Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Open, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Open, dag 1
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: fredag 1 juni 2018

N-åpen

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Torvin Bergh-HansenByåsen IL36:23
Åse Hoff BjørklundNidarøst OK22:49
Kristine BraathenWing OK23:31
Gustav Johannes BugtenNidarøst OK22:37
Sofia Johannes BugtenNidarøst OK23:32
Ruth Astrid Castejon-DiezWing OK13:26
Emma ImslandWing OK13:21
Emre Vold KirkvoldWing OK24:39
Hauk Vold KirkvoldWing OK24:59
Martin Sæther LevinFreidig12:16
Linus Fossum MalmringFreidig16:13
Saga Melbye-BergWing OK12:44
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK32:23
Filip NolteFreidig17:06
Ragne Fougner NordhagenNidarøst OK22:11
Tuva Holck SandbergWing OK12:12
Irene Storler SnøfuglFreidig12:27
Marit Storler SnøfuglFreidig17:52
Peter WithWing OK21:36
Agnes Wullum-VestadWing OK13:27
Even Hoff BjørklundNidarøst OKdiskvalifisert
Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OKdiskvalifisert
Eline Jøsang WithWing OKdiskvalifisert
Peter Jøsang WithWing OKikke startet

D -10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Guro HaalandWing OK18:01
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL16:29
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK19:32
Maia Ruano StrandWing OK17:41
Hedda SæbøNidarøst OK17:17

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering15:08
2Ingeborg KolstadWing OK15:34+0:26

D 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tyra Hopstad NykvistWing OK14:30

D 13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathea Spets StorhovFreidig14:21
2Una KittilsenFreidig16:20+1:59
3Solveig Louise NissenFreidig17:28+3:07
4Maria Strømdal WikFreidig18:31+4:10
5Lina Storler SnøfuglFreidig18:57+4:36
6Tora KittilsenFreidig19:10+4:49
7Marita AskeFreidig26:08+11:47
Vilde Talgø-KristiansenFreidigdiskvalifisert

D 15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vilde Lereim StorliFreidig13:52
2Mari EidsmoFreidig14:07+0:15
3Ane Malene KolstadFreidig14:32+0:40
4Trude MarkhusVerdal OK15:45+1:53
5Tale Tannvik SkeiFreidig17:33+3:41
6Stine AuneNidarøst OK17:56+4:04
7Anna ChristensenFreidig19:30+5:38
8Silje Marie NissenFreidig20:52+7:00
Hege HallanOK Skøynarikke startet

D 17-18

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lene Berg HanssenByåsen IL15:46
2Hanne Helmine RogstadNidarøst OK20:03+4:17

D 19-20

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb13:43
2Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI14:56+1:13
3Tonje Aasheim NymarkNTNUI15:03+1:20
4Ingunn Augdal FløvigNidarøst OK19:21+5:38
Vera MelkildFreidigikke startet

D 21-

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emma ArnesenByåsen IL16:59
2Mari Støen GussiåsMolde og Omegn IF17:24+0:25
3Vilde MalmeiNTNUI17:30+0:31
4Ingrid GulbrandsenNTNUI17:32+0:33
5Evine Westli AndersenLøten o-lag18:23+1:24
6Åshild KolstadNTNUI19:02+2:03
7Åsne Skram TrømborgNTNUI19:10+2:11
8Aurora FossøyNTNUI19:38+2:39
9Marie StyrvoldNTNUI19:40+2:41
10Hildegunn HeggøyNTNUI19:43+2:44
11Maja BergerByåsen IL20:09+3:10
12Evelina FolkessonOK Torfinn20:37+3:38
13Hanne VefsnmoByåsen IL20:38+3:39
14Ingvild TorgersenNTNUI20:50+3:51
15Kristine AusenNTNUI21:04+4:05
16Helene OmdalNTNUI21:10+4:11
17Marit SchmidOL Trollelg21:15+4:16
18Synne FossøyNTNUI22:31+5:32
19Kristin Høydalsvik WellsByåsen IL23:29+6:30
20Camilla NilssonOK Torfinn24:42+7:43
Anna UlvensøenNTNUIdiskvalifisert
Marte Hoff HagenNTNUIikke startet
Kristin JægerWing OKikke startet

D 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mette Resell NolteFreidig16:15
2Tina Strømdal WikFreidig16:57+0:42
3Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering18:33+2:18
4Tone AlmåsIL Leik19:09+2:54
Mari Angell-PetersenFreidigikke startet

D 50-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rine HanssenByåsen IL16:04
2Torunn Spets StorhovFreidig16:08+0:04
3Hege Solhjem MelhuusMelhus IL18:06+2:02
4Sigrid MelkildFreidig18:52+2:48
5Hilde ForbordMalvik IL19:52+3:48
6Turid ArnesenByåsen IL20:13+4:09
7Anne MelkildFreidig21:30+5:26
8Mai Iren AlmåsIL Leik23:25+7:21
9Åse Rita EllingsenWing OK24:33+8:29
10Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK28:10+12:06

D 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjellrun SporildMalvik IL19:27
2Reidun Fallan SmaavikFreidig25:52+6:25

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torid KvaalFreidig20:46

H -10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Erlend GrønliFreidig12:12
Mathias LeroyerFreidig13:37
Dagfinn StenvikByåsen IL12:20
Ole Ulseth SylteFreidig16:11
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering18:59
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orienteringikke startet

H 11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL11:30
2Loke Strøm HaugsnesWing OK12:28+0:58
3Ludvik Storler SnøfuglFreidig13:30+2:00
4Sivert Sæther LevinFreidig13:31+2:01
5Jakob Jøsang WithWing OK13:48+2:18

H 13-14

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer Strømdal WikFreidig12:05
2Emil Reinertsen LeroyerFreidig14:29+2:24
3Tristan HalvorsenFreidig14:43+2:38
4Emil GrønliFreidig14:44+2:39
5Iver Dalsaune ThunFreidig15:27+3:22
6Vegard Lereim StorliFreidig15:32+3:27
7Tord RomundstadNidarøst OK15:37+3:32
8Sigurd BraathenWing OK17:49+5:44
9Borgar StavrumWing OK19:54+7:49

H 15-16

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mikkel HoltFreidig11:43
2Petter Andreas LonaWing OK13:47+2:04
3August Hopstad NykvistWing OK14:06+2:23
4Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig15:08+3:25
5Antonius Herskedal AmundsenFreidig15:34+3:51
6August MaskeFreidig16:03+4:20
6Einar EideByåsen IL16:03+4:20
8Vetle Grønvik EkraFreidig16:52+5:09
9Nikolai RenolenWing OK17:02+5:19
10Vegard Ulseth SylteFreidig17:05+5:22
11Gabriel CallananWing OK17:10+5:27
12Erlend AuneByåsen IL17:20+5:37
13Henrik BraathenWing OK18:06+6:23
14Brage AsplemFreidig19:16+7:33
15Håkon SæternesByåsen IL26:09+14:26
Hallvar HallanOK Skøynarikke startet

H 17-18

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard KittilsenFreidig15:39
2Jonas GrønliFreidig15:41+0:02
3Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL16:26+0:47
4Jo Even KolstadFreidig16:48+1:09
5Ådne Skjæveland JøssingWing OK18:07+2:28
6Johannes LangaasNidarøst OK19:47+4:08
Håkon HolstadFreidigdiskvalifisert

H 19-20

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oscar LyngenFreidig15:08
2Jørgen BaklidKonnerud IL15:56+0:48
3Olav Milian Schmitt GranNTNUI16:30+1:22

H 21-

31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard Sandstad EidsmoFreidig15:24
2Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett15:51+0:27
3Nicolas RioNTNUI15:58+0:34
4Hans Petter MathisenFredrikstad SK16:09+0:45
5Sindre Østgulen DeiszNTNUI16:15+0:51
6Jan SchmidOL Trollelg16:55+1:31
6Morten JørgensenKristiansand OK16:55+1:31
8Mattis HoltFreidig16:57+1:33
9Anders Felde OlaussenNTNUI17:09+1:45
10Tomas RusySK Kamenice17:19+1:55
11Olai Stensland LillevoldNTNUI17:27+2:03
12Håvard Mo VaadalNTNUI17:34+2:10
13Øyvind WiggenByåsen IL18:08+2:44
14Henrik UpsalNTNUI18:31+3:07
15Ola KeiseråsIL Leik18:38+3:14
16Asbjørn Magnus MidtbøWing OK18:51+3:27
17Jørgen MadslienNTNUI18:53+3:29
18Christian HohlWing OK19:07+3:43
19Erik GustafssonNTNUI19:41+4:17
20Jakob Kalvig SkoganNTNUI19:51+4:27
21Tommy SchmidOL Trollelg20:02+4:38
22Tobias KristensenNTNUI20:28+5:04
23Johannes Karstein MidtbøWing OK21:06+5:42
24Børge LeirenByåsen IL21:19+5:55
25Adrian OpheimNTNUI21:26+6:02
26Bjørnar KvåleHadeland OL21:31+6:07
27Eirik MarthinsenOL Trollelg22:27+7:03
28Arne Johannes LøkkenNTNUI22:43+7:19
29Peter Martinus Freyborg UranNTNUI25:40+10:16
30Truls BjørklundNidarøst OK26:27+11:03
Vegard DanielsenKristiansand OKdiskvalifisert
Sindre JohannessenFreidigikke startet
Carl Petter LyngenFrol ILikke startet
Henry McNultyNTNUIikke startet

H 40-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tomas EidsmoFreidig16:03
2Arild NomelandByåsen IL16:07+0:04
3Andreas SylteFreidig17:07+1:04
4Jon HolstadFreidig19:06+3:03
5Eivind LonaWing OK19:14+3:11
6Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering19:47+3:44
7Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering21:43+5:40
8Øystein BraathenWing OK21:58+5:55
9Olle MalmringFreidig22:14+6:11
10Morten LøbergOK Fjell24:48+8:45
11Eivind Sjøgren OlsenFreidig30:08+14:05
Petter Andreas BerghMalvik ILdiskvalifisert
Roar SkulbørstadOL Trollelgdiskvalifisert

H 50-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune StræteWing OK18:02
2Frode SjøvoldRøros IL18:42+0:40
3Jens Kjetil MehammerWing OK19:19+1:17
4Agnar RenolenWing OK19:24+1:22
5Håvard LorangeFreidig20:27+2:25
6Morten KorsvoldWing OK20:39+2:37
7Stein MarkhusVerdal OK20:43+2:41
8Terje MidtbøWing OK21:10+3:08
9Lars Erik StrømsnesMalvik IL21:36+3:34
10Geir ArnesenFreidig22:19+4:17
11Jon VindalWing OK25:13+7:11
12Arild HeggesetFreidig25:18+7:16
13Geir WillumsenFreidig29:23+11:21
14Geir PaulsenOL Trollelg36:44+18:42
Per Ivar SkinderhaugWing OKdiskvalifisert
Jens Even StorhovFreidigdiskvalifisert
Øyvind SchjelderupWing OKikke startet

H 60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjell MaroniByåsen IL17:34
2Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering19:16+1:42
3Tor GjermstadWing OK22:01+4:27
4Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering22:49+5:15
5Rune M HoltFreidig24:32+6:58
Frank BjarkøWing OKikke startet
Eirik VefsnmoByåsen ILikke startet
Arnulf VillmoKorgen ILikke startet

H 70-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Roar ForbordMalvik IL19:15
2Rolf KarsetSteinkjer OK22:02+2:47
3Tom BuggeByåsen IL22:04+2:49
4Nils Olav VennevikFreidig25:30+6:15
5Stig Arild HaugskottOL Trollelg28:21+9:06
Robert StrømWing OKdiskvalifisert
Gunnar ØsterbøFreidigdiskvalifisert

H 80-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne SæterhaugByåsen IL31:43
Paul ForsethOL Trollelgdiskvalifisert

Direkte A

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bernt BrynhildsenWing OK14:56
2Janne Fossum MalmringFreidig23:44+8:48
Håkon Støen GussiåsMolde og Omegn IFdiskvalifisert

Direkte B

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvil SnøfuglFreidig21:08
2Lars Talgø-KristiansenFreidig21:32+0:24
3Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL22:51+1:43
4Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering24:03+2:55

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor