Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Urb-O cup 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-O cup 5
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 11 januar 2011

H17-

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Erlend Moster Knudsen BSI orientering 17:58
2 Magne Knudsen IL Gneist 18:04 +0:06
3 Magnus Rogne Halland IL Varegg 18:20 +0:22
4 Sindre Østgulen Deisz IL Varegg 19:27 +1:29
5 Martin Damm T&IF Viking 20:16 +2:18
6 Petter Marki Erichsen OK Sør 21:07 +3:09
7 Sturle Nordeide IL Gneist 22:24 +4:26
8 Eirik Rognø IL Gneist 25:46 +7:48
9 Petter Oen-Sivertsen T&IF Viking 33:02 +15:04
Trygve Buanes T&IF Viking diskvalifisert
Håkon Reikvam IL Gular diskvalifisert
Snorre Lunde IL Gneist ikke startet
Håkon Sandven Fana IL ikke startet
Øyvind Valen IL Varegg ikke startet
Håkon Jarvis Westergård IL Varegg ikke startet

D17-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Linn Kristine Gjesdal IL Varegg 22:56
2 Kristine Fjellanger IL Varegg 24:21 +1:25
3 Tone Aamli Sundtjønn IL Varegg 25:52 +2:56
4 Siri Sjødin Drange Askøy O-lag 28:20 +5:24
5 Ann-Elin Bendiksen Fana IL 31:19 +8:23
Christiane Trösse Varegg diskvalifisert
Anne Katrine Aubert Fana IL ikke startet
Ingelinn Molvik IL Gneist ikke startet

H-16

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vegard Westergård IL Varegg 21:04
2 Jonas Gjesdal IL Varegg 22:30 +1:26
3 Olav Ekrheim Fana IL 23:23 +2:19
4 André Dyrstad IL Gneist 24:42 +3:38
5 Øyvind B. Johannessen IL Gneist 27:12 +6:08
6 Kim-Andrè Kjenes Haugland IL Varegg 30:22 +9:18
Sondre Damm T&IF Viking diskvalifisert
Mads Claussen Fana IL ikke startet
Christian Kjenes Haugland IL Varegg ikke startet
Markus Kjærner-Semb IL Varegg ikke startet
Per Ola Ottesen IL Varegg ikke startet

D-16

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kårhild Husby Nordstad IL Varegg 30:12
2 Vilde Hopland Skage IL Gneist 30:27 +0:15
3 Line Laurantzen IL Gneist 36:22 +6:10
4 Eli Kristin Ølmheim IL Varegg 38:02 +7:50
5 Martha Maria Songstad IL Varegg 38:03 +7:51
6 Oda Marit Ølmheim IL Varegg 38:16 +8:04
7 Julie Askeland Fana IL 53:25 +23:13
8 Stine Askeland Fana IL 53:26 +23:14
Ingrid Løvås IL Varegg ikke startet
Katrine Molvik IL Gneist ikke startet
Marte Mjeldheim Sandvoll IL Gneist ikke startet

H40-

18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Per Arne Aadland Samnanger IL 18:32
2 Jan Steineger IL Gneist 21:37 +3:05
3 Owen Jarvis Westergård IL Varegg 22:23 +3:51
4 Kjetil Damm T&IF Viking 22:29 +3:57
5 Jarle Rognø IL Gneist 22:45 +4:13
6 Lars H Smedsrud IL Varegg 23:31 +4:59
7 Kjell Arne Askeland Fana IL 24:35 +6:03
8 Helge Tiger Haugland IL Varegg 24:56 +6:24
9 Harald Valen IL Varegg 25:55 +7:23
10 Ole-Håkon Sælen Samnanger IL 26:30 +7:58
11 Jørn Ove Woldsdal IL Varegg 26:35 +8:03
12 Roald Laurantsen IL Gneist 28:14 +9:42
13 Knut A Molvik IL Gneist 31:18 +12:46
14 Lars Fjellanger Fana IL 31:56 +13:24
15 Erling Strand Bergens Turnforening 33:21 +14:49
16 Ove Dyrstad IL Gneist 40:50 +22:18
Ove Drange Askøy O-lag diskvalifisert
Tore Svein Nese Askøy O-lag diskvalifisert
Jan Erik Claussen Fana IL ikke startet
Per Øivind Husby IL Varegg ikke startet
Jan Kjærner-Semb IL Varegg ikke startet
Håkon Mogstad Fana IL ikke startet
Sverre Ottesen IL Varegg ikke startet
Øistein Strømme IL Gular ikke startet

D40-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marit Nipen IL Gneist 25:42
2 Linda Klanderud Årstad IL 31:49 +6:07
3 Mette Rogne IL Varegg 35:31 +9:49
4 Wenche Gjesdal IL Varegg 35:47 +10:05
5 Anne Westergård IL Varegg 37:22 +11:40
6 Siri Elisabet Helle Fana IL 39:27 +13:45
May-lill Damm T&IF Viking ikke startet
Marianne Dymbe IL Gneist ikke startet
Stina Hanson IL Gneist ikke startet
Inger K Nesbø IL Gneist ikke startet
Ingrid Sandvoll IL Gneist ikke startet
Jorunn Sundbø Sivertsen Gneist ikke startet
Turid Vrålstad IL Varegg ikke startet

H60-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Atle Alvheim Fana IL 25:50
2 Kristian Hj. Falch IL Gular 29:22 +3:32
3 Per Olaf Tangen Fana IL 41:13 +15:23

D60-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørg Kocbach Bergens Turnforening 32:26
Astrid Ormberg Fana IL diskvalifisert

HN-7kl

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Håkon Fredrik Joys Varegg 17:34
2 Adrian L. Hjelle IL Varegg 18:07 +0:33
3 Siri Elisabet Helle T&IF Viking 32:33 +14:59
4 Petter Alne T&IF Viking 33:00 +15:26
Styrk Almeland IL Varegg diskvalifisert
Mathias Kjærner-Semb IL Varegg ikke startet

DN-7kl

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mari Strømmelid T&IF Viking 32:31
2 Marie Oen-Sivertsen T&IF Viking 32:41 +0:10
Amalie Alne T&IF Viking ikke startet

HN-ung

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Julian Brekke Gneist 28:16
2 Sondre Bernes Gneist 29:11 +0:55
Egil Knudsen IL Gneist diskvalifisert
Erik Dymbe IL Gneist ikke startet
Sigurd Malmin Hansen Gneist ikke startet

DN-ung

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Elise Digernes Gneist 28:01
2 Ingunn T. Buset Gneist 28:06 +0:05
Anne Mathilde Lokøen Knudsen IL Gneist ikke startet
Eirin Sundbø Sivertsen Gneist ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor