Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 5
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Gjerstad IL
Dato: onsdag 23 mai 2018

D1 Nybegynner

1 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solfrid Emblem HolteGjerstad IL17:1711:31
2Gudrun Fidje GrytingGjerstad IL18:02+0:4512:01
3Signe HageliaVegårshei IL24:35+7:1816:23
4Hannah Broers DamsgaardHisøy OK24:54+7:3716:36
5Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK24:58+7:4116:38
6Eline BerganVegårshei IL32:50+15:3321:53
7Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK52:32+35:1535:01
8Julia Broers DamsgaardHisøy OK53:46+36:2935:50

D2 C-nivå

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristina Fidje GrytingGjerstad IL30:3918:01
2Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering1:04:03+33:2437:40

D3 B-nivå

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone Hilde EskelandFroland IL46:0020:00
2Ingeborg BøbelIL Imås55:41+9:4124:12
3Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse55:48+9:4824:15
3Tonje JohnsenØyestad IF allianse55:48+9:4824:15
5Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering1:03:12+17:1227:28
6Ann Mari StudsrudHisøy OK1:08:47+22:4729:54
7Marie JørgensenHisøy OK1:21:57+35:5735:37

D4 A-nivå kort

3 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne NøvikNydalens SK39:2611:56
2Anette Fidje BerganVegårshei IL41:01+1:3512:25
3Marianne HaugeHisøy OK41:29+2:0312:34
4Arnhild U. BråtenVegårshei IL45:11+5:4513:41
5Tuva Krafft MyhrenHisøy OK1:31:29+52:0327:43

D5 A-nivå lang

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK44:2113:26
2Julie NærestadVegårshei IL46:12+1:5114:00
3Karine VestølVegårshei IL46:55+2:3414:13
Inga Vestøl StødleKristiansand OKikke startet

H1 Nybegynner

1 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SvenningNOTEAM10:497:12
2Ole Jørgen Gryting HafredalGjerstad IL15:11+4:2210:07
3Vemund HelsørFroland IL21:27+10:3814:18
4Didrik GauslåFroland IL21:44+10:5514:29
5Torbjørn LøddesølNOTEAM27:53+17:0418:35
6Johan HagerupNOTEAM28:04+17:1518:42
7Simen Aas OpsahlHisøy OK52:38+41:4935:05
8Erik Broers DamsgaardHisøy OK56:30+45:4137:40

H2 C-nivå

1 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling Gryting HafredalGjerstad IL21:2312:34
2Oskar HageliaVegårshei IL26:16+4:5315:27
3Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering47:32+26:0927:57
Morten RognmoIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

H3 B-nivå

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Andreas TømtIL Imås35:5815:38
2Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal Orientering45:17+9:1919:41
3Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering52:19+16:2122:44
4Rune LandsverkØyestad IF allianse55:49+19:5124:16
5Rolf MikkelsenIL Imås56:30+20:3224:33
6Nils-Henrik PedersenHisøy OK1:09:29+33:3130:12
7Åge AashamarFlosta IL1:19:27+43:2934:32

H4 A-nivå kort

3 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering37:3211:22
2Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering41:51+4:1912:40
3Inge HaugeHisøy OK44:40+7:0813:32
4Carl Tore SundquistØyestad IF allianse46:28+8:5614:04
5Kjell SandåkerIL Imås47:07+9:3514:16
6Knut SundeVegårshei IL47:29+9:5714:23
7Andreas SommerfeltVegårshei IL47:50+10:1814:29
8Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering47:58+10:2614:32
9Øyvin SimonsenIL Imås48:05+10:3314:34
10Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering49:59+12:2715:08
11Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering51:15+13:4315:31
12Inge SkjæveslandIF Trauma51:24+13:5215:34
13Tore FidjeGjerstad IL52:22+14:5015:52
14Fredrik StudsrudHisøy OK52:37+15:0515:56
15Kåre JørgensenHisøy OK1:04:59+27:2719:41
16Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering1:09:23+31:5121:01
Vegard PedersenNOTEAMikke startet

H5 A-nivå lang

3 300 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon NilsenVegårshei IL28:508:44
2Per Olav NærestadIF Trauma34:09+5:1910:20
3Erling FredriksenIF Trauma37:21+8:3111:19
4Anders VestølVegårshei IL38:30+9:4011:40
5Bjørn Idar SætranIF Trauma42:58+14:0813:01
6Håvard NilsenVegårshei IL44:23+15:3313:26
7Jakob HageliaVegårshei IL47:26+18:3614:22
8Øyvind HelsørFroland IL47:44+18:5414:27
9Per Kristian TømtIL Imås48:40+19:5014:44
10Ole Petter VestølVegårshei IL48:48+19:5814:47
11Svein RoslandHope IL51:06+22:1615:29
12Even FossumIK Grane Arendal Orientering52:17+23:2715:50
13Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse52:22+23:3215:52
14Glenn Ager-WickKristiansand OK55:49+26:5916:54
15Egil FossumIK Grane Arendal Orientering1:11:53+43:0321:46
16Einar EskiltHisøy OK1:12:06+43:1621:50
17Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering1:14:57+46:0722:42
Geir BråtenVegårshei ILdiskvalifisert
Mads Henrik SandnesHope ILdiskvalifisert
Terje UrfjellAust-Agderikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor