Offisiell resultatliste for Urb-O løp 3 Fellesstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-O løp 3 Fellesstart
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 5 desember 2017

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 1 dag! (var først til å svare)

H17-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Andrea AlettiBergens TF37:57+18:55
Jorgen EkerhovdArtec26:46+7:44
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett19:02
Niklas ProforsVaregg Fleridrett21:51+2:49
Håkon ReikvamIL Gular23:23+4:21
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett21:45+2:43
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett19:22+0:20
Stian RykkjeVaregg Fleridrett24:02+5:00
Knut UtneFana IL27:01+7:59
Ronny RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett26:40+3:49
Tora Aasheim NymarkTIF Viking26:14+3:23
Christiane TrösseVaregg Fleridrett22:51
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Erik BohneVaregg Fleridrett21:57
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett24:35+2:38
Ulrik HellenTIF Viking25:50+3:53
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett22:45+0:48

D-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett38:44

H40-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sindre EkrheimBergens TF1:02:45+40:48
Lars FjellangerFana IL36:14+14:17
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett23:38+1:41
Bjart Are HellenTIF Viking21:57
Erik JohannessenHordaveg BIL32:31+10:34
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett24:31+2:34
Ketil NummedalFana IL45:10+23:13
Tore NymarkAskøy OL29:46+7:49
Sverre OttesenVaregg Fleridrett28:40+6:43
Helge RosenlundVaregg Fleridrett23:41+1:44
Sveinung RykkjeStord Orientering31:53+9:56
Lars H SmedsrudVaregg Fleridrett32:48+10:51
Pål ThomassenVaregg Fleridrett22:40+0:43
Bjørn Johannessen FieldGneist, ILdiskvalifisert
Matti TorgersenBergens TFdiskvalifisert

D40-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Tove AasheimAskøy OL41:06+12:19
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett48:30+19:43
Hege FjellbirkelandIL Gular35:48+7:01
Wenche GjesdalVaregg Fleridrett36:10+7:23
Nina GogaBergens TF28:47
Mariann ScheiTIF Viking29:39+0:52

H60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Jan Olav OrmbergFana IL50:24+12:31
Magne RaadalFana IL37:53
Erling StrandBergens TF37:53

D60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Bjørg KocbachBergens TF35:45

HN

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Emil Øye KragsethIL Gular14:34+0:02
Sjur GrønnevetIL Gular14:32
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrettdiskvalifisert

DN

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett23:10+8:33
Marie ThomassenVaregg Fleridrett23:12+8:35
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett21:42+7:05
Vibeke ØyeIL Gular14:37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor