Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-sprint 4 / Trondheim sprintcup 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint 4 / Trondheim sprintcup 4
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: torsdag 26 april 2018

Trh D -10

1 550 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid RøFreidig25:0116:08
2Eva AmundsenFreidig29:38+4:3719:07
3Eira Forsbak AsplemFreidig29:49+4:4819:14
Frida HolmqvistByåsen ILikke startet

TA sprint D 11-12

1 550 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering13:548:58
2Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering16:33+2:3910:40
3Hannah Gustad StrømOK Skøynar19:55+6:0112:50
4Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK25:24+11:3016:23
startnr ledigNOTEAMikke startet

TA sprint D 13-14

2 050 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea Baglo BjørkengVerdal OK14:557:16
2Guro HegstadOK Skøynar16:03+1:087:49
3Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK18:32+3:379:02

TA sprint D 15-16

2 050 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trude MarkhusVerdal OK13:356:37
2Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering13:37+0:026:38
3June MunkebyFrol IL13:45+0:106:42
Mari EidsmoFreidigikke startet
Hege HallanOK Skøynarikke startet

Trh D 17-20

2 510 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lene Berg HanssenByåsen IL16:056:24
2Vera MelkildFreidig16:32+0:276:35
3Hedda Hoff HagenByåsen IL19:27+3:227:44
4Hanne Helmine RogstadNidarøst OK24:32+8:279:46
5Thea WalsethMalvik IL29:13+13:0811:38
Synne Marie KvammeWing OKikke startet

Trh D 21-

2 510 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aurora FossøyNTNUI16:256:32
2Johanne de PresnoNTNUI18:09+1:447:13
3Line Hovdenak LyngNidarøst OK18:20+1:557:18
4Marit SchmidOL Trollelg19:09+2:447:37
5Hedvig ÅstebølNTNUI19:23+2:587:43
6Elisabeth StørsethSelbu OK23:47+7:229:28
7Kristin JægerWing OK23:52+7:279:30

Trh D 40-

2 510 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne SandstadFreidig16:396:38
2Kristin HaugskottOL Trollelg17:16+0:376:52
3Margot Bolstad LynumFreidig18:11+1:327:14
4Gøril EideByåsen IL19:13+2:347:39
5Tone AlmåsIL Leik20:00+3:217:58
6Maria StuifbergenMalvik IL29:54+13:1511:54

Trh D 50-

2 510 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rine HanssenByåsen IL18:057:12
2Sigrid MelkildFreidig19:32+1:277:46
3Hege Solhjem MelhuusMelhus IL21:18+3:138:29
4Anne MelkildFreidig21:43+3:388:39
5Nina-Beate LiabakkByåsen IL21:45+3:408:39
6Hilde ForbordMalvik IL22:17+4:128:52
7Guri BjørndalByåsen IL23:16+5:119:16
8Susanna BrynhildsenWing OK29:00+10:5511:33

Trh D 60-

2 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete Berge OwrenFreidig22:228:54

Trh D 65-

2 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stina ElfvingByåsen IL29:0511:35
2Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK33:18+4:1313:16

Trh D 70-

2 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne FuruholtOL Trollelg34:4113:49

Trh D 75-

2 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig24:059:35

Trh H -10

1 550 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dagfinn StenvikByåsen IL17:2811:16
2Mathias LeroyerFreidig20:38+3:1013:18
3Finn Einar BrandsenMalvik IL29:58+12:3019:20
4Jens Anton AndresenMalvik IL30:29+13:0119:40
Torvin Bergh-HansenByåsen ILikke startet

TA sprint H 11-12

1 550 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon HallanOK Skøynar11:547:40
2Ole Andreas VeskeOK Skøynar13:09+1:158:29
3Filip Mitchell IversenVerdal OK14:56+3:029:38
4Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering17:44+5:5011:26
5Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK20:00+8:0612:54

TA sprint H 13-14

2 050 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus AlstadFrol IL12:466:13
2Aleksander Tanem IversenVerdal OK15:18+2:327:27 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Ådne Krogstad StendahlFrol IL15:47+3:017:41
4Sigurd VatnFrol IL15:59+3:137:47

TA sprint H 15-16

2 050 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK10:465:15
2Trym Nergård RønningOK Skøynar10:48+0:025:16
3Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK11:18+0:325:30
4Aksel VeskeOK Skøynar11:45+0:595:43
5Simen HegstadOK Skøynar11:56+1:105:49
6Håvard VeieOK Skøynar12:08+1:225:55
7Hallvar HallanOK Skøynar13:07+2:216:23
8Vegard JermstadSteinkjer OK14:11+3:256:55

Trh H 17-20

2 510 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oscar LyngenFreidig12:535:07
2Anders HaugskottOL Trollelg13:17+0:245:17
3Olav Milian Schmitt GranNTNUI14:07+1:145:37
4Petter Liabakk EriksenByåsen IL14:28+1:355:45
5Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL14:35+1:425:48
6Kenneth KjelaasMalvik IL18:22+5:297:19
7Petter LienByåsen IL19:09+6:167:37
Johannes LangaasNidarøst OKdiskvalifisert
Ådne Skjæveland JøssingWing OKdiskvalifisert
Jonas VindalWing OKikke startet
Jo Even KolstadFreidigikke startet

Trh H 21-

2 510 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg11:394:38
2Sindre JohannessenFreidig12:05+0:264:48
3Oskar AndrénIL Leik12:16+0:374:53
4Ove BaardsgaardOL Trollelg12:38+0:595:01
5Øyvind WiggenByåsen IL12:50+1:115:06
6Ola KeiseråsIL Leik13:54+2:155:32
7Johannes Karstein MidtbøWing OK14:08+2:295:37
8Asbjørn Magnus MidtbøWing OK14:21+2:425:43
9Sigurd StenvikByåsen IL15:02+3:235:59
10Hampus LarssonNTNUI15:06+3:276:00
11Mathias BjuganWing OK15:21+3:426:06
12Arne Johannes LøkkenNTNUI16:47+5:086:41
13Per-Martin Vian GrønliNTNUI20:30+8:518:10
Asle Heide VaskinnMelhus ILdiskvalifisert
Jan KondulaNTNUIikke startet
Eirik MarthinsenOL Trollelgikke startet
Erik FrøsethVerdal OKikke startet
André FlakkeNTNUIikke startet
Philip FøyenNTNUIikke startet

Trh H 40-

2 510 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen TegdanFreidig14:245:44
2Petter Andreas BerghMalvik IL14:30+0:065:46
3Torgeir AuneByåsen IL14:53+0:295:55
4Roar SkulbørstadOL Trollelg15:27+1:036:09
5Ingebrigt FuglemMalvik IL17:35+3:117:00
6Øystein HusbyMalvik IL19:00+4:367:34
7Christian Andre AndresenMalvik IL20:28+6:048:09
8Anthony LeroyerFreidig20:41+6:178:14
9Jon Olav OlaussenMalvik IL20:43+6:198:15
10Skjalg StordalByåsen IL20:57+6:338:20
11Harald GrønningSelbu OK21:26+7:028:32
12Marius WalsethMalvik IL25:36+11:1210:11
Eivind LonaWing OKikke startet

Trh H 50-

2 510 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard LorangeFreidig15:025:59
2Bernt BrynhildsenWing OK15:40+0:386:14
3Bjarne LienByåsen IL15:43+0:416:15
4Frode HaugskottOL Trollelg15:56+0:546:20
5Atle PedersenMelhus IL16:03+1:016:23
6Knut HagenByåsen IL16:31+1:296:34
7Arild Holm ClausenFreidig16:50+1:486:42
7Stein Ivar FossMelhus IL16:50+1:486:42
9Agnar RenolenWing OK16:55+1:536:44
10Lars Erik StrømsnesMalvik IL17:36+2:347:00
11Dag StenersenNidarøst OK17:39+2:377:01
12Terje MidtbøWing OK18:12+3:107:15
13Øystein WiggenByåsen IL18:44+3:427:27
14Jon VindalWing OK20:24+5:228:07
15Jan HageIL Leik22:08+7:068:49
16Arild HeggesetFreidig23:11+8:099:14
17John LerliMelhus IL23:19+8:179:17
18Rune VikenByåsen IL24:52+9:509:54
19Geir WillumsenFreidig26:42+11:4010:38
Trond BenumFreidigdiskvalifisert
Per Ivar SkinderhaugWing OKdiskvalifisert
Øyvind SchjelderupWing OKikke startet
Geir PaulsenOL Trollelgikke startet
Svein Erik BratsbergWing OKikke startet

Trh H 60-

2 510 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell MaroniByåsen IL18:167:16
2Helge RustadFreidig22:15+3:598:51
3Morten SkoglundByåsen IL22:28+4:128:57
4Kjell-Arne HenninenByåsen IL23:31+5:159:22
5Olav KvittemFreidig23:36+5:209:24
6Rolf Helge RøsandNidarøst OK25:56+7:4010:19
Eirik VefsnmoByåsen ILdiskvalifisert
Jan Erik KofoedNidarøst OKikke startet

Trh H 65-

2 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Steinar AasvangWing OK24:219:42
Bjørn BergerByåsen ILdiskvalifisert

Trh H 70-

2 510 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein HoveByåsen IL23:059:11
2Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg24:19+1:149:41
3Anders WaageFreidig24:43+1:389:50
4Øistein ÅsmulOL Trollelg26:07+3:0210:24
5Nils Olav VennevikFreidig28:32+5:2711:22
6Edgar FuruholtOL Trollelg29:31+6:2611:45
Rolf KarsetSteinkjer OKdiskvalifisert

Trh H 75-

2 510 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torleif StephansenNidarøst OK22:369:00
2Leif EngenNidarøst OK24:06+1:309:36
3Gunnar ØsterbøFreidig24:16+1:409:40
4Knut SkjesilWing OK24:55+2:199:55
5Magnus LandstadFreidig25:21+2:4510:05 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Jardar SandstadSelbu OK32:46+10:1013:03
7Robert StrømWing OK32:58+10:2213:08
Roar ForbordFreidigdiskvalifisert
Eigil SørliMalvik ILdiskvalifisert

Trh H 80-

2 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Paul ForsethOL Trollelgdiskvalifisert

TA sprint Åpen Lang

2 510 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Atle DengerudSteinkjer OK14:275:45
2Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK14:50+0:235:54
3Svein Anders MelhusSteinkjer OK14:54+0:275:56
4Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering15:25+0:586:08
5Lars StrømOK Skøynar18:22+3:557:19
6Randi JensenFrol IL18:58+4:317:33
7Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK19:03+4:367:35
8Ragne MunkebyFrol IL19:44+5:177:51
9Sofie HallemVerdal OK20:44+6:178:15
10Heidi StendahlFrol IL42:44+28:1717:01
11Lena AlstadFrol IL43:02+28:3517:08
startnr ledigNOTEAMikke startet
Kristel HaltbrekkenSteinkjer OKikke startet

TA sprint Åpen Kort

1 550 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonas AlstadFrol IL14:159:11
2William Mitchell IversenVerdal OK14:32+0:179:22
3Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering16:50+2:3510:51
4Malin RianStjørdals-Blink Orientering17:31+3:1611:18
5Petter Kvalheim ReitenStjørdals-Blink Orientering17:46+3:3111:27
6Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering18:06+3:5111:40
7Lovise KjesbuStjørdals-Blink Orientering25:19+11:0416:20
8Laura HegstadOK Skøynar33:26+19:1121:34
9Einar SævikStjørdals-Blink Orientering45:22+31:0729:16
10Guro SævikStjørdals-Blink Orientering45:49+31:3429:33
Helmine Laksholm GrindbergVerdal OKikke startet

Trh D11-12

1 550 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie Wollan BenumByåsen IL11:057:09
2Nora HalvorsenFreidig14:18+3:139:13
3Ingeborg KolstadWing OK15:24+4:199:56
4Maja Sæterhaug KnudsenFreidig19:08+8:0312:20
Ingrid Wollan BenumByåsen ILikke startet
Silja FuglemMalvik ILikke startet

Trh H11-12

1 550 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL12:328:05
2Alf Petter LynumFreidig14:01+1:299:02
3Johannes StordalByåsen IL21:53+9:2114:07
4Sven NevinFreidig24:01+11:2915:29

Trh H13-14

2 510 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig15:236:07
2Tristan HalvorsenFreidig16:08+0:456:25
3Kristoffer LerliMelhus IL17:58+2:357:09
4Tord RomundstadNidarøst OK18:55+3:327:32
5Emil Reinertsen LeroyerFreidig19:08+3:457:37
6Herman Bruchmuller SundtByåsen IL22:11+6:488:50
7Ådne StordalByåsen IL22:55+7:329:07
8Imre Overgård FremstadByåsen IL23:34+8:119:23
9Aksel VikenByåsen IL25:31+10:0810:09
10Sverre HellevikFreidig25:50+10:2710:17
11Anders TørumSelbu OK28:07+12:4411:12
12Borgar StavrumWing OK29:23+14:0011:42
13Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OK35:13+19:5014:01
Iver Dalsaune ThunFreidigikke startet

Trh D13-14

2 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid HaugskottOL Trollelg19:587:57
2Selma NevinFreidig27:10+7:1210:49
3Ella SandstadFreidig28:15+8:1711:15
Maria Strømdal WikFreidigikke startet

Trh H15-16

2 510 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar EideByåsen IL15:556:20
2Vetle Grønvik EkraFreidig15:56+0:016:20
3Erling Eide HustvedtWing OK16:47+0:526:41
4Nikolai RenolenWing OK16:58+1:036:45
5Antonius Herskedal AmundsenFreidig17:22+1:276:55
6Erlend AuneByåsen IL18:18+2:237:17
7August MaskeFreidig18:28+2:337:21
8Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig19:44+3:497:51
9Jostein RøFreidig20:03+4:087:59
10Iver OlaussenMalvik IL21:13+5:188:27
11Oskar StorlerMelhus IL24:39+8:449:49
12Edvin Skauby grønningSelbu OK39:07+23:1215:35
Brage AsplemFreidigdiskvalifisert
Peter Prytz JensenMelhus ILdiskvalifisert
Mathias Enebak IversenFreidigdiskvalifisert
Petter Andreas LonaWing OKdiskvalifisert
Joakim Solberg QvenildMelhus ILdiskvalifisert
Håkon Wærnes ØfstiMelhus ILikke startet
Lars Erik UglemsmoSelbu OKikke startet

Trh D15-16

2 510 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frida HaugskottOL Trollelg15:376:13
2Ane Malene KolstadFreidig18:23+2:467:19
3Stine AuneNidarøst OK20:09+4:328:01
4Anna ChristensenFreidig20:16+4:398:04
5Maren VikenByåsen IL23:32+7:559:22
Tale Tannvik SkeiFreidigikke startet

Trh Åpen kort

1 550 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ledig StartntNOTEAMikke startet

Trh Åpen lang

2 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maj-Lisbeth RønningFreidig27:3711:00
Morten KorsvoldWing OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018