Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM lang fellesstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang fellesstart
Arrangørorganisasjon: OK Skøynar
Dato: søndag 13 mai 2018

N-åpen

1 280 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK14:4011:27
Laura HegstadOK Skøynar13:0910:16
Mateo HendersonSteinkjer OK14:0511:00
Noelle HendersonSteinkjer OK15:5812:28
Simon Mitchell IversenVerdal OK25:5420:14
Sigurd Skoglund LeitheFrol IL28:3422:19
Solveig Skoglund  LeitheFrol IL21:4316:57
Sverre Blix  PrestmoWing OK2:40:072:05:05
Sondre Skoglund LeitheFrol ILikke startet
Martine Nubdal FrøsethVerdal OKikke startet

D -10

2 800 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Emilie Nubdal FrøsethVerdal OKikke startet

D 11-12

2 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Wollan BenumByåsen IL19:377:00
2Marie Wollan BenumByåsen IL20:18+0:417:15
3Ine Bohnhorst TegdanFreidig27:53+8:169:57
4Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering32:46+13:0911:42

D 13-14

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Una KittilsenFreidig33:1010:21
2Guro HegstadOK Skøynar39:05+5:5512:12
3Maria Strømdal WikFreidig39:06+5:5612:13
4Tora KittilsenFreidig52:46+19:3616:29
Ella SandstadFreidigikke startet

D 15-16

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari EidsmoFreidig32:458:11
2Louise RonglanOK Skøynar34:01+1:168:30
3Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering44:15+11:3011:03
4Hege HallanOK Skøynar1:28:36+55:5122:09
Ane Malene KolstadFreidigikke startet
Trude MarkhusVerdal OKikke startet

D 17-18

5 480 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Kilskar GrevskottFrol IL47:048:35
2Anna RenolenWing OK1:37:35+50:3117:48

D 19-20

5 480 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)46:298:28
2Kårhild Husby NordstadNTNUI1:03:37+17:0811:36

D 21-

7 460 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid LundanesNTNUI1:03:428:32
2Eirin Svanøe-HafstadFrol IL1:04:22+0:408:37
3Hanne SandstadFreidig1:05:00+1:188:42
4Anna UlvensøenNTNUI1:05:26+1:448:46
5Malin SandstadFreidig1:09:44+6:029:20
6Line SundsvikFrol IL1:12:58+9:169:46
7Ingunn Egeberg VáriNTNUI1:13:19+9:379:49
8Katharina RogstadEmblem IL1:46:09+42:2714:13
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubbdiskvalifisert
Tonje VassendNTNUIdiskvalifisert
Katerina ChromaNTNUIikke startet

D 35-

5 480 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering55:5010:11
2Tina Strømdal WikFreidig1:12:24+16:3413:12
3Kristin JægerWing OK1:24:53+29:0315:29

D 45-

4 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi ArnesenFreidig40:1510:03
2Randi JensenFrol IL41:30+1:1510:22
3Tone AlmåsIL Leik41:54+1:3910:28
4Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering46:44+6:2911:41
5Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering47:07+6:5211:46
6Gunhild KvistadSteinkjer OK47:40+7:2511:55
7Kari Tønset GuttvikWing OK51:24+11:0912:51
8Gunhild BredesenVerdal OK54:50+14:3513:42
Nina-Beate LiabakkByåsen ILikke startet

H -10

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
William Mitchell IversenVerdal OK28:4910:17
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orienteringikke startet

H 11-12

2 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL20:447:24
2Filip Mitchell IversenVerdal OK22:04+1:207:52
3Håkon HallanOK Skøynar23:08+2:248:15
4Ole Andreas VeskeOK Skøynar25:24+4:409:04
5Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK25:28+4:449:05

H 13-14

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig28:168:50
2Aleksander Tanem IversenVerdal OK35:44+7:2811:10
3Magne GuttvikWing OK45:30+17:1414:13

H 13-16C

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav Gjedrem LundVerdal OK27:009:38

H 15-16

5 480 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen HegstadOK Skøynar45:548:22
2Hallvar HallanOK Skøynar45:59+0:058:23
3Iver Gjedrem LundVerdal OK46:49+0:558:32
4Aksel VeskeOK Skøynar53:06+7:129:41
5Håvard VeieOK Skøynar53:08+7:149:41
6Henrik Johannes BelboSteinkjer OK1:00:00+14:0610:56
August MaskeFreidigdiskvalifisert
Vegard JermstadSteinkjer OKikke startet
Trym Nergård RønningOK Skøynarikke startet

H 17-18

7 460 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard KittilsenFreidig56:287:34
2Petter Liabakk EriksenByåsen IL1:07:02+10:348:59
3Lars SandstadFreidig1:09:20+12:529:17
4Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1:15:50+19:2210:09
Henrik KraftStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format

H 19-20

8 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard Sandstad EidsmoFreidig53:226:16
2Oscar LyngenFreidig54:48+1:266:26
3Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK55:23+2:016:30
4Oliwer LundbergFreidig57:02+3:406:42
5Mats EidsmoFreidig57:21+3:596:44
6Anders HaugskottOL Trollelg1:05:17+11:557:40
7Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI1:13:35+20:138:39

H 21-

10 780 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Yngve SkogstadFrol IL1:02:385:48
2Jo Forseth IndgaardFrol IL1:04:02+1:245:56
3Stian SundsvikFrol IL1:05:50+3:126:06
4Gaute FriestadKristiansand OK1:05:52+3:146:06
5Henry McNultyNTNUI1:05:56+3:186:06
6Carl Petter LyngenFrol IL1:06:04+3:266:07
7Audun HeimdalNTNUI1:08:08+5:306:19
8Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1:08:10+5:326:19
9Ulf Forseth IndgaardFrol IL1:09:22+6:446:26
10Dag BlandkjennKristiansand OK1:09:35+6:576:27
11Elias T. MølnvikNTNUI1:13:16+10:386:47
12Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1:14:47+12:096:56
13Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1:15:24+12:466:59
14Kjetil OkkenhaugEmblem IL1:15:31+12:537:00
15Lars Sandstad SkjesetFrol IL1:16:22+13:447:05
16Morten JørgensenKristiansand OK1:16:27+13:497:05
17Albin LillieströmFreidig1:18:54+16:167:19
18Simen Eid NielsenNTNUI1:20:29+17:517:27
19Ola KeiseråsIL Leik1:23:11+20:337:42
20Håvard VassendenFrol IL1:25:31+22:537:55
21Hermann LeitheFrol IL1:25:38+23:007:56
22Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering1:26:52+24:148:03 Last ned GPS-spor i gpx-format
23Øystein HaugFrol IL1:32:26+29:488:34
24Matias Hodne HanischKristiansand OK1:33:32+30:548:40
25Peter NordbrødenNTNUI1:34:38+32:008:46
26Per Didrik NonstadWing OK1:55:53+53:1510:44
Vegard Jarvis WestergårdNTNUIdiskvalifisert

H 35-

7 460 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tomas EidsmoFreidig56:397:35
2Roar SkulbørstadOL Trollelg1:12:56+16:179:46

H 45-

5 480 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anton BjartnesVerdal OK37:006:45
2Jørgen TegdanFreidig39:50+2:507:16
3Atle DengerudSteinkjer OK40:57+3:577:28
4Gunnar VatnFrol IL43:01+6:017:50
5Pål KittilsenFreidig43:13+6:137:53
6Frode HaugskottOL Trollelg46:32+9:328:29
7Arne OkkenhaugVerdal OK46:47+9:478:32
8Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering47:00+10:008:34
9Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering48:33+11:338:51
10Einar LundVerdal OK49:53+12:539:06
11Øyvind SchjelderupWing OK50:10+13:109:09
12Agnar RenolenWing OK50:19+13:199:10
13Arne GrevskottFrol IL52:26+15:269:34
14Bernt BrynhildsenWing OK55:23+18:2310:06
15Øystein WiggenByåsen IL56:24+19:2410:17
16Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering1:03:18+26:1811:33
17Per Ivar SkinderhaugWing OK1:03:21+26:2111:33
18Tor Ove HallemVerdal OK1:05:01+28:0111:51
Johan IvarssonFreidigikke startet

H 55-

5 480 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter GullikstadRøros IL46:498:32 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK51:38+4:499:25

H 65-

4 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1John KvaalVerdal OK42:3610:39
2Harald BakkenFrol IL43:18+0:4210:49
3Steinar AasvangWing OK51:11+8:3512:47
4Nils Olav VennevikFreidig52:39+10:0313:09
5Kristian MidthjellVerdal OK1:18:31+35:5519:37

H 75-

3 450 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Robert StrømWing OK1:02:2918:06
2Arne SæterhaugByåsen IL1:05:10+2:4118:53

D 15-20B

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Marte VatnFrol IL46:5514:39

Direkte C

2 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid TanemVerdal OK33:1511:52
2Ellen BelboSteinkjer OK37:19+4:0413:19
3Torstein Gjedrem LundVerdal OK41:34+8:1914:50
4Sofie HallemVerdal OK42:52+9:3715:18

Direkte B

3 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering42:2513:15
2Marit Hæreid SandstadFrol IL44:05+1:4013:46
3Arne GuttvikWing OK45:00+2:3514:03
4Marte SkoglundFrol IL46:51+4:2614:38
5Mai Iren AlmåsIL Leik51:41+9:1616:09
6Jon Marius IversenVerdal OK59:17+16:5218:31
7Susanna BrynildsenWing OK1:05:31+23:0620:28

Direkte A

4 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol IL36:499:12
2Vegard HansenByåsen IL39:06+2:179:46
3Olav Martin  IndgaardFrol IL41:39+4:5010:24
4Synne FossøyNTNUI44:31+7:4211:07
5Nelly MaskeFreidig54:53+18:0413:43
6Jan KondulaNTNUI55:10+18:2113:47
Johan Asphjell BjørnaasFrol ILdiskvalifisert
Sina Blix PrestmoWing OKdiskvalifisert
Joakim Blix PrestmoWing OKdiskvalifisert
Erik HinkelmannNTNUIikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018