:03
7Henrik EijsinkNydalens SK27:31+3:598:05
8Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering28:25+4:538:21
9Vegard Blomseth JohnsenNTNUI28:33+5:018:23
10Mikael OlaussenOslostudentenes IK29:04+5:328:32
11Simen WästlundBækkelagets SK29:29+5:578:40
12Sindre SandvenBækkelagets SK29:45+6:138:45
13Sander ArntzenAsker Skiklubb30:08+6:368:51
14Torkil Eide SolstadIL Tyrving30:23+6:518:56
15Mats NordbrødenHalden SK30:53+7:219:05
16Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK30:56+7:249:05
17Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering32:05+8:339:26
18Esten KorenNydalens SK32:24+8:529:31
19Per Melander OftenNydalens SK32:26+8:549:32
20Lars Young VikNydalens SK32:42+9:109:37
21Sverre Turter SandvoldNydalens SK35:35+12:0310:27
22Lukas LilandNydalens SK37:05+13:3310:54
23Sivert Sande KvermeFossum IF38:25+14:5311:17
24Sindre NordhagenOppsal Orientering39:03+15:3111:29
25Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering42:12+18:4012:24
26Katja MjøsundNydalens SK42:32+19:0012:30
27Trond KortnerØstmarka OK43:40+20:0812:50
Peter GisholtFossum IFdiskvalifisert
Asgeir MjösundNydalens SKdiskvalifisert
Christian VogelsangNydalens SKdiskvalifisert
Gunnar A FiskumIL Tyrvingikke startet
Endre HallanLillomarka OLikke startet
Ivar LundanesIL Tyrvingikke startet
Torgeir NørbechIL Tyrvingikke startet

B - Ola

3 400 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering27:248:03
2Elias Skjolden SørensenLillomarka OL27:32+0:088:05
3Øystein PettersenNydalens SK28:53+1:298:29
4Anders B. ØksenholtNydalens SK29:52+2:288:47
5Aslak HeimdalKonnerud IL29:56+2:328:48
5Teodor Mo HjelsethNydalens SK29:56+2:328:48
7Njaal Ellegaard MelbyVang OL30:15+2:518:53
8Sondre Zahl HagenFossum IF30:52+3:289:04
9Gaute BerganNydalens SK30:53+3:299:05
10Sondre YtterbøAsker Skiklubb31:12+3:489:10
11Linus OlhansÅs-NMBU Orientering32:16+4:529:29
12Lars-Christian UngerNydalens SK32:26+5:029:32
13Jørn SundbyLarvik OK32:49+5:259:39
14Ola Marius PedersenOppsal Orientering33:12+5:489:45
15Svein NygårdLillomarka OL33:38+6:149:53
16Andreas RambergØstmarka OK33:46+6:229:55
17Marius BakkeFossum IF33:51+6:279:57
18Kasper Bakken UlsethNydalens SK33:57+6:339:59
19Anselm ReichenbachOppsal Orientering34:06+6:4210:01
20Petter Astrup ArnesenHeming Orientering34:08+6:4410:02
21Felix FinsrudAsker Skiklubb34:31+7:0710:09
22Ragnar TonjerNydalens SK34:32+7:0810:09
23Arild AndresenFossum IF34:44+7:2010:12
24Mathias Pedersen VoldLillomarka OL34:45+7:2110:13
25Harald BakkeFossum IF34:53+7:2910:15
26Gløer WinsvoldSentrum OL35:00+7:3610:17
27Tom Eirik EikangerIL Gular35:47+8:2310:31
28Mikkel KatlaFossum IF35:48+8:2410:31
29Anders Håvard LarsenNydalens SK35:57+8:3310:34
30Asgeir LiumFet OL36:17+8:5310:40
31Runar HafskjoldNydalens SK36:29+9:0510:43
32Kristian Norum MeløysundNydalens SK36:43+9:1910:47
33Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering36:59+9:3510:52
34Jens Johan BrekkeLillomarka OL37:09+9:4510:55
35Rolf Andreas BergNydalens SK37:11+9:4710:56
35Karl Even RyghHeming Orientering37:11+9:4710:56
37Morten HeirFossum IF38:01+10:3711:10
38Stig HeirAsker Skiklubb38:16+10:5211:15
39Sveinung SyversenOppsal Orientering38:50+11:2611:25
40Morten TangenOK Moss41:47+14:2312:17
41Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb42:50+15:2612:35
42Pål Christian IngierdBækkelagets SK43:11+15:4712:42
43Knut Jostein SætnanFossum IF43:17+15:5312:43
44Pål SkogedalAsker Skiklubb43:25+16:0112:46
45Hallvard KorenOK Moss44:07+16:4312:58
46Trond LundIL Tyrving45:10+17:4613:17
47Christian ReuschHeming Orientering46:11+18:4713:35
48Birk Felland SætnanFossum IF48:14+20:5014:11
49Rudi B OlsenLillomarka OL49:36+22:1214:35
50Eilert AamodtOppsal Orientering49:55+22:3114:40
51Elias StubberudNydalens SK51:01+23:3715:00
52Nils BerganNydalens SK53:37+26:1315:46
Thor  MellaOppsal Orienteringbrutt
Mathias BenjaminsenLillomarka OLikke startet
Audun BerganNydalens SKikke startet
August Syrdal ØenHeming Orienteringikke startet

C - Lokal

3 300 m, 101 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir Ottar KvernstuenNydalens SK31:119:26
2Morten FismenFossum IF31:29+0:189:32
3Endre StoksethNydalens SK31:45+0:349:37
4Vidar BenjaminsenLillomarka OL32:40+1:299:53
5Stein BlomsethLillomarka OL33:36+2:2510:10
6Torstein HoleNydalens SK33:57+2:4610:17
7Erik PaulsrudIL Koll34:04+2:5310:19
8Christian Fredrik BorgIL Koll34:34+3:2310:28
9Terje Wiig MathisenNydalens SK34:45+3:3410:31
10Christian GrotnesIL Tyrving34:48+3:3710:32
11Per Ola UlsethNydalens SK35:31+4:2010:45
12Bjørn HaugeNydalens SK35:41+4:3010:48
13Sigurd RødnesOppsal Orientering36:06+4:5510:56
14Sindre LangaasNydalens SK36:35+5:2411:05
15Einar LunøeNydalens SK36:49+5:3811:09
16Jan Tore HenriksenNydalens SK37:10+5:5911:15
16Carl Erik WasbergOppsal Orientering37:10+5:5911:15
18Tom BerganFet OL37:45+6:3411:26
19Knut Erling ØenHeming Orientering37:49+6:3811:27
20Guttorm L EggeOslostudentenes IK37:56+6:4511:29
21Even Angell-PetersenNydalens SK38:27+7:1611:39
22Eivind RuthVBIL38:53+7:4211:46
23Dana SteneNydalens SK39:29+8:1811:57
24Alexander WaalerNOTEAM39:39+8:2812:00
25Helge StubberudNydalens SK40:33+9:2212:17
26Richard Zeiner-GundersenFossum IF40:39+9:2812:19
27Ragnhild Mathea HelmersenFet OL40:57+9:4612:24
28Dag WangLillomarka OL41:05+9:5412:26
29Helena AxelssonNydalens SK41:11+10:0012:28
30Marianne NjåsteinIL Tyrving41:18+10:0712:30
31Britta FismenFossum IF41:23+10:1212:32
32Heidi TronbølFet OL41:51+10:4012:40
33Tor RingstadHedrum OL41:55+10:4412:42
34Inga Skaarer WiklundNydalens SK41:58+10:4712:43
35Morten MoeFet OL42:06+10:5512:45
36Fredrik SaugestadNydalens SK42:07+10:5612:45
37Georg BuggeAas Jakobsen BIL42:09+10:5812:46
38Inge RambergØstmarka OK42:10+10:5912:46
39Axel AaldeNydalens SK42:20+11:0912:49
40Torill HallanLillomarka OL42:25+11:1412:51
41Linda HanssenØstmarka OK43:06+11:5513:03
42Dag Håvard LarsenNydalens SK43:07+11:5613:03
43Marius E. AamodtOppsal Orientering43:43+12:3213:14
44Audun JørgensenØstmarka OK43:58+12:4713:19
45Audrun UtskarpenOslostudentenes IK44:14+13:0313:24
46Fridtjof ReuschHeming Orientering44:26+13:1513:27
47Hallvard FjærLillomarka OL44:27+13:1613:28
48Ove MartinsenHauketo IF44:37+13:2613:31
49Hege FeiringIL Tyrving44:42+13:3113:32
50Peer StiansenNydalens SK45:04+13:5313:39
51Are EriksenOslostudentenes IK45:33+14:2213:48
52Olav HasaasFossum IF45:41+14:3013:50
53Elise Wærp HaugeNydalens SK45:42+14:3113:50
54Tormod BøeVBIL45:45+14:3413:51
55Vidar GjelstadOppsal Orientering46:15+15:0414:00
56Kathinka Zahl HagenFossum IF46:33+15:2214:06
57Anders FlågenHeming Orientering46:43+15:3214:09
58Ingrid Bergh SkardNydalens SK46:51+15:4014:11
59Gunnar HaldenNydalens SK46:57+15:4614:13
60Marie SaugestadNydalens SK47:09+15:5814:17
61Stein MellaOppsal Orientering47:12+16:0114:18
62Bjørn BendiktsenKonnerud IL47:32+16:2114:24
63Stein H. HagenFossum IF47:39+16:2814:26
64May Ingela HopeModum OK47:46+16:3514:28
65Jonas AarsethNydalens SK47:53+16:4214:30
66Vida Helland-HansenIL Tyrving47:54+16:4314:30
67Hannah Syrdal ØenHeming Orientering48:11+17:0014:36
68Ask OlaussenOppsal Orientering48:15+17:0414:37
69Eileen BjanesIL Tyrving48:22+17:1114:39
70Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving48:23+17:1214:39
71Ingrid HasaasFossum IF49:00+17:4914:50
72Bent Sande KvermeFossum IF49:31+18:2015:00
73Tor LahlumKolbotn og Skimt OL49:44+18:3315:04
74Ragnar Maalen-JohansenNOTEAM49:55+18:4415:07
75Maiken Skirstad MoNydalens SK50:32+19:2115:18
76Kjetil EspedalNydalens SK51:23+20:1215:34
77Ståle HeitmannFossum IF52:01+20:5015:45
78Marie ScheeleNydalens SK52:33+21:2215:55
79Hasse BergstrømIL Tyrving52:43+21:3215:58
80Mari AarsethNydalens SK52:44+21:3315:58
81Per StedjeØstmarka OK52:58+21:4716:03
82Øyvind HelmersenFet OL53:42+22:3116:16
83Ida Marie FlågenHeming Orientering54:05+22:5416:23
84Marianne DæhliNydalens SK54:22+23:1116:28
85Sigbjørn ModalsliFossum IF54:29+23:1816:30
86Morten KongsbergIL Tyrving54:40+23:2916:33
87Solveig BerganNydalens SK58:44+27:3317:47
88Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK1:00:42+29:3118:23
89Lars Øderud VatneBækkelagets SK1:02:50+31:3919:02
90Ingrid NermoenØstmarka OK1:04:50+33:3919:38
91Kristian S FørdeNOTEAM1:05:25+34:1419:49
92Maiken SandbergNydalens SK1:07:47+36:3620:32
93Per SandbergNydalens SK1:08:16+37:0520:41
Eskil KolshusOppsal Orienteringdiskvalifisert
Jonas KroghOppsal Orienteringdiskvalifisert
Helge StenerudOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringdiskvalifisert
Mai WatsonBækkelagets SKdiskvalifisert
Ella BerstadHeming Orienteringbrutt
Magne BrændenLillomarka OLbrutt
Kristine SolbakkenIL Tyrvingbrutt
Tobias EspedalNydalens SKikke startet
Trude FixdalIL Kollikke startet
Jakob A. GjedeboOppsal Orienteringikke startet
Martin GranlyLillomarka OLikke startet
Helene Bjørkvold JendalFossum IFikke startet
Håkon JendalFossum IFikke startet
Øystein KildahlØstmarka OKikke startet
Espen LunøeNydalens SKikke startet

R - Rekrutt

2 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK19:149:37
2Christoffer ÅnensenOppsal Orientering21:13+1:5910:36
3Eskil BrændenLillomarka OL23:24+4:1011:42
4Sondre OlaussenOppsal Orientering25:34+6:2012:47
5Pernille Nor-WollØstmarka OK26:35+7:2113:17
6Tobias Tronbøl LiumIL Koll28:55+9:4114:27
7Arne KongsnesOppsal Orientering29:27+10:1314:43
8Selma Tørudbakken JendalFossum IF31:14+12:0015:37
9Rachele RighiniOslostudentenes IK31:27+12:1315:43
10Kjetil JacobsenHamar OK39:43+20:2919:51
11Theo Winsents SæterNydalens SK43:37+24:2321:48
12Frida van MegenOppsal Orientering47:35+28:2123:47
Harald AulieIL Kollikke startet
Tomas RyanHeming Orienteringikke startet

K - Kari

3 400 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pia Young VikNydalens SK33:469:55
2Maren Jansson HaverstadNTNUI36:55+3:0910:51
3Ingrid BergeIL Tyrving37:02+3:1610:53
4Pernille KatlaFossum IF37:05+3:1910:54
5Rikke Blakkestad IngesenFossum IF38:30+4:4411:19
6Kristine FjeldboIL Tyrving38:42+4:5611:22
7Ida TiltnesIL Tyrving38:45+4:5911:23
8Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL40:08+6:2211:48
9Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering40:36+6:5011:56
10Ane Sofie KroghOppsal Orientering40:41+6:5511:57
11My WestlundOK Tyr42:37+8:5112:32
12Ragne WiklundNydalens SK44:17+10:3113:01
13Oda Marie ColquhounLillomarka OL44:52+11:0613:11
14Maria Rørvik HaverLillomarka OL44:56+11:1013:12
15Gunhild Rogne HallandNydalens SK46:45+12:5913:45
16Ea LunøeNydalens SK47:34+13:4813:59
17Maria BrodinFossum IF48:03+14:1714:07
18Maya Jones ArnesenHeming Orientering51:09+17:2315:02
Siri UlvestadNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor