Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 2
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: onsdag 18 april 2018

D1 Nybegynner

1 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thea Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering21:4512:05
2Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering23:05+1:2012:49
3Frida Sæveraas JohansenNOTEAM23:43+1:5813:10
4Alm Sæveraase JohansenNOTEAM23:46+2:0113:12
5Nora JohansenHisøy OK24:47+3:0213:46
6Maren AanonsenØyestad IF allianse26:00+4:1514:26
7Hannah Broers DamsgaardHisøy OK29:07+7:2216:10
8Julia Broers DamsgaardHisøy OK29:53+8:0816:36
9Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK30:07+8:2216:43

D2 C-nivå

1 870 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tonje JohnsenØyestad IF allianse15:378:21
2Marita AanonsenØyestad IF allianse17:32+1:559:22
3Rikke WernersenØyestad IF allianse18:05+2:289:40
4Thea Rose BrynIK Grane Arendal Orientering20:42+5:0511:04
5Liv Cathrine SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering24:56+9:1913:20
6Wenche UlvshusIL Imås25:29+9:5213:37
7Gunda Marie BringsverdLia IL25:35+9:5813:40
8Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering25:50+10:1313:48

D3 B-nivå

2 310 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse21:369:21
2Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering23:46+2:1010:17
3Karin SteenIF Trauma23:47+2:1110:17
4Tove FossnesHisøy OK28:22+6:4612:16
5Inger SkjæveslandIF Trauma28:34+6:5812:21
6Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK31:38+10:0213:41
7Anne Karin StigemoIL Imås32:20+10:4413:59
8Liv HorntvedtIL Imås38:41+17:0516:44
9Ann Mari StudsrudHisøy OK40:16+18:4017:25
10Ingeborg BøbelIL Imås43:08+21:3218:40
11Marie JørgensenHisøy OK57:47+36:1125:00
12Gerd YttervikHisøy OK57:57+36:2125:05

D4 A-nivå kort

3 440 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arnhild U. BråtenVegårshei IL42:3012:21
2Marianne HaugeHisøy OK44:24+1:5412:54
3Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering45:23+2:5313:11
4Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering45:47+3:1713:18
5Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering48:51+6:2114:12
6Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering49:41+7:1114:26
7Åshild SimonsenIL Imås50:46+8:1614:45
8Ragnhild HaldKristiansand OK54:34+12:0415:51
9Johanne TerjesenØyestad IF allianse54:41+12:1115:53
10Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse55:07+12:3716:01
11Tone HirschIF Trauma1:01:39+19:0917:55
12Tuva Krafft MyhrenHisøy OK1:03:23+20:5318:25
13Sigrun ErlandsenHisøy OK1:07:44+25:1419:41
0Ellen SundsdalIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

D5 A-nivå lang

4 130 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering40:309:48
2Malin HaugeHisøy OK49:09+8:3911:54

H1 Nybegynner

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heine Johansen SmedsaasHisøy OK19:0710:37
2Vemund HelsørFroland IL23:56+4:4913:17
3Didrik GauslåFroland IL24:46+5:3913:45
4Christiansen AanonsenØyestad IF allianse32:20+13:1317:57

H2 C-nivå

1 870 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius TobiassenIK Grane Arendal Orientering13:287:12
2Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering16:41+3:138:55
3Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering18:11+4:439:43
4Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering19:46+6:1810:34
5Inge KlepstadLia IL22:54+9:2612:14
6Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma27:27+13:5914:40
7Heine Johansen SmedsaasHisøy OK29:30+16:0215:46
8Norman UglandØyestad IF allianse36:02+22:3419:16

H3 B-nivå

2 310 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Andreas TømtIL Imås19:588:38
2Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering26:52+6:5411:37
3Erik Broers DamsgaardHisøy OK27:20+7:2211:49
4Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orientering30:20+10:2213:07
5Tore Bjørn TorbjørnsenIK Grane Arendal Orientering30:48+10:5013:20
6Åge AashamarFlosta IL33:52+13:5414:39
7Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering41:05+21:0717:47
8Oskar Hjelmtveit KnudsenHisøy OK42:37+22:3918:26
9Geir Henrik HirschIF Trauma42:42+22:4418:29
10Thomas H FossnesHisøy OK42:44+22:4618:29
11Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering51:30+31:3222:17
12Reidar GrøsleAustre Moland IL51:38+31:4022:21

H4 A-nivå kort

3 440 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn HøllelandFana IL31:279:08
2Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering34:20+2:539:58
3Øyvind BratlandIF Trauma38:38+7:1111:13
4Carl Tore SundquistØyestad IF allianse43:16+11:4912:34
5Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering44:53+13:2613:02
6Finn PettersenGjerstad IL45:44+14:1713:17
7Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering46:25+14:5813:29
8Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering46:44+15:1713:35
9Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse47:23+15:5613:46
10Øyvin SimonsenIL Imås48:46+17:1914:10
11Fredrik StudsrudHisøy OK49:13+17:4614:18
12Hogne LilleaasIK Grane Arendal Orientering50:14+18:4714:36
13Morten TobiassenIK Grane Arendal Orientering52:58+21:3115:23
14Inge SkjæveslandIF Trauma53:06+21:3915:26
15Sverre ValvikIK Grane Arendal Orientering54:23+22:5615:48
16Trond FossnesHisøy OK56:12+24:4516:20
17Inge HaugeHisøy OK57:42+26:1516:46
18Glenn SolbergFroland IL57:51+26:2416:49
19Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering58:31+27:0417:00
20Einar Krafft MyhrenHisøy OK1:02:57+31:3018:17
21Widar Taxth LølandHisøy OK1:06:01+34:3419:11
22Kåre JørgensenHisøy OK1:10:04+38:3720:22
23Stein R. JensenLia IL1:10:39+39:1220:32
24Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering1:14:32+43:0521:40
25Erling LauvrakIL Imås1:18:17+46:5022:45
0Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

H5 A-nivå lang

4 130 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon NilsenVegårshei IL31:497:42
2David RundeKristiansand OK35:49+4:008:40 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK37:59+6:109:11
4Mads Henrik SandnesHope IL40:21+8:329:46
5Erling FredriksenIF Trauma40:27+8:389:47
6Anders VestølVegårshei IL41:03+9:149:56
7Jon BjørgumKristiansand OK43:50+12:0110:36
8Brage TakleKristiansand OK43:58+12:0910:38
9Bjørn Idar SætranIF Trauma44:34+12:4510:47
10Terje UrfjellIL Imås44:50+13:0110:51
11Bjørnar OlsrødStokke IL45:23+13:3410:59
12Håvard NilsenVegårshei IL45:33+13:4411:01
13Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering46:21+14:3211:13
14Ole Petter VestølVegårshei IL48:25+16:3611:43
15Sten Åge NygårdseterVegårshei IL49:21+17:3211:56
16Øyvind HelsørFroland IL49:54+18:0512:04
17Arne Håkon JørgensenSandefjord OK50:01+18:1212:06
18Per Kristian TømtIL Imås51:12+19:2312:23
19Geir BråtenVegårshei IL51:20+19:3112:25
20Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse51:59+20:1012:35
21Glenn Ager-WiikKristiansand OK52:13+20:2412:38
22Einar EskiltHisøy OK52:15+20:2612:39
23Morten HulløenKristiansand OK53:43+21:5413:00
24Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse55:48+23:5913:30
0Arild FlatenVegårshei ILdiskvalifisert

N1 Nybegynner

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan Fransis EskiltHisøy OK29:5616:37
2Gustav HagerupIF Trauma34:39+4:4319:15
2Johan HagerupIF Trauma34:39+4:4319:15
4Torbjørn LøddesølIF Trauma36:02+6:0620:01
5Malene DuusIK Grane Arendal Orientering37:13+7:1720:40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018