Offisiell resultatliste for Urb-O løp 1 individuell start

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-O løp 1 individuell start
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 7 november 2017

Artec

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Jorgen EkerhovdH17- (11)28:27+8:23

Askøy OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Tore NymarkH40- (21)26:13+5:13
6Gunhild ForlandD17- (6)28:05+7:20
8Tove AasheimD40- (8)43:13+13:23

Bergens TF

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Nina GogaD40- (8)29:50
1Bjørg KocbachD60- (2)33:18
1Magnus NatåsH60- (4)28:53
2Erling StrandH60- (4)35:50+6:57
16Matti TorgersenH40- (21)35:53+14:53
Sindre EkrheimH40- (21)diskvalifisert

Fana IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Astrid OrmbergD60- (2)47:31+14:13
3Jan Olav OrmbergH60- (4)44:56+16:03
4Lara RussenesDN (6)28:27+12:40
8Knut UtneH17- (11)27:12+7:08
14Lars FjellangerH40- (21)31:24+10:24

Gneist, IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Liv OrmbergD40- (8)33:50+4:00

Hordaveg BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Erik JohannessenH40- (21)30:36+9:36
Olav LofthusH40- (21)diskvalifisert

IL Gular

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Emil Øye KragsethHN (4)15:26
1Live GrønnevetD-16 (1)47:15
2Sjur GrønnevetHN (4)15:28+0:02
3Gjert GrønnevetHN (4)34:14+18:48
5Ellen GrønnevetDN (6)33:04+17:17
5Eyvind Kjellevold MaldeH17- (11)22:44+2:40
7Lars RøttingenH17- (11)24:47+4:43
13Helge EmhjellenH40- (21)30:59+9:59
18Martin GrønnevetH40- (21)47:21+26:21
Vibeke ØyeDN (6)diskvalifisert

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kristine FjellangerD17- (6)20:45

OK Sør

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Stian StordalenH17- (11)36:41+16:37

Samnanger IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Per Arne AadlandH40- (21)21:00

Stord Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Sveinung RykkjeH40- (21)28:14+7:14

TIF Viking

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Tora Aasheim NymarkD17- (6)26:00+5:15
4Eirik Bjerke OtteråH-16 (11)27:18+5:30
6Ulrik HellenH-16 (11)28:46+6:58
7Martin Krokeide OttesenH-16 (11)30:53+9:05
9Marius GuibertH-16 (11)40:47+18:59
17Cerric GvibertH40- (21)37:38+16:38

U-BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Harald SodemannH40- (21)30:24+9:24

U-BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Ladislav KocbachH60- (4)49:42+20:49

Varegg Fleridrett

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ragna Oline Doppelhofer ErvikDN (6)15:47
1Erik BohneH-16 (11)21:48
1Magnus GjerstadH17- (11)20:04
2Kim-Andrè Kjenes HauglandH17- (11)21:07+1:03
2Helge Tiger HauglandH40- (21)24:13+3:13
2Linda RykkjeD40- (8)30:51+1:01
2Tonje RykkjeDN (6)16:45+0:58
2Oskar Madslien SteinhaugH-16 (11)23:00+1:12
2Christiane TrösseD17- (6)24:19+3:34
3Marie ThomassenDN (6)17:04+1:17
3Gernot DoppelhoferH40- (21)24:32+3:32
3Stian RykkjeH17- (11)21:35+1:31
3Ingunn MartinsenD17- (6)25:21+4:36
3Kristoffer Kjenes HauglandH-16 (11)23:56+2:08
4Jan Kjærner-SembH40- (21)25:54+4:54
4Mathias RosenlundH17- (11)21:36+1:32
5Wenche GjesdalD40- (8)35:09+5:19
5Ragnhild Vrålstad LøvåsD17- (6)27:41+6:56
5Tage RosenlundH-16 (11)27:34+5:46
6Pål ThomassenH40- (21)26:56+5:56
6Vibeke NymoD40- (8)37:15+7:25
6Niklas ProforsH17- (11)23:00+2:56
7Astrid Oline ErvikD40- (8)39:32+9:42
7Helge RosenlundH40- (21)27:06+6:06
8Magnus LehmannH-16 (11)32:03+10:15
9Lars H SmedsrudH40- (21)30:04+9:04
10Bjørn SteinhaugH40- (21)30:13+9:13
10Kasper ValestrandH17- (11)36:12+16:08
Rasmus JordeH-16 (11)diskvalifisert
Sverre Stuland TysværHN (4)diskvalifisert
Jon Erik Doppelhofer ErvikH-16 (11)diskvalifisert
Sverre OttesenH40- (21)diskvalifisert

Årstad IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Linda KlanderudD40- (8)32:39+2:49
15Jan HauglandH40- (21)35:15+14:15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor