Offisiell resultatliste for Vinterjukola løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterjukola løp 3
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: onsdag 8 november 2017

Andebu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
23Elling AakreKort A1:11:43+37:17

Harstad Sykkelklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Tiril JørgensenC-løype36:16+12:57

Hedrum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
9Espen JohnsenKort A38:56+4:30
Kristin JohanssonC-løypediskvalifisert

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Jesper FlogstadKort A36:21+1:55

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Kristin Melby JacobsenKort A36:12+1:46

Larvik OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Jørn SundbyLang A47:46+1:34
20Per Øystein AndersenKort A56:15+21:49
21Tom KristensenKort A56:28+22:02
22Kåre ThorbjørnsenKort A59:58+25:32

OK Skeidi

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
4Anne Marie Koren HalvorsenC-løype39:50+16:31
4Helge GisholtLang A48:22+2:10
8Erling GrammeltvedtLang A54:39+8:27
Aleksander Koren HalvorsenKort Adiskvalifisert
Jan GlittumKort Adiskvalifisert

Porsgrunn OL

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Thore KornmoLang A46:12
1Håvard SkriubakkenKort A34:26
4Anine Kjørholt LieKort A36:40+2:14
5Inger Marie JohanssonC-løype48:44+25:25
5Magne Wiig MathisenLang A48:44+2:32
5Anders L. RosenvoldKort A38:12+3:46
6Eli KlovningC-løype48:45+25:26
6Magnus Aarhus KinnLang A49:18+3:06
6Une HoltermannKort A38:15+3:49
7Hilde VassendKort A38:45+4:19
7Dag AusenLang A54:02+7:50
9Jan GatevoldLang A56:10+9:58
10Camilla L. RosenvoldKort A40:09+5:43
11Knut Wiig MathisenLang A1:02:45+16:33
11Jon SkriubakkenLang A1:02:45+16:33
11Atle RemmeKort A40:11+5:45
12Oscar Wiersdalen ThunoldKort A42:41+8:15
13Halvard KornmoLang A1:10:04+23:52
13Dagfinn TorpeKort A42:43+8:17
14Hilde Kristine RosenvoldKort A43:40+9:14
15Thomas BrodinKort A47:07+12:41
16Kay JørgensenKort A47:40+13:14
17Bjørn LieKort A50:38+16:12
Rolf LyeKort Adiskvalifisert
Magne KlovningKort Adiskvalifisert
Rasmus MathisenLang Adiskvalifisert
Ole JohanssonKort Adiskvalifisert

Skien OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Gaute NysæterC-løype23:19
2Frode NysæterLang A47:11+0:59
3Rita RaastadC-løype36:23+13:04
8Tom SagaKort A38:51+4:25
10Kjetil DahlLang A58:49+12:37
14Espen RaastadLang A1:23:32+37:20
18Eli SæterdalKort A53:38+19:12
19Harald OmlandKort A54:35+20:09Last ned GPS-spor i gpx-format
Per FuruheimKort Adiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor