Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Open, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Open, dag 3
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: søndag 3 juni 2018

N-åpen

1 300 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Maja Sjøgren CarlsenFreidig27:5621:29
Vilde HaalandWing OK18:0013:50
Emma ImslandWing OK16:4712:54
Linus Fossum MalmringFreidig15:0111:33
Saga Melbye-BergWing OK15:4112:03
Sindre Sakshaug MohusWing OK21:2616:29
Anton NomelandByåsen IL40:2731:06
Una NomelandByåsen IL40:2731:06
Petter Kvalheim ReitenStjørdals-Blink Orientering26:1620:12
Malin RianStjørdals-Blink Orientering20:3515:50
Gaute Holck SandbergWing OK20:2515:42
Tuva Holck SandbergWing OK16:4812:55
Irene Storler SnøfuglFreidig15:5912:17
Marit Storler SnøfuglFreidig14:3511:13
Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering19:2514:56
Sondre Maroni StavikByåsen IL32:0124:37
Einar SævikStjørdals-Blink Orientering23:3118:05
Guro SævikStjørdals-Blink Orientering47:2136:25
Eline Jøsang WithWing OK18:1113:59
Torvin Bergh-HansenByåsen ILikke startet

D -10

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Guro HaalandWing OK1:09:4346:28
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL28:2018:53
Maia Ruano StrandWing OK1:07:5045:13

D 11-12

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg KolstadWing OK29:3213:25
2Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering37:42+8:1017:08
3Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering39:16+9:4417:50
4Idun AaenStjørdals-Blink Orientering54:00+24:2824:32

D 13-14

2 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea Spets StorhovFreidig26:3910:15
2Anna Aurora NolteFreidig27:45+1:0610:40
3Una KittilsenFreidig28:16+1:3710:52
4Solveig Louise NissenFreidig29:27+2:4811:19
5Vilde Talgø-KristiansenFreidig30:28+3:4911:43
6Tora KittilsenFreidig31:01+4:2211:55
7Maria Strømdal WikFreidig31:10+4:3111:59
8Marita AskeFreidig35:05+8:2613:29
9Lina Storler SnøfuglFreidig41:18+14:3915:53

D 15-16

2 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Malene KolstadFreidig22:2210:39
2Vilde Lereim StorliFreidig23:16+0:5411:04
3Mari EidsmoFreidig23:23+1:0111:08
4Trude MarkhusVerdal OK24:11+1:4911:30
5Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering24:37+2:1511:43
6Tale Tannvik SkeiFreidig26:09+3:4712:27
7Silje Marie NissenFreidig30:08+7:4614:20
8Maren VikenByåsen IL32:16+9:5415:21
9Anna ChristensenFreidig55:34+33:1226:27
Hege HallanOK Skøynarikke startet

D 17-C

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rigmor StandalStjørdals-Blink Orientering54:4724:54
2Sarah InstanesVaregg Fleridrett1:01:46+6:5928:04

D 17-18

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lene Berg HanssenByåsen IL31:2110:27
2Mari Kilskar GrevskottFrol IL42:38+11:1714:12
Anna RenolenWing OKikke startet

D 19-20

3 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI37:2311:40
2Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering38:07+0:4411:54
3Emilie Liabakk EriksenByåsen IL41:55+4:3213:05
4Maria Ulseth SylteFreidig51:19+13:5616:02
5Andrine VikenByåsen IL1:05:29+28:0620:27
Vera MelkildFreidigikke startet

D 21-

3 300 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid GulbrandsenNTNUI31:229:30
2Åsne Skram TrømborgNTNUI32:06+0:449:43
3Karen Oline KolstadNTNUI32:55+1:339:58
4Maja BergerByåsen IL35:22+4:0010:43
5Emma ArnesenByåsen IL35:59+4:3710:54
6Helen PalmerByåsen IL36:00+4:3810:54
7Åshild KolstadNTNUI36:38+5:1611:06
8Aurora FossøyNTNUI36:40+5:1811:06
9Mari Støen GussiåsMolde og Omegn IF37:52+6:3011:28
10Anna UlvensøenNTNUI37:54+6:3211:29
11Hanne VefsnmoByåsen IL37:58+6:3611:30
12Jenny PerssonByåsen IL38:13+6:5111:34
13Hannah MalmeiNTNUI38:42+7:2011:43
14Marie StyrvoldNTNUI38:44+7:2211:44
15Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI39:17+7:5511:54
16Ingvild Ramtvedt NæssetNTNUI40:02+8:4012:07
17Marit Melby JacobsenNTNUI40:15+8:5312:11
18Kristin BrekkeNTNUI40:23+9:0112:14
19Solveig BlindheimNTNUI40:35+9:1312:17
20Live Bredholt JørgensenNTNUI41:24+10:0212:32
21Ronja BjörklundNTNUI42:27+11:0512:51
22Tonje Aasheim NymarkNTNUI42:53+11:3112:59
23Synne FossøyNTNUI44:43+13:2113:33
24Hildegunn HeggøyNTNUI46:34+15:1214:06
25Marte Hoff HagenNTNUI48:07+16:4514:34
26Marit SchmidOL Trollelg49:23+18:0114:57
27Kristin Høydalsvik WellsByåsen IL54:07+22:4516:23
Silje ArntzenNTNUIdiskvalifisert
Vilde MalmeiNTNUIikke startet

D 40-

3 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Angell-PetersenFreidig42:3313:17
2Tone AlmåsIL Leik44:28+1:5513:53
3Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering45:59+3:2614:22
4Kari Tønset GuttvikWing OK46:42+4:0914:35
5Mette Resell NolteFreidig48:49+6:1615:15
6Kari Solem AuneByåsen IL50:26+7:5315:45
7Tonje BostadNidarøst OK51:39+9:0616:08
8Tina Strømdal WikFreidig54:18+11:4516:58
9Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering1:01:41+19:0819:16

D 50-

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rine HanssenByåsen IL37:4612:35
2Torunn Spets StorhovFreidig41:51+4:0513:57
3Sigrid MelkildFreidig49:47+12:0116:35
4Anne MelkildFreidig50:39+12:5316:53
5Mai Iren AlmåsIL Leik50:52+13:0616:57
6Turid ArnesenByåsen IL1:06:34+28:4822:11

D 60-

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjellrun SporildMalvik IL28:1113:25
2Stina ElfvingByåsen IL38:51+10:4018:30
Reidun Fallan SmaavikFreidigdiskvalifisert

D 70-

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig39:3618:51
2Anne FuruholtOL Trollelg56:31+16:5526:54

H -10

1 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jonas AlstadFrol IL14:599:59
Mathias LeroyerFreidig13:188:52
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering21:1414:09
Dagfinn StenvikByåsen IL20:4813:52
Ole Ulseth SylteFreidig13:529:14
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering30:4320:28
Erlend GrønliFreidigikke startet

H 11-12

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL26:4312:08
2Loke Strøm HaugsnesWing OK31:59+5:1614:32
3Ludvik Storler SnøfuglFreidig35:48+9:0516:16
4Jakob Jøsang WithWing OK45:10+18:2720:31
Håkon HallanOK Skøynarikke startet
Alf Petter LynumFreidigikke startet

H 13-14

2 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig19:367:32
2Tristan HalvorsenFreidig22:04+2:288:29
3Emil Reinertsen LeroyerFreidig23:02+3:268:51
4Tord RomundstadNidarøst OK24:28+4:529:24
5Ådne Krogstad StendahlFrol IL25:04+5:289:38
6Vegard Lereim StorliFreidig28:47+9:1111:04
Magnus AlstadFrol ILdiskvalifisert
Sigurd BraathenWing OKikke startet
Emil GrønliFreidigikke startet
Magne GuttvikWing OKikke startet

H 15-16

3 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mikkel HoltFreidig33:4510:32
2August MaskeFreidig38:18+4:3311:58
3Petter Andreas LonaWing OK38:56+5:1112:10
4Erlend AuneByåsen IL45:20+11:3514:10
5August Hopstad NykvistWing OK49:37+15:5215:30
6Vetle Grønvik EkraFreidig1:03:02+29:1719:41
Brage AsplemFreidigdiskvalifisert
Henrik BraathenWing OKikke startet
Hallvar HallanOK Skøynarikke startet
Vegard Ulseth SylteFreidigikke startet

H 17-18

3 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Spets StorhovFreidig25:307:43
2Vegard KittilsenFreidig26:13+0:437:56
3Jonas GrønliFreidig28:45+3:158:42
4Jo Even KolstadFreidig29:32+4:028:56
5Kristian Fredrik LynumFreidig31:01+5:319:23
6Håkon HolstadFreidig34:06+8:3610:20
7Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL43:43+18:1313:14
8Jonas VindalWing OK44:49+19:1913:34
Johannes LangaasNidarøst OKdiskvalifisert

H 19-20

3 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oscar LyngenFreidig31:008:09
2Fredrik SandnesFreidig46:49+15:4912:19
Fredrik SandnesFreidigikke startet

H 21-

4 500 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard DanielsenKristiansand OK30:096:42
2Isak BergsetFrol IL30:27+0:186:46
3Nicolas RioNTNUI31:12+1:036:56
4Olai Stensland LillevoldNTNUI31:31+1:227:00
5Sindre JohannessenFreidig31:55+1:467:05
6Martin VisterFrol IL31:58+1:497:06
7Hans Petter MathisenFredrikstad SK32:13+2:047:09
8Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK32:36+2:277:14
9Simen AamodtNTNUI32:37+2:287:14
10Oliwer LundbergFreidig32:41+2:327:15
11Vegard Blomseth JohnsenNTNUI33:05+2:567:21
12Sindre Østgulen DeiszNTNUI33:22+3:137:24
13Johan Asphjell BjørnaasFrol IL33:31+3:227:26
14Simen Eid NielsenNTNUI34:09+4:007:35
15Ola KeiseråsIL Leik34:42+4:337:42
16Anders Felde OlaussenNTNUI34:55+4:467:45
17Jonas Madslien BakkenNTNUI35:08+4:597:48
18Henry McNultyNTNUI35:13+5:047:49
19Håkon Raadal BjørloNTNUI35:23+5:147:51
20Tobias KristensenNTNUI35:28+5:197:52
21Erlend Nilsen SandnesNTNUI36:00+5:518:00
22Morten JørgensenKristiansand OK36:51+6:428:11
23Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI37:07+6:588:14
24Olav Milian Schmitt GranNTNUI38:13+8:048:29
25Erik GustafssonNTNUI38:47+8:388:37
26Håvard Mo VaadalNTNUI40:47+10:389:03
27Sturla FrydenlundNTNUI41:20+11:119:11
28Jørgen FiskumFrol IL42:54+12:459:32
29Vegard Jarvis WestergårdNTNUI43:47+13:389:43
30Tomas RusySK Kamenice44:17+14:089:50
31Adrian OpheimNTNUI44:21+14:129:51
32Tommy SchmidOL Trollelg45:06+14:5710:01
33Johannes Karstein MidtbøWing OK45:30+15:2110:06
34Jakob Kalvig SkoganNTNUI45:59+15:5010:13
35Sindre Engzelius GylverNTNUI48:59+18:5010:53
36Eirik MarthinsenOL Trollelg53:52+23:4311:58
37Jérôme SoulardByåsen IL54:10+24:0112:02
38Arne Johannes LøkkenNTNUI1:06:23+36:1414:45
39Børge LeirenByåsen IL1:08:06+37:5715:08
40Peter Martinus Freyborg UranNTNUI1:54:24+1:24:1525:25
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Mattis HoltFreidigdiskvalifisert
Henrik UpsalNTNUIdiskvalifisert
Asbjørn Magnus MidtbøWing OKdiskvalifisert
Brynjar Larssen BakkenNTNUIikke startet
Carl Petter LyngenFrol ILikke startet
Oskar Spets StorhovFreidigikke startet

H 40-

3 800 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild NomelandByåsen IL29:327:46
2Tomas EidsmoFreidig31:44+2:128:21
3Jørgen TegdanFreidig31:52+2:208:23
4Andreas SylteFreidig31:53+2:218:23
5Roar SkulbørstadOL Trollelg32:58+3:268:40
6Pål KittilsenFreidig34:32+5:009:05
7Torgeir AuneByåsen IL36:27+6:559:35
8Lars O. LøsethOL Trollelg36:31+6:599:36
9Jon HolstadFreidig37:35+8:039:53
10Lars Martin HafstadByåsen IL38:37+9:0510:09 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering39:31+9:5910:23
12Ingebrigt FuglemMalvik IL47:35+18:0312:31
13Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering50:03+20:3113:10
14Olle MalmringFreidig50:22+20:5013:15
15Morten LøbergOK Fjell58:09+28:3715:18
16Eivind Sjøgren OlsenFreidig1:04:16+34:4416:54
Øystein BraathenWing OKikke startet

H 50-

3 300 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein Terje KolstadFreidig32:509:56
2Håvard LorangeFreidig33:15+0:2510:04
3Atle PedersenMelhus IL34:15+1:2510:22
4Jens Even StorhovFreidig34:20+1:3010:24
5Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering37:29+4:3911:21
6Geir ArnesenFreidig40:18+7:2812:12
7Geir PaulsenOL Trollelg41:10+8:2012:28
8Arild H ClausenFreidig41:47+8:5712:39
9Øyvind SchjelderupWing OK48:37+15:4714:43
10Lars Erik StrømsnesMalvik IL49:40+16:5015:03
11Arild HeggesetFreidig51:04+18:1415:28
12Geir WillumsenFreidig1:42:20+1:09:3031:00
Haakon ArnesenByåsen ILdiskvalifisert
Stein MarkhusVerdal OKikke startet

H 60-

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell MaroniByåsen IL34:4411:34
2Bjørn BergerByåsen IL35:44+1:0011:54
3Frank BjarkøWing OK42:19+7:3514:06
4Jan Gaute BuvikKorgen IL56:07+21:2318:42
5Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1:03:52+29:0821:17
Arnulf VillmoKorgen ILikke startet

H 70-

2 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore Angell-PetersenFreidig26:0212:23
2Roar ForbordMalvik IL27:04+1:0212:53
3Øistein ÅsmulOL Trollelg27:45+1:4313:12
4Gunnar ØsterbøFreidig29:32+3:3014:03
5Edgar FuruholtOL Trollelg35:25+9:2316:51
6Nils Olav VennevikFreidig35:31+9:2916:54
7Stig Arild HaugskottOL Trollelg40:17+14:1519:10
8Robert StrømWing OK41:58+15:5619:59
9Rolf KarsetSteinkjer OK42:02+16:0020:00

H 80-

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne SæterhaugByåsen IL32:1915:23
2Paul ForsethOL Trollelg1:22:11+49:5239:08

Direkte A

3 000 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon Støen GussiåsMolde og Omegn IF28:509:36
2Kristian StensrudOL Trollelg31:16+2:2610:25
3Arne GrevskottFrol IL37:26+8:3612:28
4Trond SletnerFreidig38:10+9:2012:43
5Sofia HaglundStjørdals-Blink Orientering39:06+10:1613:02
6Morten KorsvoldWing OK39:14+10:2413:04
7Marianne Opsahl BredesenNTNUI44:00+15:1014:40
8Camilla HengebølNTNUI46:08+17:1815:22
9Inka KomonenNTNUI49:35+20:4516:31
10Kirsti Næss OlsenOL Trollelg55:05+26:1518:21
11Svein Endre HoveByåsen IL57:16+28:2619:05
12Nelly MaskeFreidig58:25+29:3519:28
13Gunn Kari HygenFreidig1:10:54+42:0423:38
14Maj Lisbet RønningFreidig1:13:23+44:3324:27
15Jacob HygenFreidig1:14:29+45:3924:49
16Janne Fossum MalmringFreidig1:15:37+46:4725:12
17Ingerid Angell-PetersenFreidig1:23:02+54:1227:40

Direkte B

2 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit KjesbuStjørdals-Blink Orientering48:2418:36
2Rudolf SchmidOL Trollelg52:27+4:0320:10
3Liv TennesWing OK53:20+4:5620:30
4Ingvild SnøfuglFreidig57:16+8:5222:01
5Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering57:45+9:2122:12
6Lars Talgø KristiansenFreidig1:02:23+13:5923:59
7Rune M HoltFreidig1:03:23+14:5924:22
8Rune SævikStjørdals-Blink Orientering1:05:32+17:0825:12
Tormod LangaasNidarøstdiskvalifisert

Direkte C

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Emilie LonaWing OK44:0120:00
2Terje RianStjørdals-Blink Orientering1:27:55+43:5439:57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor