Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 7
Arrangørorganisasjon: Hisøy OK
Dato: onsdag 15 august 2018

D1 Nybegynner

1 550 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen TerjesenØyestad IF allianse16:3710:43
2Hannah Broers DamsgaardHisøy OK17:26+0:4911:14
3Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK18:34+1:5711:58
4Julia Broers DamsgaardHisøy OK20:15+3:3813:03
5Kristin SolbergFroland IL20:44+4:0713:22
6Hannah SolbergFroland IL20:49+4:1213:25
7Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering24:36+7:5915:52

D2 C-nivå

1 970 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marita AanonsenØyestad IF allianse34:5417:42
2Rikke WernersenØyestad IF allianse43:17+8:2321:58
3Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering55:10+20:1628:00
4Bente Berg OlsenHisøy OK1:01:49+26:5531:22
5Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering1:02:44+27:5031:50
Anniken ØveråsIL Imåsdiskvalifisert

D3 B-nivå

2 480 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia HirschIF Trauma29:3711:56
2Tone HirschIF Trauma31:58+2:2112:53
3Ranveig KvifteIK Grane Arendal Orientering36:02+6:2514:31
4Anne Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering37:21+7:4415:03
5Tove FossnesHisøy OK44:23+14:4617:53
6Tone Hilde EskelandFroland IL44:45+15:0818:02
7Ellen SundsdalIK Grane Arendal Orientering48:53+19:1619:42
8Kristin Krafft MyhrenHisøy OK1:00:37+31:0024:26
9Ingeborg BøbelIL Imås1:05:54+36:1726:34
10Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering1:19:46+50:0932:09

D4 A-nivå kort

3 030 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne NøvikNydalens SK32:0710:35
2Marianne HaugeHisøy OK40:51+8:4413:28
3Synnøve Emblem HolteGjerstad IL44:06+11:5914:33
4Arnhild U. BråtenVegårshei IL44:10+12:0314:34
5Ingrid Bøylestad LandaFroland IL45:52+13:4515:08
6Nora JohansenHisøy OK50:50+18:4316:46
7Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse51:40+19:3317:03
8Johanne TerjesenØyestad IF allianse59:26+27:1919:36
9Kari Timenes LaugenIL Imås1:00:26+28:1919:56
10Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering1:00:46+28:3920:03
11Tuva Krafft MyhrenHisøy OK1:06:07+34:0021:49

D5 A-nivå lang

4 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linn Carina DalandKristiansand OK1:00:4514:53
Malin HaugeHisøy OKdiskvalifisert

H1 Nybegynner

1 550 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David SolbergFroland IL20:5013:26
2Vemund HelsørFroland IL25:03+4:1316:09
3Otto Johansen SmedsaasHisøy OK30:11+9:2119:28
4Johan HagerupNOTEAM43:08+22:1827:49
5Thorbjørn LøddesølNOTEAM43:19+22:2927:56
Heine Johansen SmedsaasHisøy OKdiskvalifisert

H2 C-nivå

1 970 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering35:0817:50
2Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering35:15+0:0717:53
3Peter SvenningNOTEAM39:08+4:0019:51
4Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma46:53+11:4523:47
5Jonas OlimstadFroland IL1:01:00+25:5230:57
6Finn LøvgrenIL Express1:31:39+56:3146:31

H3 B-nivå

2 480 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir Henrik HirschIF Trauma34:2313:51
2Steinar FjeldbergHisøy OK35:52+1:2914:27
3Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering41:02+6:3916:32
4Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orientering43:57+9:3417:43
5Harald ØveråsIL Imås51:29+17:0620:45
6Reidar GrøsleAustre Moland IL1:12:17+37:5429:08
7Oskar Hjelmtveit KnudsenHisøy OK1:52:44+1:18:2145:27
8Thomas H FossnesHisøy OK1:52:48+1:18:2545:29

H4 A-nivå kort

3 030 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse37:5112:29
2Daniel VedåIL Express40:23+2:3213:19
3Øyvind BratlandIF Trauma41:06+3:1513:33
4Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering41:33+3:4213:42
5Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering42:07+4:1613:53
6Kjell SandåkerIL Imås42:30+4:3914:01
7Trygve LølandBirkenes IL43:46+5:5514:26
8Inge SkjæveslandIF Trauma44:05+6:1414:32
9Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse44:35+6:4414:42
10Carl Tore SundquistØyestad IF allianse44:43+6:5214:45
11Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering44:47+6:5614:46
12Dag Magne VedåIL Express44:51+7:0014:48
13Jan Petter LaugenIL Imås45:33+7:4215:01
14Bjørn StormoenBirkenes IL46:07+8:1615:13
15Widar Taxth LølandHisøy OK47:18+9:2715:36
16Trond FossnesHisøy OK49:08+11:1716:12
17Kristen DalandIL Imås49:24+11:3316:18
18Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering49:28+11:3716:19
19Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal Orientering49:31+11:4016:20
20Glenn SolbergFroland IL50:18+12:2716:36
21Per Magne HoffHisøy OK51:44+13:5317:04
22Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering56:28+18:3718:38
23Einar Krafft MyhrenHisøy OK1:12:59+35:0824:05
24Erling LauvrakIL Imås1:13:14+35:2324:10
25Rolf MikkelsenIL Imås1:16:20+38:2925:11
26Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering1:36:42+58:5131:54
Stein R. JensenLia ILdiskvalifisert
Øyvin SimonsenIL Imåsdiskvalifisert

H5 A-nivå lang

4 080 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders VestølVegårshei IL32:347:58
2Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering35:02+2:288:35
3Petter Marki ErichsenKristiansand OK36:52+4:189:02
4Stig DalsørenKristiansand OK41:09+8:3510:05
5Mads Henrik SandnesHope IL42:07+9:3310:19
6Glenn Ager-WickKristiansand OK48:20+15:4611:50
7Ole Petter VestølVegårshei IL49:54+17:2012:13
8Bjørn Idar SætranIF Trauma50:47+18:1312:26
9Georg SmedsaasHisøy OK51:15+18:4112:33
10Øyvind HelsørFroland IL52:07+19:3312:46
11Svein RoslandHope IL52:32+19:5812:52
12Thorbjørn VærpKristiansand OK56:08+23:3413:45
13Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering1:01:20+28:4615:01
14Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering1:02:00+29:2615:11
15Egil FossumIK Grane Arendal Orientering1:08:30+35:5616:47
Helge FossøyØyestad IF alliansediskvalifisert
Eirik Heddeland MartensKristiansand OKdiskvalifisert
Per Torstein TerjesenØyestad IF alliansediskvalifisert
Olav VestølVegårshei ILdiskvalifisert

N1 Nybegynner

1 550 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie ØrumHisøy OK11:177:16
2Maline DuusIK Grane Arendal Orientering27:13+15:5617:33
3Johan Francis EskiltHisøy OK32:05+20:4820:41
4Emilie Rosland ForsbergHisøy OK34:00+22:4321:56
4Mathias Rosland ForsbergHisøy OK34:00+22:4321:56
6Sander Uldal ForsbergHisøy OK12:34:00+12:22:438:06:27

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor