Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skjærgårdssprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skjærgårdssprinten - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 3
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: søndag 6 mai 2018

N-åpen

1 110 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sol Televine Lindstad ArmannNOTEAM27:3524:50
0Mads Aspen SolvangStokke IL18:27+-9:0816:37
0Ofelia Leonora AxelsonEiker OL15:15+-12:2013:44
0Silje Nilsen BergFossum IF15:24+-12:1113:52
0Jakob Bredland EidAsker Skiklubb11:11+-16:2410:04
0Mathias Bredland EidAsker Skiklubb9:33+-18:028:36
0Balder Solberg FredheimSandefjord OK24:38+-2:5722:11
0Theo Solberg FredheimSandefjord OK10:35+-17:009:32
0Eline HanssonOL Tønsberg og omegn26:58+-0:3724:17
0Nora Kirkhus HovlandSandefjord OK24:02+-3:3321:39
0Karen KlavenesSandefjord OK9:53+-17:428:54
0Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn27:54+0:1925:08
0Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn25:50+-1:4523:16
0Leo RingstadNOTEAM17:03+-10:3215:21
0Joel RöhrsStokke IL13:19+-14:1611:59
0Vigdis SigurdsdottirStokke IL8:52+-18:437:59
0Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn17:41+-9:5415:55
Leon LardalNOTEAMikke startet

D -10

1 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Juliette Holtskog-FeremansSkien OK15:27+-2:5610:01
0Abelone Josefine AxelsonEiker OL18:2311:56

D 11-12

1 540 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn11:217:22
2Vilde Aakre LeistadSkien OK11:30+0:097:28
3Annika van RaaijHedrum OL11:46+0:257:38
4Emilie Holtskog-FeremansSkien OK13:40+2:198:52
5Ane MathisenOL Tønsberg og omegn17:38+6:1711:27
6Elise Nilsen BergFossum IF23:50+12:2915:28
Ragne KlavenesSandefjord OKdiskvalifisert

D 11-12N

1 380 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maike RöhrsStokke IL13:059:28
2Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn23:12+10:0716:48

D 13-14

2 220 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn15:387:02
2Iril RingheimLarvik OK22:16+6:3810:01
3Amanda AxelsonEiker OL28:42+13:0412:55

D 13-16C

1 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marlene SkramdalHedrum OL17:539:46
2Emilie Kleppan StampeSandefjord OK17:57+0:049:48

D 13-16N

1 380 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Kristine EidAsker Skiklubb35:3725:48

D 15-16

2 450 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid MobråthenBotne SK23:449:41
2Emma EngehultNotodden OL24:28+0:449:59
3Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK24:39+0:5510:03
4Emilie JohansenSandefjord OK26:25+2:4110:46
5Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn30:20+6:3612:22
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLikke startet

D 17-C

1 830 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti GullordGjø-Vard OL15:368:31
2Rita RaastadSkien OK25:35+9:5913:58
3Inger MørkSandefjord OK27:44+12:0815:09

D 17-N

1 380 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit RöhrsStokke IL12:459:14
2May Brith NordkveldeHedrum OL13:31+0:469:47

D 17-20

2 650 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK23:288:51
2Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn32:33+9:0512:16
3Julie EikelandOL Tønsberg og omegn35:06+11:3813:14

D 21-

2 650 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marthe GløersenBækkelagets SK20:097:36
2Ingrid UndstadLarvik OK22:56+2:478:39

D 40-

2 450 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Nergaard BergFossum IF24:089:51
2Elise Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn35:47+11:3914:36

D 50-

2 450 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tiri RebårdSandefjord OK25:4310:29
2Hilde Gunn HellenesOK Skeidi32:19+6:3613:11

D 70-

2 260 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL29:5413:13
2Gerd LangsethLarvik OK34:47+4:5315:23
Eli KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert

H -10

1 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sindre FurlandSandefjord OK15:159:54
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn20:20+5:0513:12

H 11-12

1 540 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rasmus EngehultNotodden OL10:406:55
2Magnus SigurdssonStokke IL11:06+0:267:12
3Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn11:48+1:087:39
4Ludvig SkramdalHedrum OL14:51+4:119:38

H 13-14

2 220 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders KlavenesSandefjord OK17:167:46
2Gabriel GjoneSandefjord OK19:20+2:048:42
3Benjamin GjoneSandefjord OK19:22+2:068:43
4Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn22:53+5:3710:18
5Henrik  StoremyrIL Hauken24:39+7:2311:06
6Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn24:40+7:2411:06
7Mathias AxelsonEiker OL25:19+8:0311:24

H 13-16C

1 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK13:047:08
2Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn29:56+16:5216:21

H 15-16

2 650 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn19:077:12
2Viljan van RaaijHedrum OL19:11+0:047:14
3Iver RingheimLarvik OK20:40+1:337:47
4Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn22:19+3:128:25
5Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn23:48+4:418:58

H 17-C

1 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurddur SigurdssonStokke IL13:207:17
2Per Dag NordkveldeHedrum OL17:57+4:379:48

H 17-20

2 830 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trym IslandOL Tønsberg og omegn20:047:05
2Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL21:04+1:007:26
3Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn23:26+3:228:16
Mathias GløersenBækkelagets SKdiskvalifisert

H 21-

2 830 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders VisterNydalens SK18:326:32
2Øyvind WatterdalHadeland OL19:18+0:466:49
3Trond GjelstadSandefjord OK22:23+3:517:54
4Helge GisholtOK Skeidi23:04+4:328:09
5Trond EvensenOL Tønsberg og omegn23:44+5:128:23
6Sigurd Myhre AndreassenHalden SK24:04+5:328:30
7Martin AskeAndebu IL24:08+5:368:31

H 50-

2 650 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune EngehultNotodden OL23:158:46
2Roger LysnesHedrum OL23:30+0:158:52
3Arne KristensenStokke IL27:42+4:2710:27

H 60-

2 450 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir StrandhagenRøyken OL21:328:47
2Roy GjerdingOK Moss29:15+7:4311:56

H 70-

2 260 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runar KittilsenStokke IL22:5610:08
2Carl Ove BergOK Skeidi28:28+5:3212:35
3Thorolf TrolsrudBotne SK29:29+6:3313:02
4Jørgen KvilhaugBotne SK36:00+13:0415:55
Bjørn Helge CeebergHedrum OLdiskvalifisert

H 80-

2 260 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddvar GjelstadSandefjord OK34:1415:08
2Magnar ReppesgårdHedrum OL34:26+0:1215:14
Helge HalvorsenLarvik OKikke startet

Direkte A

2 650 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pål Martin EidNOTEAM23:268:50
2Stefani PopovaHadeland OL28:51+5:2510:53
3Trond FossSandefjord OK32:28+9:0212:15
4Jan Ivar GundersenHedrum OL37:27+14:0114:07

Direkte B

2 220 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut GjoneSandefjord OK21:209:36
2Sigurd HoltskogSkien OK21:44+0:249:47
3Jørgen Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn25:54+4:3411:39
4Mia EngehultNotodden OL31:10+9:5014:02

H 45-

2 650 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen FrøydLarvik OK21:168:01
2Sturle FurlundSandefjord OK23:06+1:508:43
3Tom KristensenLarvik OK23:55+2:399:01
4Einar KlavenesSandefjord OK25:03+3:479:27
5Tor RingstadHedrum OL26:13+4:579:53
6Knut Ivar JohansenSandefjord OK32:40+11:2412:19

H 55-

2 450 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen RaastadSkien OK20:328:22
2Terje GullordGjø-Vard OL23:57+3:259:46
3Morten AndresenOK Skeidi30:15+9:4312:20

H 65-

2 260 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje LudvigsenLarvik OK20:349:06
2Atle RemmePorsgrunn OL22:49+2:1510:05
3Elling AakreAndebu IL24:08+3:3410:40
4Ragnar Niemi BergStokke IL25:20+4:4611:12
5Ove Gunnar JacobsenStokke IL26:06+5:3211:32
6Dag KristensenOK Skeidi26:13+5:3911:36
Hugo ChristensenNotodden OLikke startet

H 75-

2 260 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frank EliassenSandefjord OK27:4612:17
2Magne KlovningPorsgrunn OL30:24+2:3813:27
3Per Øystein AndersenLarvik OK32:19+4:3314:17
4Arne D. ChristensenSandefjord TIF43:42+15:5619:20
5Egil RonæssPorsgrunn OL47:22+19:3620:57

D 45-

2 450 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mariann ArvesenSandefjord OK21:478:53
2Kristin BruserudOL Trollo21:56+0:098:57
3Stine ArntzenSandefjord OK26:30+4:4310:48
4Tone Sølie LysnesHedrum OL27:04+5:1711:02
5Anette Kjærås FiringAndebu IL28:05+6:1811:27
6Rikke Kristin GåsholtHedrum OL32:38+10:5113:19

D 65-

2 260 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi HansenStokke IL30:0013:16
2Elisabeth RødAndebu IL33:58+3:5815:01
3Grethe Lill RyengSturla, IF43:49+13:4919:23
Lill BirkelundPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 80-

2 260 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tirill Liby SeipOK Skeidi52:2923:13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor