Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Bøløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Bøløpet
Arrangørorganisasjon: Bø OL
Dato: søndag 13 mai 2018

N-åpen

1 490 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Håkon Aamand FuglenebbIdrettslaget Dyre Vaa31:4721:19
0Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa12:068:07
0Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL19:2413:01
0Alfred Hagen UrdalenNotodden OL19:0212:46
0Syver Hagen UrdalenNotodden OL18:5812:43
0Jon Arne HagenDrangedal OL17:1611:35
0Emre HaugenBø OL25:2917:06
0Iben HaugenBø OL25:2117:00
0Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL15:4410:33
0Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL17:4211:52
0Maja KristensenNotodden OL20:2113:39
0Eldar Torpe LienPorsgrunn OL32:4321:57
0Eira MorkNotodden OL39:3226:31
0Johanne  Ragvin RystadNydalens SK36:5524:46
0Mathis RenardKongsberg OL16:0310:46
0Anna SandvikDrangedal OL56:2537:51
0Carl-Wilhelm StørenBø OL21:3914:31
0Ella Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa31:4521:18
0Ove Torpe LienPorsgrunn OL32:3621:52
0Olai BisethKongsberg OL14:399:49
0Anne Lise RonæssPorsgrunn OL38:5926:09
0Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa18:3912:31
0Johanna ØsterhusDrangedal OL56:2237:49
Aksel Stigen BygglandHøydalsmo ILikke startet
Synne Stigen BygglandHøydalsmo ILikke startet

D -10

1 490 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL12:478:34
0Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa11:307:43
0Tuva Dahl BorkamoNotodden OL24:3716:31
0Juliette Holtskog-FeremansSkien OK14:369:47

D 11-12

2 490 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elise RenardKongsberg OL38:5315:36
2Cathrine SognNotodden OL58:11+19:1823:22
Victoria StørenBø OLdiskvalifisert
Emilie Holtskog-FeremansSkien OKikke startet

D 11-12N

1 490 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thea A WienengaIdrettslaget Dyre Vaa11:367:47
2Anna GjestrudNotodden OL15:37+4:0110:28
3Leah Tveiten LøkkaNotodden OL17:37+6:0111:49

D 13-14

3 410 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL1:07:5519:55
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo ILikke startet

D 13-16C

2 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silje HagenDrangedal OL36:0414:29

D 15-16

4 130 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin Melby JacobsenLardal OL34:458:24
2Eline SchjervenLardal OL54:47+20:0213:15
Mina SchjervenLardal OLikke startet
Emma EngehultNotodden OLikke startet

D 17-

5 630 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nicole RagvinNydalens SK46:068:11
2Hanne VassendPorsgrunn OL47:27+1:218:25
3Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL49:30+3:248:47
4Elin BjervaLarvik OK50:54+4:489:02
5Celine RenardKongsberg OL51:28+5:229:08
6Kaja Torpe LienPorsgrunn OL53:27+7:219:29
Elise StørenBø OLdiskvalifisert
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OLikke startet

D 17-B

3 410 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lenka WestinPorsgrunn OL46:4513:42
2Hilde Gunn HellenesOK Skeidi59:05+12:2017:19
3Heidi EriksenLarvik OK1:11:17+24:3220:54
4Anna Henriette StraumeDrangedal OL1:15:13+28:2822:03

D17-C

2 490 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gro HagenDrangedal OL30:5812:26
2Anne-Marie BrekkeOK Skeidi33:40+2:4213:31
3Ingunn GåsoddenSkien OK34:10+3:1213:43
4Gunn Marit Sand HagenDrangedal OL40:21+9:2316:12
5Ingvill HoftunAsker Skiklubb42:29+11:3117:03
6Brit Solberg StraumeDrangedal OL1:05:16+34:1826:12
7Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL1:08:00+37:0227:18
8Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL1:09:06+38:0827:45
Monica Tveit TjentlandLardal OLikke startet

D 40-

5 630 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL45:148:02
2Liv SchjervenLardal OL54:53+9:399:44
3Sara MathisenPorsgrunn OL55:45+10:319:54
4Mai Britt BjørkSandefjord OK58:47+13:3310:26
5Hilde VassendPorsgrunn OL1:00:26+15:1210:44
6Mona HoltePorsgrunn OL1:19:38+34:2414:08
7Janne LarsenPorsgrunn OL1:28:12+42:5815:39
Jorunn IsaksenPorsgrunn OLikke startet

D 50-

4 130 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Malin WestlundNotodden OL39:119:29
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL43:14+4:0310:28
3Heidi SchatvetNotodden OL43:57+4:4610:38
4Veslemøy SolbergKonnerud IL46:58+7:4711:22
5Eli Tufte HanssenEiker OL1:12:26+33:1517:32

D 60-

2 990 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne HerumOK Skeidi34:3311:33
2Aud KjemperudEiker OL37:01+2:2812:22
3Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL52:18+17:4517:29
4Elisabeth RødAndebu IL52:35+18:0217:35
Gunn BotnenBø OLikke startet

D 70-

2 990 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gerd LangsethLarvik OK43:0214:23
2Marta StangModum OL45:56+2:5415:21
3Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL48:01+4:5916:03
4Anne Marie CeebergHedrum OL1:07:52+24:5022:41
5Marit OddenDrangedal OL2:03:42+1:20:4041:22
Synnøve DalvaBø OLikke startet

D 80-

2 990 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tirill Liby SeipOK Skeidi1:05:3221:55

H -10

1 490 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Sondre Dahl BorkamoNotodden OL15:1310:12
0Kristian MorkNotodden OL11:307:43
0Christopher David EriksenLarvik OK18:1712:16
0Gaute Bratland SolbergBø OL17:4011:51

H 11-12

2 490 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rasmus EngehultNotodden OL27:4711:09
2Tollef TjentlandLardal OL29:23+1:3611:48
3Asbjørn LandeEidskog OL35:23+7:3614:12
4Arne BisethKongsberg OL35:36+7:4914:17

H 11-12N

1 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa9:206:15

H 13-14

3 410 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hallvard TjentlandLardal OL29:228:36
2Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL35:12+5:5010:19
3Borgar SkjelbredKongsberg OL44:34+15:1213:04
4Theodor BjørkSandefjord OK53:06+23:4415:34
5Henrik StoremyrIL Hauken58:01+28:3917:00

H 13-16C

2 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav Bratland SolbergBø OL34:2413:48

H 13-16N

1 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Adrian HagenPorsgrunn OL31:3321:10

H 15-16

5 630 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cornelius BjørkSandefjord OK38:146:47
2Tobias MathisenPorsgrunn OL45:05+6:518:00
3Atle Nikolai WølloKongsberg OL49:30+11:168:47
4Vetle DrageKongsberg OL58:25+20:1110:22
5Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1:03:31+25:1711:16

H 17-

7 710 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander ArntzenAsker Skiklubb48:416:18
2Simen Hjalmar WästlundNotodden OL50:40+1:596:34
3Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät54:47+6:067:06
4Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL55:42+7:017:13
5Eivind LandeEidskog OL57:22+8:417:26
6Emil JönssonIL Tyrving57:36+8:557:28
7Eivind Frode RindeBø OL58:05+9:247:32
8Helge GisholtOK Skeidi59:05+10:247:39
9Svein NygårdLillomarka OL59:19+10:387:41
10Rune RystadNydalens SK1:00:17+11:367:49
11Dag AusenPorsgrunn OL1:02:21+13:408:05
12Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1:03:04+14:238:10
13Henrik AasAsker Skiklubb1:04:42+16:018:23
13Damien RenardKongsberg OL1:04:42+16:018:23
15Pål SkogedalAsker Skiklubb1:05:02+16:218:26
16Audun Melby JacobsenLardal OL1:08:34+19:538:53
17Espen RognsvågOs Orienteringsklubb1:08:47+20:068:55
18Rasmus MathisenPorsgrunn OL1:10:54+22:139:11
19Jon Are MyhrerNotodden OL1:11:20+22:399:15
20Robert FredriksenNotodden OL1:16:22+27:419:54
Sigve BotnenBø OLdiskvalifisert
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Lars Steinar HefreBø OLikke startet
Erling GrammeltvedtOK Skeidiikke startet
Runar Torpe LienPorsgrunn OLikke startet

H 17-B

3 410 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten AndresenOK Skeidi40:1311:47
2Oskar StraumeDrangedal OL45:06+4:5313:13
3Egil SimonesNotodden OL48:54+8:4114:20
4Dan KristensenNotodden OL50:35+10:2214:50
5Sigurd HoltskogSkien OK53:31+13:1815:41
6David SolliSkien OK1:05:00+24:4719:03

H 40-

5 630 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL43:227:42
2Jon SolbergBø OL43:59+0:377:48
3Are BisethKongsberg OL44:02+0:407:49
4Lars Erik GjeinFossum IF46:21+2:598:13
5Jostein MehammerPorsgrunn OL52:08+8:469:15
6Jesper FlogstadIL Hauken58:22+15:0010:22
7Øystein SkjelbredKongsberg OL1:00:24+17:0210:43
8Truls FjeldstadPorsgrunn OL1:04:46+21:2411:30
9Jørn LangerudPorsgrunn OL1:24:18+40:5614:58
Asbjørn BygglandHøydalsmo ILikke startet
Thomas BrodinPorsgrunn OLikke startet

H 50-

5 630 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind DrageKongsberg OL40:547:15
2Øyvind FlaattenOK Skeidi44:56+4:027:58
3Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL47:16+6:228:23
4Jan GatevoldPorsgrunn OL48:01+7:078:31
5Kjell WestinPorsgrunn OL48:07+7:138:32
6Rune EngehultNotodden OL49:52+8:588:51
7Jon SkriubakkenPorsgrunn OL52:14+11:209:16
8Sven OhrvikKonnerud IL1:05:06+24:1211:33
9Bjørn Richard KirsteSkien OK1:06:22+25:2811:47
10Harald OmlandSkien OK1:18:09+37:1513:52
Syver LøkenKongsberg OLikke startet

H 60-

4 130 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune LaurantsenSkien OK36:098:45
2Per SchancheAsker Skiklubb38:01+1:529:12
3Jarle BotnenBø OL40:01+3:529:41
4Øivind FadumSande Sportsklubb40:16+4:079:44
5Sveinung RekaaNotodden OL41:54+5:4510:08
6Dag KristensenOK Skeidi42:02+5:5310:10
7Øyvin SimonsenIL Imås47:17+11:0811:26
8Elling AakreAndebu IL47:58+11:4911:36
9Hugo A. ChristensenNotodden OL57:55+21:4614:01
10Gunnar B SolbjørgHarstad OL59:22+23:1314:22
Ole JohanssonPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 70-

2 990 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnar HillestadLardal OL31:1510:27
2Jakob KløverødPorsgrunn OL33:36+2:2111:14
3Jiri UrvalekPorsgrunn OL34:34+3:1911:33
4Kjell MeenPorsgrunn OL34:51+3:3611:39
5Erik Johan GrorudHaslum IL35:08+3:5311:45
6Kay JørgensenPorsgrunn OL35:44+4:2911:57
7Eirik EriksenSturla, IF35:45+4:3011:57
8Bård StangModum OL35:46+4:3111:57
9Kjell DolvaSkien OK35:59+4:4412:02
10Thorolf TrolsrudBotne SK37:12+5:5712:26
11Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL40:38+9:2313:35
12Anton LommeHedrum OL41:52+10:3714:00
13Kåre ThorbjørnsenLarvik OK41:56+10:4114:01
14Einar StraumeDrangedal OL42:49+11:3414:19
15Hans Roar BakkenEiker OL43:24+12:0914:30
16Magne KlovningPorsgrunn OL44:36+13:2114:54
17Ronald BjervaDrangedal OL44:59+13:4415:02
18Tor Eivind EdvardsenLarvik OK48:36+17:2116:15 Last ned GPS-spor i gpx-format
19Arne LandeBø OL50:40+19:2516:56
20Bjørn Helge CeebergHedrum OL54:07+22:5218:05
21Egil RonæssPorsgrunn OL1:21:29+50:1427:15

H 80-

2 990 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnar ReppesgårdHedrum OL46:0315:24
2Olav MostaulHøydalsmo IL46:09+0:0615:26

Åpen lang

5 630 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre SandvenBækkelagets SK39:407:02
2Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1:06:07+26:2711:44
3Terje Ulla EikenKongsberg OL1:09:37+29:5712:21

Åpen mellom

4 130 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune Kristian MorkNotodden OL38:059:13
2Ola StålbergBø OL41:31+3:2610:03
3Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa46:13+8:0811:11
4Knut UrdalenNotodden OL55:38+17:3313:28
5Erling Dahl BorkamoNotodden OL1:01:48+23:4314:57
Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaaikke startet

Åpen kort

2 990 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Randi MorkNotodden OL33:0411:03
2Anne Carine Dahl BorkamoNotodden OL1:09:50+36:4623:21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor