Eventor

Norsk Orienterings sentrale IT-system

 
 

Annonser

IOF Eventor

Offisiell resultatliste for Urb-O løp 1 individuell start

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-O løp 1 individuell start
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 7 november 2017

H17-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus GjerstadVaregg Fleridrett20:04
2Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett21:07+1:03
3Stian RykkjeVaregg Fleridrett21:35+1:31
4Mathias RosenlundVaregg Fleridrett21:36+1:32
5Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular22:44+2:40
6Niklas ProforsVaregg Fleridrett23:00+2:56
7Lars RøttingenIL Gular24:47+4:43
8Knut UtneFana IL27:12+7:08
9Jorgen EkerhovdArtec28:27+8:23
10Kasper ValestrandVaregg Fleridrett36:12+16:08
11Stian StordalenOK Sør36:41+16:37

D17-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine FjellangerNTNUI20:45
2Christiane TrösseVaregg Fleridrett24:19+3:34
3Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett25:21+4:36
4Tora Aasheim NymarkTIF Viking26:00+5:15
5Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett27:41+6:56
6Gunhild ForlandAskøy OL28:05+7:20

H-16

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik BohneVaregg Fleridrett21:48
2Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett23:00+1:12
3Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett23:56+2:08
4Eirik Bjerke OtteråTIF Viking27:18+5:30
5Tage RosenlundVaregg Fleridrett27:34+5:46
6Ulrik HellenTIF Viking28:46+6:58
7Martin Krokeide OttesenTIF Viking30:53+9:05
8Magnus LehmannVaregg Fleridrett32:03+10:15
9Marius GuibertTIF Viking40:47+18:59
Rasmus JordeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Live GrønnevetIL Gular47:15

H40-

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Arne AadlandSamnanger IL21:00
2Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett24:13+3:13
3Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett24:32+3:32
4Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett25:54+4:54
5Tore NymarkAskøy OL26:13+5:13
6Pål ThomassenVaregg Fleridrett26:56+5:56
7Helge RosenlundVaregg Fleridrett27:06+6:06
8Sveinung RykkjeStord Orientering28:14+7:14
9Lars H SmedsrudVaregg Fleridrett30:04+9:04
10Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett30:13+9:13
11Harald SodemannU-BIL30:24+9:24
12Erik JohannessenHordaveg BIL30:36+9:36
13Helge EmhjellenIL Gular30:59+9:59
14Lars FjellangerFana IL31:24+10:24
15Jan HauglandÅrstad IL35:15+14:15
16Matti TorgersenBergens TF35:53+14:53
17Cerric GvibertTIF Viking37:38+16:38
18Martin GrønnevetIL Gular47:21+26:21
Olav LofthusHordaveg BILdiskvalifisert
Sindre EkrheimBergens TFdiskvalifisert
Sverre OttesenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D40-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina GogaBergens TF29:50
2Linda RykkjeVaregg Fleridrett30:51+1:01
3Linda KlanderudÅrstad IL32:39+2:49
4Liv OrmbergGneist, IL33:50+4:00
5Wenche GjesdalVaregg Fleridrett35:09+5:19
6Vibeke NymoVaregg Fleridrett37:15+7:25
7Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett39:32+9:42
8Tove AasheimAskøy OL43:13+13:23

H60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus NatåsBergens TF28:53
2Erling StrandBergens TF35:50+6:57
3Jan Olav OrmbergFana IL44:56+16:03
4Ladislav KocbachU-BIL49:42+20:49

D60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørg KocbachBergens TF33:18
2Astrid OrmbergFana IL47:31+14:13

HN

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil Øye KragsethIL Gular15:26
2Sjur GrønnevetIL Gular15:28+0:02
3Gjert GrønnevetIL Gular34:14+18:48
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrettdiskvalifisert

DN

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett15:47
2Tonje RykkjeVaregg Fleridrett16:45+0:58
3Marie ThomassenVaregg Fleridrett17:04+1:17
4Lara RussenesFana IL28:27+12:40
5Ellen GrønnevetIL Gular33:04+17:17
Vibeke ØyeIL Gulardiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

© Norges Orienteringsforbund