Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Urb-O løp 5 Individuell start

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-O løp 5 Individuell start
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 23 januar 2018

H17-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Lars RøttingenIL Gular19:50+3:06
Knut UtneFana IL24:23+7:39
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking22:22+5:38
Niklas ProforsVaregg Fleridrett24:44+8:00
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett16:44
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett24:40+7:56
Jørgen EkerhovdArtecdiskvalifisert
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gulardiskvalifisert

D17-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett21:24+3:00
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett23:42+5:18
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett22:36+4:12
Runa AlmelandFana IL26:45+8:21
Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular26:39+8:15
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett18:24
Gunhild ForlandAskøy OL22:08+3:44

H-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Rasmus JordeVaregg Fleridrett28:37+9:20
Erik BohneVaregg Fleridrett19:17
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett26:00+6:43
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett21:18+2:01
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett25:31+6:14
Tage RosenlundVaregg Fleridrett26:48+7:31

H40-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Håkon ReikvamIL Gular21:03+3:06
Pål ThomassenVaregg Fleridrett24:00+6:03
Sindre EkrheimBergens TF36:13+18:16
Tore NymarkVaregg Fleridrett20:25+2:28
Per Arne AadlandSamnanger IL21:56+3:59
Lars FjellangerFana IL31:36+13:39
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett22:19+4:22
Harald SodemannUBIL26:05+8:08
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett17:57
Helge RosenlundVaregg Fleridrett22:30+4:33
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett27:39+9:42
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrettaktiv
Bård HeklandIL Gularflyttet

D40-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Linda RykkjeVaregg Fleridrett29:45+6:54
Ute Kessler29:02+6:11
Nina GogaBergens TF22:51
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett27:06+4:15
Tove AasheimVaregg Fleridrett27:44+4:53
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett40:28+17:37
Hege FjellbirkelandIL Gular29:22+6:31
Ragnhild BalsvikOsterøy ILdiskvalifisert

H60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Per BjørkhaugTIF Viking31:59+1:33
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1:01:31+31:05
Axel IngvaldsenTIF Viking36:00+5:34
Kristian Hj. FalchIL Gular32:00+1:34
Erling StrandBergens TF30:26
Jan Olav OrmbergFana IL43:35+13:09

HN

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Eliah SkutlabergTIF Viking27:45
Elias MagnussenSudalen ILaktiv

DN

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ragnhil Louise ErvikVaregg Fleridrett13:12
Iris Popsueva BuanesTIF Viking23:02+9:50
Ylva MagnussenTIF Viking22:51+9:39
Live Albertsen MjeldeTIF Viking31:45+18:33
Katinka SannesTIF Viking31:49+18:37
Emilie Breistein PedersenTIF Viking25:33+12:21
Elise NepstadTIF Viking25:20+12:08
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett16:27+3:15
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett14:02+0:50
Marie ThomassenVaregg Fleridrett25:36+12:24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor