Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 27

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 27
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 2 desember 2017

Lang

29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL58:28
2Trond LundIL Tyrving1:00:31+2:03
3Stein BlomsethVålerengens IF1:04:21+5:53
4Harald IweIL GeoForm1:04:22+5:54
5Nora WoxholthAsker Skiklubb1:05:54+7:26
6Bjørn GrindeOslostudentenes IK1:06:39+8:11
7Tom KristensenLarvik OK1:06:40+8:12
8Per Martin  RørvikFBI1:08:01+9:33
9Terje MelsomFossum IF1:10:13+11:45
10Christian JomaasFossum IF1:10:17+11:49
11Ivar RefslandUiO1:10:52+12:24
12Svenja KernstockVBIL1:11:19+12:51
13Brita Opheim SauarIL Koll1:13:56+15:28
14Lars OnstadOslostudentenes IK1:15:07+16:39
15Christian Fredrik BorgIL Koll1:15:48+17:20
16Cristina LuisNydalens SK1:16:20+17:52
17Marita HernandezOL Toten-Troll1:22:13+23:45
18Eskil ÅsmulOL Trollelg1:24:39+26:11
19Jon LahlumIL GeoForm1:25:33+27:05
20Sindre NordhagenBane Nor BILikke godkjent
21Bjørn Henning GrandalIL Tyrvingikke godkjent
22Hanne Maria VisterOslostudentenes IKikke godkjent
23Richard Zeiner-GundersenFossum IFikke godkjent
24Per OsenStatoil Oslo BILikke godkjent
25Stein MellaPraxairikke godkjent
26Marianne ReuschHeming Orienteringikke godkjent
27Eirik JørgensenIL Tyrvingikke godkjent
28Olav HasaasFossum IFikke godkjent
29Maren Oline ThomAsker Skiklubbikke godkjent

Mellom

47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Georg BuggeAas Jakobsen44:37
2Vidar BerteigIL GeoForm49:32+4:55
3Ove MartinsenHauketo IF51:52+7:15
4Marius AamodtOppsal Orientering52:11+7:34
5Tina KallesonOppsal Orientering53:35+8:58
6Richard BlomFBI55:55+11:18
7Malin EijsinkNydalens SK56:40+12:03
8Marianne NjåsteinIL Tyrving57:45+13:08
9Tormod BøeVBIL58:01+13:24
10May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering58:24+13:47
11Rolf Andreas BergNydalens SK58:45+14:08
12Johan MattsonLillomarka OL58:59+14:22
13Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL59:57+15:20
14Mina JørgensenIL Tyrving1:00:28+15:51
15Rune HultgreenIL GeoForm1:00:46+16:09
16Elin KallesonOppsal Orientering1:00:56+16:19
17Petter NæssOppsal Orientering1:01:20+16:43
18Are EriksenOslostudentenes IK1:01:33+16:56
19Matthew NgOslostudentenes IK1:02:30+17:53
20Ole NielsenOppsal Orientering1:02:56+18:19
21Ingrid Lund HovdenIL Tyrving1:03:22+18:45
22Anton PlaianAsker Skiklubb1:03:50+19:13
23Pål W. HanssenBDO BIL1:04:06+19:29
24Helene Bjørkvoll JendalFossum IF1:04:53+20:16
25Tom EdvardsenIL Koll1:05:55+21:18
26Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1:06:14+21:37
27Øivind GylverAsker Skiklubb1:07:25+22:48
28Helge RevhaugRingerike OL1:07:35+22:58
29Øyvind GrandumIL GeoForm1:10:32+25:55
30Frøy GrøndahlLillomarka OL1:11:32+26:55
31Marit VågsnesKolbotn & Skimt OL1:17:59+33:22
32Knut Tore SolheimNydalens SK1:18:06+33:29
33Else GrandalIL Tyrving1:21:12+36:35
34Harald RikheimRådtassene1:30:10+45:33
36Dagrun MelkildHeming Orienteringikke godkjent
37Cecilie KvermeFossum IFikke godkjent
38Uno HanslienBilpost BILikke godkjent
39Einar HemLillomarka OLikke godkjent
40Sharon BroadwellIL GeoFormikke godkjent
41Kjersti ThoStabæk IFikke godkjent
42Espen AubertPrivatikke godkjent
43Roar BjordalOppsal Orienteringikke godkjent
44Aleidis LøkenHeming Orienteringikke godkjent
45Bent KvermeFossum IFikke godkjent
46Tor RingstadCiscoikke godkjent
47Håkon JendalFossum IFikke godkjent
Martin GranlySiemens Osloikke godkjent

Kort

30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF28:24
2Alexander RødstenHeming Orientering33:09+4:45
3Anne  DahlNydalens SK34:04+5:40
4Per OngstadPrivat34:29+6:05
5Elena GrandNydalens SK37:01+8:37
6Julie RødstenHeming Orientering41:51+13:27
7Enikø BertalanAsker Skiklubb42:53+14:29
8Rolf BergNydalen SK44:18+15:54
9Per HaugenLillomarka OL44:46+16:22
10Unni DrageAker Solutions46:00+17:36
11Bjørn EgnerHeming Orientering46:13+17:49
12Sturle HånesIL GeoForm47:51+19:27
13Eyvind AasIL GeoForm48:25+20:01
14Jon C. FougnerHeming Orientering53:03+24:39
15Sissel PlejdrupOppsal Orientering53:13+24:49
16Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1:00:13+31:49
17Øystein MadsenPrivat1:06:00+37:36
18Sigurd HaugerudIL GeoForm1:06:42+38:18
19Inger Lise BjordalOppsal Orientering1:07:22+38:58
20Per  GjermoAsker Skiklubb1:09:44+41:20
21Emil MoestuePrivat1:31:28+1:03:04
21Helen MoestuePrivat1:31:28+1:03:04
21Ingrid MoestuePrivat1:31:28+1:03:04
21Raphael NetoPrivat1:31:28+1:03:04
25Nora UrsinBærum kommuneikke godkjent
26Ingvald SevaldsonIL GeoFormikke godkjent
27Eilen Arctander VikIL Kollikke godkjent
28Tom IbsenLommedalens ILikke godkjent
29Jon FanavollKamp Vestheimikke godkjent
30Bjørn GunnerødIL GeoFormikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor