Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterjukola løp 10

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterjukola løp 10
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: onsdag 3 januar 2018

Lang A

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thore KornmoPorsgrunn OL56:49
2Rasmus MathisenPorsgrunn OL58:52+2:03
3Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1:00:49+4:00
4Jørgen FrøydLarvik OK1:00:50+4:01
5Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL1:01:13+4:24
6Tobias MathisenPorsgrunn OL1:02:37+5:48
7Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL1:02:38+5:49
8Helge GisholtOK Skeidi1:02:47+5:58
9Hans Christian MeenPorsgrunn OL1:04:07+7:18
10Dag AusenPorsgrunn OL1:04:11+7:22
11Jan GatevoldPorsgrunn OL1:05:41+8:52
12Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL1:08:03+11:14
13Hanne VassendPorsgrunn OL1:08:53+12:04
14Steinar LandeBø OL1:09:06+12:17
15Åsmund SlokvikNotodden OL1:09:18+12:29
16Tom KristensenLarvik OK1:09:49+13:00
17Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1:10:30+13:41
18Per Olav GulbrandsenLarvik OK1:11:54+15:05
19Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1:23:10+26:21
20Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL1:30:06+33:17

Kort A

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørn MyrlandNotodden OL47:24
2Petter LøeNotodden OL47:26+0:02
3Anna MeenPorsgrunn OL47:29+0:05
4Une HoltermannPorsgrunn OL47:37+0:13
4Kristine AusenNTNUI47:37+0:13
6Hilde VassendPorsgrunn OL47:41+0:17
7Vegard LandsverkSkien OK51:36+4:12
8Tom SagaSkien OK52:55+5:31
9Bjørn Richard KirsteSkien OK53:55+6:31
10Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL54:05+6:41
11Anna Tarandi FuruheimIFK Lidingø/Skien OK55:27+8:03
12Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL57:05+9:41
13Eli Marie WiigPorsgrunn OL57:24+10:00
14Lene Therese MyrlandNTNUI57:30+10:06
15Atle RemmePorsgrunn OL57:31+10:07
16Hanne HerumOK Skeidi57:46+10:22
17Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL58:15+10:51
18Espen JohnsenHedrum OL59:59+12:35
19Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1:00:33+13:09
20Elling AakreAndebu IL1:01:20+13:56
21Harald OmlandSkien OK1:07:42+20:18
22Kay JørgensenPorsgrunn OL1:13:08+25:44
Kjell MeenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Turid VongravenSkien OKdiskvalifisert

C-løype

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik Repstad StoremyrIL Hauken55:39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor