Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skjærgårdsløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skjærgårdsløpet - OTO 70 år Jubileumkarusell 2018 - løp 2
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 5 mai 2018

N-åpen

1 790 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Lars Jørgen Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn38:0621:17
0Ofelia Leonora AxelsonEiker OL25:59+-12:0714:30
0Silje Nilsen BergFossum IF43:04+4:5824:03
0Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OK57:37+19:3132:11
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn31:08+-6:5817:23
0Juha Chang FlåganAsker Skiklubb32:09+-5:5717:57
0Alexander DybvikStokke IL32:09+-5:5717:57
0Karoline EikebergHedrum OL44:58+6:5225:07
0Kristian EikerbergHedrum OL36:50+-1:1620:34
0Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL36:48+-1:1820:33
0Balder Solberg FredheimSandefjord OK35:58+-2:0820:05
0Theo Solberg FredheimSandefjord OK26:18+-11:4814:41
0Eline HanssonOL Tønsberg og omegn52:12+14:0629:09
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn30:35+-7:3117:05
0Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn57:20+19:1432:01
0Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn58:29+20:2332:40
0Lotte Ralle LarsenSandefjord OK36:34+-1:3220:25
0Mikkel Ralle LarsenSandefjord OK36:03+-2:0320:08
0Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb48:32+10:2627:06
0Truls Christian RevåStokke IL36:34+-1:3220:25
0Vigdis SigurdsdottirStokke IL29:17+-8:4916:21
0Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn56:47+18:4131:43
Bjørn Ivar LangerudPorsgrunn OLdiskvalifisert
Christopher David EriksenLarvik OKikke startet

D -10

2 420 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Anna Strøm JuliussenSandefjord OK39:46+7:3316:25
0Abelone Josefine AxelsonEiker OL32:1313:18
0Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL38:17+6:0415:49

D 11-12

2 420 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL22:479:24
2Ragne KlavenesSandefjord OK26:01+3:1410:45
3Emma Aune JakobsenOK Moss26:13+3:2610:50
4Daniella GjoneSandefjord OK30:04+7:1712:25
5Annika van RaaijHedrum OL32:11+9:2413:17
6Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn43:23+20:3617:55
7Ane MathisenOL Tønsberg og omegn49:13+26:2620:20
8Victoria StørenBø OL52:12+29:2521:34
9Elise Nilsen BergFossum IF1:04:27+41:4026:37

D 11-12N

1 990 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn41:3220:52

D 13-14

3 310 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn25:497:47
2Anne ØstvoldHeming Orientering40:23+14:3412:12
3Maria GrovanOL Tønsberg og omegn42:29+16:4012:50
4Amanda AxelsonEiker OL1:23:55+58:0625:21

D 13-16C

2 580 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marlene SkramdalHedrum OL32:1612:30

D 15-16

3 760 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn1:06:5917:48
2Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn1:10:43+3:4418:48
3Emma EngehultNotodden OL1:14:37+7:3819:50
4Ingrid MobråthenBotne SK1:19:20+12:2121:05
5Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK1:23:29+16:3022:12
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLikke startet
Live ØstvoldHeming Orienteringikke startet

D 17-C

2 580 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger MørkSandefjord OK32:3312:36
2Kjersti GullordGjø-Vard OL32:35+0:0212:37
3Elisabeth Aune JakobsenOK Moss38:46+6:1315:01
4Heidi EriksenLarvik OK39:39+7:0615:22
5Kari BergLarvik OK59:37+27:0423:06
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 17-N

1 990 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May Brith NordkveldeHedrum OL39:0919:40

D 17-20

4 530 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Julie EikelandOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 21-

4 530 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marthe GløersenBækkelagets SK46:2410:14
2Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK1:07:44+21:2014:57
3Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL1:09:35+23:1115:21

D 40-

3 760 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL41:3311:03
2Kristin Nergaard BergFossum IF52:43+11:1014:01
3Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK1:00:11+18:3816:00
4Mona HoltePorsgrunn OL1:02:37+21:0416:39
5Linda FredhOK Moss1:25:13+43:4022:39

D 50-

3 760 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari ChristiansenSandefjord OK41:4411:05
2Tiri RebårdSandefjord OK48:24+6:4012:52
3Hilde KløvstadSandefjord OK55:53+14:0914:51
4Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1:00:43+18:5916:08
5Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1:11:07+29:2318:54

D 70-

3 160 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gerd LangsethLarvik OK1:09:2221:57
2Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL1:16:30+7:0824:12
Thorunn Aamodt OvesenLardal OLikke startet

H -10

2 420 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL34:37+4:2114:18
0Sindre FurlandSandefjord OK30:1612:30
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn39:42+9:2616:24

H 11-12

2 420 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus SigurdssonStokke IL23:449:48
2Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn30:33+6:4912:37
3Rasmus EngehultNotodden OL34:51+11:0714:24
4Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb40:55+17:1116:54
5Jens G. DybvikStokke IL46:57+23:1319:24
6Per Noah SommerheinNydalens SK58:00+34:1623:58

H 11-12N

1 990 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ludvig SkramdalHedrum OL27:4413:56

H 13-14

3 310 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL31:459:35
2Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn34:59+3:1410:34
3Anders KlavenesSandefjord OK36:41+4:5611:04
4Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn42:38+10:5312:52
5Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn44:45+13:0013:31
6Einar ØstvoldHeming Orientering50:03+18:1815:07
7Mathias AxelsonEiker OL56:36+24:5117:05
8Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn1:03:32+31:4719:11
9Martin DybvikStokke IL1:36:48+1:05:0329:14

H 13-16N

1 990 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander Sageng  HovOL Tønsberg og omegn24:4512:26

H 15-16

4 530 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Viljan van RaaijHedrum OL42:319:23
2Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn50:14+7:4311:05
3Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn1:01:18+18:4713:31
4Jonas EikåsSandefjord OK1:04:17+21:4614:11

H 17-C

2 580 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL25:099:44
2Sigurdur SigurdssonStokke IL26:50+1:4110:24
3Per Dag NordkveldeHedrum OL30:03+4:5411:38
4Arne KnoopOL Tønsberg og omegn31:56+6:4712:22

H 17-20

4 810 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias GløersenBækkelagets SK45:459:30
2Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn54:20+8:3511:17
3Per Anders EckdahlOL Tønsberg og omegn1:12:47+27:0215:07

H 21-

4 810 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind WatterdalHadeland OL41:568:43
2Sigurd Myhre AndreassenHalden SK43:39+1:439:04
3Trond GjelstadSandefjord OK44:58+3:029:20
4Lasse KløvstadSandefjord OK48:44+6:4810:07
5Hallvard KorenOK Moss52:41+10:4510:57
6Martin AskeAndebu IL1:04:07+22:1113:19
Helge GisholtOK Skeididiskvalifisert

H 40-

4 530 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fredrik LarsenIndre Østfold OK51:4011:24

H 50-

4 530 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore HoffIL Tyrving48:0310:36
2Rune EngehultNotodden OL48:11+0:0810:38
3Arne KristensenStokke IL56:11+8:0812:24
4Are FlåganAsker Skiklubb1:00:26+12:2313:20
5Trond FossSandefjord OK1:26:29+38:2619:05
6Oskar KaaløySandefjord OK2:04:56+1:16:5327:34
Arne Håkon JørgensenSandefjord OKdiskvalifisert

H 60-

3 760 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torgeir StrandhagenRøyken OL41:0610:55
2Roy GjerdingOK Moss1:00:45+19:3916:09
Øyvind GylverAsker Skiklubbdiskvalifisert
Richard Zeiner-GundersenFossum IFikke startet

H 70-

3 160 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar KittilsenStokke IL43:4513:50
2Jiri UrvalekPorsgrunn OL48:26+4:4115:19
3Bjørn SpjelkavikIL Tyrving50:19+6:3415:55
4Jakob KløverødPorsgrunn OL50:43+6:5816:02
5Thorolf TrolsrudBotne SK54:24+10:3917:12
6Kay JørgensenPorsgrunn OL58:05+14:2018:22
7Rolf GjølbergLarvik OK1:08:26+24:4121:39
Helge FossheimHedrum OLdiskvalifisert
Henning GaarderKonnerud ILdiskvalifisert
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKikke startet

H 80-

3 160 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge HalvorsenLarvik OK2:05:0139:33
Per MeilandLommedalens ILdiskvalifisert

D 15-B

3 310 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Berg GjølbergLarvik OK54:0416:20
2Silje Skatvedt StensrudOK Horten1:15:27+21:2322:47

Direkte A

4 530 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik Rytter JakobsenOK Moss44:029:43
2Ingvild Rud SkjærstadNydalens SK52:16+8:1411:32
3Lars Danielsen HolenNydalens SK1:10:47+26:4515:37
4Mona GjelstadSandefjord OK1:18:52+34:5017:24
5Roger ØstvoldHeming Orientering1:23:36+39:3418:27

Direkte B

3 310 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten Fredheim SolbergSandefjord OK31:499:36
2Stefani PopovaHadeland OL1:03:05+31:1619:03
Kristin JohanssonHedrum OLdiskvalifisert

H 45-

4 530 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Ivar JohansenSandefjord OK48:2510:41
2Kjetil EckdahlOK Horten57:57+9:3212:47
3Atle BorgersenHedrum OL59:40+11:1513:10
4Øyvind StørenBø OL1:02:27+14:0213:47
5Ian RingheimOL Trollo1:04:34+16:0914:15
6Jørn LangerudPorsgrunn OL1:12:22+23:5715:58
7Eelco van RaaijHedrum OL1:18:55+30:3017:25
8Truls FjeldstadPorsgrunn OL1:30:31+42:0619:58
Sturle FurlandSandefjord OKdiskvalifisert
Kenneth DybvikStokke ILdiskvalifisert

H 55-

3 760 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje GullordGjø-Vard OL46:1212:17
Kjetil KløvstadSandefjord OKdiskvalifisert
Morten AndresenOK Skeidiikke startet

H 65-

3 160 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje LudvigsenLarvik OK34:0610:47
2Øivind FadumSande Sportsklubb36:10+2:0411:26
3Frode SandersenNittedal OL38:15+4:0912:06
4Sveinung RekaaNotodden OL38:47+4:4112:16
5Svein AckenhausenKonnerud IL42:08+8:0213:20
6Ole JohanssonPorsgrunn OL46:43+12:3714:47
7Ove Gunnar JacobsenStokke IL47:08+13:0214:54
8Elling AakreAndebu IL48:08+14:0215:13
9Ragnar Niemi BergStokke IL49:43+15:3715:43
10Hugo ChristensenNotodden OL53:04+18:5816:47

H 75-

3 160 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald LundhaugOK Moss46:4614:47
2Per Øystein AndersenLarvik OK53:53+7:0717:03
3Erling TidemannLommedalens IL1:01:26+14:4019:26
4Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1:18:01+31:1524:41 Last ned GPS-spor i gpx-format
Magne KlovningPorsgrunn OLikke startet

D 45-

3 760 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mariann Øren ArvesenSandefjord OK49:0813:04
2Anette Kjærås FiringAndebu IL56:36+7:2815:03
3Stine ArntzenSandefjord OK1:06:51+17:4317:46
4Rikke Kristin GåsholtHedrum OL1:14:31+25:2319:49
5Janne LarsenPorsgrunn OL1:34:32+45:2425:08
Katrine van RaaijHedrum OLdiskvalifisert

D 55-

3 160 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete Borge HoviSkien OK37:4411:56
2Gerd FossestølNittedal OL49:29+11:4515:39
3Eli Marie WiigPorsgrunn OL52:24+14:4016:34

D 65-

3 160 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gro EiaOL Trollo50:1915:55
2Aud I SpjelkavikIL Tyrving1:11:53+21:3422:44
3Elisabeth RødAndebu IL1:30:20+40:0128:35
4Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1:36:20+46:0130:29

D 80-

3 160 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Tirill Liby SeipOK Skeididiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor