Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 1
Arrangørorganisasjon: IF Trauma
Dato: onsdag 11 april 2018

D1 Nybegynner

1 540 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thea SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering21:0113:38
2Hannah Broers DamsgaardHisøy OK29:24+8:2319:05
3Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK29:40+8:3919:15
4Maren AanonsenØyestad IF allianse38:40+17:3925:06
5Maline DuusIK Grane Arendal Orientering40:03+19:0226:00
6Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering41:31+20:3026:57
7Pia ØlbergIL Imås42:44+21:4327:44
8Julia Broers DamsgaardHisøy OK44:47+23:4629:04
9Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK44:54+23:5329:09
Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringikke startet
Mette-Mari Odberg HeumØyestad IF allianseikke startet
Venke JohansenHisøy OKikke startet
Alma Sæveraas JohansenHisøy OKikke startet
Frida Sæveraas JohansenHisøy OKikke startet
Helle Sæveraas JohansenHisøy OKikke startet

D2 C-nivå

1 590 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rikke WernersenØyestad IF allianse33:0620:49
2Tonje JohnsenØyestad IF allianse35:07+2:0122:05
3Marita AanonsenØyestad IF allianse36:53+3:4723:11
4Gunda BringsverdLia IL58:13+25:0736:36
5Wenche UlvshusIL Imås58:19+25:1336:40
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orienteringikke startet

D3 B-nivå

2 430 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karin SteenIF Trauma39:4516:21
2Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse40:05+0:2016:29
3Kristin Krafft MyhrenHisøy OK42:44+2:5917:35
4Henriette OlsenIF Trauma43:03+3:1817:42
5Anne Karin StigemoIL Imås43:35+3:5017:56
6Kristine NygårdBirkenes IL44:34+4:4918:20
7Tove FossnesHisøy OK44:49+5:0418:26
8Liv HorntvedtIL Imås50:03+10:1820:35
9Nora JohansenHisøy OK50:54+11:0920:56
10Ingeborg BøbelIL Imås52:08+12:2321:27
11Ann Mari StudsrudHisøy OK56:20+16:3523:10
12Ellen SundsdalNOTEAM57:17+17:3223:34
13Ingrid MosfjellBirkenes IL1:02:48+23:0325:50
14Marie JørgensenHisøy OK1:09:27+29:4228:34
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Elin Okkenhaug BratlandIF Traumaikke startet

D4 A-nivå kort

3 450 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada Helene OlsenIF Trauma40:1911:41
2Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK42:19+2:0012:15
3Marianne HaugeHisøy OK45:42+5:2313:14
4Mia HirschIF Trauma46:47+6:2813:33
5Arnhild U. BråtenVegårshei IL46:53+6:3413:35
6Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering52:41+12:2215:16
7Ragnhild HaldKristiansand OK53:27+13:0815:29
8Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK54:20+14:0115:44
9Tone HirschIF Trauma55:16+14:5716:01
10Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering59:09+18:5017:08
11Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering59:25+19:0617:13
12Kari Timenes LaugenIL Imås1:02:41+22:2218:10
13Johanne TerjesenØyestad IF allianse1:05:39+25:2019:01
14Tuva Krafft MyhrenHisøy OK1:25:59+45:4024:55
Sigrun ErlandsenHisøy OKikke startet
Åshild SimonsenIL Imåsikke startet

D5 A-nivå lang

4 180 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering38:479:16
2Karine VestølVegårshei IL43:08+4:2110:19
3Christina WhiteSøgne og Songdalen OK48:04+9:1711:29
4Malin HaugeHisøy OK56:49+18:0213:35

H1 Nybegynner

1 540 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius TobiassenIK Grane Arendal Orientering23:3615:19
2Magnus Kleppe BrunvandIL Imås24:32+0:5615:55
3Heine Johansen SmedsaasHisøy OK24:37+1:0115:59
4Otto Johansen SmedsaasHisøy OK27:18+3:4217:43
Erik Broers DamsgaardHisøy OKdiskvalifisert
206358 U1 Ukjent løper206358NOTEAMutenfor konkurranse

H2 C-nivå

1 590 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering37:4723:45
1Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering37:4723:45
3Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma39:38+1:5124:55
4Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering48:50+11:0330:42
5Inge KlepstadLia IL56:56+19:0935:48
255370 U1 Ukjent løper255370NOTEAMutenfor konkurranse

H3 B-nivå

2 430 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Andreas TømtIL Imås34:1714:06
2Reidar GrøsleAustre Moland IL40:51+6:3416:48
3Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orientering41:04+6:4716:53
4Thomas H FossnesHisøy OK41:31+7:1417:05
5Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering42:10+7:5317:21
6Bjørn BratlandIF Trauma42:30+8:1317:29
7Tore Bjørn TorbjørnsenIK Grane Arendal Orientering44:47+10:3018:25
8Torstein Thorsen EkernHisøy OK48:03+13:4619:46
9Ben JonesIK Grane Arendal Orientering49:10+14:5320:13
10Nils-Henrik PedersenHisøy OK49:52+15:3520:31
11Åge AashamarFlosta IL51:49+17:3221:19
12Elias SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering1:06:50+32:3327:30
130775 U1 Ukjent løper130775NOTEAMutenfor konkurranse
189729 U1 Ukjent løper189729NOTEAMutenfor konkurranse
255369 U1 Ukjent løper255369NOTEAMutenfor konkurranse
Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianseikke startet
Morten TobiassenIK Grane Arendal Orienteringikke startet

H4 A-nivå kort

3 450 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carl Tore SundquistØyestad IF allianse40:1511:40
2Fredrik StudsrudHisøy OK41:42+1:2712:05
3Kjell SandåkerIL Imås44:08+3:5312:47
4Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering45:28+5:1313:10
5Øyvin SimonsenIL Imås46:23+6:0813:26
6Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse46:31+6:1613:28
7Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering49:00+8:4514:12
8Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal Orientering50:40+10:2514:41
9Steinar FjeldbergHisøy OK51:56+11:4115:03
10Jan Petter LaugenIL Imås52:35+12:2015:14
11Inge HaugeHisøy OK52:41+12:2615:16
12Kåre JørgensenHisøy OK53:09+12:5415:24
12Sverre ValvikIK Grane Arendal Orientering53:09+12:5415:24
14Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering53:23+13:0815:28
15Georg SmedsaasHisøy OK54:09+13:5415:41
16Inge SkjæveslandIF Trauma55:05+14:5015:57
17Ole-Herman CappelenHisøy OK56:45+16:3016:26
18Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering59:49+19:3417:20
19Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering1:00:20+20:0517:29
20Glenn SolbergFroland IL1:00:49+20:3417:37
21Helge KristensenOK Sør1:03:10+22:5518:18
22Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering1:05:35+25:2019:00
23Einar Krafft MyhrenHisøy OK1:09:23+29:0820:06
24Erling LauvrakIL Imås1:10:01+29:4620:17
25Vidar Taxt LølandHisøy OK1:11:22+31:0720:41
26Stein Reinholt JensenLia IL1:12:02+31:4720:52
27Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering1:14:01+33:4621:27
28Rolf MikkelsenIL Imås1:24:19+44:0424:26
Øyvind BratlandIF Traumadiskvalifisert
120419 U1 Ukjent løper120419NOTEAMutenfor konkurranse
202 U1 Ukjent løper202NOTEAMutenfor konkurranse
236440 U1 Ukjent løper236440NOTEAMutenfor konkurranse
471133 U1 Ukjent løper471133NOTEAMutenfor konkurranse
Magnus FossumIK Grane Arendal Orienteringikke startet

H5 A-nivå lang

4 180 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Olav NærestadIF Trauma37:278:57
2Jon NilsenVegårshei IL38:03+0:369:06
3Holger HottKristiansand OK40:58+3:319:48
4Anders VestølVegårshei IL42:21+4:5410:07
5Jon BjørgumKristiansand OK42:27+5:0010:09
6Erling FredriksenIF Trauma42:42+5:1510:12
7Kristian PyttenKristiansand OK43:10+5:4310:19
8David RundeKristiansand OK43:11+5:4410:19
9Asgeir Reiersen JensenIF Trauma44:02+6:3510:32
10Even FossumIK Grane Arendal Orientering46:57+9:3011:13
11Brage TakleIF Trauma47:28+10:0111:21
12Per Kristian TømtIL Imås47:40+10:1311:24
13Mads Henrik SandnesHope IL49:57+12:3011:56
14Sten Åge NygårdseterVegårshei IL50:19+12:5212:02
15John RundeKristiansand OK50:45+13:1812:08
16Oluf BøckmanKristiansand OK51:20+13:5312:16
17Geir BråtenVegårshei IL52:45+15:1812:37
18Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse53:28+16:0112:47
19Steinar AasBirkenes IL53:31+16:0412:48
20Helge FossøyØyestad IF allianse53:47+16:2012:52
21Ole Petter VestølVegårshei IL56:58+19:3113:37
22Svein RoslandHope IL59:46+22:1914:17
23Egil FossumIK Grane Arendal Orientering1:14:17+36:5017:46
24Finn PettersenGjerstad IL1:15:32+38:0518:04
Jan Vidar WernersenØyestad IF alliansediskvalifisert
253873 U1 Ukjent løper253873NOTEAMutenfor konkurranse

N1 Nybegynner

1 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde MolundIL Imås42:4427:44
2Tiril MolenIF Trauma48:28+5:4431:28
Pia MolandIF Traumaikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor