Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Urb-O løp 7 Jaktstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-O løp 7 Jaktstart
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 20 februar 2018

H17-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett15:49+0:56
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett14:53
Niklas ProforsVaregg Fleridrett17:25+2:32
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett18:13+3:20
Lars RøttingenIL Gular19:09+4:16
Knut UtneFana IL22:39+7:46
Jørgen EkerhovdArtec21:23+6:30
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett19:15+4:22
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL18:19+3:26

D17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Christiane TrösseVaregg Fleridrett20:08
Gunhild ForlandAskøy OL21:04+0:56
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett27:48+7:40
Torill BrekkeGandall ILaktiv
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Erik BohneVaregg Fleridrett21:30+0:43
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett22:04+1:17
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett22:24+1:37
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking22:12+1:25
Rasmus JordeVaregg Fleridrett20:57+0:10
Ulrik HellenTIF Viking20:47
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett25:22+4:35
Tage RosenlundVaregg Fleridrett21:37+0:50

D-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett34:54

H40-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett19:09
Tore NymarkVaregg Fleridrett19:30+0:21
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett19:20+0:11
Helge RosenlundVaregg Fleridrett22:27+3:18
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett19:32+0:23
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett22:39+3:30
Erik JohannessenHordaveg BIL23:43+4:34
Helge EmhjellenIL Gular25:29+6:20
Olav LofthusHordaveg BIL23:12+4:03
Bård HeklandIL Gular21:35+2:26
Ketil NummedalFana ILdiskvalifisert

D40-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Nina GogaBergens TF22:16
Mariann ScheiTIF Viking24:56+2:40
Linda RykkjeVaregg Fleridrett25:51+3:35
Ragnhild BalsvikOsterøy IL24:09+1:53
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett34:21+12:05
Vibeke NymoVaregg Fleridrett39:51+17:35
Ute Kessler27:14+4:58
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett24:46+2:30
Beda Maria JohansonFana IL36:29+14:13

H60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Kristian Hj. FalchIL Gular33:43

HN

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Elias MagnussenSædalen14:01+2:30
Marius GuibertVaregg Fleridrett11:31
Emil Øye KragsethIL Gular11:37+0:06
Sjur GrønnevetIL Gular13:27+1:56

DN

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett15:41+4:14
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett15:35+4:08
Ylva MagnussenTIF Viking24:45+13:18
Vibeke ØyeIL Gular11:40+0:13
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett11:27
Ellen GrønnevetIL Gular13:36+2:09
Idun HeklandIL Gular27:35+16:08
Live GrønnevetIL Gular27:34+16:07
Ragnhil Louise ErvikVaregg Fleridrett13:22+1:55
Emilie Breistein PedersenTIF Vikingdiskvalifisert
Iris Popsueva BuanesTIF Vikingdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor