Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Trondheim, mellom (m/STOK u.løp), dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Trondheim
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: fredag 7 september 2018 - søndag 9 september 2018

sprint, dag 1mellom (m/STOK u.løp), dag 2mellom (m/STOK u.løp), dag 2 (totalt)lang, dag 3lang, dag 3 (totalt)

N-åpen

1 700 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ole Einar AndresenMalvik ILfullført
Sofie Laura AndresenMalvik ILfullført
Eystein AskeFreidigfullført
Balder BergstrømFreidigfullført
Kristian Wollan BerumByåsen ILfullført
Jenny Lauvstad BrenneByåsen ILfullført
Sigrid Lauvstad BrenneByåsen ILfullført
Maja Sjøgren CarlsenFreidigfullført
Mathias Årbogen DahlOL Trollelgfullført
Selma Lund EikremFreidigfullført
Ivar David Ellerås AtkinsonFreidigfullført
Anne Furuholtfullført
Imre GangauneWing OKfullført
Aksel HanssenByåsen ILfullført
Emil Braa HolmOL Trollelgfullført
Anna F. HøysæterWing OKfullført
Joel KrabsetByåsen ILfullført
Endre KroghFreidigfullført
Sverre Nordgård LeirenByåsen ILfullført
Clara LeroyerFreidigfullført
Odin Bang LukassenWing OKfullført
Linus Fossum MalmringFreidigfullført
Saga Melbye-BergWing OKfullført
Ragne Fougner NordhagenNidarøst OKfullført
Sigrid OhlssonOK Storsjoenfullført
Raghild Vatne OlufsenMo OKfullført
Astrid Vatne OlufssenMo OKfullført
August RingdalenFreidigfullført
Lavrans RingdalenFreidigfullført
Vera Sandquistfullført
Irene Storler SnøfuglFreidigfullført
Marit Storler SnøfuglFreidigfullført
Sindre SoltveitOL Trollelgfullført
Elias StensethByåsen ILfullført
Sigve Bohnhorst TegdanFreidigfullført
Emma ImslandWing OKikke startet
Arne Magnus MelhuusWing OKikke startet

D -10

2 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL23:0510:02
Sunniva Preisig MotrøMelhus IL35:0315:14
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK38:0116:31
Lina SandquistOL Trollelg35:4915:34
Maia Ruano StrandWing OK23:5810:25
Hedda SæbøNidarøst OK26:5611:42

D 11-12

2 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Wollan BenumByåsen IL21:189:15
2Nora Sumstad HanssenByåsen IL23:30+2:1210:13
3Ine Bohnhorst TegdanFreidig23:34+2:1610:14
4Marie Wollan BenumByåsen IL24:14+2:5610:32
5Greta HedmanÖstersunds OK29:35+8:1712:51
6Ingeborg KolstadWing OK31:08+9:5013:32
7Anna Emilie LonaWing OK33:05+11:4714:23
8Annika Lund EikremFreidig39:22+18:0417:06
9Agnes Vatterholm JernbergFreidig39:35+18:1717:12
10Maja Sæterhaug KnudsenFreidig43:41+22:2318:59

D 11-12N

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Mari Lauvstad BrenneByåsen IL38:0716:34
Frid Fagerliikke startet

D 13-14

3 000 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eline Horten JordetVingelen IL29:309:50 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Mathea Spets StorhovFreidig32:00+2:3010:40
3Lina Storler SnøfuglFreidig35:06+5:3611:42
4Hanna LindqvistÖstersunds OK35:41+6:1111:53
5Solveig Louise NissenFreidig36:23+6:5312:07
6Tora KittilsenFreidig37:24+7:5412:28
7Malin Nordgård LeirenByåsen IL37:37+8:0712:32
8Sigrid HaugskottOL Trollelg38:05+8:3512:41
9Selma NevinFreidig38:48+9:1812:56
10Maria Strømdal WikFreidig39:12+9:4213:04
11Astrid Berge MjølhusOL Trollelg43:26+13:5614:28
12Marita AskeFreidig43:55+14:2514:38
13Mia Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø48:07+18:3716:02
14Ella SandstadFreidig1:05:41+36:1121:53
Una KittilsenFreidigikke startet

D 13-16C

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna Heksem LeraandOL Trollelg43:3218:55
2Karoline B. HjelmenOL Trollelg51:00+7:2822:10
3Emma B. HjelmenOL Trollelg1:21:22+37:5035:22

D 13-16N

2 300 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OKikke startet
Leah Korsnes VinjeNidarøst OKikke startet

D 15-16

4 100 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsne HaavengenKongsberg OL32:407:58
2Oda ScheeleNydalens SK34:07+1:278:19
3Pia Young VikNydalens SK35:45+3:058:43
4Frida HaugskottOL Trollelg39:14+6:349:34
5Vilde Lereim StorliFreidig40:17+7:379:49
6Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering40:50+8:109:57
7Ane Malene KolstadFreidig42:30+9:5010:21
8Kristin Melby JacobsenLardal OL44:19+11:3910:48
9Mari EidsmoFreidig47:26+14:4611:34
10Tale Tannvik SkeiFreidig47:51+15:1111:40
11Stine AuneNidarøst OK51:05+18:2512:27
12Mari Grøtli SvergjaKvikne IL51:34+18:5412:34
13Linnea MunkebyFrol IL53:09+20:2912:57
14June MunkebyFrol IL53:15+20:3512:59
15Anna ChristensenFreidig53:52+21:1213:08
16Maren VikenByåsen IL1:14:37+41:5718:11
17Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig2:27:55+1:55:1536:04

D 15-20B

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege HallanOK Skøynar48:0516:01
2Maria Hongslo SiiriOL Trollelg1:09:33+21:2823:11

D 17-

4 200 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg EideByåsen IL36:178:38
2Mari FastingByåsen IL36:28+0:118:40
3Mari Angell-PetersenFreidig40:32+4:159:39
4Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK40:33+4:169:39
5Andrea RanvikKonnerud IL41:34+5:179:53
6Lene Berg HanssenByåsen IL41:57+5:409:59
7Marit NerstenNTNUI46:35+10:1811:05
8Helen PalmerByåsen IL46:53+10:3611:09
9Ragnhild HjermstadFossum IF47:03+10:4611:12
10Eva TesarovaWing OK47:31+11:1411:18
11Karoline BjørnerødOK Moss48:12+11:5511:28
12Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering50:14+13:5711:57
13Maja MorawskaNTNUI50:43+14:2612:04
13Maria Ulseth SylteFreidig50:43+14:2612:04
15Elin-Kristin Hem OlsenFreidig50:52+14:3512:06
16Margrethe WisløffAsker Skiklubb51:18+15:0112:12
16Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss51:18+15:0112:12
18Åse BerganNydalens SK52:45+16:2812:33
19Tonje Aasheim NymarkNTNUI53:19+17:0212:41
20Maria Kristina Dovåker LissÖstersunds OK53:29+17:1212:44
21Nanna NorderudNTNUI54:15+17:5812:55
22Helen HanstockÖstersunds OK55:51+19:3413:17
23Selma Øfsthus GravirNTNUI56:00+19:4313:20
24Matilde MunkebyFrol IL56:42+20:2513:30
25Line Hovdenak LyngNidarøst OK56:47+20:3013:31
26Dina ReitanFreidig59:37+23:2014:11
27Marit SchmidOL Trollelg1:01:20+25:0314:36
28Hanna Sunnerheim SjöbergÖstersunds OK1:03:29+27:1215:06
29Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK1:07:59+31:4216:11
30Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1:08:11+31:5416:14
31Andrine VikenByåsen IL1:11:56+35:3917:07
32Kristina LarssonÖstersunds OK1:17:59+41:4218:34
33Marie Lindløv JensenSarpsborg OL1:21:06+44:4919:18
Vera MelkildFreidigikke startet
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orienteringikke startet

D 40-

4 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gro Sandstad EidsmoFreidig42:2610:20
2Tone AlmåsIL Leik43:29+1:0310:36
3Gøril EideByåsen IL44:22+1:5610:49
4Anne UrsetIL BUL-Tromsø45:08+2:4211:00
5Kari UlsethFreidig49:17+6:5112:01
6Kari Solem AuneByåsen IL49:57+7:3112:10
7Kari Tønset GuttvikWing OK59:41+17:1514:33

D 50-

3 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi ArnesenFreidig40:3210:40
2Torunn Spets StorhovFreidig43:03+2:3111:19
3Guri BjørndalByåsen IL46:37+6:0512:16
4Hilde ForbordMalvik IL50:37+10:0513:19
5Mai Iren AlmåsIL Leik55:13+14:4114:31
6Nina-Beate LiabakkByåsen IL59:28+18:5615:38
Camilla GillströmÖstersunds OKdiskvalifisert

D 60-

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete Berge OwrenFreidig51:4415:12

H -10

2 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jonas AlstadFrol IL17:257:34
Jens Anton AndresenMalvik IL58:2525:23
Finn Einar BrandsenMalvik IL23:3210:13
Erlend GrønliFreidig17:107:27
Brage Strøm HaugsnesWing OK34:4215:05
Oliver Vatterholm JernbergFreidig19:358:30
Mathias LeroyerFreidig24:5710:50
Martin MelhuusWing OK34:5615:11
Sondre StensethByåsen IL16:247:07
Dagfinn StenvikByåsen IL19:598:41
Ole Ulseth SylteFreidig21:109:12

H 11-12

2 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders Berge MjølhusOL Trollelg22:519:56
2Alf Petter LynumFreidig24:26+1:3510:37
3Hallvard HellevikFreidig25:50+2:5911:13
3Ludvik Storler SnøfuglFreidig25:50+2:5911:13
5Simon LindqvistÖstersunds OK26:15+3:2411:24
6Jonatan GreenÖstersunds OK28:48+5:5712:31
7Johannes StordalByåsen IL33:40+10:4914:38
8Alfred F. HøysæterWing OK38:19+15:2816:39
9Sven NevinFreidig43:23+20:3218:51
10Toste WallskogÖstersunds OK43:46+20:5519:01
11Axel LodinÖstersunds OK48:06+25:1520:54
12Loke Strøm HaugsnesWing OK53:27+30:3623:14
Arian HaukøNidarøst OKikke startet
Jørgen Moseid UlvenFreidigikke startet

H 11-12N

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sivert AalmoMalvik IL40:5517:47

H 13-14

3 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig20:556:58
2Emil GrønliFreidig29:01+8:069:40
3Emil Reinertsen LeroyerFreidig29:35+8:409:51
4Magne GuttvikWing OK30:11+9:1610:03
5Tord RomundstadNidarøst OK34:19+13:2411:26
6Imre Overgård FremstadByåsen IL34:59+14:0411:39
7Magnus AlstadFrol IL35:31+14:3611:50
8Vegard Lereim StorliFreidig40:48+19:5313:36
9Kristoffer LerliMelhus IL43:05+22:1014:21
10Herman Bruchmüller SundtByåsen IL43:44+22:4914:34
11Ådne StordalByåsen IL45:24+24:2915:08
12Sander M JensenByåsen IL46:18+25:2315:26
13Jørgen AuneByåsen IL58:25+37:3019:28

H 13-16C

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Michael OlsenMelhus IL49:5621:42

H 15-16

4 100 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias AlstadFrol IL29:327:12
2Mikkel HoltFreidig30:19+0:477:23
3Hans UrsetIL BUL-Tromsø32:05+2:337:49
4Martin Vehus SkjerveVerdal OK32:35+3:037:56
5Jørgen SchjølbergTynset IF35:21+5:498:37
6Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig38:05+8:339:17
7Petter Andreas LonaWing OK38:40+9:089:25
8Håkon SæternesByåsen IL40:08+10:369:47
9Hallvar HallanOK Skøynar40:42+11:109:55
10Erlend AuneByåsen IL43:39+14:0710:38
11Gabriel CallananWing OK43:44+14:1210:40
12August Hopstad NykvistWing OK44:47+15:1510:55
13Erling Eide HustvedtWing OK46:40+17:0811:22
14Antonius Herskedal AmundsenFreidig48:42+19:1011:52
15Nikolai RenolenWing OK1:00:46+31:1414:49
16Vegard Ulseth SylteFreidig1:03:58+34:2615:36
17August MaskeFreidig1:08:21+38:4916:40
18Brage AsplemFreidig1:09:41+40:0916:59
Vetle Grønvik EkraFreidigdiskvalifisert

H 15-20B

3 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peter Prytz JensenMelhus IL34:3911:33
2Ørjan SæterMelhus IL41:17+6:3813:45
3Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL41:48+7:0913:56
4Oskar StorlerMelhus IL50:46+16:0716:55
5Andreas AagesenMelhus IL53:48+19:0917:56
6Martin AuneMelhus IL55:49+21:1018:36
7Sander SandmoMelhus IL57:11+22:3219:03

H 17-

5 100 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Paul SirumFrol IL33:476:37
2Stian SundsvikFrol IL35:58+2:117:03
3Jørgen BaklidKonnerud IL36:11+2:247:05
4Carl Petter LyngenFrol IL36:52+3:057:13
5Isak BergsetFrol IL37:09+3:227:17
6Mats EidsmoFreidig38:14+4:277:29
7Simen AamodtNTNUI38:17+4:307:30
8Oskar AndrénIL Leik38:20+4:337:30
9Ulf Forseth IndgaardFrol IL38:26+4:397:32
10Simon JakobssonLånghundra IF39:10+5:237:40
11Oskar Spets StorhovFreidig40:04+6:177:51
12Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK41:02+7:158:02
13Johan Asphjell BjørnaasFrol IL41:48+8:018:11
14Jan SchmidOL Trollelg42:02+8:158:14
15Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving42:06+8:198:15
16Mattis HoltFreidig42:07+8:208:15
17Simen Spets StorhovFreidig42:17+8:308:17
18Eirik Langedal BreivikNydalens SK42:24+8:378:18
19Anders HaugskottOL Trollelg42:51+9:048:24
20Anders EInumFreidig42:57+9:108:25
21Oscar LyngenFreidig43:25+9:388:30
22Are WigaardOppsal Orientering44:25+10:388:42
23Jonas GrønliFreidig44:34+10:478:44
24Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering45:35+11:488:56
25Jo Even KolstadFreidig45:58+12:119:00
26Håvard VassendenFrol IL46:15+12:289:04
27Lars O. LøsethOL Trollelg46:40+12:539:09
28Trygve Hem OlsenFreidig47:31+13:449:19
29Jørgen FiskumFrol IL48:35+14:489:31
30Erik MemmiHalmstad OK49:37+15:509:43
31Kristian Fredrik LynumFreidig51:09+17:2210:01
32Jonas WaeflerFreidig51:15+17:2810:02
33Johannes HøysæterWing OK51:38+17:5110:07
34Mathias HermstadFreidig52:22+18:3510:16
35Ola KeiseråsIL Leik52:24+18:3710:16
36Vegard KittilsenFreidig53:43+19:5610:31
37Stig Magnar LøvåsFreidig54:27+20:4010:40
38Asle Heide VaskinnMelhus IL57:34+23:4711:17 Last ned GPS-spor i gpx-format
39Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF59:34+25:4711:40
40Marius Borge HeirNTNUI1:02:24+28:3712:14
41Jérôme SoulardByåsen IL1:02:37+28:5012:16
42Johan NilssonÖstersunds OK1:03:02+29:1512:21
43Ådne Skjæveland JøssingWing OK1:03:20+29:3312:25
44Frank SandbergFlyfemkamp1:06:16+32:2912:59
45Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø1:10:03+36:1613:44
46Elias BergsetIL Veten1:11:01+37:1413:55
47James TurtonÖstersunds OK1:18:30+44:4315:23
48Jonas VindalWing OK1:19:31+45:4415:35
49Johannes LangaasNidarøst OK1:20:33+46:4615:47
Anders TiltnesIL Tyrvingdiskvalifisert
Barry CarolanÖstersunds OKdiskvalifisert
Petter Liabakk EriksenByåsen ILikke startet
Matias Hodne HanischKristiansand OKikke startet
Sigurd MelsomFossum IFikke startet
Marius PyttenKristiansand OKikke startet
Lars SandstadFreidigikke startet
Yngve SkogstadFrol ILikke startet
Oskar StørmerFossum IFikke startet
Vegard Jarvis WestergårdNTNUIikke startet

H 40-

4 200 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø33:147:54
2Jørgen TegdanFreidig33:56+0:428:04
3Torgeir AuneByåsen IL37:37+4:238:57
4Pål KittilsenFreidig38:38+5:249:11
5Ingebrigt FuglemMalvik IL40:43+7:299:41
6Vegard GrønliFreidig47:04+13:5011:12
7Christian Andre AndresenMalvik IL47:21+14:0711:16
8Olle MalmringFreidig47:41+14:2711:21
9Erik HedmanÖstersunds OK48:27+15:1311:32
10Hans Helmer SæternesByåsen IL48:32+15:1811:33
11Geir HanssenByåsen IL48:53+15:3911:38
12Kyrre AuranMalvik IL52:52+19:3812:35

H 50-

4 100 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Even StorhovFreidig35:278:38
2Morten StrandWing OK36:45+1:188:57
3Stein Ivar FossMelhus IL37:47+2:209:12
4Ulf LindqvistÖstersunds OK37:51+2:249:13
5Atle PedersenMelhus IL38:18+2:519:20
6Bernt BrynhildsenWing OK38:52+3:259:28
7Morten KorsvoldWing OK41:36+6:0910:08
8Jostein AlvestadWing OK43:59+8:3210:43
9Øystein WiggenByåsen IL44:30+9:0310:51
10Bjørn P. LøvåsNidarøst OK48:02+12:3511:42
11Jon VindalWing OK49:27+14:0012:03
12Per Ivar SkinderhaugWing OK50:03+14:3612:12
13Geir ArnesenFreidig50:11+14:4412:14
14Arild HeggesetFreidig53:32+18:0513:03
15Gisle JohansonFana IL1:10:10+34:4317:06 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 60-

3 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir OwrenFreidig37:2110:59
2Helge EriksenByåsen IL39:01+1:4011:28
3Kjell MaroniByåsen IL39:35+2:1411:38
4Morten SkoglundByåsen IL50:14+12:5314:46

H 70-

3 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roar ForbordMalvik IL43:2912:47
2Edgar FuruholtOL Trollelg50:38+7:0914:53
3Frode StensrudOL Trollelg51:25+7:5615:07
4Robert StrømWing OK1:02:06+18:3718:15
5Tom BrantheimÖstersunds OK1:03:37+20:0818:42
6Stig Arild HaugskottOL Trollelg1:14:42+31:1321:58
Anders LaugloOL Trollelgdiskvalifisert

Direkte A

3 800 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola BergerByåsen IL34:499:09
2Halvor LundFreidig37:22+2:339:50
3Rolf AlstadFrol IL37:38+2:499:54
4Elen Skjerve BredesenFrol IL39:17+4:2810:20
5Guro TorpeFrol IL39:58+5:0910:31
6Maria OhlssonOK Storsjoen40:50+6:0110:44
7Arild H ClausenFreidig41:47+6:5810:59
8Fredrik Sandquist41:55+7:0611:01
9Fredrik Persson42:06+7:1711:04
10Anne NevinFreidig46:18+11:2912:11
11Anne Mette GrøtliKvikne IL51:19+16:3013:30
12Beth Paludan CarlsenFreidig52:25+17:3613:47
13Tore SolheimStjørdals-Blink Orientering54:01+19:1214:12
14Sigrid SolheimStjørdals-Blink Orientering54:27+19:3814:19
15Nora GrafferØstmarka OK54:31+19:4214:20
16Anthony LeroyerFreidig55:22+20:3314:34
17Marit Melby JacobsenNTNUI55:33+20:4414:37
18Toril Aasheim NymarkNTNUI56:18+21:2914:48
19Jan Kåre VatneMo OK56:44+21:5514:55
20Anthony Bossard58:00+23:1115:15
21Kjetil Krogh59:10+24:2115:34
22Snorre GangauneWing OK1:03:08+28:1916:36
23Jørgen StenevikByåsen IL1:07:09+32:2017:40
24Maj-Lisbet RønningFreidig1:12:27+37:3819:03
25Janne Fossum MalmringFreidig1:16:49+42:0020:12
26Eli RingdalenMo OK1:28:40+53:5123:20
Hanne VefsnmoByåsen ILikke startet

Direkte A lang

3 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan IvarsonFreidig32:308:33
2Skjalg StordalByåsen IL44:06+11:3611:36
3Trün JäädmaaOK Vôru1:01:09+28:3916:05
4Marianne Berge MjølhusOL Trollelg1:08:22+35:5217:59

Direkte B

3 000 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eef van Dongen38:0112:40
2Roar StensethByåsen IL45:40+7:3915:13
3Arne GuttvikWing OK45:57+7:5615:19
4Ingvil SnøfuglFreidig47:55+9:5415:58
5Bente HortenVingelen IL50:02+12:0116:40
6Rune M HoltFreidig51:12+13:1117:04
7Per-Erik AndrénOK Tisaren52:05+14:0417:21
8Randi HeystadByåsen IL52:42+14:4117:34
9Tormod LangaasNidarøst OK54:44+16:4318:14
10Ingrid NissenFreidig55:22+17:2118:27
11Siri Lereim StorliFreidig56:24+18:2318:48
12Nelly MasweiFreidig56:52+18:5118:57
13Marte P. H AndresenMalvik IL58:23+20:2219:27
14Amund Stenseth59:45+21:4419:55
15Mona Høysæter FenstadWing OK1:00:24+22:2320:08
16Kato NykvistWing OK1:01:16+23:1520:25
17Ingerid ReinertsenFreidig1:02:33+24:3220:51
18Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange1:04:02+26:0121:20
19Susanna BrynhildsenWing OK1:10:17+32:1623:25
20Wenche EideWing OK1:15:13+37:1225:04
21Birgitta HansonÖstersunds OK1:55:37+1:17:3638:32
22Johannes HalvorsrudMelhus IL2:06:58+1:28:5742:19
Elvira Marie Bergheimikke startet

Direkte C

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eli StenevikByåsen IL39:2117:06
2Judit Sandquist53:56+14:3523:26

Student

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Kristian EidsheimNTNUI26:3511:33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor