Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #2
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 5 desember 2017

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 1 dag! (2 svar)

D 17-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siri UlvestadNydalens SK41:27
2Aurora GjølsjøOK Moss50:28+9:01
3Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK51:38+10:11
4Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering57:21+15:54
5Karoline BjørnerødOK Moss58:09+16:42
6Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering58:45+17:18
7Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1:01:35+20:08

H 17-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans Petter MathisenFredrikstad SK51:22
2Anders NordbergNydalens SK52:06+0:44
3Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK53:50+2:28
4Torgeir NørbechIL Tyrving55:57+4:35
5Håvard HagaNydalens SK57:30+6:08
6Göran WinbladRehns BK59:17+7:55
7Bojan BlumensteinNydalens SK1:03:59+12:37
8Øystein SørensenNydalens SK1:06:19+14:57
9Espen JakobsenIL Tyrving1:06:46+15:24
10Thor MellaOppsal Orientering1:07:11+15:49
11Anders VisterNydalens SK1:07:48+16:26
12Sigve VågsnesOppsal Orientering1:08:23+17:01
13Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering1:10:50+19:28
14Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1:13:43+22:21
15Svein NygårdLillomarka OL1:26:08+34:46
Eirik Kamstrup HovindNydalens SKikke startet
Sindre NordhagenÅs-NMBU Orienteringikke startet

H 17-A kort

31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering40:12
2Thomas RoskifteOK Moss41:56+1:44
3Donatas KontautasOK Moss43:51+3:39
4Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering46:15+6:03
5Dag BrenåsVarteig OL47:50+7:38
6Håkon GjerdeIndre Østfold OK48:56+8:44
7Rune BlågestadIndre Østfold OK48:58+8:46
8Henning Bratland CarlsenOK Moss51:10+10:58
9Terje Wiig MathisenOpen iT51:27+11:15
10Christopher LadimOK Moss51:29+11:17
11Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL52:33+12:21
12Olav EideBækkelagets SK55:04+14:52
13Sture OttesenIndre Østfold OK55:36+15:24
14Tore BjørnerødOK Moss55:41+15:29
15Audun BjerknesMåren OK56:20+16:08
16Thomas TubbehaugenOK Moss57:11+16:59
17Per Anders U. EngebakkenÅs-NMBU Orientering1:01:49+21:37
18Ove MartinsenHauketo IF1:02:34+22:22
19Trygve LeivestadSarpsborg OL1:04:07+23:55
20Morten TangenOK Moss1:04:27+24:15
20Richard Zeiner-GundersenFossum IF1:04:27+24:15
22Øyvind ThømtIndre Østfold OK1:05:41+25:29
23Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1:08:20+28:08
24Rein JørgensenØstmarka OK1:09:46+29:34
25Trond HolterMåren OK1:12:01+31:49
26Peter KlavenessMåren OK1:13:53+33:41
27Christopher SchiveOK Moss1:14:32+34:20
28Geir TrøanKolbotn og Skimt OL1:35:11+54:59
Fredrik LarsenIndre Østfold OKdiskvalifisert
Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Øystein KildahlØstmarka OKdiskvalifisert
Eirik BlågestadIndre Østfold OKikke startet
Jan Tore HenriksenNorges Bank BILikke startet
Magnus NordbrødenHalden SKikke startet

H/D 13-16B

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alfred BjørnerødOK Moss29:55
2Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL33:23+3:28
3Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL41:05+11:10
4Julie Sophie WoldOK Moss43:28+13:33
5Hanna RehnKolbotn og Skimt OL43:31+13:36
6Sondre LadimOK Moss45:06+15:11
7Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss48:33+18:38
8Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK51:36+21:41
9Birk BreimoOK Moss57:44+27:49
10Frida Hovgaard EisvangOK Moss1:01:20+31:25
11Emma Aune JakobsenOK Moss1:04:43+34:48
12Erle Elise WoldOK Moss1:04:50+34:55
13Anders Hovgaard EisvangOK Moss1:09:08+39:13
Erle WetterhusOK Mossdiskvalifisert
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OKikke startet
Tor Erling GjølsjøOK Mossikke startet
Elida Sagli GudimIndre Østfold OKikke startet

Åpen B

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering30:13
2Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL39:33+9:20
3Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering39:43+9:30
4Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL41:43+11:30
5Vegar ArnesenIndre Østfold OK42:16+12:03
6Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL43:28+13:15
7Marit-Elin IdenTeam Jeløy BIL44:01+13:48
8Kjetil KarlsenTeam Jeløy BIL44:07+13:54
9Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK44:18+14:05
10Odd-Ragnar PettersenOK Moss45:49+15:36
11Mads LillevoldÅs-NMBU Orientering46:15+16:02
12Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering50:04+19:51
13Sindre ValsgårdIndre Østfold OK55:44+25:31
14Dag HauglandØstmarka OK56:09+25:56
15Anne NilsenÅs-NMBU Orientering1:00:47+30:34
16Bjørn ÅrbuVarteig OL1:05:48+35:35
17Hanne WoldOK Moss1:07:12+36:59
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor