Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 4
Arrangørorganisasjon: Vegårshei IL
Dato: onsdag 9 mai 2018

Birkenes IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Paul JensenH4 A-nivå kort (19)55:13+18:4515:38
10Asgeir Reiersen JensenH5 A-nivå lang (18)53:26+19:1511:07

Fossum IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Pernille KatlaD4 A-nivå kort (12)45:1812:49
4Karianne KatlaD4 A-nivå kort (12)52:35+7:1714:53

Gjerstad IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Finn PettersenH4 A-nivå kort (19)51:44+15:1614:39

Hisøy OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Herman S. BlakstadH2 C-nivå (5)1:02:4925:25
3Kristin KrafftD3 B-nivå (4)1:12:20+26:5428:15
3Marianne HaugeD4 A-nivå kort (12)49:43+4:2514:05
3Malin HaugeD5 A-nivå lang (3)1:00:30+16:2412:36
6Otto Johansen SmedsaasH1 Nybegynner (11)1:02:53+20:0639:32
7Haakon S. BlakstadH1 Nybegynner (11)1:03:32+20:4539:57
11Inge HaugeH4 A-nivå kort (19)59:00+22:3216:42
12Tuva Krafft MyhrenD4 A-nivå kort (12)1:30:47+45:2925:43
12Trond FossnesH4 A-nivå kort (19)1:00:35+24:0717:09
14Einar EskiltH5 A-nivå lang (18)1:18:40+44:2916:23
18Einar Krafft MyhrenH4 A-nivå kort (19)1:16:50+40:2221:45
Anniken FossnesD1 Nybegynner (6)diskvalifisert
Cathrine FossnesD3 B-nivå (4)diskvalifisert
Heine Johansen SmedsaasH2 C-nivå (5)diskvalifisert

Hope IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Mads Henrik SandnesH5 A-nivå lang (18)51:07+16:5610:38

IF Trauma

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Johan HagerupH1 Nybegynner (11)42:4726:54
1Erling FredriksenH4 A-nivå kort (19)36:2810:19
2Bjørn BratlandH3 B-nivå (4)1:08:02+26:5026:34
6Per Olav NærestadH5 A-nivå lang (18)43:02+8:518:57
7Inge SkjæveslandH4 A-nivå kort (19)52:26+15:5814:51
Torjus Larsen LægeidH3 B-nivå (4)diskvalifisert

IK Grane Arendal Orientering

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ragnar FremmerlidH3 B-nivå (4)41:1216:05
2Mariann SlettenD2 C-nivå (5)53:55+18:5121:49
2Anne-Heidrun RisdalD3 B-nivå (4)49:22+3:5619:17
2Christine MikkelsenD5 A-nivå lang (3)54:24+10:1811:20
2Torgeir Andreas MoheimH2 C-nivå (5)1:21:52+19:0333:08
2Kjell Walter SørensenH4 A-nivå kort (19)47:12+10:4413:22
3Anne RingvollD1 Nybegynner (6)47:59+1:0130:10
3Olav Magne MoheimH1 Nybegynner (11)45:07+2:2028:22
3Magnus Torsdalen HeggeH1 Nybegynner (11)45:07+2:2028:22
3Peder Kristen PedersenH2 C-nivå (5)1:26:56+24:0735:11
3Gunnar Dag TøråH4 A-nivå kort (19)47:54+11:2613:34
4Morten RognmoH2 C-nivå (5)1:26:58+24:0935:12
5Ine MikkelsenD4 A-nivå kort (12)53:16+7:5815:05
6Lise MikkelsenD4 A-nivå kort (12)54:36+9:1815:28
9Amalie RingvollD4 A-nivå kort (12)1:03:14+17:5617:54
9Magnus FossumH4 A-nivå kort (19)55:40+19:1215:46
16Sivert Møklegård PihlH4 A-nivå kort (19)1:08:29+32:0119:24
16Geir Jonny RingvollH5 A-nivå lang (18)1:26:15+52:0417:58
17Odd UtstumoH4 A-nivå kort (19)1:13:49+37:2120:54
17Daniel Røskar ReedH5 A-nivå lang (18)1:38:42+1:04:3120:33
18Egil FossumH5 A-nivå lang (18)1:41:38+1:07:2721:10
19Sverre ValvikH4 A-nivå kort (19)1:26:55+50:2724:37
Ingrid RingvollD2 C-nivå (5)brutt

IL Imås

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Øyvin SimonsenH4 A-nivå kort (19)51:25+14:5714:33
9Terje UrfjellH5 A-nivå lang (18)52:20+18:0910:54
10Kristen DalandH4 A-nivå kort (19)57:24+20:5616:15
15Kjell SandåkerH4 A-nivå kort (19)1:02:54+26:2617:49

IL Vindbjart

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Hans Gunnar OmdalH5 A-nivå lang (18)36:15+2:047:33

Kristiansand OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenD5 A-nivå lang (3)44:069:11
1Vegard DanielsenH5 A-nivå lang (18)34:117:07
2Sebastian DalandH5 A-nivå lang (18)34:25+0:147:10
3Håvard Wedege IrgensH5 A-nivå lang (18)35:28+1:177:23
5Marius AurebekkH5 A-nivå lang (18)37:50+3:397:52
7Christiane Ruud BøckmanD4 A-nivå kort (12)56:03+10:4515:52
10Inga Vestøl StødleD4 A-nivå kort (12)1:06:05+20:4718:43
11Kristian PyttenH5 A-nivå lang (18)54:35+20:2411:22

Lia IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Stein R. JensenH4 A-nivå kort (19)1:02:47+26:1917:47

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Miriam NielsenD1 Nybegynner (6)46:5829:32

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ranveig KvifteD3 B-nivå (4)45:2617:44

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Peter SvenningH1 Nybegynner (11)42:48+0:0126:55

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Torbjørn LøddesølH1 Nybegynner (11)57:02+14:1535:52

Nydalens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Hanne NøvikD4 A-nivå kort (12)47:27+2:0913:26

Songe SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Julie LøvdalD1 Nybegynner (6)46:59+0:0129:32

Vegårshei IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Julia Nes HaganeD1 Nybegynner (6)1:04:40+17:4240:40
7Anders VestølH5 A-nivå lang (18)45:57+11:469:34
8Arnhild U. BråtenD4 A-nivå kort (12)56:06+10:4815:53
8Jonas Hagane-LagerH1 Nybegynner (11)1:04:40+21:5340:40
9Ivar FlatenH1 Nybegynner (11)1:13:07+30:2045:59
12Ole Petter VestølH5 A-nivå lang (18)1:02:45+28:3413:04
13Andreas SommerfeldtH4 A-nivå kort (19)1:00:37+24:0917:10
Signe HageliaD1 Nybegynner (6)diskvalifisert
Ida Smeland NygårdseterD2 C-nivå (5)diskvalifisert
Jørgen FlatenH1 Nybegynner (11)diskvalifisert
Oskar HageliaH1 Nybegynner (11)diskvalifisert

Øyestad IF allianse

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Laila Wiberg JohnsenD2 C-nivå (5)35:0414:11
3Rikke WernersenD2 C-nivå (5)1:36:46+1:01:4239:10
3Rune LandsverkH3 B-nivå (4)1:19:42+38:3031:07
3Karl Tore SundquistH4 A-nivå kort (19)47:54+11:2613:34
4Marita AanonsenD2 C-nivå (5)1:36:51+1:01:4739:12
11Johanne TerjesenD4 A-nivå kort (12)1:17:24+32:0621:55
13Jan Vidar WernersenH5 A-nivå lang (18)1:05:03+30:5213:33
15Per Torstein TerjesenH5 A-nivå lang (18)1:22:42+48:3117:13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor